Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Rise Against the Witch

Goto down 
+3
Ettie
dzajnisko
Maryssa
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty11.07.12 14:26

Maryssa: Slušný rozjezd!!! Líbí se mi, jak Dean vždy zachovává tu ironii, i když je v dost svízelné situaci Very Happy Snad to Sam stihne, než se bráškovi něco stane Rise Against the Witch - Stránka 2 71416
Návrat hore Goto down
Maryssa
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Maryssa


Počet príspevkov : 14
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 01.02.2010

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty15.07.12 17:40

„Aké šťastie, že mi dnes Dean prenechal auto,“ bežalo Samovi hlavou. Tmavá Impala predbiehala všetko ostatné, podstatne pomalšie, v zákrutách jej škrípali pneumatiky. Oči jej vodiča splašene behali po názvoch ulíc. Konečne, keď Sam prudko zahol do jednej zo spletitých jednosmeriek, zbadal nejaký zelený dom. Pohľad na tabuľu s názvom ho nesmierne potešil – Lincoln Street. Prudko zabrzdil a vybehol smerom k miestu, kde bol jeho brat.

Ako vchádzal do budovy a jeho zrýchlené kroky viedli k schodisku, začul ohromný buchot odniekiaľ zdola. Bol to síce úplne opačný smer, než ten, kam mal namierené, no inštinkt ho zastavil. Vravel mu, nech sa vydá dole do pivníc, nie do bytu na druhom. Sam bol už lovcom dlhší čas a vedel, že jeho inštinkt ho nikdy nesklame, tak nečujne zbehol schodmi dole. na chvíľu sa zastavil a počúval. Oplatilo sa. Z jednej z miestností na konci chodby sa ozývali tlmené zvuky boja. Jasne rozoznal mužský aj ženský hlas.


Samantha stále mlela niečo nezmyselné, aspoň tak sa Deanovi zdalo. Celú svoju pozornosť sústredil na čo najtichšie uvoľnenie starej rúry, jeho budúcej zbrane. „Ah, vieš, ako som sa na tento okamih tešila?!“ zablysla po ňom nepríčetným pohľadom. „Celé tie roky som sa musela skrývať! Váš otec mi zničil život! Všetko! Moju rodinu, ...“ Dean prestal počúvať. Stále to isté dokolečka. Zvuk mu zapli až jej ďalšie slová: „A potom som zistila, že všemocný John Winchester je mŕtvy. Veľká škoda, že ja sama som sa o to ani trochu nepričinila. Tak mi na pomstu ostali už len jeho dvaja synáčikovia.“ Hovorila to s pohŕdaním a nenávisťou. „Ale obaja ste vyrástli do krásy, to sa musí uznať. Škoda len, že ten hlupák Clark nie je schopnejší. Prikázala som mu tvojho brata hneď zabiť, lebo by ho nebol schopný sem sám priniesť nažive. Mučila by som ho pred tvojimi očami. Dlho a bolestivo. Teraz sa však musím uspokojiť len s tebou. Preveľká škoda,“ vytiahla spoza nohavíc jeho lovecký nôž. „Tento ti dal otecko, všakže?“ sladko sa usmiala.

Deanovi sa to prestávalo páčiť. Ešte silnejšie zovrel prsty okolo rúry a potiahol. Bosorka sa pomaly blížila. „Na tento okamih som musela čakať tak dlho...“ Pomaly dvíhala ruku s nožom a prešla mu ním po líci. Nepríjemne sa zachechtala: „Na konci budeš prosiť, aby som ťa zabila.“

„Eh, zažil som aj horšie,“ dvihol Dean jeden kútik úst, „bola si už v pekle?“ Zaškeril sa jej priamo do tváre a odkopol ju meter od seba. Ešte jeden ťah a vypáčená rúru mal v rukách. Šťastie, že strigu nenapadlo pripútať mu k radiátoru obe ruky, ale len jedno zápästie. Tá naňho teraz hľadela s úžasom. Aj zabudla na zbraň, ktorú položila na poličku k dverám, ale ako zúrivá mačka prehla chrbát a zaprskala.

Znova naňho vyskočila, no Dean bol pripravený a odrazil jej útok hrdzavejúcim železom. „Štetka,“ neodpustil si svoju obľúbenú nadávku. Povýšenecky naňho pozrela a keď už-už vypľúvala štipľavú, podobnú urážku, dvere sa s rachotom rozleteli. A v zvyškoch zárubne stál Sam. V rukách zvieral štyridsať pätku a mieril ňou na ženu.

Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty15.07.12 18:07

Maryssa: klasika, v nejlepším přestat Rise Against the Witch - Stránka 2 934194 je to spádový, to se mi moc líbí, takže díky a už aby tu byla další část Wink
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty18.07.12 13:00

Maryssa: Teď je snad ta čarodějnice "odepsaná". Smile Suprová část, díky. Rise Against the Witch - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
Maryssa
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Maryssa


Počet príspevkov : 14
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 01.02.2010

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty20.07.12 9:53

takze po dvoch rokoch sme sa dockali aj konca Razz

-------------------------------------------------------------


„Dean, si v poriadku?“ mrkol pohľadom za ňu. „Hej, žijem.“ Vtom sa však Samantha naslepo vrhla na mladšieho Winchestra. Prekvapenému Samovi vypadla pištoľ z rúk, ale stihol zachytiť jej ruku s nožom, ktorá sa až nebezpečne priblížila k jeho tvári. Škriabala a útočila ani divá mačka. Našťastie sa nemusel brániť príliš dlho, lebo Dean k nim pohotovo priskočil a drasticky ju šľahol rúrou po kučeravej hlave. Bezvládne klesla na zem. To musel Sam predýchať. Ako sa opieral o zárubňu, spýtal sa brata, ktorý už kľačal pri nehybnom tele: „Je nažive?“ „Hneď to zistím,“ zamumlal si druhý.

„Aaarrgghh,“ bosorka sa naňho vyrútila. Dean neudržal rovnováhu a padol horeznačky na podlahu. Samantha, ktorá mala vlasy ušpinené vlastnou krvou vytekajúcou z rany, ovinula prsty okolo Deanovho hrdla. Ten sa ju snažil zo seba čo najrýchlejšie dostať, ale nemusel sa dlho trápiť, lebo o chvíľu bola striga znova len nevládnym telom, tentoraz jednoznačne bez pulzu. Sam, keď videl, ako zrazu nadobudla vedomie a pokračovala v šialenej pomste neváhal, vrhol sa k zemi po svoju zbraň a bez premýšľania vystrelil.
Dean zo seba s odporom zhodil telo. Sam videl, že má trochu zakrvavenú bundu, tak sa pre istotu spýtal, či je v poriadku. „Áno, som. Ale nabudúce nestrieľaj na niekoho kto na mne leží, jasné?!“ z jeho hlasu bolo cítiť nervozitu. „Nemáš zač, aj nabudúce ti zachránim život,“ odpovedal mu Sam neveriacky.

„Hej,“ ukázal naňho brat prstom, „ja by som to zvládol aj sám.“ Sam len pokrútil hlavou s pobaveným úsmevom: „Isteže.“ Za to ho Dean obdaril škaredým pohľadom: „Bitch.“ „Jerk,“ znela pohotová odpoveď.

* THE END *


P.S.: dufam, ze sa pacilo Smile
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty20.07.12 11:44

Maryssa: hej, páčilo, jen je škoda, že je už konec Wink závěrečný "rozhovor" bratrů je nezaměnitelný Very Happy Rise Against the Witch - Stránka 2 92299


Naposledy upravil astík dňa 20.07.12 12:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty20.07.12 12:17

Maryssa: To víš, že líbilo. Rise Against the Witch - Stránka 2 232827 Díky za tuto povídku. Rise Against the Witch - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty21.07.12 23:41

Konečně jsem si mohla přečíst zbytek a taktéž se mi to páčilo Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rise Against the Witch   Rise Against the Witch - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Rise Against the Witch
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 03x09 Witch Hunt

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky-
Prejdi na: