Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutorSpráva
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty14.03.10 20:15

Tak jsem se zrovna vrítila z Alenky a musím uznat, že to byl super film. V normálu bych asi uvažovala o jistém zkrácení, ale když v tom 3D je to jiný a člověku je líto, že už to končí.
Moje oblíbená dvojce Helena a Johny se uase vyznamenali!! Nemohla jsem z toho, jak je tam zmalovali. Úžasný efekty a hlavně úžasné zpracování děje. Nasmála jsem se opravdu dost, film moc moc doporučuji.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty14.03.10 23:20

Mě se Alenka sice líbila, ale už mi přišlo, že mě Barton neměl čím překvapit -> teda až na tu fight scénu na konci, ta se mi líbila Smile. Bylo to hezké, ale to je asi tak všechno. Víc se mi líbila Alice od SyFy, i když to bylo zas o něčem úplně jiném...


Ale včera/dneska jsem viděla minisérii The Lost Room, a musím to doporučit Wink nenechte se odradit mým pokusem říct, o čem to je a radši si pusťte trailer... jde o to, že k policajtovi se dostane klíč, který otevírá všechny dveře do jistého motelového pokoje, ze kterého zas může otevřít dveře kdekoli jinde... Když pokoj opustí, vše co do něj patří, se vrátí na původní místo, vše co tam nepatří, zmizí... jednou do pokoje vejde jeho dcera a dveře se za ní zavřou...

zhltla jsem to najednou a vůbec mi nedělalo problém, že je to 3x90min...

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=lhAGrJW2Tos
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty14.03.10 23:25

The Lost Room jsem viděla někdy před rokem a strašně se mi to líbilo. Také můžu jen doporučit. Filmy - Stránka 24 312566
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty22.03.10 22:33

Shutter Island
kód:
http://www.csfd.cz/film/235492-proklety-ostrov-shutter-island/
Vyborny film so skvelou atmosferou.
Najme ked hl. hrdina sam tula v Budove C
A tento film ma aj pekny zvrat pribehu
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty07.07.10 21:32

Na Festivalu Fantazie jsem viděla film Ať vejde ten pravý
Je to švédský film... nechci říkat horor, protože to tak úplně horor není. Aspoň mi to tak nepřijde.
kód:
http://www.csfd.cz/film/243243-at-vejde-ten-pravy/
Musím říct, že to zpracovali zajímavě... něco mi tam přišlo trochu nedodělané, ale teď nemluvím o celkovém příběhu, ale spíš o některých postavách, ale to byste se museli kouknout sami a říct, jestli souhlasíte nebo ne.
Každopádně i když film plynul pomalejším tempem, tak jsem se nenudila a celkový dojem není špatný. Smile
A bylo příjemné vidět zase nějaký film natočený s trochu jiným přístupem a od Švédů.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty07.07.10 22:04

prekvapuje ma, že tu ešte nikto nespomenul eclipse Shocked tak ja sa k tomu teda vyjadrím Filmy - Stránka 24 934194 akože už som v štádiu, kedy beriem filmy úúúúplne oddelene od knihy, lebo inak by som sa asi len narozčuľovala v kine Laughing ale ak to teda beriem nezaujate tak musím povedať, že sa im trojočka dosť podarila Twisted Evil efekty boli celkom dobré, až na zabitie vicky. Laughing tá hlava na tej zemi mi prišla skôr komická, ale inak boli boje spracované ozaj úžasne Twisted Evil ja som sa osobne aj dosť nasmiala Laughing momenty jacob/bella/edward stáli za to Laughing charlie tiež párkrát zaperlil Laughing a hlavne som bola rada, že dali viac priestoru jasperovi 702 toho som si fakt vychutnala drool ako na roberta som si už asi zvykla Laughing podivne mi ani nejako extra nevadil Laughing zabila ma jacobova hláška v stane, že "let´s face it, I AM hotter than you" Laughing som to skoro nerozdýchala Laughing ale eddie bol ozaj okey Twisted Evil len ma mrzí, že tam nedali ten torturing z knihy, kde mal počuť ako jacoba zrania v mysliach vlkov Sad tak málo torturingu edwarda je v twilighte a oni ma ukrátia ešte aj o to málo, čo tam je Sad zase, žeby mi žily trhalo, že nevidím ako sa robert zvíja na zemi sa povedať nedá Laughing ale inak ozaj mne sa film páčil. nie je to nič super extra prevratné, ale spracovali to obstoje. veľmi sa mi páči soundtrack Twisted Evil a vlkovia boli hádam ešte lepší ako v dvojke Twisted Evil takže tak Filmy - Stránka 24 934194
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty08.07.10 9:09

film sa s knihou ani porovnávať nedá ... to by som ho ani pozerať asi nemohla ... ale ked sa pozriem na film z inej stránky, podla mna je to zatial najlepší twilight film, neviem ako vy ale ja som si vážne oblúbila Rileyho Very Happy asi to bude tým, že hral badassa. A samozrejme Jasper 702 a Alice 702 ja som sa dosť nasmiala Smile a vlci opäť nemali chybu Very Happy Very Happy Very Happy Ale suma súmárum, film stojí za pozretie Smile mna práveže soundtrack neoslovil Sad možno 2-3 skladby viac nie ... ale score bolo zato skvelé Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty09.07.10 12:05

akurát som narazila na trailer na paródiu twilightu Laughing
Vampires Suck Official Movie Trailer [HD]
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=38LMVNzqKtI&feature=topvideos

ako ja na podobné paródie veľmi nie som, ale toto si teda rozhodne pozriem Laughing Laughing Laughing som skoro nerozdýchala už tento trailer Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937

"you know who we are, don´t you"
"you are black eyed peas"
Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937
"edward, edward"
"where? we love you, you are the best"
" no jacob is the best"
Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937

the bigger the hit the harder it sucks, veru Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937
alebo be ready to go gaga Filmy - Stránka 24 99937 Filmy - Stránka 24 99937 I love this Filmy - Stránka 24 99937

satu: však aj mne tie 2-3 skladby za páčili z ost, ale aj tak, tie 2-3 stoja za to Twisted Evil a riley... hej ten bol dobrý, ale ja som mala oči len pre jaspera Laughing
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty09.07.10 20:55

dion-fortune napísal:
akurát som narazila na trailer na paródiu twilightu Laughing
Vampires Suck Official Movie Trailer [HD]
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=38LMVNzqKtI&feature=topvideos


Tak toto som dnes videla tiež a narehlila som sa ako divá Laughing. Jednoznačne si to pozriem, aj keď mám dosť veľké obavy, keďže som videla všetky ich predchádzajúce počiny affraid.

Ale predvčerom som pozrela Imaginarium doktora Parnassa. Som asi očakávala nejako veľa, trošku sklamaná, ale zas nie tak veľmi. Dej to malo celkom dobrý, ale no, niečo chýbalo.

A keďže je leto, mám trochu viac času, tak som pozrela Carpenterovu apokalyptickú trilógiu a tiež trilógiu Evil Dead. Neviem ako podľa ostatných, ale Carpenter bol lepší, aj keď filmy The Thing a Evil Dead 1 by sa dali atmosférou a celkovo nejakým dusnom porovnávať.

Čo mám povedať, mám také maniačske stavy. Wink

PS: Ešte z posledných filmov, čo som videla boli skvelé Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Reservoir Dogs a ako Allenov fanúšik Manhattan Murder Mystery
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty13.07.10 0:22

no tak keďže som v poslednej dobe bola úplne pohltená anime, mangou, seriálmi, doramami a knihami, povedala som si, že je na čase aj mrknúť nejaký ten film a zvolila som si Mr Nobody hneď pre 2 dôvody. Za prvé, hrá tam Jared Leto drool a za druhé, mi ho odporučila kamoška Laughing Tak som to akurát pozrela a fakt neviem, čo k tomu napísať. Film sa mi veľmi páčil. Bol originálny a to ako to bolo natočené... ale musím súhlasiť s kamoškou, ktorá vyhlásila, že nič divnejšie asi nevidela. Fakt to bolo neskutočne natočené. Nie som si istá, či som to vôbec pochopila, čo nám chceli povedať Laughing ale rozhodne som si ten film vysvetlila po svojom a to, ako som to chápala ja sa mi veľmi páčilo Twisted Evil tento film perfektne nadväzoval na knihy, ktoré som v poslednej dobe čítala (Mapa mojich snov, Stratený symbol), aj seriálov, ktoré som nedávno pozerala (mentalist season 2) a vzbudil vo mne ešte viac záujmu o ľudský intelekt, dušu a podobne. tento film nie je nič, čo by ste mali pozerať na odreagovanie či oddýchnutie si, ale rozhodne ho odporúčam pozrieť Twisted Evil už keď pre nič iné, tak aspoň uvidíte ďalší rozmer kinematografie. (a jared leto tam tiež nie je na zahodenie Laughing ) nie vážne, geniálny film s geniálnymi myšlienkami.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty13.07.10 0:49

A-team

Bradley Cooper, Liam Neeson, Sharlto Copley a Quinton Jackson. myslím, že netreba dodať viac.. najlepší film tohto roku (a nie som sama, čo to tvrdí). stojí za to ísť na neho do kina, kúpiť dvd, blueray, dokonca aj videokazetu..

Je to komédia/dráma z "military" prostredia, kto pozná seriál, určite vie o čom hovorím..

A-team (Alfa team) je zásahová elitná vojenská jednotka, ktorá dokáže vyriešiť nemožné a uskutočniť plány, do ktorých by sa dobrovoľne nepustili ani kamikadze.. sú skvelí a úžasní a jediným háčikom je, že ich dokonalosť využije "zlá" strana.. odporúčam tento film, bola som na ňom v kine už 3x a ak to stihnem, dám si repete (a to mám doma R5 rip), pretože naozaj stojí za to!
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty03.08.10 18:43

Robin Hood: Toto bude jedno neskutočne neobjektívne hodnotenie, ale čo tam po tom Filmy - Stránka 24 934194 Russel Crowe ma dostal ako vždy na plnej čiare, tie drobnosti že pár momentov sa neskutočne podobalo tým, ktoré už boli v Gladiátorovi, no nech, malo to svoje čaro, trošku mi tam vadila Cate Blanchett, ktorá svojím vzhľadom žiaľ nepripomínala -násť ročnú pannu z vidieka, ale inak, hudba, okolie a defacto dej, ktorý nie je priamo o Robinovi, ale ako len vznikol fenomén zvaný Robin Hood, mne to stačilo na to, aby som bola spokojná nad priemer. Starý Robin mal svoje čaro, tento nový rozprávkovský Robin má zas svoje čaro, darmo to porovnávať Rolling Eyes ale keď sa človek zamieria len na tento bez predsudkov a toho ostatného, celkom dobre sa zabaví Razz

Púštny kvet: Na stupnici od 1-5 zaručených 10!!! I love you neskutočne dobrý film, ktorý dlho, ale dlho vo vás ešte nechá ten pocit, že WOW Shocked samozrejme každý už vie, že o čom tam ide, v niekoľkých recenziách to písali, ale aj keby ste vedeli o čo ide, nie ste pripravený na to čo všetko v tom filme je, jedna scéna mi najviac trhala srdce aj dušu. No Ale spracované a v porovnaní s knihou, naozaj klobúk dole, paráda.

Muži čo čumia na kozy: Ehm.... No zaradím sa asi k tej skupinke, ktorá na celý film kukala výrazom: WTF??? confused Ako herecké onsadenie tam bolo dobré, boli samozrejme momentky kde sa človek aj nasmial, ale celkovo vzato mi asi ušiel vlak s pointou. Pýtala som sa na to iných, že im ten film dal, mali úplne odlišný názor ako ja, takže holt, koľko ľudí, toľko chutí Filmy - Stránka 24 934194

Nočná mora z Elm Street-remake: Akožeeeee .... horor, na ktorom sa človek pobaví. Nič svetoborné, nič ale také desné, že by to bolo treba zahrabať do odpadu, avšak tu proste, origoš starý Freddy je predsa len ten pravý Freddy, tento nový s ami nejako nepozdával, nešiel z neho pre mňa ten strach a tie "krv-všade-naokolo-a-čo-najviac" scénky, no proste priemer. Samozrejme našu bloncku "Ruby" som si tam užila, len škoda že si tam zahrala tak málo, možno by ma tá nuda menej zmáhala počas celého filmu.

Počiatok: OMFG!!!! Shocked Uff, síce je tomu týždeň, čo som to videla, ale proste to bolo niečo freaky AWESOME! herci, efekty, myšlienka, dej, atď.... no proste odporúčam Wink

Big Fish: Podarilo sa mi to prednedávnom pozrieť a som z toho unesená 702 Asi ako Alenka v ríši divov? Neviem, ale neskutočne sa mi to páčilo a jednoducho, Tim Burton to vie, vyhral sa s tým po svojom, veľmi sa mi páčila jedna scénka v kúpeľni vo vani, neskutočná romantika z toho išla, herecké obsadenie ako inak skvelé, rýchlo ma to vtiahlo do deja a užívala som si každú minútu a tešilo ma to I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty15.08.10 18:22

a tak pre zmenu som za poslednych par tyzdnov pozrela niekolko filmov 603

najprv par noviniek:
Toy Sotry 3: ako ja som videla prvy aj druhy film a hoci sa mi obe pacili, neda sa povedat, zeby som bola fan. no po trojke definitivne som Twisted Evil tento film je proste mega super. dospeli chlapi pri nom placu 603 ozaj ma to neuveritelne chytilo za srdce. vrelo odporucam pozriet. garantujem vam, ze to neolutujete. ja som tiez vahala ci ist na to do kina alebo nie, ale vcera ked sme boli v bradfode, tak som si povedala, ze aj tak nemam co ine robit a chcela som vidiet tu big screen IMAX Laughing a jeidne co davali bolo Toy Story 3, ale fakt som bola neskutocne prekvapena. pozerat ten film bol nezabudnutelny zazitok. a na konci ked sa otocim a za mnou chlapi posmrkuju 603 ja sama som mala slzy na krajicku. 603

Karate Kid: dalsi film, od ktoreho som nic necakala a milo prekvapil Laughing dost som sa pobavila Laughing jackieho som takmer nespoznala Shocked riadne staro vyzeral v tom filme. ako na toy story trojku to nema, ale mne sa to pacilo. ten pribeh aj spracovanie uslo Twisted Evil sem-tam mozno prilis cliche, ale celkovo to stalo za to Wink

potom par starsich filmov, ku ktorym som sa dokopala az teraz:
The Proposal: ako lol. Laughing romanticku komediu som nevidela ani nepamatam Laughing ale tato bola ozaj dobra. sandra bullock proste nesklame a ten chalanisko drool prijemne odreagovanie. pobavila som sa len co je pravda Laughing pokial budete potrebovat rozveselit, tak to mrknite Laughing

Star Trek: no tak som si konecne pozrela ten novy film a mimochodom moj prvy star trek film EVER a ostala som, ze Shocked ja som sa na star trek chcela uz davnejsie pozriet, ale nejako nikdy nevidalo, no po tomto filme si urcite najdem cas kuknut aj tie predosle Twisted Evil sci-fi ako sa patri. priznam sa, ze zrovna vesmir a tak velmi nemusim, ale toto sa mi pacilo Twisted Evil captain forever a kirk 702 Laughing

no a teraz par ozaj starych filmov (cierno-biele kusky):
Hobson's Choice: ja som sa neskutocne na tomto filme nasmiala. Filmy - Stránka 24 99937 a boli tam velmi pekne myslienky a ukazane ako sa clovek dokaze zmenit. 603

The Third Man: niektori vravia, ze je to najlepsi film britskej produkcie. no neviem posudit, kedze som az tak vela britskych filmov nevidela, ale tento bol rozhodne dost dobry. je to muzovi, ktory pride navstivit priatela, ale zisti, ze jeho priatel mal nehodu a je mrtvy. lenze nieco na tej nehode nesedi.... a fakt brutal zvraty Twisted Evil

12 Angry Men: no tak tento film sa mi pacil najviac. ono pribeh neznie velmi zaujimavo. je to o 12 muzoch, ktori su vybrati do poroty a maju rozhodnut o pripade a cely film je o ich dohadovani. no toto je definitivne jeden z naj filmov ake som kedy videla. Filmy - Stránka 24 103511 skvelo ukazali, ze nie vsetko je take ako sa na prvy pohlad zda Twisted Evil minimalne tento film, by ste si urcite mali pozriet Twisted Evil

viac nabuduce Filmy - Stránka 24 934194
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty02.11.10 12:36

Za posledne obdobie som videl tieto filmy:

Up- nadherny pribech o tom ako starcek odleti pomocom domu na ktorom je mnoho balonom na cestu . Velmi sa mi pacilo aku na zaciatku bol spracovani zivot starceka . Od mladosti , po svadbu zo svojom zenou ,ci napokom samota ,ked mu zena v starobe umrela.


How to Train Your Dragon - dalsi pekny animak , ktory sa odohrava medzi Vigingami ,kde maju problemi s drakami. Hlavny hrdina je syn nacelnika kmena . A podari sa mi spriatelit z jednim zo drakov. Pricom neskor presveci ostatnych ze draci niesu az taky zly, ako si vsetci myslia. Tak isto jed viacero druhov drakov .


Robin Hood -Ja osobne som mierne sklamany s tynmto film . Nepacilo sa mi ze skoro vobec tu nezaznelo meno Robin Hood ( az na koniec)
Tak isto sa mi zdal Russel Crowe a Cate Blanchett na svoje roli pristari.

Harry Potter - Ano je to neuveritelne ale az tetno rok som videl vsetky 6 filmov .
A musim povedat ze 1 a 2 sa mi az tak velmi nepacili , lebo mi pripadali dost zdlhave.
No od 3 som velmi spokojny . Len na konci 6 by som cakal inak spracovany pohreb z jednej z postav. No ked som videl 6 tak som hned chcel vidiet sedmicku.



Resident Evil: Afterlife
- Sice tento film nema velmi kvalitne hodnodenia . A keby tu nebolo tolko spomalenych zaberov , tak by trval asi pol hodinu . Ale aj tak sa mi film pacil .


Iron Man 2- co tu dodat len asi Robert Downey Jr.tu ako Tony Stark je perfekny.

Inception- no a vcera som videl tento perfekny film o snoch .
A vo filme okrem ineho je spomenute ze si nepamedame zaciatok filmu , A aspon u mna je to pravda. Osobne tento film povazujem zatial za filmo roku 2010. A pochybujem ze sa to do konca roka niejako zmeni .


Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty05.11.10 21:43

Iron Man 2 - Jj, super film. Z těch filmů o superhrdinech je to rozhodně jeden z těch dobrých. A R.D. Jr... ten byl vážně luxusní. Twisted Evil 703 Tomu ta postava Tonyho opravdu sedne... Paráda. 702

How to train your dragon
- Úžasná pohádka. Původně jsem si chtěla půstit půlku a jít spát, ale to se nedalo a musela jsem to dokoukat až do konce, protože mě to vážně chytlo. Laughing Very Happy Very Happy A ten dráček vypadal moc zajímavě. lol!

Whip It - Poměrně zajímavý film. Ne, že bych z něj byla v sedmém nebi, ale příjemně mě překvapil.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 19:35

Tak jsem si konečně udělala čas a koukla se na Black swan (černá labuť). Už předem jsem věděla, že je to film s opravdu silnou atmosférou, ale i tak jsem byla více než překvapená! Tenhle kousek určitě není pro slabé povahy. Ukazuje, jak člověka může zníčit touha po dokonalosti a tlak okolí. Hlavní představitelé ztvárnili své role dokonale. Hodnocení: 10\10!!

Další snímek, který bych více než doporučila je český snímek Lidice! Jsem milovník historie a jsem celice ráda, že se tato událost dočkala zfilmování. Je sice pravda, že se tam vloudily takové ty filmové momenty, ale do kterého filmu ne, že? Herecké výkony úžasné. Hodnocení: 10\10!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 20:01

Anwiel: Děkuji za doporučení! Black swan jsem už viděla a taky bych to hodnotila 10/10! Natalie to zahrála opravdu excelentně a při některých momentech mi bylo opravdu fyzicky blbě Filmy - Stránka 24 1319 Tak silný zážitek ve mě už dlouho žádný film nezanechal. A na Lidice se teprve chystám, takže uvidíme Filmy - Stránka 24 188411
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 20:23

bohdy: Ano, to mně taky hlavně

Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 20:33

Anwiel: Tos mi musela připomínat?! Přesně to jsem měla na mysli Filmy - Stránka 24 202744
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 22:10

Omlouvám se Filmy - Stránka 24 934194
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 22:14

No nezní to moc upřímně Filmy - Stránka 24 812801
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty18.06.11 22:30

Filmy - Stránka 24 Sorry-11
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty19.06.11 0:02

No dobře... odpouštím Ti Filmy - Stránka 24 673161
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty16.07.11 21:17

Včera jsem se vypravila na poslední díl Harryho Pottera... nevím, jak ostatní, ale já jsem spokojená. 703 Filmy - Stránka 24 198137
Myslím, že se s tím štáb popral důstojně. 703

Akorát si neodpustím... Rowlingovou jsem za tu poslední kapitolu proklínala, ale tady ve filmu mi to přišlo tak nějak vtipné, tak ani nevím, jestli mi to vlastně v tom filmu taky vadilo nebo ne. Laughing
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty16.07.11 21:19

Ja som ako posledný videla 5. a odvtedy nič Filmy - Stránka 24 316745
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Sponsored content





Filmy - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 24 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 24 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: