Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Never say goodbye

Goto down 
+7
Ellen
Mason
lentilka
wiktoriano
12NicolAlysska
str8tking
Soniq
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty10.05.09 15:05

super chudák Cass Never say goodbye - Stránka 3 80513 Never say goodbye - Stránka 3 71416 Never say goodbye - Stránka 3 71416 a Dean SadSad
A Sammy v pekle Very Happy Never say goodbye - Stránka 3 707500
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty10.05.09 18:22

Jééééééééj pokračko.
Tak musím povedať, že to bolo strašne super pestré pokračko. No ten démon sa mi strašne moc páči. A má bordové oči a ženské meno. Fakt nieje žena? Never say goodbye - Stránka 3 99937 Never say goodbye - Stránka 3 99937
No a keď tá Allysa chytila Deana a Casa a Lilith a jej izba. Tak to teda vyzerá pekne. že zlá nálada a všetko okolo nej je krásne. No jednoducho si to super opísala.
A potom a vpúšťala do Deana en čierny dym. A keď Castiel nevedel, že čo robiť. Fuha no pekné. A nakoniec ako Sam išiel do pekla. No hm pekné. Aj ja by som skúsil pomučiť nejaké tie duše. Never say goodbye - Stránka 3 99937 Never say goodbye - Stránka 3 99937

Jednoznačne super pokračovanie a patrí ti strašne veľká poklona. Never say goodbye - Stránka 3 104346 Never say goodbye - Stránka 3 104346 Never say goodbye - Stránka 3 312566 Never say goodbye - Stránka 3 214863 Never say goodbye - Stránka 3 949816

BTW: a výstraha naďalej platí. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty13.05.09 8:08

no waw Soniq toto bola fakt sila ja nemam slov Shocked 704 704 704 uplne fantasticke pokračko. Ten Azazelov brat Shocked no ale ako sa s ním Dean ozieral mi prišlo strašne smiešne Never say goodbye - Stránka 3 316745
a potom tie Lilithine nálady to bolo super Never say goodbye - Stránka 3 312566 no torturing ten ani nekometnujem bol úplne ferfektný som si to uzivala 702 702 ako mal dean v sebe tých demonov a ako ich Cas z neho dostal Twisted Evil Twisted Evil teda ty si v tomto fakt dobra Never say goodbye - Stránka 3 214863 Never say goodbye - Stránka 3 214863 no a Sammy sa dohodol s tým demonom a šli do pekla to čo má byt Shocked to skladam obrovsku poklonu a teším sa na pokračko. dufam ze bude skoro. Never say goodbye - Stránka 3 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty01.09.09 11:45

Jéé ďakujem to boli úžasné komenty Peťko, Nicol, Ramonko a Wiki ďakujeeem som rada , že sa vám ff páči a , že ju stále čítate Never say goodbye - Stránka 3 891817 Never say goodbye - Stránka 3 430869 Never say goodbye - Stránka 3 430869 Never say goodbye - Stránka 3 92299 Never say goodbye - Stránka 3 92299 Never say goodbye - Stránka 3 177401
Po hrozitanskom dlhom čase sa mi podarilo napísať novú časť , viem že to hrozne dlho trvalo ,ale nemohla som sa k tomu dokopať Laughing Never say goodbye - Stránka 3 934194 Never say goodbye - Stránka 3 202744 No ,ale nakoniec sa mi podarilo niečo polepiť a toto vzniklo. Zrejme už ste aj zabudli na dej poviedky ako ja . Tak som si ju musela znova čítať , ja som tela Never say goodbye - Stránka 3 316745 Laughing ale dúfam , že sa nájde ešte niekto ,kto si to prečíta , budem rada lol!

Časť IX.



Bobby bol pevne zviazaný železnými reťazami. Bol celý krvavý a jeho oblečenie bolo špinavé a dotrhané. Hlavu mal ovisnutú a jeho tvár napovedala , že sa nachádza v bolestnej agónii. Stál pri ňom Démon , ktorý vyzeral byť dosť spokojný .
Deumos spolu so Samom hľadeli na toto všetko. Sam vyzeral , že sa čochvíľa zosype. Pozoroval Bobbyho , ktorý mu bol ako otec . No a teraz je v pekle a prežíva to , čo si nik nevie ani len predstaviť. Mladému lovcovi stekali nekontrolovateľne slzy . Mal od nich už úplne červené oči.
" Nech ho ten Démon nechá na pokoj." povedal naštvane.
Deumos sa pousmial. " Hm, no tak to tomu Démonovi povec."
Sam si utrel slzy. Bolo na ňom vidieť , že je neskutočne rozčúlený.
Démon , ktorý Bobbyho mučil sa obzrel. " Sam Winchester , čo robíš v pekle?" spýtal sa úplne prekvapene.
Lovec sa Démonsky usmial. " Prišiel som ťa mučiť ." povedal Démonovi a ten vzápätí letel na najbližšiu stenu.
" Všetko čo si spravil Bobbymu ,bolo nič oproti tomu ,čo spravím ja tebe." povedal Sam a jeho oči nabrali žltú farbu. Démona , ktorý bol prilepený o stenu , zamrazilo .
Deumos sa len spokojne usmieval a pozoroval ,čo sa odohráva . Presne toto chcel dosiahnuť.
****
John preniesol Deana do jeho izby , kde ho uložil na posteľ.Melissa už nezvládala pohľad na Deana, a tak sa vydala do kuchyne. Z barovej skrinky vytiahla fľašu vodky a odpila si.
" Si v poriadku?" spýtal sa jej John, ktorý sa objavil vo dverách. Melissa naňho pozrela cez uslzené oči. " Nie , nie som! Musíme mu nejako pomôcť ,ale nie my sa len pozeráme ako trpí!" kričala a opäť si odpila . John ju smutne pozoroval. " Ja viem . Bobby sa za mňa obetoval ,aby som ochránil svojich synov , pretože on to nedokázal , no ja zlyhávam . Nedokážem to ,.... Sammy je teraz bohviekde s tým Démonom , Dean mi zomiera pre očami... a celé sa to vymyká." hovoril lovec a utieral si horúce slzy. Melissa k nemu podišla a objala ho. " Ešte nič nie je stratené ." šepla mu do ucha ,aby ho upokojila a chcela tým upokojiť aj seba.
" Ach , to je tak dojemné , cítim sa ako keby som sledoval nejakú telenovelu." začuli Deanov hlas , obaja sa obzreli. Dean stál v kuchyni s Démonským úsmevom na tvári. Jeho oči boli čierne ako tma.
" Do pekla." zaklial John.
" Zrejme sa z neho všetci Démoni nedostali ." preglgla hnedovláska.
" To máš pravdu kočka, vlastne je ich tu ešte pár, nie som tu len ja ." usmieval sa . Dean šľahol Johna o stôl a ten stratil vedomie. Melissa tam len stála a sledovala Deana . "Čo do pekla chcete?" pýtala sa rozrušene ." Prečo mu už nedáte pokoj." hovorila tichým hlasom, akoby už strácala silu . Pritom sa snažila v duchu privolať Castiela. No ten stále nechodil. Začala ustupovať do zadu ,až narazila na stenu.
" Ale nebodaj sa bojíš?" spýtal sa Démon v lovcovi a začal sa k nej približovať. Až bol celkom blízko. Hnedovláska zatiaľ vyťahovala nôž na zabitie Démonov.Schovávala ho za chrbtom. Ale vedela , že ho nesmie použiť. Ublížila by tým aj Deanovi.Vystrčila ho a mierila ním na lovca. " Nepribližuj sa." hovorila výhražne ,no ruky sa jej triasli. Zrazu Deana niečo odhodilo a narazil o stenu.
" Castiel , no konečne !" zahlásila Melissa víťazoslávne.
" Ako to , že sú v ňom ešte Démoni." nechápavo pozeral na svoju dcéru.
" No zrejme to, čo si mu dal nebolo až tak účinné."
Cas pozrel na miesto , kde odhodil Deana. No jeho telo tam nebolo. " To nie.." povedal šokovane.
" Utiekol, kam mohol do pekla ísť ?!"
*****
Sam už niekoľko hodín mučil Démona. Mučil ho s takým odporom ,aký sa len tak nevidí.Používal pri tom metódy , ktoré ani sám Deumos netušil , že existujú.Démon kričal takou silou , že nevládal. Deumos podišiel k Samovi , ktorý nevnímal nič len svoju "prácu".
"Sammy už stačí." prihovoril sa mu cez úsmev. No Žltooký lovec ho ignoroval. Keď videl , že nejaví jeho slovám pozornosť , premiestnil ho do svojho príbytku.
Sam sa zmätene, žltými očami, obzeral po okolí. " Prečo , prečo si ma odvliekol preč?!!" kričal vytočene démonským hlasom. " Niečo si musím vybaviť drahí Sammy, takže odtiaľto nevychádzaj rozumieš?" Sam naňho hľadel , no neodpovedal. Deumos si to veľmi nevšímal a zmizol. Jediné čo mal teraz na mysli bolo mučenie , krv a smrť . Potreboval to , no nevedel kde začať. Ako prvý mu na myseľ prišiel jeho brat. No jasne najprv zabije jeho a potom ďalších .

V Deanovom tele boli ešte štyria Démoni. Dohadovali sa či by nebolo lepšie z tohto tele vyjsť a nájsť si každý vlastné telo. No nikto nechcel opustiť telo lovca . No a začali sa poriadne hádať.
"Čo robíte v mojom bratovi sráči." zrazu začuli hlas a Dean hľadel v tvárou v tvár Samovi. Sam hneď zacítil Démonov v tele brata.
" Pre vašu informáciu som ho prišiel konečne zabiť a vy mi to nepokazíte." hovoril stále vražedne. Deanovo telo kleslo na kolená a začal z neho vychádzať jeden čierny dym. Čiže jeden Démon, ktorý mal strach, strach zo Sama. Dean sa opäť postavil na nohy a pozoroval Sama.
"Ale no tak Winchester, načo sa hráš?" spýtal sa Démon cez Deanove ústa. Sam sa len uškrnul . " Takže vy sa chcete hrať?"
Dean sa pousmial. "Hm , čo keby sme spojili naše sili dokopy?" navrhol jeden z Démonov .
Vysoký lovec sa na Deana zamyslene pozrel. " No nie je to až taký zlý nápad."uvažoval.
" Najprv by sme spoločne odstránili Lilith . A potom budeme vládnuť a s našou silou ovládneme svet." démonsky sa usmieval Dean.
" To si určite prebral z nejakého filmu , že ovládneme svet." zasmial sa Sam. " Ale skutočne to znie lahodne."
" Tak čo , súhlasíš?"
Žltooký lovec sa pozrel do zeme. Nemá čo stratiť , práve naopak, môže len získať. A keď sa niečo posere, jednoducho Démonov v bratovom tele zabije , nemôžu byť až taký silný."Fajn,súhlasím."

"Idem ho hľadať." zahlásil Anjel s panikou v očiach.
" Môžem ísť s tebou?" naliehala Melissa.
Castiel na ňu prekvapene pozrel. " No ja neviem,ale...nie ,radšej nie." povedal Cas nedobytne a zmizol.
Melissa treskla do stolu a sledovala Johna , ktorý sa začal preberať.
" V pohode?"
" Hej som , kde je Dean?" John sa obzeral po miestnosti.
" Zmizol." zašomrala . " Idem sa prejsť." oznámila a odišla aj ona.
John sa spamätával a rukou si trel hlavu.

Melissa kráčala lesnou cestičkou , ktorá sa nachádzala neďaleko jej domu. Dýchala čerstvý vzduch a načúvala šuchotu listov , po ktorích kráčala.
Začula kroky , no vedela , že nepatria jej. Zodvihla sklonenú hlavu a obzerala sa po lese. No nič nevidela . Zrejme sa mi to len zdalo -pomyslela si a kráčala ďalej.No opäť započula kroky. " Lilith?!" skoro zakričala šokovaná Melissa. " Do pekla ,čo tu robíš ,ty zmija?spýtala sa s odporom a sledovala vysokú ženu s dokonale upraveným účesom. " Lissa, no tak pridaj sa ku mne ." začala Lilith nežným hlasom. Melissa na ňu neveriacky pozrela. " Čože?!!Ty si sa snáď zbláznila?!"
Lilith nahodila smutný ,ale úprimný pohľad. " Nepamätáš ako nám bolo spolu dobre ,ako sme zabíjali a užívali sme si ? "
Hnedovláska na ňu pozrela neprítomným pohľadom .

Bar " Crazy New York"

Lilith a Melissa sedeli za barovým pultom a boli na mol. Okolo nich bolo asi desať sexi mužov , ktorí sa ich snažili zbaliť. Obe sa na nich smiali. " Takže" začala Lilith " ,ak nás chcete budete musieť splniť naše úlohy." rozprávala opito a smiala sa.
" Áno , presne " pridala sa Melissa a smiala sa tiež. " Musíte sa všetci vyzliecť a prebehnúť nahý cez cestu ." hodila to seba pohár rumu.
Lillith na ňu pozrela a skoro ju ovracala , začala sa príšerne smiať. Muži sa začali vyzliekať , vyzerali ako posadnutí. Všetci sa predrali cez dvere baru a začali pobehovať po ceste . Melissa a Lilith sa smiali o dušu. Všetky veci ,ktoré tam muži nechali, zmizli za " záhadných okolností". A tak celú noc behali po meste celkom nahý.

Los Angeles, Supermarket

Démonka sa spolu s Melissou premiestnila do veľkého obchodu. Bolo už dávno po zatváracej dobe. " Dobre takže, čo to bude dnes?"začala Lilith so smiechom.
Melissa sa zaškerila. " No ja by som si dala niečo brutálne sladké."
" Fajn." Démonka nachabrala do vreciek lízatká . Do rúk si vzala čokolády a kekse. Hnedovláska sa pridala tiež. " Brala hlava-nehlava, chipsy, cukríky, koláče, všetko čo jej zbehlo pod ruku. Keď boli hotové vyparili sa. Vrátili sa do svojho príbytku v obrovskej vile. Majiteľov pozabíjali a bývali si tam ako kráľovné. Sadli si pred plazmu a začali sa napchávať.

Prítomnosť

" Lil ja ...ja viem ,ale veľa sa toho zmenilo." hovorila smutne.Snažila sa Lilith nenávidieť ,ale po tom všetkom čo spolu zažili , to bolo nemožné.
" Čo takého sa zmenilo ? nechápala Démonka.
" No napríklad chceš zabiť muža , ktorého milujem !" rozkrikla sa.
Lilith prevrátila očami. " Ach , nechápem prečo zrovna jeho, mohla by si mať , ktorého koľvek , tak prečo zrovna on! Počase naňho zabudneš a budeme si opäť užívať, a keď prelomím pečate, celí svet bude náš . Vieš si predstaviť , čo všetko budeme robiť ?" Lilith sa pri tej predstave usmievala.
" No a to je ďalší dôvod , ja nechcem ,aby si prelomila pečate. Zabiješ tým milióny ľudí."
" Hah, od kedy ti záleží na ľuďoch , hm?"
" Lil, počúvaj to čo bolo je.." Melissa sa musela nadýchnuť a nabrať tak všetok kyslík do pľúc..", je minulosť." dopovedala a zapozerala sa do lístia pod ňou.
" Ako to môžeš povedať , pamätáš, keď sme si vraveli , že budeme spolu naveky a to doslovne . Budeme si užívať tento skazený svet a budeme mučiť odpad-ľudí- na tejto planéte. Určite si to pamätáš." Lilith bola sklamaná . Síce bola Démonka , no Melissu mala rada ako vlastnú sestru ,tento cit jej ostal s jej ľudského života.Vôbec netušila , že tento cit uchováva ,až kým nespoznala Melissu.
Hnedovláske po líci stiekla slza. Nohou hrabala v kope lístia . Nedokázala sa pozrieť na Lilith , vedela ,že ak by sa pozrela podľahla by jej prosbám a pridala by sa k nej ,ako kedysi.
" Lissa , no tak." Démonka k nej pristúpila bližšie.
" Do pekla ako to robíš , že ti všetci tak ľahko podlahnú." zamraučala Melissa a po líci jej stekalo čoraz viac sĺz.
"No máš v sebe predsa Démonsku krv , ktorú som ti darovala ,prirodzene ťa to ku mne tiahne.No takže to znamená , áno?"
"Áno." súhlasila a silno Lilith objala. Démonka bola šťastná ako blcha , teraz dosiahla takmer všetko čo chcela.
"Teda Lilith, toto sa na teba nepodobá." prerušil ich Samov hlas , ktorý sa zjavil v lese spoločne s Deanom.
" Oh, vy si viete vybrať vhodnú chvíľu." Démonka na nich prekvapene pozerala.
" Prišli sme ťa zabiť ." prehovoril Dean s úsmevom od ucha k uchu.
" Čože, mňa?" Démonka sa rozosmiala." Fajn , urobíme si malý battle ." povedala spokojne. Pozrela na Melissu . Ty si vezmi Deana a ja Sama,ale pozor v Deanovom tele je Démonov viac ,ale nie sú až tak silný. Melissa prikývla a vrhla sa na Deana.
" Ty máš bojovať s nami." Dean na ňu neveriacky pozrel.
" Áno , pokiaľ neviete mám v sebe krv Lilith ." zaškerila sa.
" Teda Lilith je šikovná , takto si ťa poistiť."

Lilith sa snažila Samovi polámať zopár kostí , no vôbec jej to nešlo.
" Akože o čo sa to pokúšaš?" pýtal sa Žltooký lovec s úsmevom.
"Nemachruj ,okey." zasyčala . " Aj keby si ma teraz zabil , pečate sa budú lámať aj tak. Mám svoju nasledovníčku, nositeľku mojej krvi ,ty sukin syn."smiala sa Démonka. Sam na ňu pozrel výrazom- medzi šokom a nechápavosťou. " Kto akože?"
" Ach Sammy, si skutočne hlúpi."
" Ty to na mňa len hráš ,aby som ťa nezabil lebo to práve urobím." Sam vzápätí Démonku odhodil. Namieril na ňu pohľad a tá začala kričať. Sam bol dostatočne silný na jej zabitie .Užíval si lahodný zvuk jej bolestného kriku.

Dean ležal na zemi a hnedovláska ho držala pod krkom. " Hah, ste vážne slabí. Ste traja , proti jednej a vidíte." usmievala sa.
" Nečakal ...som , že máš.... v sebe... Lilithinu ..krv." snažil sa Démon vydrať cez Deanove ústa. Melissa začala odriekavať zaklínadlo , ktoré ani nevedela ,že pozná. Deanovo telo sa naplo a vyšiel z neho čierny dym , o chvíľu ďalší a ďalší. Neostal v ňom už nik. Bol to iba Dean. Ležal bez pohybu na zemi a Melissa z neho zliezla. Chvíľu naňho hľadela a niečo sa v nej zlomilo. Lilithina krv , ktorá ju na chvíľu ovládla sa stratila a Melissa bola opäť sama sebou.Pohladila lovca po líci a sledovala oči , ktoré začal otvárať.

Krik pominul , nastalo ticho Lilithino telo nejavilo známky života. Lilith veľká Démonka bola navždy preč. Samovi odľahlo, vydýchol si, zo srdca mu padol obrovský kameň , ktorý ho neustále ťažil až do tejto chvíle.Vedel , že toto bude musieť absolvovať ešte raz, Lilithin nástupca bude taktiež tvrdý oriešok,no teraz si vychutnával vietor , vietor v ktorom cítil pach smrti. Vtom sa spokojne vyparil.

Deanovi sa konečne podarilo otvoriť jeho veľké zelené oči. Melissa sa v nich ponárala , tak veľmi milovala jeho oči.
" Ahoj.." zašepkal Dean a usmial sa , v jeho hlase bolo počuť bolesť.
Melissa mu úsmev opätovala a vtiskla mu bozk.
" Čo to bolo?" spýtal sa zachrípnuto. Melissa nechápala. " Čo ako?"
Dean si odkašlal a snažil sa potlačiť bolesť , ktorá mu pulzovala v celom dobitom tele. " No to objímanie s Lilith. Síce vo mne ..boli Démoni , ..no všetko ..som vnímal." chrapčal a pozeral na ňu smutnými očami.
" Dean ja ... mám v sebe jej krv , nepovedala som ti to ja viem ,ale snažím sa na to zabudnúť ,myslela som , že na mňa nijak nepôsobí , no pôsobí a veľmi .Teraz sa to preukázalo. Ja mi zle z mne samej." utrela si stekajúce slzy .

Sam sa premiestnil do Deumosovho domu.
Démon vyzeral vytočene a bordové oči mal v plameňoch. Pozrel na Sama. " Kde , do čerta , si bol?!!" kričal naňho.
" Bol som zabiť Lilith ." povedal jednoducho a vyvalil sa na takmer rozpadnutú posteľ.
" Zabil si Lilih?" pozrel naňho neveriacky.
" Hej." usmial sa mladý lovec.
" Uvedomuješ si ,ako veľmi si riskoval!" kričal ďalej Démon." Ale som na teba pyšný." zamrmlal už oveľa kľudnejším hlasom.
Žltooký lovec sa spokojne pousmial , no vzápätí sa jeho úsmev vyparil. " Lilith mi pred smrťou povedala , že má nasledovníčku." hovoril znepokojene.
Deumos naňho vyvalil tmavo-krvavé oči. " Nasledovníčku?!!Lilith... ,zrejme klamala."
Sam pokýval hlavou. " Nie , viem kedy Démoni klamú, ona hovorila pravdu.Lenže kto to môže byť ?" premýšľal.
" Do pekla , tej suky sa snáď nikdy nezbavíme , keď je konečne mŕtva , tak sa zistí , že má nasledovníčku. Je ako šváb." rozčuloval sa Démon a kopol do dreveného stola ,ktorý sa rozpadol .
" A máš po stole." poznamenal Sam.
" Viem kto má Lilith zastúpiť." pokračoval Démon . Lovec naňho zaujato pozeral.
" Určite to má byť tá Castielova štetka . Lilith mala na ňu obrovskú slabosť. Na 100% je to ona."
Sam sa naňho prekvapene pozrel. " Ale veď ona je polovičný Anjel ,ako ju môže nastúpiť. Chceš mi povedať , že má v sebe krv Anjela , človeka a aj Démona. To je smiešne."
" No Sammy nie je to až také smiešne , Lucifer mal v sebe tiež Anjelskú krv."vysvetľoval Démon.
" To znamená , že bude silnejšia ako Lilith?" pýtal sa Sam s obavami.
" Obávam , že áno. Teda celkom určite , áno." pozeral naňho a hodil mu pivo.


Naposledy upravil Soniq dňa 01.09.09 11:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty01.09.09 11:46

Dean si sadol , po šoku , ktorý práve vstrebával nevnímal bolesť ,ktorú si tým spôsobil. Melissa mala sklonenú hlavu a plakala. Dean jej ju jemne nadvihol tak,aby jej videl do očí. " Mám strach ,Dean." priznala.
" No tak nie si na to sama, som s tebou a kým som tu , budem ťa chrániť zo všetkých síl." hovoril úprimne a hľadel do jej azúrových uslzených očí. Pritúlila sa k nemu a silno ho objala. Dean ju pobozkal na vlasoch a hladkal jej chrbát.

John sedel na terase a popíjal vodku , ktorú pred tým pila Melissa. Netušil , kde sú jeho synovia , no Castiel ich stále hľadá.Nevedel čo s nimi je , vôbec netušil ako by ich mal nájsť. Jednoducho ten spôsob ani nejestvuje.
" John ." prihovoril sa k nemu Castiel. " Nenašiel som ich, neviem prečo ,ale nedokážem ich cítiť."
Lovec naňho vystrašene pozrel. " Ak ich necítiš , neznamená to , že sú mŕtvy?"
" Nie , ak cítim , tak cítim aj keď sú mŕtvy ,ale teraz necítim vôbec nič .

Dean sa postavil na nohy. Chytil Melissu za ruku a vyštartoval von z lesa. Hnedovláska nerozumela , čo ide robiť ,ale nechávala to na ňom.Hneď ako vyšli z lesa , Dean si to zamieril k zaparkovanému autu.
"Zase kradneš ." pozrela naňho so smiechom.
" Hej." prikývol Dean a usmial sa. Obaja nastúpili a zelenooký lovec dupol na plyn.
Melissa naňho pozerala. " Kam to vlastne ideme?"
Lovec nahodil jeden zo svojich úškrnov." Uvidíš ."


TBC...
Návrat hore Goto down
Peter67
Pocestný duch
Pocestný duch
Peter67


Počet príspevkov : 54
Age : 34
Bydlisko : Skalica :D
Nálada : Šetrím na nové auto..to staré som akosi rozdrb*l :D
Registration date : 30.09.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty05.09.09 11:12

Konečne nová časť , to ti teda trvalo Never say goodbye - Stránka 3 202744 Celé to bolo úžasné ,ako bol Sam v pekle, ako tammučil Never say goodbye - Stránka 3 707500 Zase torturing Dean veď samozrejme čo som od teba moho čakať Never say goodbye - Stránka 3 316745 Laughing Twisted Evil Evil Dean + Sam no to bola pecka a plus aj Evil Melissa s Lilith a battle omg Never say goodbye - Stránka 3 806497 Never say goodbye - Stránka 3 214863 Never say goodbye - Stránka 3 104346 Never say goodbye - Stránka 3 104346 to sa mi lúbilo Never say goodbye - Stránka 3 284389 flashbacky boli perfektné no nasmial som sa fakt Never say goodbye - Stránka 3 49896 po tej predstave ..a mŕtva Lilith bombové ako ju Sam rozkiloval a keď si ich rozdilili Lissa mala Deana a Sam Lilith Never say goodbye - Stránka 3 707500 dance 704 a Deanove utešovacie slová ten chalan musí byť fakt zamilovaný ,,inak super ukončenie..celý dej si držala v totálnom napátí a aj preto sa mi páčil taký odlachčujúci koniec Never say goodbye - Stránka 3 104346 Never say goodbye - Stránka 3 430869 Never say goodbye - Stránka 3 214863 Never say goodbye - Stránka 3 312566 Never say goodbye - Stránka 3 949816 704 Never say goodbye - Stránka 3 891817
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty06.09.09 14:11

To teda chci taky vidět, kam pojedou. Tak napiš brzo pokráčko. Never say goodbye - Stránka 3 232827
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty06.09.09 14:50

No tak dožili sme sa aj tu pokračka. Sláva cheers cheers cheers
Musím povedať, že som aj ja skoro zabudol, že vlastne o čo sa jedná v tejto poviedke ale nakoniec mi to došlo.

Začiatok ako Sam mučí démona bolo strašne super. Jednosucho si pomstil Bobbyho.
A dean a jeho démoni. 703 No stále v ňom ostal nejaký démonický odpad ako som čítal ale našťastie sa o to melissa postarala, takže je zase veselo.

No a nakoniec Lilith a Melissa. Akos i opísala, že sú opité a všetko Never say goodbye - Stránka 3 99937 Never say goodbye - Stránka 3 99937 som sa smial. A nakoniec Sam zabil Lilith. Never say goodbye - Stránka 3 170639 Never say goodbye - Stránka 3 170639 Konečne je po nej.

jednoducho skvelé pokračko. Never say goodbye - Stránka 3 104346 Never say goodbye - Stránka 3 104346

A nezabudni na výstrahu moja
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty10.09.09 21:31

Jee ludkovia ďakujeeem Shocked Never say goodbye - Stránka 3 430869 Never say goodbye - Stránka 3 430869 Janka , Petrík a Ramonko ani neviete akú radosť ste mi spravili komentárikmi, tie ma vždy potešia Never say goodbye - Stránka 3 430869 dance Never say goodbye - Stránka 3 891817 Never say goodbye - Stránka 3 92299 Never say goodbye - Stránka 3 177401 ďalšiu časť sa budem snažiť hodiť sem čo najskôr ,ale mám doondený compík , takže newm Never say goodbye - Stránka 3 44266 Never say goodbye - Stránka 3 199226 Never say goodbye - Stránka 3 202744 ďakujem , že ste nezabudli Never say goodbye - Stránka 3 430869 Never say goodbye - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Dark Angel
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Dark Angel


Počet príspevkov : 10
Age : 38
Bydlisko : In Heaven with Angel..
Nálada : dark...
Registration date : 08.11.2008

Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty18.04.11 20:18

Hrabala som sa tu a hrabala, hľadala som niečo, čo by bolo písané pre mňa a toto je ono, skvelá práca, skvelý dej. No však všimla som si, že pokračovanie tu nepribudlo hodnú chvíľu, tak týmto by som ťa žiadala, či by sa nedalo dačo s tým urobiť? Never say goodbye - Stránka 3 328356
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Never say goodbye - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Never say goodbye
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 08x17 Goodbye Stranger
» 08x17 Goodbye Stranger
» No need to say goodbye - The story of Narnia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: