Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 KRÁĽOVNÁ

Goto down 
+13
nikita
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Sarinka
Kristine
Chrystelle
janka410
SNlois
dion-fortune
Samabel
Madlen
Blanka
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty03.03.08 19:51

no teda affraid affraid affraid taketo infarkty na mna zase ledva dycham, dobre napinavo to robis. ma chces zabit, ze??? Laughing Laughing Laughing no ale tak uz sa neviem dockat dalsej casti teraz, juuu skvele je to KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty03.03.08 20:07

Další část!! Já chcu další část!! Takový konec, to snad ne! affraid Jak to mám vydržet do pokračování??? Moc pěkné, úžasná povídka. KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 Zase jeden hodný démon KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 886945
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty03.03.08 20:14

téééda, tak tahle část skončila teda ale řádně napínavě....jak se mám teď netěšit na další část affraid affraid affraid affraid
no super KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 ..už se těším zase na další kousek KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty04.03.08 11:34

dakujem vam velmi pekne holky Very Happy Very Happy posnazim sa aj dalsiu cast dopisat co najskor aby som vas teda dlho nenapinala Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty01.04.08 11:22

fakt fakt sqwelá 704 poviedka a ten koniec affraid affraid affraid affraid no už aby tu bolo pokračovanie, lebo som napätá ako guma v trenkách, tak kde je kde Question Question Question Question Question Question šup sem s ním. KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 63280 a že teraz príde na scénu Dean a spol? KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 284389 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 284389 no tak rýchlo rýchlo pokračovanie.... bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty02.04.08 8:53

Už to je dlho, čo som nenapísala pokračko tak sa ospravedlňujem ale strašne ma tlačí čas tak sa mi to nedá všetko stíhať, ale ak sa bude dať tak vám to tento týždeň dopíšem sľubujem Very Happy Very Happy a som rada, že sa páči Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty15.04.08 4:01

Blanka: Naozaj pekná ff, najprv som si myslela, že Akasha zasa len škaredo využila Sama na nejaké svoje vyššie ciele, ale potom, ako sa vlsatne obetovala, len aby ho zachránila, no teda paráda, už sa moc teším na pokráčko KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 704 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 13:34

Som ozaj rada, že sa vám to tak páči a ešte radšej som, že vám konečne môžem dať pokračovanie. Takže tu to máte a ospravedlňujem sa za takú dlhú odmlku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

PART8:
Vedel, že ten hlas pozná, no nedokázal si dať myšlienky natoľko dokopy, aby ho mohol zaradiť. Odrazu nastalo ticho a miestnosťou sa rozľahli výstrely. Jeden, druhý, tretí, Samom myklo, padol štvrtý výstrel a to mohlo znamenať len jedno. Ucítil ako sila, ktorá ho pútala k stene pomaly povoľuje až nakoniec úplne odstúpila a on klesol k zemi, oprel sa o stenu a zaostril smerom z kadiaľ prišli všetky štyri rany. Zbadal svojho brata ako k nemu beží a kúsok od neho videl Bobbyho ako sa skláňa nad telami démonov, to bol ten hlas, ktorý spoznal, starý dobrý Bobby, ktorý im vždy pomôže. Bol tam ešte niekto, koho však nepoznal. Dean k nemu dobehol a kľakol si pri neho. „Sammy, si v poriadku?“ spýtal sa a s obavami hľadel na svojho mladšieho brata. Ten ho však nevnímal, jeho pohľad sa zameral k miestu, kam dopadol štvrtý výstrel. Akasha ležala na zemi bez pohnutia. Sam sa začal pomaly stavať, ešte stále bol slabý, a tak bez námietok dovolil Deanovi aby mu pomohol. Ten s narastajúcimi obavami hľadel na svojho brata, lebo netušil ako je na tom, keď mu neodpovedal. Sam zamieril k Akashe a Dean ho podopieral celou cestou. Kľakol si k nej a otočil ju tak, aby jej videl tvár. Mala zavreté oči, Sam sa naklonil nižšie k nej aby zistil ako je na tom, strnul, nedýchala. Nevedel, čo má robiť, bola predsa z časti démon. Ukončil ten výstrel život obidvoch, alebo len Akashin, ale prečo teda Casandra nedýcha a kde je vlastne krv? Videl len dieru po guľke na šatách, no žiadna rana. Démon by musel z tela odísť, aby sa objavili všetky rany spôsobené na tele, tak teda. „Sam o čo tu sakra ide,“ spýtal sa už nervózny Dean, štvalo ho, že ho jeho brat ignoruje, toto ešte nikdy nespravil, teda pár krát už áno, ale nie v takejto situácii. Sam chcel konečne svojmu bratovi odpovedať, keď ucítil ako sa Akasha v jeho rukách zachvela a pomaly otvorila oči. „Akasha,“ povedal s akousi úľavou v hlase, vtedy si však niečo uvedomil. Bolo však neskoro, tak ako sa prebrala Casandra, lebo Akasha prebrala znova kontrolu nad umierajúcim telom, tak to spravili aj jej bratia. Len čo sa prebrali zaútočili na lovcov. Bobby s Jackom nečakali na prvý útok, ale s rýchlosťou skúsených lovcov vybrali nádoby, v ktorých mali svätenú vodu a začali sa brániť. Vedeli ale, že to nevydrží dlho. Sam s Deanom sa chceli zapojiť, bolo to už ale zbytočné. Démoni získali prevahu a Bobbyho s Jackom odhodili smerom k stene, rovnako dopadol aj Dean, ktorý sa im snažil pomôcť. „Sakra, tak hlúpa chyba,“ zaklial Bobby, ktorý si uvedomil, že keď démoni neopustili telá potom, ako ich dostrieľali, že ešte nebolo po všetkom, teraz však bolo už ozaj neskoro. Všetci traja zostali chytení ako muchy na pavučine, už len si počkať na pavúka, ktorý im poskytne snáď milosrdnú smrť. Sam s Akashou stáli vedľa seba a pozorovali démonov. Tí sa postavili okolo nich. Najstarší sa k nim pomaly priblížil. „Akasha, sestrička! Ozaj ti môžeme len poďakovať. Vďaka tebe máme teraz obidvoch bratov a ešte aj slávneho Bobbyho Signera,“ povedal a podišiel k nej, tak že ucítila jeho dych na svojom krku. „Ale to nemení nič na tom, že si nás zradila a zrada sa trestá smrťou,“ zašepkal jej do ucha. Strhla sa, no neodvrátila pohľad. Hľadela do čiernych očí svojho najstaršieho brata a túžila po tom, aby toto všetko bola len nočná mora, z ktorej sa za chvíľu preberie. Dean sledoval celú scénu a nemal ani poňatia o čom sa vlastne rozprávajú. Z toho, čo práve povedali a zo Samovho reagovania na zranenie tej ženy mohol Dean prísť len na jedno a to, že Casandra, alebo ako sa v skutočnosti volá, je na ich strane. Akasha sledovala svojich bratov, vedela, že spravia to, po čom túžili skoro všetci démoni. Zabijú Winchesterovcov a ich priateľov. Musí tomu zabrániť, je to predsa jej vina, že sú teraz Sam s Deanom v nebezpeční. A pochopila, že je len jedna možnosť, skôr ako bude neskoro. Skôr než si jej bratia uvedomia, že ešte stále stoja na funkčnej diablovej pasci. Pozrela na Sama a usmiala sa, nevedela, či pochopí jej rozhodnutie, ale tým úsmevom mu chcela naznačiť, že to tak má byť. Sam na ňu nechápavo pozrel, potom však pochopil. Neprotestoval, aj tak by ju už nezadržal. Odrazu sa Casandrino telo zviezlo k zemi a Akasha v podobe čierneho dymu sa s ňou oddelila. Zostala zachytená v diablovej pasci. Démoni to pochopili príliš neskoro. Casandra, ktorá sťažka dýchala sa postavila a začala tak ako predtým Sam prednášať jedno latinské slovo za druhým. Miestnosťou sa rozliehal jej hlas a démoni neschopní sa brániť zmizli. Vyparili sa ako čierny dym a s nimi zmizla aj Akasha. Na zem dopadli tri mŕtve mužské telá. Tak ako na ich, aj na Casandrinom tele sa objavila každá rana, ktorú prítomnosť démona v tele dokázala dovtedy ignorovať. Sam zachytil Casandrino telo klesajúce k zemi. Dean, ktorý už nebol silou pripútaný k stene k nim pristúpil. Rovnako spravili aj Bobby s Jackom. Vedeli, že na otázky teraz nie je čas, a tak len ticho pozorovali Sama skláňajúceho sa nad Casandrou. Pomaly otvorila oči. „Ona to tak chcela Sam a ja som súhlasila. Muselo sa to už skončiť, ona zomrela už pred mnohými rokmi a ja v ten deň, keď ma dostali tí bastardi. Takto to je správne, je čas ísť ďalej,“ slabo sa usmiala a kútikom úst jej stiekol cícerok krvi. Sam jej ho pomaly utrel a opätoval jej úsmev. „Rád som ťa spoznal Casandra a mrzí ma, že len na tak krátko,“ pozrel jej do očí. Prikývla a zavrela oči. Posledný krát vydýchla a Sam v náručí držal už len nehybné telo. Opatrne ju položil na zem a postavil sa. Dean si všimol lesk v jeho očiach, uvedomil si, že jeho mladší brat prišiel o ďalšiu blízku osobu. Prisahal, že už tým Sam znova neprejde a aj tak tomu nedokázal zabrániť. Koľko času ešte prejde, kým budú môcť v pokoji žiť, bez démonov, bez zabíjania a strácania najbližších.
Pochovali ju v záhrade, ktorá bola za sídlom, Sam si myslel, že to bude najlepšie miesto. Telá troch mužov dali do jedného hrobu bez označenia. Ešte predtým, než sa rozlúčili im povedal všetko, čo sa stalo. Od jeho zmiznutia, cez rituál až po ich príchod. Vtedy si všetci uvedomili, čo pre nich vlastne Akasha spravila, nielenže im nakoniec zachránila životy, ale pomocou rituálu im dala aspoň malú nádej na prežitie. Bobby s Jackom zobrali auto, ktoré stálo v garáži sídla a rozlúčili sa s bratmi. Sam s Deanom mierili k Impale. „Si v poriadku?“ spýtal sa Dean Sama kúsok od auta. Sam mlčal, potom však prikývol. „Hej Dean, zvládnem to,“ dohovoril. Dean sa chcel ešte na niečo spýtať, no Sam ho s pohľadom umlčal. Starší Winchester pochopil, že viac už zo svojho brata nedostane, a tak bez ďalších otázok nasadol do auta. Sam zastal pri dverách a pozrel na sídlo. „Zbohom,“ povedal potichu a nastúpil. Bratia vyrazili na ďalšiu cestu.
Nikto si nevšimol dve postavy držiace sa za ruky a stojace pri hlavných dverách sídla. Jedna bola vysoká a štíhlu postavu jej zvýrazňovali krásne červené šaty. Druhá bola menšia a veselo si rukou odhrnula pramienok neposlušných kučeravých vlasov. Ženy sa pozreli smerom, kde sa chvíľu predtým v zákrute stratila čierna Impala. Usmiali a zmizli, zostal po nich len biely dym, ktorý sa vytratil vo vetre.

The End
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 13:53

pekny koniec blanka KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 13:58

affraid the end..akoze..the end? affraid KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 71416
KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 nadherne napisane KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 a ten koniec Sad skoda,ze koniec...
krasna poviedka!fakt! KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 14:05

bookika: dakujem som rada ze sa paci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ettie: veru koniec uz som to dlho natahovala bolo to treba nejako ukoncit Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 14:23

affraid Ale nesranduj, že THE END....Blanka, že si to nemyslela vážne KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 868694 Ach jo, škoda, že je už koniec, bo to bolo naozaj krásne, táto záverečná časť plná pocitov a chudáčik Sam, znova mu niekto zomrel v náručí :shame: Veľmi pekne napísaná celá poviedka, dik moc, že si ju sem dala a len tak ďalej dievča KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 430869 Budem sa tešiť na nejakú ďalšiu tvoju ff, ak budeš niečo mať KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 15:04

KONEC?! Shocked Shocked Ale moc pěkný, i když smutný... KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 71416 Celá tato povídka se ti moc povedla a doufám, že se brzo dočkáme další!! KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 430869 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 15:10

ta poviedka bola dost smutna, teda to ukoncenie, no tie posledne vety boli strasne krasne, take ehm optimisticke by som povedala (tak trochu mi pripomenuli playthings Very Happy) no poviedka sa mi velmi velmi pacila KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346 podla mna si ju super napisala... bola napinava, boli tam aj emocie a akasha ma proste brutal zaujala KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 skoda ze teda zaomrela... aj sammy zase stratil blizku osobu, no chudacik KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226 no poviedocku milujem KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 a velmi sa tesim na dalsiu z tvojej dielne
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 15:54

baby fakt ste ma potesili ze sa vam tak paci, posnazim sa zosmolit nieco nove a zaujimave Very Happy Very Happy
koniec bol ozaj dost smutny ale musela som to takto ukncit lebo inac by ony dve boli stale spojene a myslim si ze to by nebol ziadny zivot no nie Sad a nas Sammy sa z toho nejako dostane Very Happy
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 17:58

Blanka to ako vazne THE END?? vazne si to nerozmyslis,nedopises este nieco?? Question Question

skodaaaaaaaaa.... KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226

vazne to bola velmi peknucka poviedka 704 a mne sa ten koniec pacil, ja mam rada stastne konce..tak to mozno preto.. 601

uz sa tesim na tvoje dalsie dielo,dufam,ze nas dlho nenechas cakat a napises dalsiu skvelu poviedku..tak sup,sup,zober pero a do prace!
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty16.04.08 21:08

LenkaX22: to je naozaj koniec Very Happy Very Happy Very Happy už sa k tejto "časti" viac povedať nedá Smile Smile teraz pracujem na nejakej súťaži mimo SN, ktorá by sa mala ukončiť nabudúci mesiac a potom sa ozaj rada pustím do ďalšej časti. Dokonca som už aj vymyslela príbeh, už ho treba len spísať, ale nebudem ďalej prezrádzať. Tak zatiaľ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty17.04.08 8:19

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw teda to je koniec. veľmi pekné. páči sa mi to. hoci čakala som, že sa to ešte nejak pomoce a bude viac pokračovaní ale páči, páči, páči... KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566
tak aj ja sa teším na ďalšie dielko... veľa zdaru a chuti a elánu do písania
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty17.04.08 10:06

však ináč ani nemôžem len písať s radosťou, keď viem, že vás tu je toľko čo sa vám to páči, práveč vďaka vám píšem rada nové a nové veci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty21.04.08 11:08

affraid 602 Tak já nejen že prošvihnu tolik pokračování, ale ještě zjistím, že už je konec. KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 202744 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 568939
Vážně skvělá povídka Blanka, moc chválím! KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 949816 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 214863 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 312566 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401
Napsala jsi to krásně a ten konec.... KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 364896 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 364896 Chudák Sam, ale aspoň, že jsou oba s Deanem v pořádku. KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 673161 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401

Těším se tedy na tvoji další povídku! KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 258431 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty21.04.08 15:37

Janna: dakujem mooooc, hej dostalo sa to k tomu koncu Very Happy Very Happy Very Happy , ale casom zacnem pracovat na dalsej a dufam ze aj ta sa bude pacit Very Happy
Návrat hore Goto down
renáta
Pocestný duch
Pocestný duch
renáta


Počet príspevkov : 128
Nálada : black and white
Registration date : 27.05.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty27.06.08 16:14

Zaujímavo napísané, perfektné Blanka a ten koniec... KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 364896 no ale v podstate celkom šťastný. Dúfam, že sa na mňa nebudeš hnevať, ja som z tvojej poviedky trochu okukala tých upírov a ich spájanie.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty02.08.08 11:48

Blanka: Poviedka plná adrenalínu. Vystrašený Dean bol strašne zlatý a ako lial do seba tie poháriky Laughing Laughing To som si vedela živo predstaviť.
Úplne si ho vystihla, keď rozprával o tej červenovlasej žene a Bobby ho uzemnil, že Hej Cassanova, preber sa KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 316745 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 316745
Akasha sa mi páčila - démon bojujúci na strane dobra má vždy moje sympatie. Krásna predstava, že by sa pomocou nejakého rituálu dalo zbaviť zopár tých čiernookých zrúd.
Mučenie Sammyho a Deana ma vždy prilepí k monitoru a neodýdem, kým sa nedozviem koniec. Záver bol krásny - slzy v Sammyho očiach a Deanove výčitky, že Sammyho neuchránil od ďalšej straty.

Celú poviedku som si dokázala v hlave premietnuť ako nejakú časť. Veľmi sa mi páčila. Bola skvelá a teším sa na tvoje ďalšie poviedky. Patrí ti moja poklona Wink
KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 177401 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 673161 702
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty02.08.08 15:01

Blanka ta poviedky bola super. Vzladla som ju jedným dychom. KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 232827 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 232827 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 232827 Mala dynammiku zapletku no proste vsetko co vstko ma mat super poviedka. Tesim sa na dalsie tvoje poviedku KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 104346
Skoda ze sammymu znova niekto zomrel KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226 KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 199226 Chudacik
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty04.08.08 15:13

Ahojte, no ďakujem vám všetkým trom, že ste si poviedku prečítali a že sa vám páčila. Snažíla som sa do nej vpratať všetko, čo majú čitatelia tohto fóra radi.
renáta: v pohode nič sa nedeje =))
Návrat hore Goto down
Sponsored content





KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRÁĽOVNÁ   KRÁĽOVNÁ - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
KRÁĽOVNÁ
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: