Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 21:43

Tak Harry Potter se mi líbil. Myslím, že to bylo důstojné zakončení série. Také jsem Rowlingovou za ten epilog proklínala. A do filmu bych ho taky nedala. Ale je pravda, že takhle jsem se už dlouho nepobavila Filmy - Stránka 25 316745 Bylo to vážně úsměvné. Ale jako celek super 704 To, že závěrečný díl rozdělili na dvě části, to bylo opravdu geniální. Protože jinak by z toho byla jen hrubá osnova, jako u předchozích filmů. Co dodat... snad jen... nejlepší hláška: "Bolí umírání?"... "Je rychlejší než usínání!" Filmy - Stránka 25 316745 Omlouvám se, pokud jsem nedala přesný překlad, ale obsah jsem snad vystihla.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 21:46

Jak se na to tak dívám, tak bych ty svoje sepraný chlupiska taky měla dotáhnout do kina. Very Happy
Doufám, že to za ty peníze bude stát, jen by mě zajímalo, jak moc smutnej byl Snapův konec? dance
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 21:53

Snapeův konec byl na mě až příliš krátký a také bych brala více psychického torturingu Laughing Já prostě nikdy nemám dost Filmy - Stránka 25 934194
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 21:58

Jo, film je už tak dlouhý, myslím, že ještě minutku Snapimu věnovat mohli, ale šlo to... a třeba ty jeho vzpomínky... to bylo udělané moc hezky. Filmy - Stránka 25 430869
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 22:01

No to jo. Fakt mi ho bylo líto. Všichni jsme si celou dobu mysleli, jaký to není dick a on přitom celou dobu Harryho chránil, i když ho nemusel Filmy - Stránka 25 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 22:37

bohdy: To jo, a navíc ještě odstrouhal u Lily... ale vážně, Albus Severus Potter mě bude až do smrti pronásledovat jako noční můra. Laughing Filmy - Stránka 25 316745
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 22:43

Samabel: To jméno mi ani nepřipomínej!!! Při vyslovení řvalo smíchy celé kino Filmy - Stránka 25 316745 Mě bude spíš strašit Jinny Filmy - Stránka 25 316745 Jako to její háro stálo za to Filmy - Stránka 25 316745 Ale naštěstí tam byly i jiné momenty Filmy - Stránka 25 284389
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 22:48

bohdy: Když jsem o tom přemýšlela, náhodou si myslím, že Ginny byla namaskovaná vážně jako starší dáma. Nejdřív mě ty vlasy taky vyděsily, ale teď musím říct, že na roli starší dámy náhodou dobré. To já se klátila spíš z Rona a toho jeho pupku v kostkaté košili. Filmy - Stránka 25 316745 A ještě tu pózu, co nahodil. Filmy - Stránka 25 316745
Zase Emma Watson vypadala pořád stejně jako v celém filmu, jen šaty na starší dámu... to si mohli dát trochu víc práce. Laughing
A Malfoy... Laughing
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty16.07.11 22:57

Samabel: To máš vlastně pravdu. Ginny opravdu vypadala jako starší dáma. A na Hermioně jsem taky žádnou změnu neviděla. A k Ronovi, co dodat Laughing Ten vypadal fakt věrohodně Laughing Divím se, že se Hermiona za těch 19 let nepoohlédla po někom jiném Filmy - Stránka 25 1319
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty08.11.11 22:07

Rise of the Planet of the Apes- ked som prvykrat pocul o tomto filme , tak som si myslel, ze to bude zly film.
No prave naopak je vyborny film.
Je az neuveritelne ze Caesar je vytvoreny pomocov pc. Totiz vo filme vyzera uplne ako skutocni šimpanz.
Az ma zamrazilo ked po prvy krat vo filme prehovoril . Ci ako si ziskaval respekt medzi ostatnymi opicami.
Uz teraz sa tesim na pokracovanie.

Videl som aj posledny diel Harry Pottera. Film sa mi pacil.Len tam nemuseli davat zaverecnu sceny ktora sa odhrava o 19 rokov neskor.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty10.01.12 19:07

Tak jsem si svoji starou kostru vytáhla o víkendu se sestrou do kina na Sherlocka.

"Sherlock Holmes: A Game of Shadows"

Kdo viděl jedničku a byl spokojen, dvojku si nechte na doma. Jednoduše takové slabé zklamání, děj byl příliš roztahaný a celkem plytký jak můj talíř od oběda.
Čím to může být, pivem určitě ne. První díl přinesl něco nového, zvláštní bylo použití slow down action, sic s podobným bullet time došel Matrix, ale Sherlocka to vrhlo do onoho správného pochmurného ladění.
Be gentle Watson je nahrazeno slashovými scénkami ve vlaku. Ano, Downey převlečený za ženštinu a na něj se sápající Law - k nezaplacení. A co teprve onen konečný společný valčík...

Když jedničce pěkných 70%, tak dvojce za slash scénky 50%.

Add. Moriarty nic moc. To způsobuje bourání seriálového Sherlocka z BBC do děje.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty10.01.12 19:14

Panthera: Tak po Tvé recenzi jsem se definitivně rozhodla počkat si na Sharlocka, vidím, že není kam spěchat... pak si ho zdarma stáhnu doma a nebudu vrážet drahé prachy za lístek do kina Laughing
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: War Horse   Filmy - Stránka 25 Empty02.02.12 21:52


"War Horse" 2011

Další počin důchodce Spielberga, ze kterého jsem měla v počátku poněkud smíšené pocity.
Čekala jsem originální dílko, ale a ač to chvílemi silně připomínalo "Black Beauty" 1994, zejména scénou umírající koňské kamarádky a šťastného návratu domů, bylo to kupodivu opravdu pěkné.
Příběh chlapce dospívajícího v muže na pozadí první světové války a jeho koně, kterého mu armáda zabaví, aby se s ním mohl na konci srdceryvně setkat. Intermezzo doplňuje cesta koně Joeyho od jednoho "majitele" k dalšímu, aby nakonec skončil téměř tragicky. (scéna s ostnatými dráty v linii anglických a německých zákopů - fuj)
Tedy nezbývá mi, než dojemný příběh Joeyho a Alberta směle doporučit. Hlavní hrdina je poněkud tuctový - Jeremy Irwine, ale na toho koně se koukat dá. Tedy pokud navíc prahnete po dusotu kopyt ve 3D zvukovém provedení, určitě to bude za návštěvu kina stát.

kód:
http://www.imdb.com/title/tt1568911/

"War Horse"
V kinech od 23.2.2012.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





Filmy - Stránka 25 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 25 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 25 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: