Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Slash Bane (citat na vlastne riziko)

Goto down 
+7
dion-fortune
janicag
lentilka
SkreechTina
Chrystelle
str8tking
Weronička
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty23.07.09 21:19

Koukám, že zábava pořád v plném proudu. Nic jiného jsem od vás ani nečekala. Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 312566 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Ach bože, už se těším na informace z první ruky. (Janko) Twisted Evil Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 258431 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745

Taky tam máte takové vedro, jako je u nás? Janko, fakt buď ráda, že máš dovolenou, protože bys v práci určitě vypustila duši. 706 Sice jsem ráda, že se tam máte dobře, ale stejně už se těším, až budeš zase doma a budeme moct kecat. Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 934194 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty24.07.09 12:49

Jaaaaj, už zajtra bude koniec. Nieeeee, bol to ten najbestovejší týždeň, babenky, milujem vás. Toľko srandy som v živote nezažila. Grilovanie, premietanie pod holým nebom, večerné kúpanie v jazere, watchovanie Torchwoodu či OTH do ranných hodín, pozeranie Shelteru a komentovanie....nemám slov a nechce sa mi ísť domov ani za nič na svete. Veľká vďaka patrí Janke a Lentilke za ich skvelé raňajky každý deň. A sockovanie pri jazere prvý deň proste nemalo chybu...."nimi dááááám sa viesť" Very Happy Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817
Chrys, tiež tu je strašné teplo. Včera prišla hrozná búrka asi o druhej ráno, hrozný vetrisko a niekoľkokrát nám tu vyhodilo poistky, ale potom to odišlo, zas je teplo. Boli sme sa dvakrát kúpať s Fay a Weroni, až večer... Laughing dnes pôjdeme asi znova, voda je super... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty24.07.09 16:39

Nas druhy oltar na nasej SLASH chatke kazdy den sme k nemu chodili, obdivovali ho a modlili sa k nemu....

kód:
http://img140.imageshack.us/img140/4518/p7240016.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/9362/p7240038.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/1329/p7240043.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/5432/p7240053.jpg
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 14:57

tak už sme doma.. cesta bola velmi vtipná (však krásavice? Very Happy ), museli sme zastaviť a vyrehotať sa (ja JA ja), bača WTF face jednoducho rulez. Moc mi zlatíčka moje chýbate, bola to krááásna dovolenka, musíme ju čo najskôr zopakovať Twisted Evil Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 15:00

Aj ja už som doma a hrozne mi chýbate....cesta domov bola fakt best - bačove WTF??! Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 a tie záclonky na tých potravinách, doctor vozičkár...ja chcem ísť spääääääť Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 568939
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 18:37

ja som doma nejakú tú dobu, ale krátko potom ako janicag odišla, som odkvecla a zaspala.... pomaly na mňa dolieha ten týždeň nedostatku spánku....

bolo mi s vami všetkými úžasne Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 348507 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817 to sa ani slovami nedá opísať ako dobre som sa celý týždeň cítila. neviem sa dočkať ďalšej podobnej akcie 603 a budúci rok ideme k moru Laughing

naša cesta autom bola tiež ehm zaujímavá... chúďa wewka, ktorú depka z toho, že je koniec chytila už počas cesty Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 199226 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 199226 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 199226 aj ja som sa takmer rozplakala..... bože vy mi všetky tak strašne chýbate Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 janka, druhá janka a wewka mali možnosť vidieť aj tú moju pevnosť, keď išli na wc u mňa doma king s janicag som našťastie bola ešte nejakú tú chvíľku, inak by som sa bola asi zložila po príchode domov.... potom som našťastie odkvecla do postele, ale teraz to začína na mňa všetko doliehať... ach baby. vy nemáte ani predstavu ako hrozne vás milujem Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 20:15

Ja ani nie som schopna nic napisat, pistalku mam stale na ruke boze slzy v ociach.

Baby toto bol moj najlepsi tyzden mojho zivota akoze fakt, nikdy som sa necitila tak super medzi svojimi ako s vami. S nasou NORMAL family som proste ako doma mam sa s kym vykecat s kym zasmiat, popit co to, pofajcit proste ste ti najelpsi ludia ktorych poznam...a zase revem....dpc...ja chcem ist naspat a byvat tam s vami dpc, az na toho chatara je.leho... Evil or Very Mad

Sardinky pozdravujem voda bola super prostetoto mi fakt bude chybat bolo to bozske nocne sardinkove kupanie v jazere.... 702

A tie fotky kopu co mame no ale ani tie nemaju na moje spomienky dpc, opekacky obe boli super aj prvy den jak sme sa nevedeli dostat na nasu chatku Laughing premietanie to uz ani nehovorim akoze ti duchovia ja som mala dost kokos ale zoolander ten bol ppc... Laughing

Dalej uz nemozem si to prechadzat lebo som na srot kokos zase sa rozrevem a uz to pojde.... Sad

BABY MILUJEM VAS Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 20:52

Toto bol fakt best damn week in my life....VON Z VODY! Bačove WTF? Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 kapem tu ešte teraz a chcem ísť strašne späť ... Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 568939 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 568939 stali sme sa slávne, horeli nám pukance, maľovali sme stenu temperkou, rajčiny lietali po záhrade, cleo som poslúžila ako vankúš, každý deň nad nami lietal TARDIS, v jazere sme sa kúpali zásadne o desiatej večer, premietali Shuttera pod holým nebom a skoro sa z toho dototo, dnešný totálny ujeb v aute...ako koneeec....Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 čekovanie Janto scén all over again, kým nezačalo svitať... Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 430869 pozretie dvoch sérii OTH behom dvoch hodín.... Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 a to by som mohla pokračovať...ľudia, milujem vááááááááss vkuse si púšťam songy Johna Barrowmana, čo nám tam hrali a je mi smutno... Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 579569 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 EXTERMINATE, Sardinke sa to moc lúbilo a nevie sa dočkať, kedy to zopákneme... Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 20:55

Aj mne práve hrá You're so vain od Johnny servisu. Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 A ten "barman" (bufeťák) akože WTF??! Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 Ja sa chceeeem hrozne vrátiť... Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 80513 Von z vody!!!
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 20:57

VON Z VODY!!!!
Ja chcem isť spat a hneď Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 chýbajú mi káble všade a chous a nedostatok toaleťálu, a tie bolesti brucha od smiechu Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 49896 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 49896 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 49896 a naše výdatná strava keď vidím tie sečkové polievky tak mi je do revu Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 71416 a Baffy ja chcem baffy
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 21:03

Von z vody!!! 704 ...nezapomenutelné heslo naší slash dovolené Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Zlatíčka moje...děkuju vám za tenhle super skvělej týden Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 430869 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 430869 nikdy na něj nezapomenu...společné promítání filmů venku....kokos já se bála jak se tam něco za mnou šustlo Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 132491 fay...náš komentář u sledování filmu Shelter...to fakt nemělo chybu Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 430869 akce stěna...jak kvůli vínu,tak kvůli rybičkám...to nemělo chybu Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 99937 prostě skvěle jsem se bavila celej týden a strašně ně štve,že je to už za náma Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 80513 Doufám,že co nejdřív zase něco vymyslíme a sejdeme se Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 891817
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty25.07.09 21:33

Super, že jste si to všechny užily a ještě jste to celkem ve zdraví přežily. 704 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 316745 Už se těším, až si všechno poslechnu. Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 284389
Jsem ráda, že jste zase zpátky! Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 325299 Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 23107
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Slash Bane (citat na vlastne riziko)   Slash Bane (citat na vlastne riziko) - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Slash Bane (citat na vlastne riziko)
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 07x06 Slash Fiction
» 07x06 Slash Fiction
» 07x06 Slash Fiction
» SLASH Silvester 2009

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: