Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 KRÁĽOVNÁ

Goto down 
+13
nikita
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Sarinka
Kristine
Chrystelle
janka410
SNlois
dion-fortune
Samabel
Madlen
Blanka
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 15:11

Tak tu je pokračovanie hoci trocha kratučké, nabudúce bude toho viac Very Happy

PART4:
„Ako to tvrdím?“ odvrkla. „Buď si istý Sam Winchester, že ja nie som démon, teda aspoň nie úplný,“ vykríkla a nazlostene sa otočila smerom od neho. Ten len ticho hľadel nevediac, čo si má o tom všetkom myslieť. „Vieš aké to je stať sa niečím, čo tak nenávidíš? Protiviť sa sám sebe a každý deň túžiť zomrieť? kričala ďalej a Sam videl ako sa jej chvejú plecia. Odrazu sa otočila a zahľadela sa mu priamo do očí. „Vlastne ty to vieš. Sám cítiš, že sa niečo deje, že si sa zmenil a bojíš sa, lebo nevieš čo sa stane, keď to nedokážeš zastaviť. Pozri sa na mňa Sam, poriadne si ma prehliadni. Démon? O nie, nie som jedno z tých prekliatych zatratených stvorení. Nie, ako som už povedala, ty si môj nástupca, čo znamená, že ja som bola predchodca teba. Sam, ja som z prvej generácie. Som, alebo skôr bola som víťaz. Bola som, ako nás nazval ten parchant, jedno z tých geniálnych deciek,“ zvolala. Sam na ňu neveriacky pozrel. „Ale ako? To nie je možné,“ povedal a zmĺkol, lebo vlastne ani nemal slová na to, čo sa práve dozvedel. „Ako? Začalo to vyvraždením mojej rodiny, pokračovalo to zvláštnymi schopnosťami, no a skončilo to bojom o prežitie a následným zatratením. Keď sa začali objavovať moje schopnosti, tak som ich najprv akoby udržiavala v sebe, no potom som si uvedomila, že vďaka nim môžem niekomu pomôcť. Dozvedela som sa všetko o obrátenej tvári sveta. O duchoch a ďalších nadprirodzených bytostiach, nakoniec o démonoch a o tom ako zomreli moji príbuzní. Potom som sa odrazu ocitla na tom mieste, kde sa všetci navzájom vraždili len aby prežili a hoci som to nechcela,“ odmĺkla sa. „Ja..., musela som sa brániť aby som prežila. Nebola som uistená ako ty, že niekto tvoju prácu dokončí a zabije toho parchanta. Nie, bola som sama, a tak som musela prežiť ja. Prežiť len preto, aby som sa mohla pomstiť. A tak som zvíťazila a dostala do rúk jedinú zbraň, ktorá sa mohla stať mojim predmetom pomsti. On sa však uistil. Dal do zbrane iné náboje, a tak odhalil moju lesť. Zabiť ma za zradu sa mu však zdalo príliš milosrdné, a tak som sa ocitla na mieste, kde som bez vnímania času zomierala, znova...a znova, až sa zo mňa stalo to čím som teraz.“ Sam videl ako jej po tvári steká slza. „Tak ako aj ty, som aj ja ako dieťa dostala krv démona, a tak som sa stala polodémonom. No povzbudím ťa, skôr ako sa tak stane, musíš „navštíviť“ peklo a ver mi, máš tiež svoju pozvánku, rovnako ako ja keď som ho zradila. Takže hoci cítiš zmenu, je len nepatrná, pokiaľ sa im nepodarí dostať ťa“ povedala a akoby unavená si sadla späť do kresla. Sam spravil to isté. „Dostala si sa von, keď sa otvorila brána však? spýtal sa jej. „Áno a hoci to nerada priznávam som vďačná za to, že som sa mohla z tadiaľ dostať, hoci už nie ako úplný človek. Znie to absurdne, ale potrebovala som telo a keďže som aj ja bola posledné roky lovec hľadala som lovca. Vtedy som našla Casandru, ale nechcem aby si myslel na to, že som jej vzala život. Nie, práve naopak dala som jej šancu predĺžiť si ho. Objavila som ju po tvrdom boji, zomierala, a tak som jej pomohla. Pochopila ma a stali sme sa akoby dvomi dušami v jednom tele. Dušami, ktoré túžia zabrániť tomu, aby démoni získali svet, a práve preto si tu ty Sam Winchester,“ povedala a zahľadela sa mu hlboko do očí. Opätoval jej pohľad a prikývol. Rozhodol sa, že jej pomôže aj keby to malo byť nad jeho sily.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 15:46

Dobré!!! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 Moc zajímavý zvrat událostí KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 už jsem moc zvědavá, jak se to vyvine dál KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 335560
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 15:58

velmi dobreee....fakt dobra praca, si ma uplne dostala tym,ze ona bola vitazkou prvej generacie... KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 ... som zvedava, ako to bude pokracovat.. KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 16:28

zaujimava poviedka a cim dalej sa mi paci viac. tie samove schopnosti su uzasne a teraz ked je tu ta cassandra s akashou vyznieva to ozaj dobre. mimochodom ako si prisla k tomu menu akasha? znie to velmi dobre a zaujimavo, tak mysteriozne Very Happy uz sa velmi tesim na dalsiu cast, je to super poviedka
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 17:33

Waw, skvelý nápad s tou predchádzajúcou víťazkou.. KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 celý čas som si myslela, že je na tej druhej strane a nie, že mu chce pomôcť. skvelé, len tak ďalej..som nedočkavá.. KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 18:35

Opravdu skvělé pokračování! Díky Blanka! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 214863 Taky by mě nenapadlo to s tou vítězkou a jsem zvědavá, jak to teď bude dál. Shocked KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 18:40

no tady se nám ale dějí velmi překvapivá odhalení Shocked ......moc dobrá práce KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 20:25

Strašne moc vám všetkým ďakujem Very Happy Very Happy Very Happy a posnažím sa aby sa vám páčilo aj pokračovanie, na ktorom sa pracuje Very Happy Very Happy Very Happy. To s tou prvou generáciou mi už dosť dlho behalo porozume, tak som to tam pridala, aby bolo trocha zaujímavejšie Very Happy Very Happy .
dion-fortune: priznám sa nie je to môj vymysel mám to z jedného filmu čo sa volá Královná prekliatych, tam sa tak volala královná upírov. Je to fakt super film Very Happy takže z tade som si to prevzala, lebo sa to aj mne strašne páčilo, len ma trochu mrzí, že som to meno nevymyslela ja Sad Sad , ale snád nebude nikomu vadiť, že som si ho požičala Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 20:28

my ti to promineme Wink Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 20:39

Hh mne to meno nedalo, lebo fakt znelo dost zaujimavo a nasla som aj jeho vysetlenie vo wikipediim, takze vuala

Akasha (or Akash, Ākāśa, आकाश) is the Sanskrit word meaning "aether" in both its elemental and mythological senses. In Hinduism Akasha means the basis and essence of all things. The source of everything that exists. One of the Panchamahabhuta, or "five great elements"; its main characteristic is Shabda (sound). In Hindi the meaning of Akash is sky.

pre tych co nevedia po anj sa tam pise o tom, ze to meno znamena zdroj vsetkeho co existuje. mozme tiez povedat, ze je to pat elementov no a atd, nejdem to cele doslova prekladat, ale fakt dost cool. dobre meno si si vybrala ohromne sa mi paci Very Happy no ale samozrejme aj cela poviedka, velmi dobre zvraty a vsetko ozaj uzas Wink a dufam, ze ti nevadi, ze som sa tomu menu takto povenovala, ale mna to proste strasne zaujalo
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty22.01.08 20:47

když sis dala práci s hledáním tohohle významu...to mi připomnělo, že ještě potřebuju najít nějaké kouzelné roští a tak pořád přemýšlím, které by bylo pro mé účely v FF nejlepší lol!

ale je to naozaj zaujimavo Wink
fandové SN prostě musí být uvědomělí, že KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 707500
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty24.01.08 13:06

dion-fortune: mne to vobec nevadi, prave naopak som rada, ze si si v mojej poviedke nasla nieco co ta zaujalo. a super ze si nasla aj vysvetlenie toho mena znie to fakt skvelo, mna to nenapadlo hladat, teraz aspon viem, ze to meno je este zaujimavejsie nez sa mi zdalo Very Happy Very Happy Very Happy takze dik
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty10.02.08 15:45

Ahojte, takže tu máte ďalšie pokračovanie. Dúfam, že som to trochu neprehnala Very Happy Very Happy

PART5:
Keď zbadala, že súhlasí trocha sa upokojila. „Ďakujem ti už len za to, že si sa mi rozhodol pomôcť a aj keď sa to nepodarí budem ti ozaj vďačná,“ povedala a popri tom sa konečne znova naňho usmiala. „Súhlasím, no ani len netuším ako by som ti práve ja mohol pomôcť,“ povedal rozpačito. „Drahý Sam, si dôležitejší než si myslíš a nebezpečnejší než tušia niektorí démoni.“ „Ako to myslíš?“ spýtal sa jej. „Iba málo démonov vie kto v skutočnosti si a tí, čo to vedia sa to snažili zmeniť už na začiatku. Jeden z nich ti daroval trocha zo svojej krvi, no nebolo to len kvôli tomu, aby si sa stal neskôr generálom ich armády. Nie, pre tento zámer mali mnoho takých ako som ja. Keď to nevyšlo s jedným prišiel ďalší, ale ty, ty si bol výnimka.“ „Výnimka? Ale v čom?“ nevydržal Sam. Akasha znova vstala a prešla do stredu miestnosti. „Pozri sa Sam, na toto miesto, na tento svet, na nás. Prežívame z jedného dňa na druhý a ani len netušíme, čo sa celé tisícročia odohráva mimo nás. Myslíte, že vojna práve začala, no tak to nie je. Tá totižto trvá od nepamäti.“ „O čom to rozprávaš?“ spýtal sa. „Rozprávam ti o pravde Sam, o tom, čo sa deje za oponou. Lovci sú len pešiaci využitý v prospech niekoho omnoho silnejšieho. Nie sme totižto jediný a už vôbec nie prvý, ktorý sa postavili démonom na odpor.“ „Chceš povedať, že?“ spýtal sa prekvapený Sam, ktorý sa musel postaviť, aby sa mohol lepšie nadýchnuť. „Áno Sam, je to tak, alebo si naozaj myslel, že môžu byť skutočný len démoni a ich pán.“ Sam na ňu neveriacky hľadel. „Chceš mi tu ozaj tvrdiť, že tí druhý sú anjeli a v skutočnosti existujú. „Anjeli, nebeskí bojovníci, nazvi si ich ako chceš, ale ver mi, je jedna a je druhá strana, obe sú silné a sú proti sebe. Raz vyhrávajú jedny a raz druhý a keď mám povedať pravdu, tým, že ste otvorili pekelnú bránu ste tak trochu pomohli tým zlým,“ povedala a popri tom hľadela na Sama, videla ako sa snaží do seba dostať všetky nové informácie a popri tom sa nezrútiť. Vedela, že to je naňho dosť, no nemala moc času, a tak musela pokračovať. „Tým sa teda opäť dostávame k tebe a k tomu, prečo ti vôbec démon dal svoju krv. Ako som už povedala, nešlo im len o to spraviť ťa vodcom. Oni totižto potrebovali umlčať to, kým skutočnosti si. Potrebovali pomocou ich krvi zoslabiť tú tvoju, ktorá ti kolovala v žilách už od narodenia. Sam ty si bol vyvolený. Ty si totižto nejakým zázrakom potomok prvého a najsilnejšieho lovca.....Gabriela, pravej ruky Boha.“ „Ja....ako? To nie je možné. Aké žarty to tu skúšaš!“ skríkol na ňu. „Žart? To teda nie, vôbec nemám chuť o niečom takomto žartovať. Videl si už toľko neobyčajných veci a nemôžeš uveriť tomuto, alebo len nechceš veriť zato, že ide o teba. Bojíš sa, že môže byť v tebe niečo viac Sam Winchester? Bolo by to jednoduchšie, keby ťa dokázali ako malého ochrániť, keby zabránili tomu, aby si prijal krv démona. Bohužiaľ, čo sa stalo už sa nedá zmeniť, ale ešte stále nám môže tvoja krv pomôcť,“ povedala a podišla k nemu. „Ako to myslíš?“ spýtal sa jej zúfalo Sam. „Ešte stále máš totižto v sebe z časti to, čo ti bolo predurčené, to, čo zostalo v tvojej krvi, a tak nám tá a prastarý rituál, ktorý sa mi podarilo získať, môže pomôcť zabiť pár démonov. Potrebujem len trocha tvojej krvi a tvoje ovládanie starej Latinčiny. Viem, že mi neveríš, ale dovoľ mi nech ti to dokážem,“ dohovorila a pozerala na neho. Sam premýšľal tak ako nikdy. V jednom mala pravdu, neuveril jej, aspoň teda zatiaľ nechcel niečo také pripustiť. Mal už plné zuby démonom, ich bojov a toho, kto v skutočnosti je. Chcel len aby to už všetko skončil. Aby si on a Dean mohli odpočinúť a ak mu akýsi rituál mal dopomôcť k tomu, aby sa zase o kus posunul vpred, tak prečo nie. Veď v najhoršom by si nejako pomohol a predsa vedel, že jeho starší brat je už na ceste. Bol si istý, že čo nevidieť sa Dean zjaví vo dverách a dostane ho z tohto prekliateho miesta. „Dobre teda pomôžem ti, ale ak sa o niečo pokúsiš, nebudem ťa šetriť Akasha.“ „O nič sa nepokúsim a ak to vide a ani potom mi neuveríš, tak ma môžeš na mieste zabiť,“ povedala s odhodlaním v tvári. Pokynula mu rukou, že má ísť za ňou. Prešli pár izieb až kým nezastavili pred dverami do suterénu. Otvorila ich a zišli po pár schodoch. Odrazu sa ocitli v miestnosti, ktorá akoby bola postavená len na obrady. Osvetľovali ju len sviece a v jej strede stál malý oltár. Keď vstúpili do vnútra zbadal Sam diablovu pascu, ktorá bola nakreslená po celej podlahe miestnosti. Takže v jednom Akasha neklamala, lebo keby bola démon, nikdy by dobrovoľné nestupila na pascu, ešte k tomu s lovcom za chrbtom. V tichosti podišli k oltáru, na ňom Sam zbadal misku, dýku a veľmi starí zvitok. „Môžeme začať?“ spýtala sa ho. Prikývol a čakal, čo sa bude diať. Rozvinula zvitok a podala mu ho. „Trvalo mi veľmi dlho kým som ho získala a som rada, že sa mi to nakoniec podarilo. Teraz potrebujem ešte trocha tvojej krvi,“ povedala a vzala do ruky dýku. Nechal ju nech spraví čo potrebuje, hoci keď sa k nemu približovala s dýkou začal mať obavy, či je nedovolil až príliš veľa. Ona mu však len čo najjemnejšie porezala zápästie a nechala krv stekať do misky, potom vytiahla vreckovku, ktorú mala pripravenú a obviazala mu ňou ruku. „Prepáč, ale je to nutné. A ešte niečo, určite ťa zaujíma, čo tento rituál dokáže,“ povedala mu. Sam prikývol, to ho predsa zaujímalo už od začiatku, veď ako im jeden rituál mohol pomôcť v boji s démonmi. „Keď budeš čítať text určite pochopíš, ale poviem ti teda aspoň podstatu. Peklo bolo otvorené a na svet sa dostalo veľa démonov. Mnohí si už našli svoje obete, do ktorých vnikli, no sú aj taký, ktorý ešte stále majú svoju podobu a práve tých môžeme vďaka tomuto rituálu poslať späť do pekla. Takže asi tak to je, teraz môžeme začať,“ dohovorila a postavila sa tesne k Samovi, aby videla na text. Ešte predtým však aj ona nechala trocha svojej krvi stiecť do misky. Obidvaja sa akoby inštinktívne spolu nadýchli a začali čítať. Miestnosťou sa rozľahol zvuk ich hlasov prednášajúcich starú latinčinu. Sviečky začali blikotať a miska s ich krvou začala sama od seba horieť. Sam len dúfal, že robí správnu vec, že týmto dokáže ozaj niečo zmeniť. Vnímal odriekavané slová a začal chápať, že to čo vravela o obsahu zvitku je pravda.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty10.02.08 16:07

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 170639 juchu pokracovanie a velmi velmi dobre, ozaj sa mi to paci. pekne si to vymyslela, uz sa tesim na dasliu cast Very Happy
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty10.02.08 16:10

dion-fortune: jej dakujem, posnazim sa aby bola dalsia cast skor nez ta minule Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty10.02.08 16:13

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 Krásne pokračovanie, páči sa mi to Razz
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty10.02.08 19:10

Super! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 Moc pěkné, to je čím dál tím zajímavější! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 325299 Už se nemůžu dočkat další části!!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty20.02.08 14:49

Díky za další pokračování! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 177401 Je to moc zajímavé a jsem strašně zvědavá, jak to bude pokračovat. affraid Nějak začínám mít strach o Sammyho. KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 71416 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 87642


Naposledy upravil Janna dňa 20.02.08 14:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty20.02.08 15:07

téééda, ty jsi plná překvapení Shocked .......hezké a napínavé KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 ....... kdepak je chudáček Dean? Shocked Suspect ......... aby pomohl svému bráškovi....jaj, myslím, že tady si bude muset poradir Sam sám 602
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty20.02.08 17:22

dakujem vam vsetkym, mam trocha sklz, lebo nestiham zarovno so skolou ale uz sa posnazim napisat dalsiu cast a priniest dalsie prekvapenia Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty27.02.08 14:24

Opäť sa ospravedlňujem, že to trvalo tak dlho, no nakoniec sa mi podarilo k tomu dostať a pohnúť sa ďalej. Takže tu to máte. Dúfam, že sa bude páčiť Very Happy

PART6:
„Traja na troch, traja na troch,“ opakoval si dokola Dean a popri tom šliapal na plyn ako sa len dalo. Bola to pravda, teraz keď sa k ním pridal Jack boli v rovnakom počte ako démoni, ktorých prenasledovali, ale o to mu predsa nešlo. Keby mohol, tak tých parchantov zabije sám všetkých naraz a holými rukami, len aby sa nedostali k Samovi. Uvedomoval si totižto aký je bezbranný a začal ho premáhať strach, že nestihne prísť včas aby svojmu mladšiemu bratovi pomohol. Pridal ešte viac a snažil sa zahnať všetky bezútešné myšlienky. „Už idem Sammy, len vydrž,“ povedal si sám pre seba, aby sa trocha povzbudil.
Cítil ako mu odriekavané slová berú energiu, akoby každým nádychom prichádzal o kúsok seba. Trocha natočil hlavu, aby videl ako je na tom Akasha, všimol si, že už ani ona nevydrží dlho. Bola na tom rovnako, tiež pociťovala stále väčšiu a väčšiu slabosť, ale vedela, že nemôže prestať, nie keď sú tak blízko cieľa. Oheň v miske odrazu dohorel a ony vyslovili posledné slová rituálu, zostalo úplne ticho, Sam s Akashou sťažka dýchali. Pozreli na seba a Sam chcel niečo povedať, odrazu však pocítil prudkú bolesť, ktorá prešla celým jeho telom. Videl, že s Akashou sa deje to isté. Padli na zem a chytili sa za hlavy. Záblesk, nespočetné množstvo démonov miznúcich v prachu, ďalší a ďalší démoni ničený a vytrácajúci sa zo sveta. Potom už len temnota obklopujúca všetko okolo. „Sam, Sam! Si v poriadku? Prosím povedz niečo,“ vravela Akasha držiac Sama v náručí. Pomaly otvoril oči a pozrel na ňu. „Čo sa to stalo? Bola to...bola?“ nedohovoril, chytil sa za hlavu a pomaly si sadol. „Chcel si sa spýtať, či to bola vízia. Hej dá sa povedať, že niečo také. Ale skôr by som povedala, že to bol len nejaký nevysvetliteľný spôsob vďaka ktorému sme sa uistili, že rituál prebehol tak, ako mal,“ povedala a pomohla mu vstať. „Takže to všetko boli démoni, ktorí nikoho zatiaľ ešte neposadli?“ spýtal sa Sam a popri tom sa oprel o stenu, lebo ešte stále bol dosť slabý. „A nikoho už ani neposadnú. Nepodarilo sa nám ich zabiť, ale zato sme ich dostali späť do pekla, čím sme o kúsok posunuli váhy na svoju stranu,“ vysvetlila mu. „Ty si to videla tiež?“ Prikývla. „Videla, ale vďaka môjmu pobytu v pekle som sa stala, ako to povedať.. trocha silnejšia a odolnejšia pred takýmito vecami, preto som sa prebrala skôr. Chcem sa ti za to ospravedlniť Sam, nemala som ťa vystaviť niečomu takému, ale keď mám povedať pravdu, nemala som čas skúmať, čo sa stane po rituály,“ dohovorila a pozrela naňho. „Na tom už nezáleží, sme predsa v poriadku a podarilo sa nám niečo, v čo som nemohol dúfať ani vo svojich snoch,“ povedal a podišiel k nej, dokonca sa na ňu usmial. Opätovala jeho úsmev, no bolo to len na zlomok sekundy, lebo hneď nato sa strhla a pozrela k dverám. „Čo sa deje Akasha?“ „Musíme zmiznúť Sam, lebo bude neskoro a ja ich nedokážem zastaviť, nie všetkých naraz,“ povedala a pozrela znova k dverám. „Ale o kom to hovoríš? Koho nedokážeš zastaviť?“ spýtal sa jej a chytil ju za plecia, čím ju donútil aby naňho upriamila svoju pozornosť. „Vieš, nebolo ľahké získať ten starý zvitok. Dokonca som nechcela ani toto. Chcela som sa s tebou porozprávať, chcela som aby si to pochopil, aby to pochopil aj Dean, ale uvedomila som si, že nemám čas. Preto som ťa musela uniesť, pochopila som, že sa ich nezbavím, nie na tak dlho, aby som mala ešte čas na vysvetľovanie.“ „Takže ty si ma neuniesla kvôli tomu, aby si sa zbavila Deana?“ „Nie, v ten večer som sa chcela s vami porozprávať, chcela som vám všetko povedať a požiadať vás o pomoc.“ „Tak prečo si to nespravila?“ „Prišiel totižto môj starý priateľ, priniesol mi zvitok a varovanie. Istá skupina vyšších démonov sa dozvedela o tom, čo zamýšľam a poslali po mne svojich vrahov. Keď som sa k vám pridala podarilo sa mi striasť sa ich, no objavili sa hneď ako sa mi dostal do rúk zvitok. Preto som už nemohla viac otáľať, musela som konať a to rýchlo. Podarilo sa mi ich znova striasť keď som ťa odniesla, ale viac krát už nenaletia na žiadnu fintu,“ pozrela znova k dverám. „A ty si myslíš, že nás tí démoni našli?“ Pozrela mu do očí. „Ja ich cítim Sam a viem, že sú blízko a ony to vedia tiež.“ „Ako?“ pozrel na ňu nechápavo. Odstúpila od neho. „Je to moja rodina Sam, moji bratia. Ony sa však zmenili na monštrá túžiace po moci a ja,“ po líci jej stiekla slza. „Ja im v tom prekážam.“ Sam na ňu pozrel a nevidel už ženu odhodlanú na hocičo, ale dievča, ktoré bolesť trhá na kúsočky a on tu bolesť chápal, lebo vedel, že tak isto sa bude cítiť aj on keď nedokáže zachrániť Deana, ktorý sa kvôli nemu upísal peklu. Podišiel k nej a chcel jej niečo povedať, vtedy však začul za sebou hlas, ktorý ho mrazil na krku. „Máš pravdu sestrička, prekážaš, ale to sa dá ľahko vyriešiť.“ Strhli sa a obidvaja sa pozreli k dverám. „Neskoro,“ šepla Akasha a hľadela na svojich troch bratov, ktorý ju nenávistne prebodávali svojimi čiernymi očami.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty27.02.08 15:04

Pěkně! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 949816 Moc se ti to povedlo!! KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 312566 Už se nemůžu dočkat další části! Vidím to na pěkný boj Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty29.02.08 13:12

Madlen: dakujem, som rada ze sa ti to pacilo, no posnazim sa aby to bolo co naj Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty29.02.08 15:53

ooo tak uz nam ide do tuheho wow affraid som zvedava ako to teraz mienis vyriesit Very Happy dufam, ze pokracko bude co najskor KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 284389 normalne z tejto poviedky tvojej nedycham. velmi pekne to pises, ozaj skvela praca Wink
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty03.03.08 19:45

Ako som sľúbila tu je ďalšia časť: Very Happy

PART7:
„Akasha, sestrička! Prečo toľká trpkosť v tvojom hlase? Nie si rada, že nás opäť vidíš, po tom ako sme sa naposledy rozišli?“ povedal jeden z bratov, ktorý ako sa zdalo bol najstarší. Samom opäť zatriaslo keď počul ten hlas, cítil z neho pohŕdanie a číru nenávisť. Postavil sa pred Akashu, ktorá bez slova hľadela na svojich bratov a popri tom sledoval každý ich pohyb. Všimol si ako si premeriavajú miestnosť a bol si istý, že si už stihli všimnúť diablovu pascu na podlahe. Ubezpečili ho v tom, keď si opäť najstarší z nich kľakol k prahu dverí, položil ruku na okraj kruhu a pomaly si začal pre seba niečo šeptať. Odrazu v jednej časti kruhu zhorelo farbivo, ktorým bola diablova pasca načrtnutá, tým sa zrušil jej účinok, a tak mohli démoni bez rizika uväznenia vstúpiť do miestnosti „Tak, to by sme mali. Vieš sestrička, myslím si, že rozprávať sa medzi dverami nie je moc slušné,“ povedal a vstúpil do vnútra, bratia ho nasledovali. Sam pomaly cúval a snažil sa Akashu stále kryť svojim telom. Nespúšťal zrak z démonov a pokúšal sa čo najrýchlejšie vymyslieť niečo, čím by mohol zachrániť seba a ju. „Pozrite sa na to, tak naša malá sestrička má svojho ochrancu a to nie hocikoho, ale samotného Sama Winchestera, miláčika nášho starého priateľa. No daj si pozor chlapče, lebo my nie sme tí, čo by ti fandili, práve naopak,“ povedal démon a zabodol pohľad do Sama. „Nezabudnite ako dopadol váš starý známy,“ pripomenul im Sam a opätoval im pohľad plný nenávisti. Démoni sa začali nezadržateľne smiať. „To znie ako výzva. Takže ty si praješ zomrieť, ale vlastne o to nemusíš ani prosiť, aj tak sme to mali v pláne, alebo si myslel, že ťa necháme odísť. To teda nie, keď mám povedať pravdu chceli sme ťa neskôr dostať, samozrejme spolu s tvojím bratom, ale keď už sme tu. Vieš, vy dvaja ste ako otravné komáre, hej presne komáre, obyčajný hmyz, ktorý stačí len rozpučiť. Čo ty na to sestrička, pomôžeš nám zbaviť sa toho hmyzu? Stačí keď sa ospravedlníš za to ako si sa chovala a necháme ťa žiť, dokonca ti odpustíme aj ten prehrešok s tým rituálom,“ povedal a pozrel na svoju sestru. „Ver mi,“ šepla Akasha Samovi do ucha. Na to sa odrazu začala smiať. „Hlupáci!“ povedala hlasom, ktorý Sam u nej doteraz nepočul. „To vy by ste sa mali plaziť pri mojich nohách a prosiť o odpustenie, alebo ste ozaj nič nepochopili,“ povedala a prešla ďalej od Sama. Nechápavo na ňu hľadeli a Sam čakal čo sa bude diať. Tušil, že má niečo v pláne. Ináč by ho predsa nežiadala o dôveru. „O čom nám to tu sakra rozprávaš?“ spýtal sa netrpezlivo jeden z bratov. „Takže vám to ozaj budem musieť vysvetliť,“ povedala a pomaly kráčala stále ďalej od Sama, popri tom si za chrbtom stláčala ranu spôsobenú dýkou. „Všetci ste sa snažili chytiť a zabiť Winchesterovcov a ani raz vás nenapadlo skúsiť niečo iné než len násilie. Niečo ako malú lož. Pozrite, ani som sa moc nenamáhala a podarilo sa mi ich rozdeliť a dokonca prehovoriť jedného z nich aby mi pomohol,“ odvrkla pyšne. Sam si všimol, že sa pomaly blíži k miestu, kde sa prerušila diablova pasca. Netušil o čo jej ide, no dúfal, že si to jej bratia nevšimnú. „Hovoríš teda, že to všetko bol tvoj plán ako dostať Winchesterovcov. Ako ale do toho zapadá vyvraždenie našej armády?“ „Armády? Tým úbožiakom, ktorí nedokázali získať ani telá hovoríš armáda. Pcha! Povedzme, že som spravila také menšie roztriedenie a zbavila sa tých slabých. Pozrite, môžete mi veriť a nemusíte, no nechajte mi mladšieho Winchestera a ja vám dohodím jeho neodbytného brata,“ dohovorila a zastavila kúsok od poškodeného miesta. „Ako to myslíš?“ spýtal sa jeden z démonov. „Tak ako hovorím. Poskytla som totižto Deanovi pár indícií k tomu aby ma tu našiel. Pôvodne som sa ich chcela zbaviť oboch ja, ale viem akú radosť by vám urobilo vidieť toho prekliateho lovca trpieť,“ dohovorila a pozrela na Sama. „Takže pasca, vedeli sme, že nezradíš svojich sestrička. Dobre teda súhlasíme, no chceme vidieť ako sa postaráš o tohto tu,“ povedal démon a naznačil hlavou smerom k Samovi. Samove oči sa však neupierali na nich ale na Akashu, čakal totižto na nejaké znamenie, ktoré by mu pomohlo zistiť o čo jej ide. Poznala svojich bratov a preto presne vedela, že sa budú chcieť uistiť. Preto chceli vidieť ako zabije Sama, tak by ich presvedčila, že je s nimi a všetko, čo doteraz robila bola len súčasť jej plánu. „Chcete dôkaz? Dobre teda,“ povedala, no namiesto toho aby sa vydala smerom k Samovi sa rýchlo skrčila a krvavou rukou, ktorú si doteraz stláčala, čím získala ešte viac krvi sa jej podarilo znova uzavrieť diablovu pascu. Bola to len chvíľa, čo sa zohla a popri tom skríkla na Sama. „Teraz!“ Bolo to inštinktívne. Pochopil o čo jej ide, miestnosťou sa začali ozývať slová v latinčine. Sam ani nepremýšľal, len zvyšoval na intenzite svojho hlasu. Démoni sa zvierali v bolestiach. Stalo sa však niečo, čo donútilo Sama zastať. Najstarší z démonov prehovoril. „Zabiješ aj ju!“ skríkol v bolestiach. Sam stíchol a pozrel smerom k Akashe, zvierala sa na zemi rovnako ako jej bratia, bola predsa tiež z časti démon. „Akasha,“ povedal potichu Sam, uvedomujúc si, že sa chcela vlastne obetovať. „Pokračuj Sam o mňa nejde,“ skríkla naňho. Bolo však už neskoro, Sam ucítil silu, ktorá ho odhodila k stene a zároveň ho k nej pripútala. Akasha ležala na zemi a prerývane dýchala. „Mal si to dokončiť, lebo teraz je už rad na mne,“ povedal démon a podišiel k Samovi. „A vedz, že ja nebudem brať žiadne ohľady.“ Samom prešla prudká vlna bolesti a ako v mrákotách začul Akashin výkrik, v pozadí však spoznal aj hlas niekoho iného.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
KRÁĽOVNÁ
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: