Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x02 Good God, Y'All!

Goto down 
+16
gilgy
Sarinka
Night Angel
str8tking
lentilka
Hiro666
Samabel
Zizi
Evelin
mummy
Panthera
Chrystelle
dion-fortune
Fazulina
cleo
Fay
20 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 15:17

No bola to lepšia epky ako predchádzajúca. Twisted Evil Twisted Evil No a ten jazdec. Hmm mal Fakt vkus na autá 702 Mustang a ešte v takej nádhernej farbe. nemuseli by mi dva krát hovoriť nech si ho zoberem. 603
No späť k epke. Jednoducho ako si ľudia mysleli, že sú navzájom démoni a potom sa pozabíjali bolo skvele sprcované. Ako sa im sfarbili oči. No musím povedať, že Ellen vyzerala zvláštne s čiernymi očami 603 603 no mne sa tak nepáčila.
Rufus sa ako snažil vymiesť Sama - tak to sa mi páčilo. Najprv som nevedel, že čo vlastne démoni chcú od Sama. Načo ho vymiesť? Noa potom keď vyšlo, ž ečo je vlastne alebo radšej kto je za tým tak mi to prišlo jednoducho smiešne.

Suma sumárum bola epka v pohode. 703
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 17:10

Mám jenom takovej krátkej postřeh, protože se mi teď nechce rozebírat celou epku... Musím říct, že se mi líbila víc, než ta předchozí. Ale nejsem si po jejím konci jistá, kterej z bratrů je větší debil. Jestli Sam, když počítal s jinou reakcí, nebo Dean, kterej opravdu jinak nereagoval... Ale teď už to Dean trochu přehání. Jako jo, taky bych Samovi nevěřila, ale pořád to jsou bratři, takže by na něj mohl být trošku milejší...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 17:29

No to je veľmi dobrá otázka. Mohli yb sme polemizovať a všeličo možné, hľadať príčiny že prečo nie práve Dean alebo Sam ale to by bolo to isté ako minule.

JA si myslím, že obaja. Sam v tom, ako sa cíti menejcennám. Prosím Vás proste taký človek by si nezaslúžil aby ho hladkali, že niesi a tak. keďže mu dean neverí tak mu to nepoprel ale súhlasil.

A dean je preto debil lebo si myslí, že prešiel peklo a všeličo možné tak sa môže ľutovať. A proste to preháňa a preto je aký je. Povedal samovi to čo asi nechcel ale aspoň zase nebolo to, že ja sammy tak a onak.

Jednoducho to bude zhrnuté tak, že sa rozídu a potom sa nakoniec zase spoja lebo Ich budú anjeli zase nejako otravovať a spolu budú silnejší.

No ja to vidím takto.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 18:52

oni se beztak spoji v dalsim dile, protoze budou delat tu samou praci - pripadne jim nekdo oboum doporuci tu praci (treba Cas - i když nvm proč by to dělal - pro vás z těch "zajímavejch" fanklubů - jestli chce deana jenom pro sebe - ja z vas zcvoknu - nebo mu snad jeden Winchester nestaci?)
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 18:57

Co jsi chtěla říct tím "zajímavejch" v uvozovkách? 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 43228 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 43228 Laughing

Nechci spoilerovat, ale kluci se určitě v dalším díle dohromady ještě nedají a ani další nevidím růžově. Ne že bych do podrobna studovala spoilery, ale nebylo by logické, kdyby se tak dramaticky Rolling Eyes rozešli a hned vzápětí zase byli spolu. Takže asi tak. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 934194

A samozřejmě nevěřím, že Cas je dá dohromady, leda by byl padlý na hlavu. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 18:58

Night angel: mozno mu naozaj nestaci iba jeden Laughing ale nemyslim, ze prave on by ich daval dokopy Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 19:03

btw, kdo by chtěl jednoho, když by mohl mít rovnou dva? A ještě JAKÉ dva. Twisted Evil 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 934194 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 99937 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 99937 Už mlčím, už mlčím...to je z toho merlinovského absťáku.. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 21835 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 19:11

No ani ja si nemyslím, že ich dá cas dohromady. No a ako chrys píše tento rozchod by bol zbytočný, keby sa zase v ďalšej epke spojili. No musí byť nejaká príčina aby sa zase spojili. Podľa mňa si sama neužijeme moc v ďalšej epke. confused
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 20:46

V ďalšej epke sa určite nespoja, veď už len ten názov. Ja asi tuším, prečo sa spoja, ale je to len moja malá predstava, som zvedavá, či to tak aj bude. Nebudem ju to rozoberať, lebo je založená na spoileroch.
Inak teda ešte k tomu Samovmu odchodu, myslím, že Chrys písala, že na čo Dean myslel. A tiež nechápem, že keď videl, ako zle na tom Sam je, že ho nechal ísť samého, však keď bude sám, môže do toho padnúť ešte skôr. Ale zas na druhú stranu je možné, že možno chcel s tým niečo docieliť, ako tuším tiež Chrys hovorila.. lol! Alebo ďalšia možnosť, možno si len potreboval pripomenúť, že bez neho proste nemôže žiť a keď ho mal furt na krku, išiel mu už na nervy... Laughing Potom ho osvieti a vbehnú si do náruče... 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 284389 (to nie je tá predstava, čo som spomínala vyššie, btw Laughing)
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty19.09.09 20:52

no, tak myslím, že nakonec si přece jen vběhnou do náruče. I když, vm jestli to zvládnou v týhle sérii, ale jak je znám, nebude jim to dělat problém
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
gilgy
Nevinná obeť
Nevinná obeť
gilgy


Počet príspevkov : 17
Age : 35
Bydlisko : Jakubov
Nálada : učit se, učit se, učit se :/
Registration date : 18.07.2009

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty20.09.09 22:58

No tak akože som vyhúkaná... no Bobbyho nemože Cass vyliečiť? demoni nie sú demonmi? Deanov privesok nájde Boha? A vojna... a tak... no akože páčila sa mi táto epka celkom dosť, lepšia ako tá predchádzajúca, tiež som rada, že sa tam po dlhej dobe zase objavili Ellen s Jo, takže sa dalo na čo pozerať, bolo to aj napínavé, ani som sa nehla, a na konci už som si hovorila, že jo, jak to vyzerá medzi bratmi v pohode, že určite zostanú spolu, ja tomu verím a zrazu Sam začne vyťahovať tie veci... no ako koneeeec... booože... no a ja sa ako nečudujem Deanovi, že s tým súhlasil, šak Sam to sám navrhol, tak ako neviem, čo tu stále riešite... načo by sa zas zbytočne hádali, oni si aj tak k sebe skor či neskor cestu nájdu - lebo šak je to o tom, aby lovili spolu... je to predsa rodina, nikoho ineho okrem seba navzajom a Bobbyho nemajú, tak dlho im to nevydrží... a možno je to aj dobré pre oboch... a ten koniec, že nechceš si vziať Impallu, no pozerala som - no to už je jasný dôkaz toho, že Deanovi Sam nie je uplne ľahostajný a ani naopak... takže toľko môj názor... a ja mám stále rada oboch bratov... - aj ke´d minule som pisala niečo ine, ale po tejto epke som zmenila nazor... obaja maju určite chyby, ale priznajme si, keby sa tam niektore roztržky medzi nimi nevyskytli, nemali by sme toľko čo riešiť, a bolo by to konc o ničom... oni sa aj tak nakoniec spoja a budu spolu - alebo to skonči tak, že jeden z nich zomrie a už ani jeden za druheho nebudu zapredavať dušu...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 0:15

Táto časť sa mi páčila oveľa viac ako tá prvá, hlavne preto, lebo mi hrozne pripomínala starý Supernatural, keď bratia spolu riešili prípad, Deanove vtipné hlášky ako napr. ten s príveskom, ktorý od neho chcel Cas, až po klasický rozhovor medzi bratmi na konci epky. Po zhliadnutí celej epky ma chytila taká nostalgia, až sa mi chcelo revať. Sad Tak veľmi mi chýbajú starý Sam a Dean. Dokonca aj ich vzájomné podrývanie a hádky. 701

Ako náplasť vnímam to, ako Dean Samovi ponúkol (hoc s veľkým sebazaprením) svoju impalku. Bolo vidieť, že chce svoj príkry prístup nejak zmierniť. Keď sa so Samom lúčil pozeral všade možne len na Sama nie. Myslím, že mu to nie je celkom jedno, rozchod zo Samom a skôr či neskôr bude ľutovať, že bol na neho taký tvrdý. Aj keď si neviem predstaviť, že by to bol ochotný niekedy priznať.

Samovi možno rozchod prospeje viac ako Deanovi. Po tých ostrých slovách od Deana musí mať pekne pošramotené sebavedomie, veď si už vôbec neverí! Potrebuje sa vzchopiť a dokázať, že nie je taký slaboch a budižničema, ako sa teraz cíti.

Ak ma Kripke má čo len trochu rád, nech pozerá dať Deana a Sama čo najskôr dokopy. Inak ho osobne stiahnem za uši do pekla. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 449740
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 7:24

Sari: nj, scenaristi su asi na LYSOHLAVKACH, ked dovolili Vesslovi len tak pustit Sammika.. ale u CW nic nove, vcera sme si s Vercou vymienali smsky typu - WTF??? pri GG a OTH, takze pohodicka.. Very Happy

mne sa to aj tak nejak nezda, nechal ho nejak moc jednoducho odist a este sa ho spytal, ci chce milaska Impalika.. kua, neviem, ci chce byt tak velmi sam s Casom Twisted Evil alebo ma iny plan
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 13:24

Veď kto by nechcel byť sám s Casom? Wink Ja na Deanovom mieste.... Ale ja Deana chápem - na Sama to bolo priveľké pokušenie a kto by chcel loviť s niekým kto má tak slabé sebaovládanie? Lepšie je poslať ho kade ľahšie a pokušenie minimalizovať ako ho ešte viac pokúšať...
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 14:40

Po opětovném dvojím zhlédnutí já to vidím takhle a zkusím podle svého názoru zodpovědět některé nejasnosti.
Přívěšek Deana – původně byl určen pro tátu a Sam ho měl od Bobbyho. A protože Bobby má na žebrech taky vyrytá nějaká znamení, je i on nějaký Boží nástroj? Znamená to, že tu magickou sílu měl ten přívěšek už tehdy a tím vyvoleným měl být od prvopočátku John? Ale protože tenkrát nepřišel domů, tak ho dostal Dean. A že by nějak chránil, to asi ne. Kolikrát byl napaden démony a následně i zabit a pak v pekle. Dean to vystihl přesně tím svým sarkasmem: „teď se cítím nějak míň chráněn“.
A jak je vůbec možné, že Bobbyho posedl démon, když má ta znamení nebo to jsou úplně nějaká jiná (proti něčemu jinému)? To se snad ještě do konce seriálu dovíme. Nebo v tom má někdo jasno? Já teda zrovna v tomto případě ne.
Polití svěcenou vodou od Ellen, pak objetí a následně facka. Všechno to schytal zase Dean za oba (no nemá stát pořád ve předu). Ten jeho pohled přes rameno na Sama „vidíš mě objala“ a pak ten Samův škleb za tu facku a pohled Ellen „necul se nebo taky dostaneš“.
Jak se ptal Deana ten bývalý voják kde sloužil a on že v Pekle. To se dá pochopit (pro nezúčastněné tak), že byl v nějaké jednotce a v nějaké akci, kterou nazvali Peklo, tak jako kdyby byl v Zálivu.
Ono v tom Pekle to i tak peklo pro něj bylo.
Sam jak bojoval s tou krví, ale ovládl se (za to má velké plus). Ale bylo vidět, že si opravdu není jistý, jestli to zvládne i příště. Dean přece nechtěl Sama vzít s sebou, bál se co to s ním provede, když se dostane do kontaktu s nějakým démonem, však hlídal vyděšeně, když tam Sam stál s nožem od krve, opravdu si myslel, že se zase napil a neovládl se.
Má to prostě v sobě a hlavně když se mu trochu zvedne adrenalin. Když od sebe hrubě odstrčil Deana, bylo vidět, že to s ním cloumá. Nepůjde to tak rychle, aby se zbavil té své závislosti. Ostatně jako každý feťák, musí postupně, pomalu.
Dean jak se zastavil u dveří a chvíli přemýšlel. Zcela správně se rozhodl, že dal přednost lidem za sebou před jedincem, byť to je jeho bratr (souhlas s Dion-fortune). V té chvíli si pořád myslel, že se jedná o démony a nemohl tušit, když tam na ně vlítne, kolik jich tam je, Sam už může být mrtvý a on pak třeba taky. A teď si to opravdu nemůže dovolit, hazardovat se svým životem, když má takový úkol.
A teď ten konec. Myslím si, že Dean právě těmi svými řečmi chtěl, aby to Sam pochopil, že se musí odloučit a mít tak čas na přemýšlení . Nechtěl ho nikdy od sebe odehnat, nechtěl mu to říct přímo do očí, aby šel pryč, ale čekal právě až to Samovi „docvakne“, že k tomutu odloučení musí zákonitě dojít pro jejich společné dobro. Bylo to ostatně vidět, jak se mu to těžko říká, jak bloudí očima všude okolo. Už vlastně na konci první epky to bylo od něj asi cílené, aby trochu do Sama zavrtal (což všichni strašně odsoudili). A teď to teda Sam navrhl a Dean s tím ochotně souhlasil (taky se to někomu nelíbilo), ale na to vlastně Dean čekal. A opravdu by teď potřeboval toho „starýho“ Sama, aby mu pomohl s tím jeho úkolem a ne mu pořád stát za zády a hlídat ho a bát se o něj. Tak to ostatně i nějak řekl, „teď musí dělat pořádně svou práci a ne si dovolit strachovat se o Sama, co vyvede.“ On by Sam mohl klidně, když by ho to zase popadlo, zabít i Deana a celá záchrana světa by byla v háji a to vědí oba dva velice dobře. Proto musí od něj co nejdál, aspoň na čas, než si to sami v sobě urovnají. A vůbec se nikdo nebojte, zase budou spolu, určitě. A to, že mu chtěl dát Impalu?
Že by dárek, aby na něho měl památku, nebo že ho má i přesto rád, nebo až se zase někdy spojí, tak mu ji vrátí, těžko říct.
Tyto bratrské momenty podle mě pojal Kripke velice realisticky, tak jako v reálném životě. Prostě čas zhojí všechny rány.
Pak se nabízí ještě druhá možnost Deanova chování (také to už někdo nadnesl). Má nějaký plán a musí to hrát přesvědčivě, aby obalamutil obě zúčastněné strany. A pak jim ukáže „zač je toho loket“.
Případně toto divadlo hrají oba dva bratři a také to musí být na 100 %. Andělé a démoni krouží kolem, tak nesmějí mít o ničem ani „páru“. Kdo ví jak to bude.
I love you
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 15:23

jsem trochu moc líná číst si ty slohy, takže budu reagovat jenom na tohle

kaja666 napísal:
Ale ja Deana chápem - na Sama to bolo priveľké pokušenie a kto by chcel loviť s niekým kto má tak slabé sebaovládanie? Lepšie je poslať ho kade ľahšie a pokušenie minimalizovať ako ho ešte viac pokúšať...

Tak nvm jestli je pro feťáka lepší, když je s někým, kdo mu může zabránit v tom, aby si tu drogu fakt vzal (i když je pod velkým tlakem), nebo jestli je pro něj lepší, když si drogu může bez problémů obstarat, aniž by ho někdo hlídal... tohle bylo od Deana dost nezodpovědné... a je fakt, že to žene trochu moc do exrtému. Jemu na Samovi už skoro ani nezáleží. Když ještě šlo o to, že Samovi nevěří, tak to jo, to jsem s ním souhlasila, ale teď se chová jako magor...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 16:26

janča napísal:
Tyto bratrské momenty podle mě pojal Kripke velice realisticky, tak jako v reálném životě. Prostě čas zhojí všechny rány.
Tak tady si právě myslím přesný opak, protože SN nemá nic společného s reálným životem a proto ani Dean se Samem nemůžou jednat jako lidé v reálu. Evil or Very Mad Právěže se mi zdá, že to jejich "bratrské chování" je teď úplně postavené na hlavu, takže poslední věc, kterou bych mohla Kripkemu chválit, je vystihnutí jejich bratrského vztahu v této sérii. Evil or Very Mad
Většina lidí totiž velice snadno zapomíná na dvě důležité věci:
Za prvé, že Dean a Sam nežijí ani zdaleka normální život, takže nikdo z nás po nich nemůže chtít, aby se chovali jako "normální" sourozenci a především celý SN byl založen na jejich vyjímečném vztahu, proto nevím, proč najednou hodně lidí vytahuje názory typu "chovají se přesně tak jak bych se chovala já ke svojí sestře/bratrovi", takže schvaluji, jak to mezi nimi ted je". Rolling Eyes Opravdu jsem je nikdy nebrala jako běžné sourozence, protože nám je tak Kripke ani nikdy nepodával.

A za druhé, když už udělal Kripke se Sama závisláka 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 555452 , nemělo by se ani na tohle zapomínat!!!! Proto naprosto souhlasím s Night Angel, že se Dean chová jako *píp*, protože opustit svého bratra ve chvíli, kdy ho nejvíc potřebuje, je snad nejhorší možná věc. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 555452 A přitom to byl právě on, kdo Sama odsoudil za to, že ho Sam "zradil", ehm. Suspect Copak vy byste taky svého sourozence (za kterého byste původně byli ochotni bez váhání položit život) nechali na pospas osudu, když byste věděli, že je závislák a bez silné podpory do toho může spadnout bleskovou rychlostí a už se z toho nikdy nevyhrabat?! Shocked Tohle se snad může stát jedině v případě, že o toho druhého ztratíte zájem, respektive o jeho osud. A proto mě tímto Dean tak naštval. Podle mě už mu na Samavi záleží jen pramálo. Ať se snaží jakkoliv, u mě klesá hlouběji a hlouběji.
Jo a taky asi všichni zapomínají na to, co Sam dokáže, když začne pít krev. Takže pokud by se z něj stalo podobné monstrum, jak mu vylíčil ten chlápek, tak by mohl klidně Lucíkovi nakonec hravě dopomoci k úplnému konci světa nebo vím já čemu. Takže už jen proto by mu měl být Dean co nejblíže, jestli chce apokalysu zastavit. Exclamation Takže podle mě tady čas nemůže nic napravit, spíš zhoršit.

Ale je mi jasné, že tohle bude zase jedna z věcí, kterou tvůrci nedomyslí a nakonec to nějak všechno vyšumí do prázdna a nebude to dávat logiku, jako víc věcí, které se v poslední sérii odehrály. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 16:43

janča: prepáč zlatko, teraz nemám náladu čítať ten sloh, ale hádam to raz napravím 603

chrys: to tvoje som tiež neprečítala celé.... 603

áno hanbím sa strašne 603 prepáčte, ale zareagujem len na jednu vec. možno to tu už bolo povedané, sorry, ako vravím posledných pár príspevkov nemám dočítaných, ale postrehla som, že sa bavíte o tej závislosti... no a toto mi práve nedá spať. akože okey ja ako deangirl sa nad tým proste musím zamýšľať Laughing prečo je dean taký debil? ako vážne. ja som nad tým premýšľala (hej aj to viem) a čo ak má na to nejaký dôvod? čo ak sa v pozadí tohto všetkého ukrýva ericova evil myseľ, ktorá nás len zavádza nesprávny smerom? ako vezmime si fakty. dean vždy sama ochraňoval a miloval viac ako je normálne. aj keď sa dozvedel o tých jeho schopnostiach, ho vždy obraňoval. možno s tým nesúhlasil a bál sa toho, čo to so samom spraví, ale aj tak pri ňom vždy stál. potom sam zomrie a on za neho okamžite zapredá dušu a viackrát povie, že by pre neho bez váhania zomrel. tak prečo sa mu teraz obracia chrbtom? veď ani v 4 sérií ho neopustil. ani potom, čo zistil, že používa schopnosti, ani potom, čo zistil, že pije démonskú krv.... stále ho chránil a chcel mu pomôcť. možno spravil pár chýb, ale stále tam bolo cítiť tú lásku. dokonca aj potom, čo ho sam zradil a odišiel na neho úplne nezanevrel a zavolal mu. tak prečo sa odrazu správa tak ako správa? keby ho to, že dal prednosť ruby tak ohromne štvalo prečo mu v 4x22 volal? no a teraz, keď má sam konečne reálnu šancu sa závislosti zbaviť, on ho opustí, nech tomu podľahne? akože wtf?????????? vôbec mi dean nepríde ako dean, ktorého poznáme. neviem, ale niektoré tie veci sa mi k nemu nehodia. skrátka to nechápem... a navyše tie oči, čo na sama hodil, keď ho sotil v tomto diele... sa tváril ako ublížené šteňa. prečo? však viditeľne nechce so samom nič mať? tak prečo ten výraz bolesti na jeho tvári? skrátka mne tu akosi veľa vecí nesedí... možno len zbytočne moc analyzujem a dean je skrátka debil Laughing ale hold myslím, že pár vecí stojí za povšimnutie. každopádne dúfam, že TOTO nám tvorcovia vysvetlia a doriešia to. bola by som veľmi sklamaná ak by to nespravili.

ps: sorry, za slohovku. ja nechápem, že som sa zase tak rozpísala... kokosss ja som strašná... sorry. fakt.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 16:51

taky nechápu, co se to s Deanem děje... v prvním díle jsem s ním ještě souhlasila, ale pořád jsem myslela, že je to ten Dean, který se stará o Sammyho. I kdyby mu nevěřil, pořád by se o něj měl přece strachovat. To, že se na Sama vy**al mě dost namíchlo... Kdyby byl Sam furt ten sám idiot jako v minulý sérce, tak neřeknu, to by měl Dean alespoň nějakej důvod, ale když se toho chce Sam natolik zbavit, a hlavně si chce znovu zasloužit Deanovu důvěru, tak by mu měl D. pomoct.
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 17:05

Mě už Eric tolikrát zklamal, že už raději nepočítám s žádnými skrytými dobrými úmysly. Ano, možná se nakonec ukáže, že tím vším Dean něco sledoval,ale nějak nechápu, co dobrého by z toho mohlo vzejít, vzhledem k tomu, že pár epizod spolu opravdu nebudou, takže raději ani nehádám, kolik skutečného času ztráví odděleně. Už to mi stačí jako zrada, protože za tu dobu se Samovi mohlo stát cokoliv. Takže pokud jsou Erikovy úmysly nakonec jiné, nic to nemění na tom, že se Dean chová nelogicky a žádné pozdější vysvětlení to podle mě nebude moct dostatečně omluvit. Možná se opravdu pletu, ale prostě nejsem a nebudu i přesto spokojená. Evil or Very Mad

Co z toho, že se Dean tvářil jako ublížené štěně a nevím co ještě? Tohle ho neomlouvá. Měl mu říct, že to nějak zvládnou společně, že od toho rodina je, aby si pomáhala v těžkých chvílích. Tak jako to dělali dřív. A ne bráchu teď odhodit jako zbytečnou zátěž a ještě mu to říct do očí. To je jako říct mu "mám na práci lepší věci, něž se tahat s tebou, když nikdy nevím, kdy si zase lokneš krve". Suspect To, že se Sam ocitnul v této situaci prostě není 100% jen jeho chyba, navíc to dělal s DOBRÝMI úmysly a na to všichni zapomínají, sakra!!!! 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 202744 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 873139
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 17:12

Sláva mu stúpla do hlavy, prefackať, tá od Ellen nestačila.. Laughing Laughing možno Sam nechcel až tak odísť, ale skúsil to Deanovi navrhnúť, že čo povie a keď mu odpovedal, tak si teda choď, len sa mu potvrdilo, že Deanovi len zavadzia a už to medzi nimi nie je také. Ako beriem, že sa to Deanovi ťažko hovorilo a to, že mu chcel dať impalu bolo takým dôkazom, že na neho nezanevrel, ale aj tak, o čo mu, sakra, ide? Ako môže vedieť, že sa Sam nepredávkuje krvou, alebo nepridá na stranu zla k Luciferovi alebo čo ja viem čo za tu dobu, fakt mi to hlava neberie. Nechcem kydať len na Deana, ale tie jeho postoje sú fakt zvláštne vzhľadom na to, ako sa správal doteraz.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 17:15

pokiaľ by to vysvetlili nejak logicky, tak by som to možno zobrala.... ale pochybujem, že to spravia Rolling Eyes

ja len ujasním jednu vec a padám Laughing ja som sa mojím predošlým príspevkom nesnažila zastávať deana alebo ospravedlňovať jeho správanie. to, čo povedal/spravil bola rana pod pás a u mňa teda tiež klesá veľmi hlboko. len som poznamenala, že možno za tým niečo je... a fakt dúfam, že by mohlo... lebo ak sa dean takto správa len tak, tak potom u mňa skončil a nech spraví čokoľvek, tak si to už nevyžehlí.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 17:20

Dion, alebo proste Kripke chce ukázať, že Dean nie je taký dokonalý, ako sa zdá.. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 934194 Cool Hej, beriem, že chce zabrániť apokalypse a zachrániť ľudstvo a bla, bla, no aby sa mal potom ku komu vrátiť, keď sa mu to podarí.. 05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 18:47

A nakonec sérky zjistíme, že ve skutečnosti to celou dobu nebyl Dean XD... to by asi neprošlo, že?
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty21.09.09 19:00

Night Angel - vidíš ani som nato nemyslel. Ale nemyslím si to. Proste by to nedalo zmysel, len keby to nejako vysvetlili. I love you
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x02 Good God, Y'All!   05x02 Good God, Y'All! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x02 Good God, Y'All!
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 05x02 Good God, Y'all
» 05x02 Good God, Y'All!
» GOOD AND BAD SIDE OF ME

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: