Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x03 Free To Be You and Me

Goto down 
+9
Sarinka
Hiro666
lenkka
Fay
Zizi
Panthera
Chrystelle
cleo
dion-fortune
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 21:22

jj, vyvesím čiernu vlajku do okna... a mohli by pekne pokračovať komixom.. 702
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 21:41

Fay napísal:
jj, vyvesím čiernu vlajku do okna... a mohli by pekne pokračovať komixom.. 702

Jen doufám, že fakt Kripke bude stát za svým a nekývne na šestku. Už teď je to poněkud přetažený. 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 52351

Komix po dvaceti letech:
Sam s kapačkou likvidující ducha železným chodítkem a Dean na vozíčku se solničkou na klíně... Už to normálně vidím nakreslené. 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 21:52

nee... tak zase, nemusíme to preháňať... skôr ... ja neviem.... ako fungujú v pekle.. Very Happy prípadne viac príbehov zo SN Origins.. Smile
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 21:59

"Deane, mohl bys prosím trochu přiložit pod kotel? Už mi zase stydne olej."

U Origins se mi moc nelíbí styl kresby, je to takové odfláknutě nemastné a neslané. Rising sun už je lepší, ale ve své rozežranosti bych ráda, aby se kreslené postavy více podobaly hereckým představitelům. 702

Vidíš Kobliho, tak dalece jsem odbočila od tvého dnešního vyděšeného výrazu. Omlouvám se za offťopík.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 22:03

jj, aj mne sa viac páči RS, skôr som to myslela vešobecne "Origins" ..

no a ten zdesený pohľad srnky pozerajúcej do svetiel auta (tá fanfic začína mať úplne iné rozmery), ach jaaaaj 702
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 22:08

O fanfic mi ani nemluv. Jak se prokousávám tou pátou částí, tak mám kafe stále v klávesnici, že ani nemůžu psát a připadám si jako čuně. Každá nevinná narážka mi evokuje živé představy Koblihových výrazů tváře. 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty25.09.09 23:43

Epizóda ako taká sa mi zdala priemerná, keďže ma Cas a Dean do varu nejako nedostavajú, jediné, čo mi Dean v poslednom čase zdvíha, je krvný tlak... 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 934194 Cool Neviem, či to hrá, alebo o čo mu ide, ale liezť na nervy sa mu darí veľmi dobre. Zato posledných 10 minút som čumela ako prikovaná, to, že je Sam Luciferova schránka sme tu písali tuším tak rok dozadu, čiže nič nové, i keď to mi nebránilo tancovať od radosti, že to konečne dali zaznámosť lol! . Mark, sakra, ten Mark, jemu by som uverila aj že obloha je zelená a tráva modrá. Dúfam, že v ňom Lucifer zostane ešte veeeeeľmi dlho. Jeho mám v paži, rob si čo chceš, hovor si čo chceš, aj tak budeš môj postoj totálne nemá chybu.
Misha bol tiež super, to sa mu musí nechať a konečne som nedostávala záchvaty smiechu, keď začal hovoriť tým jeho drsným hlasom.. Laughing
Inak ma tak napadlo, že sa teraz vlastne nemá Zach kým vyhrážať Deanovi, lebo ak Sama Zach zabije, Lucifer ho oživí a to platí opačne, ak sa Lucifer začne vyhrážať Samovi, že zabije Deana, anjeli ho oživia, takže sú teraz obe strany vlastne screwed a musia si násť iné výhražné prostiedky a bratom to môže byť na saláme... lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 12:18

Na epku jsem se dívala včera ve vlaku, tak se osáhleji vyjádřím, až shlédnu tu proper verzi pěkně v domácí pohodičce.

Epka byla zajímavá... Cas v bordelu. Laughing A ty Deanovy kecy u toho. Laughing
Sam zase kolem sebe šíří auru nebezpečí. 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 666500 Chudák, jak se zase snaží na všechno zapomenout, ale něco si ho vždycky najde. Nejdřív ti lovci a pak Lucifer doors No

Ale to napětí by se mohlo hezky vystupňovat, tak jsem zvědavá a doufám, že se toho vystupňování opravdu od Kripkoše dočkáme. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 18:15

Mno, mě se to taky moc líbilo a asi jediná dávám Deanovi ještě šanci:-), protože jsem prostě nenapravitelná Dean Girl... Já prostě myslím, že to hraje, aby všem dal najevo, že na Samovi už mu nezáleží, aby ho nevyužili proti němu - jak psala Chrystelle, vždyť vždycky jak řekne něco tak proti Samovi, tak hodí ten svůj pohled jakože by za Sama do ohně ruku strčil... Prostě podle mě ani moc Castielovi nevěří a tak raději ať si všichni myslí, že mu na Samovi tak nezálěží... Jenže pokud jsou andělé, Lucifer, démoni a kdoví kdo ještě aspoň trochu při smyslech, tak mu to nesežerou... Já Vám nevím, nikdy jsem tohle jednání nepochopila v žádném filmu či seriálu či příběhu... Přece když někoho přestanete vídat, neznamená, že Vám na něm nezáleží ne???? Navíc každýmu musí být jasný, že po tom všem Dean jen tak lusknutím prstu nepřestane mít Sama rád... Takže spíš bych ho kritizovala za to, že vůbec zkouší něco takovýho, když mu musí být jasný, že až přijde na lámání chleba, tak stejně za Sama klidně i umře... A to si jako myslí, že když bude Sam bez něho, že ho nechají najednou všichni na pokoji??? No prostě jsem zvědavá, jak tohle bude pokračovat... Těším se až do nich vleze Michael a Lucifer a budou proti sobě muset bojovat, páč to tam přece určitě bude ne?:-))).

Jinak epka super, dost jsem se pobavila, Dastiel okamžiky byly výborné... zábavné... A Sam má prostě fakt moc pěkný tělo:-)... Dívčina z baru byla na můj vkus až moc vlezlá, kdoví co z ní vyleze, jinak Sam je teď super, jak se pokouší žít normálně, ale přitom mu musí být jasný, že to nepůjde, já ani nechápu, jak si to mlže myslet... Už je v tom až po uši, přece jen tak neřekne, tak čau, já s apokalypsou končím...
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 18:23

Fazulina napísal:
Mno, mě se to taky moc líbilo a asi jediná dávám Deanovi ještě šanci:-), protože jsem prostě nenapravitelná Dean Girl...
Neboj nie si jediná, tých nenapraviteľných je nás určite viac ja som taká tiež. Proste Dean to povedal všetko nahlas len preto aby sa sám presvedčil o tom, čomu sám neverí. A opakoval to, pretože tomu chcel veriť, ale nejde to. Sam je jeho brat a vždy bude. Či už z neho bude monštrum alebo nie, či už bude sedieť v Impale alebo niekde v neznáme, stále sa o neho bude báť a on to pochopí len mu dajme čas.
A Sam? Tiež ako vravíš. On to lovenie má v krvi a nech sa ukryje kamkoľvek, tak si ho minulosť nájde. Pred tým sa neukryje a preto sa teším, že zasa vytvoria tím a uvedomia si, že takto oddelene to proste nejde. Wink

Teraz poviem niečo za čo ma možno niekto ukameňuje, ale je to len čisto hra s myšlienkami a teoretizovanie. Mňa totiž dnes napadlo, že čo ak je Cas niečo ako bola Ruby, teda, že to svoje pomáhanie a tak len proste predstiera. Viem, že to znie šialene a otázka je prečo by to robil a tak. To som neriešila ešte, ale proste čo ak je jeho úlohou získať si Deanovu dôveru.
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 18:59

Mno, to s tím Castielem mě taky napadlo, ale myslím, že třeba není úplnej záporňák, spíš má třeba nějaké svoje postranní úmysly andělského typu, jakože jde za svým cílem, myslí, že to je pro dobro lidstav, ale musí k tomu nějak využít Deana... a podle mě mu Dean zase až tak moc nevěří, proto si dává před ním pozor.. Dean totiž podle mě nevěří teď nikomu...
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:09

No hej však nie, že by bol Cas zrovna na zlej strane, ale tak že proste hrabe viac na seba ako dáva najavo. A pekne si napísala, že Dean teraz asi neverí nikomu, možno poriadne ani sám sebe.
Ono je tam vidieť napr. ten moment ako Casovi vraví, že je šťastný, ale zrazu sa otočí a Cas nikde a Dean nahodí ten svoj pohľad, ten pravý, sklenený -typu komu to tu nahováram. Cool 603
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:17

Jo, ten pohled, za nějž bych dala nevím co:-))). Uaaaa, Ddeanomanie je zase tady... (u mě:-)).
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:20

Asi ste zabudli, ze Castiel zomrel pri tom, ako sa snazil zabranit apocalypse, takze pochybujem, ze by bol zly alebo by mal nejake ine umysly...
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:22

Dean Casovi neverí? na to ste došli ako? podľa mňa nás túto sériu len presviedča o tom, že mu verí
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:24

cleo: nie nezabudli. Ja to stále beriem, ale proste niečo mi vraví, že Cas čosi tají. V niečom nie je úprimný. Možno sa mýlim a ak áno fajn. Možno sa snažím len nájsť niečo čo vôbec nie je, len proste teraz mám taký pocit. Ani Dean mu nevraví všetko to je tiež pravda, ale proste čakám, že za celým tým "vykopli ma z neba, zabili ma, ktosi ma poskladal, teraz som tu aby som to pomohol ukončiť" že je tam proste čosi viac.
A možno nie je - who knows ja len polemizujem Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:30

No tak upřímně řečeno, pokud se nakonec ukáže, že Cas měl celou dobu nějaké špatné skryté úmysly, tak už u mě Kripke skončil nadobro. 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 487389 Laughing No vážně....je sice pěkné, dělat "nečekané" zvraty, že sedíme s pusou do kořán, ale docela ráda bych se v SN zase dočkala nějaké té upřímnosti, upřímných citů a dobrých úmyslů. A ne že se zase Castiel bude celou 5. sérii tvářit že je na straně brášků a na konci z něj udělají něco podobného jako z Ruby. Tak to můžu narovinu říct, že tím by pro mě celý SN už vážně zabili, protože by to bylo jednak ohrané a jednak pro mě unavující/ubíjející. 706 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 968235
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:32

Nemyslím, že je Castiel zlý... Nebyl nikdy zlý, ale spíš mě napadá, zda něco netají a tak... No, uvidíme. Dean mu nevěří, páč nevěří nikomu, možná s ním bude spolupracovat, ale myslet si stejně bude svoje... nikdy přece nevěřil nikomu ze "supernatural strany", na to tam byl Sam:-).

Jakože Castiel a vůbec andělé dost nerozumí tomu, co je vlastně pro lidi dobré nebo ne... mají svůj styl, občas dost přes mrtvoly... Takže ne, že by Cas byl něco jako Ruby, ale spíš možná má svůj styl, jak udělat něco dobře... anebo taky ne, poučil se a bude to OK, taky dobře...


Naposledy upravil Fazulina dňa 26.09.09 19:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:33

Ja si myslim, ze Castiel je jediny komu THE Dean moze verit. Dal mu svoj nahrdelnik, zobral ho do baru aby neumrel ako panic a aj v 4 serii mu povedal dost veci. Myslim, ze je medzi nimi nieco viac, ako nejaka hra na verim-neverim. Nemyslim slash teraz aby sa toho niekto nechytil. A hlavne si nemyslim, ze Kripke by urobil prave z Castiela zleho alebo nieco podobne. Urcite z neho nespravi druhu Ruby, to by bolo trapne a otrepane.
edit
Chrys citas mi myslienky?? 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937


Naposledy upravil cleo dňa 26.09.09 19:34, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:33

ja si to nemyslím, že by niečo také Eric spravil.. treba zobrať do úvahy, že sa Cas postavil na stranu vesslovcov (ja si nemôžem pomôcť) aj proti anjelom, ktorí o sebe vzájomne vedeli (myslím Zach o Urielovi napr.). neverím, že by sa Cas nechal roztrhať len tak, nemohol vedieť, že ho dakto poskladá naspäť.. a mimo to, keď ho fakt zložil Boh, to by mal teda kua po ptákach, keby nebol na ich strane
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:36

Ale nie na zlú stranu. Nie že by bol Cas ako Zach alebo Uriel to nie. Ja verím, že Cas je na tej dobrej strane, ale proste, že čosi tají.
Možno je to tým, ako píše Fazulina, že Dean neverí nikomu a už vôbec nie ničomu z nadprirodzena. Ja tam proste vnímam akúsi stenu, čosi proste nevypovedané. Možno keď sa to dozviem tak si poviem "A? to je všetko?" a možno sa to nikdy nedozviem lebo tam možno nič nie je Very Happy
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:37

No a Dean netají nič? Ja si skôr myslím, že on je ten, ktorý tají dačo.. buď mu úplne preplo, alebo dačo inteligentné vymyslel (LOL)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:43

Fay to je tiež možné a možno taja čosi obaja Laughing Laughing a možno preplo mne 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937 Po dnešku už fakt neviem 05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:45

Sa divím, že ti neprišlo divné, čo Dean predvádza posledné 3 diely.. ja chápem, že je no. 1, ale aj tak
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty26.09.09 19:48

V prvých dvoch dieloch mi to divné neprišlo a teraz ja neviem, on v očiach nemal to čo hovoril a teraz ho nejdem za každú cenu obraňovať. Hej nakecal koniny a tiež narobil to nepopieram, len v tom všetkom je sakra čosi čo ma štve, že neviem Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x03 Free To Be You and Me   05x03 Free To Be You and Me - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x03 Free To Be You and Me
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 05x03 Free To Be You and Me
» 05x03 Free To Be You and Me
» 06x05 Live Free or Twihard
» 06x05 Live Free or Twihard
» 06x05 Live Free or Twihard

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: