Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jakou hudbu posloucháte?

Goto down 
+50
Marion0889
kaja666
Fay
nuni1977
kattie
Husitka
str8tking
janicag
wiktoriano
Dzowika4
cleo
Faith
Lirael
Ewis
bareness
lenkka
evetka
calla
sonca12
dzajnisko
Violet
SNAdeline
Hiro666
Anwiel
Weronička
nikita
keksiiq
CrazyD
ivan2321
Ettie
Madlen
Chrystelle
Zizi
sisel
Kaja
Soniq
LenkaX22
bookika
Kristine
SkreechTina
SNlois
aryana7
Silvia
janka410
zoehart
Samabel
dion-fortune
Kika
Sarinka
Night Angel
54 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
AutorSpráva
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: ............   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:14

Dion:Tak to som veľmi rada super,teším sa z toho že takáto hudba si oslovuje stále a stále viac ludí aj z mladšej generácie. Wink Ja takéto slova čo som teraz povedala neznášam pretože aj ja som z mladšej genrácie.Ale veľmi som tomu rada,že to počúvaš a že sa Ti to páči Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 328356 Na Scorpions koncert minulý rok tu na SR som chcela isť ale niečo mi do toho vošlo tuším.Dosť to ľutujem ,no čo už.Ja viem,a ja tiež nemám rada lacinne pesničky ako si ich ty opísala.A rozpísala som hlavne preto,že hudba pre mňa znamená veľmi veľa ma pre mňa veľký význam dokonca sa mi aj v horoskope píše že by som bez nej nevydržala,a vraj to moju znameniu ventiluje nervy Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 a v tichu by som sa zbláznila ,vždy niečo počúvam.A to je naozaj i pravda.Proste ja hudbu hľadám aj tam kde nie je.Milujem tanec spev,a všetko čo sa hudby týka nie len ju počúvam , čo som rada. 702 702 702

+ ešte mnoho skvelých interpetov nebolo v SN uvedených tiež zo staršej doby takže odporučam tiež aj ked su to staršie veci,ktore ste predtým nepočuvali ,určite to prinesie radosť Wink
Samabel :Som veľmi rada Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:25

ja som teda rozhodne otvorena starsej muzike momentalne, ale napr. taky beatles ma takmer vobec neoslovil Rolling Eyes

ja musim povedat, se som sa voci starsej hudbe stavala chrbtom kvoli ockovi, ktory si pustal slovenske stare vykopavky ci ludovky, ked sme niekam cestovali a proste pocuvat pesnicky ako mam maly stan a nohy tak dlouhe stale dookola po niekolko hodin na ceste do chorvatska, navyse sprevadzane notenim otcovho uzasneho hlasu je teda nieco. no uz som zvykla a tak teraz notime dvaja Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 ale aj tak... proste som to mala ehm tak trocha znechutene kvoli nemu, ale vdaka sn som si k tejto hudbicke ceticku nasla a uz z nej asi nezidem Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:35

Ano to máš pravdu ,ani aj nie som za Beatles aj ked je to super skupina ale nie pre mňa. Wink Presne u každého je niečo ine,vec názoru ale množstvo starých veci su skvelé.

Tak toto je super Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 nemôžem.Teraz som k niečomu došla.Už viem kto je na vine,toho že mnohí mladí ešte neprišlia na to že staršia hudba je super. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 Ich rodičia.Pretože presne to čo si napísala tomu nasvedčuje.Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 Každému sa to od mala sprotiví prave to čo počúvaju rodičia a tak.Už len preto že je to protivne a počúvajú to.A som rada že si si našla Wink zase moji rodičia ani niektore veci vonkoncom nepoznaju nepočuvaju tie staršie lebo to ani nemaju šancu poznať 603 ,ale niektore poznaju ale nevenuju sa im až tak.Vedia o čo ide ale nie tak presne. Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:38

kaja: no jasne, ze za vsetko mozu rodicia, na to si az teraz prisla lol! a heh mne to este chvilu potrva az sa v tomto svete starsej hudby zorientujem, ale za par rockov budem expert Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: .........   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:43

Dion:Tak teda Laughing dobre Laughing lol! dostala si ma tým teraz.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:43

náhodou...to já to mám dobré.rodiče....teda vlastně spíš mamka...z těch starších poslouchá to samé co já... teda z těch hodně známých, ale aspoň něco Very Happy

ovšem já nikdy nemohla z návštěv u babiček a těch jejich oblíbených písniček Rolling Eyes

no, ale mě to zprotivili rodiče kamarádky...to byly cesty autem Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 666500

každopádně, teď si melu po svém a je mi kráááásně Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 22:50

Dionka: Tak to musí byť haluz, keď aj tatino nôti do melódie Razz U nás nôti len mama, pri Lyrics-vyspievaj si milión Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745

Ja beriem piesne aj z toho hľadiska, že o čom to vlastne je, bo viackrát sa mi stalo, že WOW, dobrá melódia a rytmy, ale keď som sa započúvala do textu, prešli ma zimomriavky a už som sa viac k tomu nevracala. Tak sa mi to stalo aj nedávno, myslím, že Avril Lavigne poznáte, nemusela som ju, ale má teraz novú pesničku
kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=4vjjXj_xFVc

neviem, ale vybavili sa mi veci, na ktoré by som si inak normálne nespomenula, lebo bolia a tie slová, že
citácia :
It's the happiness inside that you're feeling
It's so beautiful it makes you wanna cry

mi neviem prečo napadlo na SN, na bratov, koľkokrát si oni želali normálny život a nájsť také krásne nevinné miesto....a tak 603 A čo sa týka piesní použitých v SN, aj možno napriek tvrdému rocku majú naozaj zmysluplné texty.....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 23:09

kaja: vazne? no dam si pozor nabuduce lol!

samabel: to u nas mama, len ked sestra sadne za klavir Wink inak vedie ocko,ale ako vravim uz aj ja, takze pohodka. ono clovek si zvykne na vsetko Very Happy a mama inak pocuva expres, takze no ehm.... Very Happy

tina:
hovoris mi z duse Very Happy inak ja som avril mala rada, teraz uz ani nie, ale napr. pesnicku girlfriend od nej nemam rada. ono je to celkom fjan rytmycky, ale ten text affraid no to, co si sem napisala bolo ozaj krasne a ja suhlasim Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty12.04.08 23:23

jj, Avril mi taky nevadí...ale je fakt, že u ní záleží na písničce...někdy mi ty její texty přijdou krásný a takový docela podmanivý Very Happy a někdy... Rolling Eyes

ne že by každý text musel být něco extra ... to stejně záleží, jak to bere ten interpret, ale stejně...
a je fakt, že u těch svých oblíbených skupin mě dostávají obě stránky..hudba samotná i text

právě třeba když jsem poprvé v SN slyšela Kansas- tak jsem z toho byla úplně unešená...ta melodie, text....no a od té dby se vlastně upravil můj vkus v písničkách a interpretech lol!
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 8:18

ja mam taku otazocku. ze aky je rozdiel medzi hip-hopom a rapom Suspect
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 8:58

hip hop je styl hudby, zatial, co rap je pomenovanie typu spevu v hip hope. aspon spravne by to tak malo byt, ale dnes sa uz rozlisuju aj rap skupiny aj hip hop skupiny. v podstate je to to iste, ale hip hopeve skupiny maju viac rytmicky orientovane piesne, proste aby sa na ne dal robit breakdance a rap tam ide vacsinou len o text, nie je tam ziadne hlbsia hudba..... teda aspon je by som povedala, ze je to tak... ale to vies, toto nie je moj styl, takze sa do toho velmi nevyznam 603
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 9:20

ja sa v styloch nevyznam vobec 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 11:11

sisel: no ani ja velmi nie Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745 proste o hudbu sa az tak nezaujimam, skor filmy a serialy. ja proste pocuvam na co narazim a co ma oslovi a vacsinou si v tomto smere necham popradit od aryany, ktora hudbou doslova zije. takze ona vzdy pride so skupinkou, ktora je podla nej dobra a vacsinou sa chytim aj ja Very Happy ale tak stylov je dnes uz strasne vela a kto sa ma v tom vsetkom vyznat? Very Happy a len prednnedavnom som zistila, ze kedze pocuvam skupiny ako within temptation tak som ghoticka Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745 prisaham, ze som nevedela, ze aj nieco take ghotic rock existuj, kym som to neuvidela na nete Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745 takze neboj nie si v tom sam, kto v tom ma chaus
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 14:21

ja som mala vždy rada rock...ale skôr som sa zameriavala na novšie skupiny...ale vždy som mala v hlave myšlienku, že si chcem zohnať skupiny ako AC/DC, Led Zeppelin, Scorpions a pod...ale stále som sa k tomu nedostala...zohnala som si z každého pár pesníčiek a bolo...až vďaka SN som sa prinútila a posťahovala si kompletky... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 284389 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 284389 a teraz mám čo robiť, kým to všetko prejdem, spravím si aspoň aký taký prehľad...ale musím povedať že AC/DC sa stalo mojou srdcovkou Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 430869 oni snaď ani nemajú pesníčku, ktorá by sa mi nepáčila 603
momentálne si ešte sťahujem komplet Scorpions Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 258431

mňa rodičia veľmi neovplyvnili pokiaľ ide o hudbu...vždy som počúvala čo som chcela, len tie ich komentáre k tomu Rolling Eyes Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745 totálne nemajú pre mňa pochopenie Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745...teraz ked si niečo pustím, ako napr. mettalicu či AC/DC to už len vždy nabehne mama nech to dám okamžite tichšie, že ju z toho bolí hlava Rolling Eyes ešte že mám mp3-jku a môžem si tak hudbu naplno vychutnávať.. lol!

inak mám okolo seba ľudí, ktorí majú pochopenie pre to, čo počúvam...počúvajú rock aj ked skôr ten novší a staré veci veľmi nepočúvajú, ale aspoň sa na mňa nepozerajú ako na nejaký zaujímavý úkaz ked počujú ako mi z mp3-jky niečo jačí. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745
ale v triede mám aj takých, čo žijú "súčasnými" hitmi a presne, ako niekto napísal, tak počúvajú to čo práve ide v rádiách a ked sa objaví niečo nové, tak na to hned zabudnú..
ale aj tak si myslím, že som šťastný človek, lebo okolo seba nemám žiadnych hip-hoperov Laughing lol! ale tak viem, že každý človek má iný štýl, každému sa páči niečo iné, takže nikoho neosudzujem za to , čo počúva...ved je to na nich a pre nich...

fíha...nejako som sa nechala uniesť a je z toho menšia slohovka...prepáčte... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 316745 :shame:
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 14:29

Joj hudba to je môj druhý život - prvé sú seriály Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 862204

Čo počúvam?
Linkin Park
Within Temptation
Bryan Adams
ATB
Blue - ja viem, že sa rozpadli, ale tak roky to bola moja naj kapela (a sólové albumy členov a tiež dajú počúvať)
Hillary Duff, Avril Lavigne, Leona Lewis, ...
Chris Daughtry, Nick Lachey
The three days grace - to ma chytilo najnovšie
a ešte rôzne soundtracky - dobré sú napr. ice princess, a cinderella story, step up, ....


Ale inak počúvam všetko čo sa počúvať dá. Len mojim ušiam nerobí moc dobre opera, ľudovky, vážna hudba - ale v živote som prežila niekoľko výchovných koncertov a nezabilo ma to Smile
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 16:51

Zizi napísal:
702 702 bože tá pesnička je skvelá. Ja teda Jensenov hlas poznám len krátko, ale je dosť podobný. Hľadala som aj v Googli, či niekde nie je napísané, že by to skutočne spieval, ale nikde nič. Ale je to pekná pesnička.

Ešte taká otázočka. Neviete, či toho má Jensen na svojom konte viac a kde by som si tie pesničky mohla stiahnuť?

Zizi: no on moc sám nespieva...skôr len robí doprovod svojim priateľom spevákom....ale ak chceš ešte niečo, kde spieva pozri sem..v príspevku od SNlois je odkaz...sú tam asi dve pesníčky... lol!

https://supernatural.canadaboard.net/forum-f29/topic-t20-165.htm

btw. pokial o tú pesníčku Just you, tak je to Jensen...čím dlhšie som to počúvala tým viac som si bola istá že to je on...ale nedalo mi, že to nemám potvrdené, tak som pátrala a našla som toto:

kód:
http://www.last.fm/music/Jensen+Ackles

ked pozriete dole na Top tracks, last six months, tak je tam aj táto pesníčka...nedá sa to síce vypočuť ale mne to ako dôkaz stačí... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 18:08

kristine napísal:

škoda, že toho Jensen nemá viac... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 460216 v ostatných songoch ho skoro nie je počuť Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 568939
uz som rozmyslala, ze si to dam na sluchadka, ale kdeze..... 702 702 702 ozaj je to nadherna piesen.... boze keby ich mal viac... hovoris mi z duse 601 mna ohromne stve, ze ho na tych ostatnych az tak nepocut, ale teraz ma jason manns uz vydany ten album nie? no a tam by mala byt ta piesen aj s jensenom, takze by ho malo byt pocut lepsie, uz by to mala byt studiova nahravka... vidis ako o tom hovorim, musim ist mrknut torrenty ci nie je nahodou na to jasonovo cd 601 601 601

edit: no torrent este nie je, ale tu si to mozte vypocut v lepsej kvalitke

kód:
http://www.myspace.com/mannsmusic
stale tam nie je jensena super pocut, ale tak co uz Rolling Eyes


Naposledy upravil dion-fortune dňa 13.04.08 18:16, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 18:12

no já si teda pořád nejsem jistá, jestli je to jeho písnička nebo ne....ale co už je hezká a dokaď mi to někdo nevyvrátí, tak to prostě zpívá Jensen 601 601
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 18:15

samabel: no som na tom napodobne, stale si tym nie som uplne ista, ale tak verim babam a tak krasna je to piesen, ze by v poho mohla byt od neho 702 702 702
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 18:24

Dionka: ja tiež striehnem na torrent Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 ale zatial stále nič... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 71416 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 71416 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 71416
je ho tam lepšie počuť ale stále to nie je ono, no ale lepšie niečo ako nič Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 284389 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 258431

Samabel: ja som samu seba presvedčila že to je on...neviem či je to len tým že to chcem, ale mne sa naozaj už zdá, že to je jeho hlas... Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 18:25

Až teraz som si tú pesničku stiahla, ale toto zaručene nie je Jensen, navyše je tam počuť anglický prízvuk v niektorých slovách až to trhá uši, to "your" napr. je to len môj názor, tak ma neukamenujte, ale proste aj po niekoľkých vypočutiach mi ako Jensen nepripadá, Jensen ma hrubší hlas..Pustite si napr. to prvé, som to porovnávala..
http://www.supernatural.cinemaview.sk/rozne.html
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 18:35

právě... mě tam totiž taky ta výslovnost přijde taková...nevím, zbytečně tvrdá... takže abych pravdu řekla, ani by mě nepřekvapilo, kdyby to nebyl on... no, spíš by mě překvapilo, kdyby byl.....ale tak prostě... je to vážně hezká písnička a ... to je pro mě hlavní lol!
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 19:55

Tak já taky nejsem zrovna moc přesvědčená, že je to on. Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 999804 Nevím, v některých pasážích jsem čekala ty jeho "staré známé tóny", ale nepřišly, takže fakt nevím. No Písnička je to úžasná, pouštím si ji pořád dokola, jen musím říct, že chvilkami je to trošku "falešné" nebo spíš nedostatečně vyzpívané. 603 Ale to je detail.

Hlavní co mě zaráží na tom, že by to měl být Jensen, je to, že nikde o této písni není pořádná zmínka....mám na mysli, že pokud by Jensen opravdu nazpíval takovou píseň, psalo by se o tom "na prvních stranách" všech jeho fan-webů, ne? scratch Ale když to zadáte do googlu, horko těžko vám vyjede sotva jedna souvislost. Suspect Nemyslíte, že kdyby to byl opravdu on, jeho fanynky v Americe by tuhle píeň všude opěvovaly? Víte jak to myslím? Možná kecám, ale mám prostě ten dojem. 603
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 20:17

a este sa tu nikto nezmienil o EMO - teda celkovo o style? co si o tom mylsite?
ja napriklad casto vidam ludi, co o sebe tvrdua ze su Emo 703 703 ale pritom vobec netusia, ze emo nie su iba cierne vlasy a lak na nechtoch....
ale ja mam na rozdiel od nich wikipediu a som velmi dobre informovana Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 99937
tak do toho Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 325299 Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 325299
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty13.04.08 20:21

Budem úprimná, celé to EMO šialenstvo mi pripadá ako kedysi Spice Girls, keď dievčatá chodili v tričkách nad pupok a vysokých topánkach, takže ako to prišlo, tak to aj odíde.. Very Happy Mne osobne sa to absolútne nepáči a je dosť úsmevné, že je niekto EMO a ani nevie, čo to je.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jakou hudbu posloucháte?   Jakou hudbu posloucháte? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jakou hudbu posloucháte?
Návrat hore 
Strana 3 z 31Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: