Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Sraz fanoušků - Objednávka triček

Goto down 
+21
Kristine
lenkka
Lex
Zizi
Anwiel
janka410
dzajnisko
Silvia
Chrystelle
nikita
Madlen
LenkaX22
Faith
dion-fortune
Soniq
Sarinka
SkreechTina
ivan2321
Weronička
SNlois
Samabel
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 19:01

Hmm, takže ještě solo triko s Castielem?? Laughing
Tak uvidím, co by se dalo dělat... ale myslím, že tím některým členům fora i tak způsobíte infarkt Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 316745
Dneska se to pokusím zjistit, abych vám mohla dát přesnější info.
A makejte na těch návrzích na přední stranu!!!!!!!!! Vážně to potřebuji dát dokupy! Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 260605
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 19:04

Potom sa hlásim aj ja, ja taká mierne "nenžraná"....Len dúfam, že v SN nebude ešte nejaký ďalší sexi man, to budú potom 3 tričká Razz

Samabel: Diki moc, že sa popýtaš Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 19:05

okey-dokey -čierne tričko bez Castiela vyhovuje Wink 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 19:05

no sarinka začni makať!!! Laughing Laughing Laughing máš čo robiť dievča Laughing Laughing Laughing

a bože dúfam, že to tričko vydá Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 260605 by som asi skapala od šťastia Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 316745 Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 316745
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 19:06

Ano, ano, ano, ano....ježiš, ano...aj ja chceeeeeeem tričko s Castielom!!!! cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 19:58

AJ JA CHCEM TRIČKO S Catielom!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 20:00

no mne tiez vyhovuje cierna farba trika bude to zmena 702
a aj ja chcem tricko s Castieloooom drool drool drool
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 20:26

nooo, ale aby v tom nemala Samabel neporiadok, takto:

Ja by som si želala jedno tričko s našou J3

plus

jedno tričko s Castielom

Súhlasím s farbou čierna, ohľade Castiela sa podriadim väčšine Wink
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 20:35

Já tričko s Castielem nechci Evil or Very Mad
budu chtít jen s našima J3 Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 20:35

Tina: Asi budu muset otestovat své organizační schopnosti se vší parádou Shocked Shocked
Tak vydržte do zítřka, prosím... uvidím, jestli to bude bez nebo s potížemi. Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 20:46

Pridávam sa do klubu k Janke - J3 bez Castiela Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty07.10.08 20:49

Mohu vás jen poprosit.... můžete se hlásit konkrétně až když vám sem napíšu, jak to vypadá a jaké jsou možnosti ohledně těch triček?
Tady se v tom nevyznám a potřebuju si to založit a nějak označit pořádně, takže zítra nalaďte SZky nebo mail, ale teď mi to tady nehlaste. Děkuji.
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty08.10.08 11:19

no paaani, tak to je uplne super, uz sa to aj dako risuje,ze budeme mat zasa rovnaky vohoz dance ... to sa mi paci Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 319161 , ja som za akykolvek navrh a tiez sa mi paci, ze bude cierne tricko Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 312566 , aspon bude zmena Wink
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty08.10.08 15:07

Tak jsem si prošla posledních pár stránek, abych se dostala zhruba do obrazu, co se dál vymyslelo...
Rozhodně jsem pro, aby byl na tričku tentokrát i náš daddy W.! Twisted Evil Twisted Evil Taky je dobrý nápad s tou změnou bravy trika! Twisted Evil Twisted Evil
Jak vidím, tak je tu možnost i tričko s Castiellem Shocked Castiel mě sice jako postava zaujal, ale ne natolik, že by triko s ním potřebovala Evil or Very Mad Jsem jen pro naši rodinku Winchesterů Smile
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 12:37

Hlásím se s infem.
Když budete chtít triko s Castielem, není problém... jen musí někdo vytvořit návrhy... taky se dohodněte na barvě - angel nebo dark angel style Cool
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 14:33

ja som za dark angela style 603

a hlasím sa teda na obe tričká 702
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 14:38

Takže aby se mi to zbytečně nekomplikovalo.
Můžete tady teď řešit, jak ty trika budou vypadat.... to mi připomíná- Vážně by byly potřeba ty návrhy, pokud máme mít trika!!!!
Ale kdo bude chtít triko a jaké, to mi sem do tohohle topicu nehlaste, nebudu tomu věnovat pozornost... nechte to, prosím na SZ nebo mail.
Až budou návrhy, založím topic, kde bude všechno potřebné info. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 17:02

okey Wink

k návrhom... akože ja mám problém ten, že nie som proste natoľko zručná, aby som to vedela nakresliť alebo nejako spraviť na pc.

ale to prvé tričko by som si predstavovala nejako veselo. proste hoci nepôjde o vianočný motív, predsa len sa to koná na vianoce a oni všetci majú tak nádherné úsmevy 702 proste by som ich tam dala ako sa usmievajú... ale tak samozrejme príjmem čokoľvek s čím prídete.

ku castielovi: no tam by som asi použila nejaké screeny zo SN, neviem... a rozhodne ten záber, kde mu vidno krídla. ono v podstate by toho možno ani viac netrebalo, len jeho do stredu s tými krídlami a poprípade niečo po bokoch. u castiela sa potom vynára otázka či tiež chceme nejaké hláška a ak áno tak koľko a kde. ja by som aspoň za tú jednu bola 603 niekde dopredu do obrázku ju nejako vtesnať, no neviem... to zase neviem posúdiť ako by sa to tam lepšie hodilo a kde by sa to zmestilo, takže šikovné dušičky môžte sa pustiť do robotky Very Happy
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 18:37

Sakra, tak se tu pokoušim tu něco vytvořit, ale mě se to prostě furt nelíbí.... confused confused confused Mohla bych poprosit, nemam teď čas si to tu pročítat, jak má ten předek vypadat??? Jak naše J3 s jejich krásnejma úsměvama a nějakej nápis???
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 19:59

no k tým návrhom. ja by som sa o niečo pokúsila, ale nejak mám roboty nad hlavu a neviem kam skôr a dnes som bola mŕtva skôr, ako som vyliezla z postele Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 629176 ako zajtra mám voľno, len idem vybaviť nejaké veci do mesta a dúúúúúfam, že potom už budem mať aspoň chvíľu pokoj od sveta Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 968235 a dačo by som s BOŽOU pomocou, lebo s PhotoShopom vediem menšiu vojnu, zosmolila. inak môžem povedať, že som včera robila menšie pokusy a ak mi to pôjde, mohli by byť nápisy s A v tvare pentagramu, tak ako to bolo v druhej sérii v úvodnej znelke.

a, heh Laughing , pri tých menších pokusoch včera sa mi podarila jedna vec, tak sa vám bude hááááádam páčiť. je to obrázok na tričko s Castielom, lebo si asi aj ja objednám jedno. je len jednoduché, veď v jednoduchosti je krása no nie, a na prednej strane som si požičala zo seriálu dve hlášky a na zadnú som dala jednu. tak sa vyjadrite, či to aspoň stojí za to:

TRA-DÁÁÁÁÁÁ...

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Castie10
Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Tri26910
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 20:11

Nikita, je to opravdu moc pěkné Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 312566 Doufám, že se i triška s našima J3 tak povedou! Smile
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
rockflower
Nevinná obeť
Nevinná obeť
rockflower


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Bydlisko : Košice
Nálada : mierne destruktivna, napoly kreativna, zcasti pozitivna a dalsia ina ...ivna:)
Registration date : 31.07.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 20:50

nikita: ten navrh na castiel tricko je fakt supa. normalne, ze az zacinam rozmyslat, ci si neobjednam tiez jedno. Laughing povodne som chcela iba J3, ale ta newiem newiem lol! ale asi nevyjdu prasule, takze zostanem len pri klasike, ale aj tak pekny navrh 704
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 22:02

ďakujem vám ľudkovia a som rada, že ste radi a rady. posnažím sa aj pri tvorbe J3 návrhu vymyslieť niečo super. budem sa veľmi, veľmi, veľmi, veľmi snažiť, aby som to v piatok večer alebo v priebehu soboty (najneskôr v nedeľu) pozliepala.
ešte som tak rozmýšľala, že čo by ste povedali, keby tento návrh na triko s Winchester family bolo ladené do červena. to ma tak napadlo z tej úvodnej znelky 4. série. a aj hláška na chrbte by tiež bola červená. lebo čierna + červená je super, no nie?

ešte otázočka: aj tričko s Castielom bude čierne, však???
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 22:05

no wow affraid to s castielom je super Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a nápad červenočierna je super Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a myslím, že aj tričko s castielom by mohlo byť čierne 603
Návrat hore Goto down
rockflower
Nevinná obeť
Nevinná obeť
rockflower


Počet príspevkov : 21
Age : 33
Bydlisko : Košice
Nálada : mierne destruktivna, napoly kreativna, zcasti pozitivna a dalsia ina ...ivna:)
Registration date : 31.07.2008

Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty09.10.08 22:07

cerveno-cierna rules Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 319161
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sraz fanoušků - Objednávka triček   Sraz fanoušků - Objednávka triček - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Sraz fanoušků - Objednávka triček
Návrat hore 
Strana 9 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: