Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 A 6th Season Confirmed

Goto down 
+19
Maky
Ellen
niki-morgan
Zizi
Panthera
str8tking
JMMM
kaja666
Portable.Device
Soniq
Sarinka
Chrystelle
wiktoriano
Silvia
Samabel
dion-fortune
janka410
Fay
cleo
23 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty07.06.09 17:29

S tou 6 sériou to vyzerá dosť nádejne. Suspect Som zvedavá, či Eric podpíše alebo nechá svoje "baby" niekomu inému. confused

kód:
http://spoilertv-supernatural.blogspot.com/2009/06/6th-season-of-supernatural-confirmed.html
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty07.06.09 17:33

ked budu robit skutocne 6. serku (co ma fakt nasrali ted), tak fakt FAKT dufam, ze Eric ostane, lebo.. mam strach, co by s tym spravil niekto iny Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty07.06.09 17:40

Tak na jednu stranu bych byla ráda,když by Sn bylo co nejdýl...ALE Suspect mám vážně obavy o čem by to bylo a bojim se,že by se nám nakonec seriál zprotivil ...a to rozhodně nechci No )
A pokud teda opravdu 6 série nakonec bude,tak fakt se modlím za Erica...aby zůstal A 6th Season Confirmed 260605 A 6th Season Confirmed 260605
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty07.06.09 18:22

hmm no čo k tomuto povedať. hoci som ja narozdiel od mnohých bola so 4 sériou spokojná, začínam mať pocit, že SPN sa pomaly, ale isto blíži k svojmu koncu. Už v tejto sérií tam aj na môj vkus bolo až príliš veľa dosť čudných a hlavne nepodstatných vecí. Nechcem odsudzovať niečo dopredu. Stále je možné, že 5 séria bude totálna bomba a 6 bude tiež stáť za to. No mám o tom dosť silné pochybnosti.... Podobne ako baby predo mnou dúfam, že Eric ostane. S ním to má ozaj aspoň akú takú šancu na úspech. no ak by mala byť 6 serka bez erica, tak ozaj neviem, čo si o tom myslieť Rolling Eyes zatiaľ to samozrejme nie je 100% takže nejde sa zbytočne rozčuľovať. nemám z toho dobrý pocit, ale nejdem sa zaoberať situáciou, ktorá ešte nenastala. Až keď 6 séria naozaj bude a naozaj sa mi nebude páčiť, potom budem nadávať 703 zatiaľ sa len modlím, aby to všetko dobre dopadlo A 6th Season Confirmed 260605 A 6th Season Confirmed 260605 A 6th Season Confirmed 260605
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty07.06.09 18:45

Suspect Suspect Suspect
Já nevím, jak přesně bych se k tomu měla a chtěla vlastně vyjádřit.

S každou další sezónou jsme zatínali zuby a doufali, že další sezóna bude... rozpočty snižovali, dělali ofuky... a najednou ještě ani nezačala sezóna pátá a už mluví o šesté.
Prostě ten přístup mě docela unavuje.
A o tom, jestli to za něco bude stát nebo si budeme trhat vlasy... vážně mám teď v hlavě myšlenky na jiné věci.
Stejně zatím jediné, v co můžu doufat, je, že když už by ta sezóna byla, že by se jí zase snažili udělat co nejlepší a nebyla by to katastrofa.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 14:41

ja budem svetlá výnimka,ale ja som zatiaľ spokojná zo všetkými sériami a chcela by som aby Sn pokračoval aj z Ericom.Toľko k tomu myslím,že možno niekoho týmto naštvem,ale to je môj názor mňa zatiaľ Sn nesklamal a verím,že sa tak ani nestane. 603 603 603 603
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 21:29

Silvia tak to sme potom dve výnimky Wink ja som síce pár časťami nebola nejako nadšená ale SN ako celok ma nesklamal a tiež si myslím že na ani nesklame v piatej sérii alebo šiestej 603
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 21:33

ja som tiež písala, že ma spn zatiaľ ako celok nesklamal, ja som so 4 serkou detto spokojná Wink ALE už by pomaly aj stačilo.... vravím nejdem odsudzovať dopredu. stále je možné, že 6 serka bude ozaj super, ale tak mám isté pochybnosti... hlavne ak by nemal pokračovať eric ďalej Rolling Eyes no nič, ja si počkám až táto situácia bude reálna a potom bude robiť uzávery 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 21:55

Mno, tak já jsem se k tomuto už vyjadřovala několikrát, takže to nebudu zase rozpitvávat. Ale vážně mě trochu začíná děsit, že to vypadá čím dál víc reálně. Shocked Teď když dám totiž stranou všechny mé pocity a vzpomenu si na slova Erika, za kterými si tak pevně stál - nechci víc než 5. sérií! - tak mi to přijde vážně jako trapas. A 6th Season Confirmed 141995 Protože je mi úplně jasné, že už jde jen o umělé natahování, jen aby CW zůstal nějaký slušný seriál a neztratila všechny diváky a z toho podle mě nekouká nic dobrého. No Já tohle prostě nemám ráda, když si někdo tak dlouho stojí za svým názorem a najednou ho změní a byl by ochotný pustit se do něčeho, co původně vůbec nechtěl, protože měl pocit, že to seriálu uškodí. Suspect A myslím, že v tomto měl Eric pravdu - ten celý příběh to může znehodnotit, pokud bude nucený znovu "sejít z daného směru". Taky nechci nic zatracovat dopředu, jen mi to nejde do hlavy....jakým způsobem chtějí natáčet seriál kvalitním způsobem, když už teď na něj nemají prachy, je tam tedy minimum efektů a Eric tvrdil, že se má skončit v nejlepším a proto to udělá. Přijde mi to teď od něj jako by si celou dobu plkal do kapsy, pokud se vážně odhodlá pokračovat dál, navzdory svému přesvědčení. No A bez Erica to ani nekomentuji. To už by SN ani nebyl, to je jasné.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 21:55

tam nejde o to ze stacilo - ich dvoch nestaci nikdy... ja som so 4kou bola spokojna tiez, ale desim sa niecoho takeho, ako je SV... A 6th Season Confirmed 1319 A 6th Season Confirmed 1319
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 21:59

No přesně Fay! Já mám prostě Smallville jako odstrašující případ. Tam jsem taky nevěřila, že by se dal seriál takto spr*sit. A 6th Season Confirmed 202744 A 6th Season Confirmed 568939 A jak to dopadlo....dívám se na to jen ze setrvačnosti.
No jo, je možné, že se to třeba u SN nestane, ale jakmile už i Eric trdil, že víc než 5. sérií by nebylo pro SN dobré, mělo by se nad tím trochu zamyslet, než začnou vymýšlet koniny jen za cenu dalšího pokračování. A 6th Season Confirmed 579569
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 22:16

s tym suhlasim.. SV bola 5 seria katastrofa, 6 sa vcelku dala (aj ked v mojom pripade to zachranoval asi Justin Hartley 702 ), 7 som nedopozerala.. Very Happy na FF teda donesie kamos aj 7 a 8 (ritualne zmazanie z PC nasledovalo po dieli Gemini 603 ), lebo to chcem pozriet.. ale ze uz aj 9 seriu idu robit, to snad nemyslia vaazne..
nechcem aby takto dopadol SN, nie je to o tom, ze by som spochybnovala Erica, ale sam povedal, ze ma pribeh na 5 serii, tak nech to zbytocne nenatahuje.. ale kto vie, mozno nas milo prekvapi (aj ked bojim bojim).. mohol by si zobrat par inspiracii z nejakych dobrych poviedok A 6th Season Confirmed 934194 A 6th Season Confirmed 232827
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty08.06.09 23:21

Ja viem, že to, čo teraz poviem možno oľutujem, ale bez Erica som so SN skončila, on je jeho otcom a proste si zaslúži byť pri jeho konci, takom, akom on chce...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty09.06.09 20:37

No idem sa vyjadrit Suspect akoze od zaciatku som rátala , ze bude 5 sérií a koniec . Este som si hovorila , ze su mudry, ked to takto robia ze daju 5 serií a ukoncia to nie ako ine serialy prikl. SV ,ktory ste tu viaceri spomenuli A 6th Season Confirmed 87642 som zostala v totálnom soku ,ked som sa toto dopocula jednoducho som pocitala s tým ,ze to ukoncia slubenou 5 serkou a pocitala som s tým rovnako ako s tym ,ze raz zomrem A 6th Season Confirmed 806497 602 ty kks sok jak hovado nemam slov A 6th Season Confirmed 71174 Eric patri do serialu neviem si SN bez neho predstavit rovnako ako bez J2 proste ,ak Eric nebude suhlasit pokracovat tak nechcem ani typovat co pride A 6th Season Confirmed 677692 ved ma to vymyslene do 5 serky od zaciatku to vsade spominal tak preco s tym jednoducho neratali A 6th Season Confirmed 873139 to chcu takto pokaslat kkti A 6th Season Confirmed 332617 som skutocne zvedava ako to bude to fakt narusi vsetky plany pocitam A 6th Season Confirmed 71416 A 6th Season Confirmed 87642 no konec A 6th Season Confirmed 202744
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty10.01.10 8:52

Tak nějaká další info o 6 sérii by Michael Ausiello Wink
Supernatural' exclusive: Sixth season or bust?
citácia :
The apocalypse may have to wait. CW boss Dawn Ostroff says Supernatural creator Eric Kripke is warming to the idea of a sixth season.

“I think he’s in that state of mind,” she says. “I had lunch with Eric the other day and he’s really excited about the show right now. I think he feels this season has been really satisfying for him. He’s certainly not running out of ideas by any stretch of the imagination.”

Ostroff, who says Kripke has been “hitting it out of the park” creatively this season, also points to Supernatural’s ratings success as proof the show has a lot of life left in it. “The ratings are up,” she says. “We have more young women coming to the show than ever before. There aren’t a lot of shows that you can say are doing better in their fifth year.”
Tady je článek i komenty fanoušků Wink
kód:
http://ausiellofiles.ew.com/2010/01/09/supernatural-sixth-season/
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty10.01.10 14:18

citácia :
S tou 6 sériou to vyzerá dosť nádejne
Razz mohu svobodně bez mučení prohlásit že jsme v prdeli? lol
Doufejme že Ausiello jenom mlží, protože mě dost děsí představa že se z toho stane natahovaná nudle ve stylu smallville nebo scrubs.
Nedivil bych se kdyby se jim na to Eric vykašlal, ale na druhou stranu čerstvý scénárista nemusí být nutné zlo. Příkladem je Doktor, kde to nyní přebírá Moffat. I když jsme zatím nic neviděli, tak to třeba dopadne dobře.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty11.01.10 13:50

Dobre, pokračovanie na šiestu sériu je dvojsečná zbraň, s tým súhlasíme hádam všetci. Môže sa s toho stať len zbytočná naťahovačka a v tom prípade by bolo omnoho lepšie, keby SN skončil. Ale... Už pred piatou sériou boli pochybnosti a odvažujem sa povedať, že zatiaľ to ako chyba rozhodne nevyzerá. S touto sériou som zatiaľ veľmi veľmi spokojná a keď sa bude SN aj naďalej takto zlepšovať, môžme len dúfať, že bude aj šiesta Wink A dúfam, že Eric ostane. Naozaj sa bojím čo by spravil niekto nový....

A Scrubs sa zbytočne nenaťahuje. Keby bolo po mojom, pokračovalo by to až do mojej smrti Laughing V posledných častiach mi síce JD chýbal, ale aj tak sa to dá pozerať a zasmiať sa pritom ako na začiatku...
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty11.01.10 14:11

kaja666 napísal:
V posledných častiach mi síce JD chýbal, ale aj tak sa to dá pozerať a zasmiať sa pritom ako na začiatku...
Ja ti neviem, ja som si myslela, ze mi chybat nebude, ale pritom som sa pri tom uz nebavila, ako predtym...JD je proste Scrubs, tak isto ako je Eric Supernatural... confused
Mne pride uz 4 a 5 seria SN ako natahovanie a nechcem si predstavit, ake kktiny budu v 6 serii...je mi to luto, SN som mala rada, ale toto je na mna uz vela.... Sad
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty11.01.10 15:32

citácia :
Ja ti neviem, ja som si myslela, ze mi chybat nebude, ale pritom som sa pri tom uz nebavila, ako predtym...JD je proste Scrubs, tak isto ako je Eric Supernatural...
Razz taky je dost vidět že u SCRUBS už není Bill Lawrence (má svůj Cougar Town) a mě osobně víc než JD chybí Janitor Smile. Takže čekám až SCRUBS doběhne a pak se na to podívám, asi znovu maratonově Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty11.01.10 15:36

čo som čítala po nete, tak Eric chce 5 sériu ukončiť po svojom a nebráni sa novej dejovej línii od 6tky.. kto vie, čo to kua znamená, 6tku by som brala v prípade, že by sa (aj s Koblihom na zadnom sedadle) vrátili k pôvodnému "Saving people, hunting things" a vymrdali sa na celú Apocalypsu.. ale zase, keby ich nechal Eriček chcípnúť na konci 5ky a odovzdal to potom niekom inému, nech sa z toho vyhrabe (takto sa vy*ebáva so systémom), tak.. skôr nie ako áno.. (možno ako v prípade Doctora, dám šancu, ale nečakám zázraky). Žiaden happyend - Impala odchádza do západu slnka... Evil or Very Mad aj keby prášil Castiela na kapote
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty11.01.10 16:13

Fay napísal:
aj keby prášil Castiela na kapote
ublížim ti.... A 6th Season Confirmed 316745 A 6th Season Confirmed 316745 A 6th Season Confirmed 316745
citácia :
Bill Lawrence (má svůj Cougar Town) a mě osobně víc než JD chybí Janitor
Porty jj aj ten tam chyba a tupý TED tiež... Sad Ako není to zlé, ale bez JD je to divné a 3/4 dielov kde nebol sa mi chcelo revat Smile
Cougar Town je super, dost mi to inak Scrubs pripomina...
A ked si predstavim SN a happy end... Suspect Suspect Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty22.01.10 8:39

hmmm...tak ta 6 série se nám víc a víc přibližuje Twisted Evil
citácia :
First it was Smallville, now Supernatural. A couple of days ago we reported that Smallville had been picked up for a tenth season. Industry sources in Vancouver provided CinemaSpy with the tip, indicating that while the official announcement has not yet been made, behind-the-scenes it’s all but a done-deal. Today we’ve been informed that Supernatural, too, has been confirmed with another season, in this case its sixth.
celej článek najdete tady Wink
kód:
http://www.cinemaspy.com/article.php?id=3886
zdroj: dean_sam
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty22.01.10 9:44

citácia :
hmmm...tak ta 6 série se nám víc a víc přibližuje
Razz já vím že jsem asi jediný kdo NECHCE šestou sérii, ale tenhle seriál se mi začíná čím dál tím víc vzdalovat (a přestávat mě bavit). Natahovaná nudle už je to tak trošku ted, a pokud to budou chtít natahovat ještě dál, dost dobře hrozí že tenhle seriál bude karikovat sám sebe Sad

To že v tom článku zmiňují desátou sezonu Smallville se mi zdá příhodné. Někdy je lepší seriál ukončit v nejlepším a ne jej natahovat, dalšími zápletkami. Jak chtějí překonat epickou zápletku s Lucičertem? Přijdou Cthulhu? Bratři budou honit po státech Ježíše? Laughing
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty22.01.10 18:21

ja tu budem výnimkou ale mne sa myšlienka,že bude šiesta seria páči.Ja si Sn pozriem stále rada nech už je názor iných,ktorým sa už sn prejedol názor akýkolvek.Je síce pravda,že Sn už nestíham sledovať nonstop ako predtým odkedy mám svoj malý poklad NO Tinu,ale nemôžem povedať,že by sa mi SN znepáčil.Ja na rozdiel od iných trebárs nepovažujem,žeby seriál,ktorý má viac než tri serie už bol naťahovaný alebo tak nejak.Poznám kopec seriálov,ktoré sa mi páčili čím dlhšie išli.Možno si o mne pomyslí niekto,že som blázon,ale trebárs NCIS (7 seria), Charmed (8 serii,asi by ma porazilo keby nešla moja najoblúbenejšia seria 6(hoci by som o tom nevedela)Nanny (6 seria) Dragonball,Z, GT.Mash (11 serii) Step by step(7 serii)....
Ja tu nebudem rozpútavať rozbroje to nieje mojím zámerom,ale občas mám pocit.... A 6th Season Confirmed 141995 A 6th Season Confirmed 138653 ja som asi výnimka asi ako z toho filmu "som mimoň",ale naozaj niekedy každý má právo na svoj názor teda aj ja a už mi je v podstate jedno čo si o mne ostatný pomyslia len preto,že mám iný názor.Len ma naozaj mrzí s koľkými negatívnymi názormi sa tu v poslednej dobe stretávam.Niekto by povedal,ale veď to je názor väčšiny a takto,žeby mal skončiť uvažujú mnohý to možno áno,ale potom som ja už totálne slepá A 6th Season Confirmed 999804 A 6th Season Confirmed 132491 Možno je toto wrong time,wrong place ale mňa naozaj trápi toto už dlhú dobu A 6th Season Confirmed 80513 A 6th Season Confirmed 377283


Naposledy upravil Silvia dňa 22.01.10 20:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty22.01.10 19:26

To, že bude aj šiesta séria je pre mňa celkom fajn. Na jednej strane neutrpí moja závislosť Shocked, dokonca ak to bude totálna hovadina, možno ma aj vylieči 703. A stále je tu šanca (aj keď dosť malá), že Kripke príde na niečo originálne a stane sa z nej tá najlepšia séria, alebo aspoň dôstojný nasledovník predchádzajúcich.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





A 6th Season Confirmed Empty
OdoslaťPredmet: Re: A 6th Season Confirmed   A 6th Season Confirmed Empty

Návrat hore Goto down
 
A 6th Season Confirmed
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 07x08 Season 7, Time For A Wedding
» 07x08 Season Seven, Time for a Wedding!
» 07x08 Season Seven, Time for a Wedding!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: