Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Goto down 
+57
nuni1977
Marion0889
Lucy86
inga
Husitka
Sashenka30
kaja666
Lirael
str8tking
Dzowika4
lenkka
Ewis
bareness
Mystic
calla
Faith
Kacena222
Pa001
sonca12
Anwiel
FeeBee
Hiro666
CrazyD
333
Soniq
Zizi
sisel
keksiiq
veronika
Weronička
Dr.Bna
nirgana
Ettie
funny
rbl
aryana7
SkreechTina
Silvia
Blanka
LenkaX22
Kaja
Kristine
ivan2321
Madlen
SNlois
Elendilka
Chrystelle
Katka
Sarinka
bookika
Kika
janka410
Samabel
Night Angel
zoehart
dion-fortune
Willo
61 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorSpráva
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 12:16

ehm ehm ta ukecanost to bych ani nebrala ale to co občas píšeme že Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 595650 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 261136 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 49896 no to prostě ale nejde ukočírovat tak se nelekni mi jsme uplně normální SN rodinka Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 348507 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 170639 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 99937 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 13:26

mne sa raz večer nechcelo spať...tak som išla pozrieť do programu čo dávajú....a zrazu pozerám prima - Lovci duchov.... affraid ...bol to diel Asylum...takže serial už bol skoro v polovici....no ale tak som si povedala že to omrknem....keď už je to o duchoch.... Very Happy ...a keď som tam uvidela Jensena a Jareda.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 335560 ..bolo všetko jasné.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401 ..no a odvtedy som už nevynechala jediný diel.... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 170639 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 316745 ...a keď skončila séria myslela som že to neprežijem ....taký koniec..... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642 ....a ešte k tomu som nemala net...našťastie čoskoro sme si net zaobstarali takže som sa na to hneď vrhla a sťahovala a sťahovala a sťahovala..... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 258431 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 258431 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 258431 ...1. séria, 2. séria, 3. séria....a teraz sa už neviem dočkať ďalšieho dielu..... bounce Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 202744 ...už aby bolo po stávke....
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 14:19

ježiškristine si mi jako připoměla uplně mě samotnou..já sice hnedka jak sem se oukla tak mi potom ještě pár dílu uteklo, ale pak už žádný a když seria skončila no já byla na prášky a ještě sem vůbec neveděla kde stahovat..jenom sem veděla o torrentech a to sem nemuměla no já byla na prášky pač potom už šel druhej díl druhý řady a já vůbec neměla...ale pak Antík mi poradil a byla sem tak štastná..áách in my time of dying...já když sem to pozorovala tak sem uplně rozála Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 49896 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 469569
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 14:26

In my time of dying........ten díl je vážně úžasný.... když jsem ho konečně měla možnost shlédnout, tak to byl zážitek vám povím.......no vy vlastně víte lol! lol! Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 14:51

no mi víme myslím že všichni jsme měli skoro stejný pocity blaha a radosti lol! lol! Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 14:53

Ejha, tuším som tu jediná, kto SN už poznal ako vlastné boty, keď to Prima začala dávať a rehnil sa pri tom dabingu...schválne som si vtedy pozrela Pilot, že čo Prima vyprodukuje a skoro som sa zadrhla, aké to bolo hrozné.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 487389 :504: Ale musím sa priznať, že som vtedy zostala dosť šokovaná, že to Prima zakúpila niekoľko mesiacov po odvysielaní v USA.. Shocked
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 14:55

fakt???? affraid affraid tys to Sarinka už znala?? ježiš já ti tak závidím tak v tomhle směru sem fakt uplně pozadu :shame: :shame:
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: RE:   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 15:02

Som velmi rád že môžem byť tu medzi vami.Musím uznať že sa zo mna stal vážne závislák.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 15:04

SNlois: Yep... Wink Začala som ho sledovať, keď sa v USA vysielal tuším 12. diel...ale zasa na druhú stranu, ja som potom celé leto tŕpla, ako bude seriál pokračovať...skoro ma švaclo.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 202744
ivan2321: To radi počujeme, ďalší člen našej Supernaturalovskej rodinky.. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 284389 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 141695
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 15:30

ivan2321: ak si naozaj závislák tak sem zapadneš na 100%.... lol! ...a inak ...vitaj!... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 141695
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 15:38

Sarinka: po tom infarktovém konci si musela trnout opravdu dost Twisted Evil
ivan: správný přístup Wink PS:jen se nás neboj a klidně písej Very Happy
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 16:34

Tý jo, Sarinko, to já jsem taky "pozadu" to jsem první celé skoukla na Primě a pak ke konci řady se ze mě stal uplný závislák do SN. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 335560
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 17:53

hej Sarinka ale chápu že si to musela být teda na prášky a celé léto..no to bych nepřežila.....to už vím předem Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 19:04

našťastie druhá séria neskončila infarktovo, takže som ďalšie leto nemusela vyslovene "prežívať"... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 19:32

jojo to bylo na druhý serii to nejlepší..díky tomu sem to taky v pohodě přežila....to byla jedinná záchrana Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 312566 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 949816 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 258431 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 20:34

ten konec nebyl sice tak infarktový jako u 1.season, ale stejně jsem byla jak na trní, protože jsem se tak těšila na to, až se dozvíme, jak se Dean vypořádává s tou dohodou Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 364896 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 629176
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty13.01.08 20:39

no aj keď druhý séria neskončila tak úplne infarktovo ako prvá aj tak som bola úplne na nervy ako to bude ďalej.... affraid affraid Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642 ...a potom prvý diel ...a John... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 364896 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 80513 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 199226
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Super   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 1:46

Ahojte všetci,som tu nová a dlho som rozmýšľala nad tým či začať písať alebo nie,ale predsa som sa len odhodlala. Wink Tento serial je pre mňa niečo výnimočné,nikdy som nepatrila k tým ktorých oslovia populárne seriály až natoľko že sú od nich zavislý.Aj ked mnoho ich mám celkom obľubených,nikdy to niečo takéto neopísatelné,aké je to teraz.

A kedže mám písať o tom ako som sa k tomu dostala,tak sa do toho pustím : Je to až neuveritelne,možno až smiešne,ale doteraz určite viem že to bol osud.´Náhodou´ som v inkriminovanom čase ked som išla do svojej izby prechádzala cez obývačku,náhodou som sa zarozprávala s mojim otcom,a kedže to bola iba prvá časť Supernatural bohužial na Markíze( Laughing ),zarozprávala som sa
a nepamätám si už presne či to v tom okamihu nezačalo,a ja som len pozerala,ale zdá sa mi že aj áno,potom som sa pozrela do programu čo to je a ide asi päť minut ,ale kedže obľubujem mysteriozne seriály,a aj horory,a dosť často som sa sťažovala na to že ich je na slovenských staniciach ktoré ja mám málo,pozrela som sa že je to niečo nove,a kedže aj moj otec to pozerá doteraz,zatiaľ len to čo je na markíze,rozhodli sme sa ešte vtedy že to budeme pozerať,čudne pretože to je jediný seriál ktorý pozerá,aj vtedy som sa čudovala že to vôbedz pozerať ide,pretože som sa mohla otočiť a isť na iný televizor ,ale možno aj Vdaka nemu teno serial pozerám,pretože predtým ked som sa ešte nezarozprávala som mala namierene na PC,čo si ani len neviem predstaviť žeby sa stalo,pretože teraz by som tu nesedela nad týmto dlhým príspevkom Laughing .Teraz je to už závislosť,čítanie tochto fora,asi som ho prečítala celé.A všetko okolo toho čo sa len dá. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 141695

A ešte k tej Markíze,neviem či bohužiaľ alebo nie,ale druhu seriu,tretiu seriu,som vôbedz nevidela ,postupujem tak ako to dávaju na Markíze + ked si niekedy pozriem už pozreté časti ale v pôvodnej verzie (Nie ten strašný dabing,ale najprv som počula samozrejme dabing),nič čo je v druhej ani tretiej sérii neviem,článkom o tom sa vyhýbam,teším sa na tie série a dúfam že budu odvysielané aj na Markíze ,pretože potom ma už asi ani nič nezachraní. Cool A ešte dá sa povedať že aj Vdaka Jensenovi som na tomto fore,natolko ma zaujal serial ale aj on že som si už k tomu všetkému sem musela sadnúť. santa
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 9:29

Ahoj Kaja! Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 23107 To je fajn, že jsi se nakonec odhodlala napsat. Vůbec se nedivím tomu, co zde píšeš, protože asi většina z nás je na tom podobně, ne-li stejně. Laughing Žádný jiný seriál nás neoslovil tolik, jako SN, u žádného jsme se nestali takovými závisláky. Ale je to prostě tak, SN má ten účinek a kdo se na něj jednou začne dívat, nevyhne se tomu. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401
Docela ti i závidím, že jsi ještě neviděla všechny díly a máš tudíž všechno krásné teprve před sebou. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 170639 Je dobře, že nečteš nic z toho, co zde píšeme o ději dopředu, i když abych pravdu řekla, obdivuji tě, protože my tady snad nepíšeme o ničem jiném. :oops: :oops: Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 49896 Ale byla by fakt škoda, ochudit se o všechny ty nečekané zvraty a překvapení, co tě ještě v dalších sériích čekají. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 335560 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 87642
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 9:38

ahoojky kaja...vitaj medzi nami ... Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 673161 ... tak to si vazne dobra,ze necitas prispevky o tom,co bude v 2. a v 3. serii, ja by som to veru nevydrzala,klobuk dole Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 214863 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 214863 ... no s tou zavislostou,tu sme vsetci na jednej lodi Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 177401
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 10:13

I já se přidávám Kaja a vítám tě k nám Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 23107 mezi závisláky Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 348507 Jsem ráda,že se našel další člověk, kterému SN taky tak přirostlo k srdci jako nám všem tady Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869
Jsi dobrá,že nechceš vědět dopředu co tě čeká Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 214863
Jak já ti závidím kolik toho ještě máš před sebou - prostě máš se na co těšit a budeme jenom rádi,když nám budeš psát své dojmy ze sledování jednotlivých dílů Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 188411 Very Happy
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 11:18

kristine ďakujem za milé privítanie a myslím že sa tu budem velmi dobre cítiť.

EDIT: Vitaj Kaja medzi nami a cíť sa tu ako doma. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 23107 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 348507 Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 975638


* Ten druhý příspěvek, který jsi měl pod tímto, jsem ti dala sem do "editu". Příště to tak dělej rovnou, nikdy nepiš dva svoje příspěvky pod sebe, ale napiš to do toho samého. Díky. Janna.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Dakujem   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 12:28

Dakujem Veľmi pekne všetkým za krásne privítanie Wink Veľmi ste ma
potešili. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869

Janna : Dakujem krásne za privítanie,ano je to tak,len škoda tých ktorí na ST nenatrafili. Laughing To je pravda,ale myslím že je tu veľa veci ktoré píšete aj o inom Laughing niekedy ked to tu čítam tak mám pocit že všetko je Ok,a snažím sa myslieť na to že Všetci to pozeraju tak ako ja ,(aj ked to nie je pravda) a potom na to aspoň nemyslím že Už dávno videli o tolko viac dielov ako ja,čítam len to čo nie je o nových seriach aj ked niekedy no niekedy sa nevyhnem tomu novemu ale to len nahodou a omylom niečo prečítam,ale som rada že ešte tolko veľa dielov som nevidela pretože sa neblížim tak skoro k tomu koncu - ešte len začiatok Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869 Tak to by bola.

Lenka: Dakujem veľmi pekne, Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 673161 ,ano tak snažím sa aj ked je to veľmi ťažké, Wink

Janka410: Taktiež veľmi pekne Dakujem, Wink ano budem sa snažiť písať
svoje dojmy a všetko čo má len napadne

Ivan2321:Dakujem veľmi pekne tiež za privítanie Wink
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 12:43

Ahoj Kaja tiez ta chcem privitat medzi nami lol! . Vzdy sme radi ked sa prida novy fanda. A ja viem co to je pridat sa neskor, lebo tiez trvalo dost dlho kym som sa k SN dostala. Vedela som, ze na Prime chodi no bohuzial kvoli dobe vysielania som sa k tomu nedostala. Potom som to pozeravala na RTL hoci som tomu nerozumela ale co uz. No a nakoniec som si celu prvu seriu stiahla na nete a hltala jednu cast za druhov. Teraz uz sledujem zarovno zbytky fandov a tesim sa na pokracovanie. cheers cheers Very Happy Very Happy.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty14.01.08 12:52

Blanka napísal:
Ahoj Kaja tiez ta chcem privitat medzi nami lol! . Vzdy sme radi ked sa prida novy fanda. A ja viem co to je pridat sa neskor, lebo tiez trvalo dost dlho kym som sa k SN dostala. Vedela som, ze na Prime chodi no bohuzial kvoli dobe vysielania som sa k tomu nedostala. Potom som to pozeravala na RTL hoci som tomu nerozumela ale co uz. No a nakoniec som si celu prvu seriu stiahla na nete a hltala jednu cast za druhov. Teraz uz sledujem zarovno zbytky fandov a tesim sa na pokracovanie. cheers cheers Very Happy Very Happy.

Dakujem Veľmi pekne Wink za milé privitanie.Aj ja som veľm,veľmi rada Tak ty si toho parádne preskákala len aby si to videla ,super. Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 312566 Ja s a veľmi teším že tu môžem byť medzi vami,je tu veľa skvelých ludí.A ja sa veľmi teším na pokračovania, no ked sa k ním až dostanem ale dúfam že tých pokračovaní bude viac a viac Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako ste sa k Supernaturalu dostali?   Ako ste sa k Supernaturalu dostali? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
Návrat hore 
Strana 2 z 15Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: