Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jakou hudbu posloucháte?

Goto down 
+50
Marion0889
kaja666
Fay
nuni1977
kattie
Husitka
str8tking
janicag
wiktoriano
Dzowika4
cleo
Faith
Lirael
Ewis
bareness
lenkka
evetka
calla
sonca12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
Hiro666
Anwiel
Weronička
nikita
keksiiq
CrazyD
ivan2321
Ettie
Madlen
Chrystelle
Zizi
sisel
Kaja
Soniq
LenkaX22
bookika
Kristine
SkreechTina
SNlois
aryana7
Silvia
janka410
zoehart
Samabel
dion-fortune
Kika
Sarinka
Night Angel
54 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutorSpráva
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty09.12.07 21:39

Pořád sháním nějakou hudbu, která by se mi líbila, ale nedaří se mi. Koukám na různý videa na YT, ale tam je hlavně hudba co už mám oposlouchanou nebo se mi nějak extra nelíbí, tak mě napadlo, že se zeptám, co posloucháte vy. Já když už nvm co poslouchat, tak si obvykle zapnu Within Temptation, ale už je mám hodně oposlouchaný
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty09.12.07 21:55

Ja momentálne fičím na najnovšom albume Britney Spears. Len tak zo zaujímavosti som si ho stiahla a teraz sa od neho nemôžem odtrhnúť. Som nečakala, že taká psychicky labilná osoba môže vydať tak perfektný album. Najlepší, aký vôbec mala, preto odporúčam. Jakou hudbu posloucháte? 284389 Alebo potom ešte Linkin Park či Keane, ale to neviem, či sa ti bude páčiť, pretože je to skôr taká melancholická hudba a hudba na zamyslenie... study
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty09.12.07 22:10

Ja počúvam hlavne rock Jakou hudbu posloucháte? 707500 napr.: Bloodhaund Gang, Foo Figthers, Green Day, Incubus a veľa iných....
Veľmi rada si ale popočúvam aj jazz. Odporúčam hlavne Jamie Cullum a hlavne Gevin DeGraw. Toho teraz veeeľmi môžem Jakou hudbu posloucháte? 430869
Ak keď poznáte seriál One Tree Hill, tak to on naspieval hlavnú pesničku Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty10.12.07 4:40

no tak ja pocuvam hudby zo sn Very Happy a potom simple plan, my chemical romance, fall out boys, within templation, shayne ward, nightwish, apocalyptica, roxette, cascada, groove coverage, soundtracky zo shreka a z rychlo a zbesilo, mike oldfield, vannessa may, madonnu obcas, nickelback, the calling.....no skratka mnoho a mnoho skupin a spevakov. tiez som si svoj zaner este celkom nenasla- to zavisi od pesnicky. ja napr. milujem niektore pesnicky od kelly clarkson, ale cely jej album nepotrebujem, chapes. skratka ako pride a vela to zavisi aj od nalady. niekedy mam radsej pomale smutne pesnicky a inokedy riadne disko.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty10.12.07 16:37

Já poslouchám hlavně rockový kapely..... a pak spíš než na interpretovi záleží na konkrétní písničce Very Happy

ale když už se bavíme o hudbě, potřebovala bych pomoc ... potřebovala bych sehnat písničku od AC/DC - That´s the way I wanna rock n´roll
mohl by se někdo zkusit někde kouknout a najít mi nějaký odkaz? Jakou hudbu posloucháte? 548116 předem obrovské díky Smile
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty10.12.07 20:02

Našla som live verziu tej pesničky, no skoro nepočuť, že je to live, viac-menej len na začiatku a na konci. Nech sa lúbi... Wink
kód:
http://www.mediafire.com/?fygvsntd999
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty10.12.07 20:48

Díky, díky, díky Jakou hudbu posloucháte? 312566 ........... úžasný!!! Jakou hudbu posloucháte? 214863
Já jí potřebuju kvůli jednomu videu, co hodlám vytvořit :shame: Smile a vůbec jsem nemohla najít žádnou ucházející verzi.
Takže ještě jednou Jakou hudbu posloucháte? 949816 Jakou hudbu posloucháte? 312566
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty10.12.07 23:02

Nie je za čo, Wink dosť divoký song. Jakou hudbu posloucháte? 284389 Inak všimli ste si, aká dobrá pesnička znie na konci 01x05? Ja až teraz, keď som si tu časť znova mrkla na Markíze. Teraz nerobím nič iné, len si ju púšťam stále dokola, až kým ma z nej netrafí... lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch
zoehart


Počet príspevkov : 58
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty10.12.07 23:07

myslis "laugh, i nearly died"? na ty sem ujizdela v lete, kdyz sem si pripominala 1. serii Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty11.12.07 22:09

Presne tú som mala na mysli. Doteraz som počúvala snáď skoro všetky možné pesničky z epizód, no nikdy ma nenapadlo pustiť si songy z 01x05. Bolo by úplne super, kedy na začiatku 03x08 dali nejakú rockovú vianočnú.. Jakou hudbu posloucháte? 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty11.12.07 22:19

Jo Sarinko já myslím,že tu co tam uslyšíme-ne teda asi na začátku- tak ta bude stát určitě za to Jakou hudbu posloucháte? 99937 A nemusí být ani rocková vánoční Wink
Já můžu říct,že v SN mě stejně nejvíc dostala písnička od Kansas - Carry On Wayward Son Jakou hudbu posloucháte? 430869

No a jinak co poslouhám- spoustu toho - Linkin Park,Coldplay,Nickelback,Simple Plan,Within Temptation,no a už stráááášně moc dlouho je mojim oblíbencem Bryan Adams Jakou hudbu posloucháte? 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty11.12.07 22:52

hmm no tak mne sa pacilo ked tam dean kosil ten travnik a k tomu nahodili what a wonderful world tak to som bola v krcoch...tu pesnicku odvtedy milujem ale tak mne sa pacia skoto totalne vsetky zo sn
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty11.12.07 23:54

Mne sa v SN zatiaľ najviac páčila Silent Lucidity od Queensryche a Renegade od Styx, ale čo robí SN takým, akým je...je AC/DC...ako povedal Ben: "AC/DC rulez!".. Jakou hudbu posloucháte? 284389 Inak mám asi minútu z tej záhadnej piesne, čo znie na konci 02x08 tesne pred tým "soon promom, pokiaľ niekto chce, dajte vedieť... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 1:18

no ze vahas sarinka, hned sa hlasim, ze ano ano ano. si nas uzasny pokladik a my ta vsetci zboznujeme preto, co pre nas robis-hlavne za tie preklady si myslim Very Happy- co by sme si my bez teba pocali? brat by mal byt na teba pysny k este nie je co si nemyslim Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 16:29

Jeeeej ďakujem, normálne som dojatá.. Jakou hudbu posloucháte? 71416 ...Brat si skôr myslí, že žijem v Supernatural svete a niekedy to preháňam, no pre mňa je to relax a odreagovanie... Jakou hudbu posloucháte? 170639 Veď čo by pre Supernatural fans nespravila, ja rada.. Jakou hudbu posloucháte? 348507 Jakou hudbu posloucháte? 430869

Tu je tá pieseň, je to Brian Tichy - Chaos Surrounds You. Škoda, že má len minútu, pretože sa to začne dobre rozbiehať a celkovo je tá pesnička super, no nedostupná..Jakou hudbu posloucháte? 579569

kód:
http://www.mediafire.com/?bt119g9nvjd
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 20:04

Mě se v SN taky nejvíc líbí Carry On Wayward Son, pak Silent Lucidity (když jsem si tu epizodu pouštěla po delší době, tak jsem si říkala, že tu písničku odněkud znám a zjistila jsem, že ji mám na CD Gragorian), Pak se mi ještě z 2x17 líbí celkem i ta jak spolu spali (nechce se mi teď hledat název), What a Wonderful World je teď taky moje hoooodně oblíbená, dál mám ráda Cold As Ice nebo třeba Wheel In The Sky, pak se mi tam samozřejmě líbí Ac/Dc a nesmím zapomenout na Boba Dylana - Knockin on Heaven's Door. Kdybych měla vyjmenovat všechny písničky, který se mi z toho hoodně líbí opsala bych skoro celej seznam

(Green Peppers z Hollywood Babylon mám jako vyzvánění na mobilu)
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 20:12

Tak ta písnička se mi taky líbí Jakou hudbu posloucháte? 949816 pravda, chtělo by to celou a ne jen ukázku. Naštěstí máme možnost poslochat kopec jiný stejně krásných písniček Smile
Návrat hore Goto down
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 20:42

Tak Knockin on Heaven´s Door je moja naj naj naj pesnička zo všetkých pesničiek na svete! Jakou hudbu posloucháte? 430869
Každé ráno sa na ňu zobúdzam Jakou hudbu posloucháte? 170639
A ja mám za zvonenie Bachman-Turner Overdrive - You Ain't Seen Nothing Yet. Veľmi dobrá pesnička, na ktorú sa dá aj dobre vyblázniť Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 22:21

Knocking on the heavens door a wheel in the sky su aj moje velmi oblubene pesnicky a aj can't fight this feeling anymore ( to mam ako zvonenie na mobile, ale v deanovom prevedeni Very Happy)
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 22:27

Já mám na příjem zprávy nastavený zvuk - zvučku( teď nevím, z kteý řady přesně) a vždycky se musím v duchu smát, když nemám vypnutý zvonění, jedu v autobuse a přijde mi zpráva.... lidi co kolem mě se někdo pořádně leknou... nojo, taková psycho melodie Jakou hudbu posloucháte? 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 22:37

to mam aj ja ako zvucku na sms a tiez tie pohlady niekedy stoja zato, ale viac na mna zazeraju ked mi dean zacne notit z vrecka-to sa pekne uskrnaju-si myslia, ze moj frajer v priamom prenose a ja si vzdy len povzdychnem kiezby kiezby...
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 22:44

Tak to mě kdysy napadlo dát si na SMS "znělku", ale nějak jsem se k tomu nedostala. Momentálně tam mám zvuk kterej jsem natáhla z Counter Strike. Jmenuje Fallscream a je to takový hnusný zvuk, že si nedovedu představit lidi, kteří by to slyšeli v autobuse (obvykle mám vyplý zvuk) ale stačilo mi jak jsem to pustila, když byl u mě brácha a hned nadskočil a zakázal mi to pouštět znova a nepište furt ja chcu jít spát už před hodinou jsem chtěla!!!
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty12.12.07 23:34

Mám tip na aktuálne zvonenie na mobil. Sam a Dean a ich "silent night"...to budú ľudia v buse čumieť, akí "ožrani" vám to tam vyspevujú... Jakou hudbu posloucháte? 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty13.12.07 2:19

aj mne ta silent night napadala dufam, ze sa dakde objavi audio ich spevu a hned to si aj nahodim do mobilu Very Happy jaaj ale sa tesim na tu novu epizodu uz zajtra!!!!!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty13.12.07 13:18

Po odvysielaní môžem kľudne z toho mp3 urobiť, nie je problém. A brat to potom dá aj do audia, kde sú aj znelky... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Jakou hudbu posloucháte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? Empty

Návrat hore Goto down
 
Jakou hudbu posloucháte?
Návrat hore 
Strana 1 z 31Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: