Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x01 Exile on Main Street

Goto down 
+18
janča
majtika01
luciakanky
andy
Panthera
Marvin
Lilith47
Ettie
dzajnisko
sisel
Sarinka
JMMM
cleo
wiktoriano
Lex
Zizi
Maky
dion-fortune
22 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 10:13

well, I´ll be damned.... no čo povedať o prvej epke.... myslím, že ako úvod do série bola dosť slabá. hej dali tam frederica ako YEDa, ale fakt, že bol len halucináciou nejako to veľké BANG s jeho príchodom zmenil na dosť, že trapas Laughing navyše som čakala nejakú poriadnu action, ktorá by to všetko rozbalila, proste riadny fight, namiesto toho som mala bežné lovenie príšerky Rolling Eyes jediné čo bolo asi fakt, že prekvapko boli campbells a grandpa Twisted Evil ale aj tak mi tam proste chýbalo trocha šťavy na to, že je to ozaj prvá epka a tie by mali byť lepšie ako tie ostatné, ťa proste navnadiť na celú sériu...

ALE ja som čakala, že to bude horšie Laughing neviem aj ten začiatok, kde ukázali deanov normálny život sa mi páčil ako to bolo spravené s tými prechodmi do minulosti.... skrátka ma to dostalo.... no a jednoznačným obrovským plusom tejto epky bol Sam, pretože bol neskutočne sexy drool a tá jeho attitude... proste ja som len civela Shocked možno je to len môj pocit, ale zdá sa mi zmenený, proste akoby sa so všetkým zmieril a prišiel mi ako ozaj profesionálny lovec a aj to, ako sa rozprával s deanom... proste nebol príliš emocionálny, ale zase ani príliš odmeraný... akoby konečne našiel ten správny balanc a mne sa teda tento Sam páči veľmi veľmi veľmi drool čo som celkom nepochopila už na konci päťky je ako lisa mohla deana tak ľahko zobrať s5... ono to tam aj predtým bolo, on si proste príde, zaklope na dvere a ona ho príjme s otvorenou náročou aj po takej dobe? to podľa mňa celkom nedomysleli, lebo nech by ho milovala akokoľvek myslím, že je to predsa len trocha moc ako fairy tale... ale neva. ja mám lisu aj bena rada a myslím, že boli cool aj v tejto epke 06x01 Exile on Main Street 934194 síce je to trocha cliché, ale aj tak...

halucinácie deana.... to super torturing, ktorý by som si inak užila mi pokazil fakt, že to zase bolo to isté dokola... lisa na strope, ben pijúci krv... srsly? to nevedia vymyslieť niečo nové? to už tam radšej mohli hodiť sama ako lucíka alebo niečo... Rolling Eyes

viem, že vyzniem dosť kriticky, ale fakt sa mi epka aj napriek všetkému dosť páčila. proste už to nie je to, čo to bývalo, ale aj tak si to stále rada zapnem a pozriem. možno to museli spraviť takto, aby mali ako nadviazať a v ďalších epkách bude aj viac tej akcie a tak, v čo je pevne verím Laughing a hlavne castiela 702 toto bolo teda skôr o emóciach a tak, čiže beriem, že možno si táto serka práve takýto mierny úvodík vyžadovala a mne sa fakt aj to zobrazenie apple pie life páčilo Laughing

dean na tej posteli ako ležal bol tiež sexy Twisted Evil a myslím, že sa aj správal dobre... proste tentokrát mi neliezol na nervy Laughing len som zvedavá, čo ho prinúti zmeniť názor... keďže sa rozhodol ostať s lisou a benom... vidím to zase na zakillovanie dvoch postáv Laughing

inak žeriem samove fáro lol! 06x01 Exile on Main Street 430869 hej impalka to nie je, ale come on!!!! to autíčko má grády Twisted Evil srsly, sam je asi moja fav postava po tomto diely 06x01 Exile on Main Street 99937 cool auto, cool personality, cool looks... oh man 06x01 Exile on Main Street 998745

no neviem, čo viac ešte povedať... ja mám supernatural nejako prirastený k srdcu a asi aj keby vydali úplne hroznú epku, tak by som ju aj tak svojim spôsobom mala rada Laughing takže síce je teraz v sn viac vecí, ktoré mi práve nesedia a aj moje príspevky sú preto kritickejšie, aj tak mám sn stále rada 06x01 Exile on Main Street 430869
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 10:20

Hm, to byo velice - divné... prostě, po dvou uplynulých sériích, po Apokalypse, démonech a andělích, po téměř konci světa, umírání a obětování se bylo tohle najednou suché - jakobyste celý život raftovali na divoké řece a najednou jste jeho zbytek měli strávit v bazénu. První díly nikdy nebývají skvělé, takže se toho zase tak moc nebojím, mám ale pocit, že potom, jak vysoká latka byla v předchozích sériích nastavena, bude těké diváky zaujmut příběhem "ze života lovců příšer". A, bylo mi vážně líto Deana - být na jeho místě, vrazím Samovi jednu už v tomhle díle, chápu, že ho Sam měl ochránit, nelíbilo se mi ale, jak se usmíval, jak mu se samozřejmostí oznamoval, že tohle jsou lidé, se kterými ted loví a Dean stál stranou jakoby nebyl součástí Samova života - on nebyl - nebyl, protže Sam ho z něj "pro jeho dobro" vystrčil. Nemyslím si, že je správné, aby lidé rozhodovali za jiné lidi. Bylo mi líto Deana, který se díval za odjždějícím Samem na konci dílu - jakoby mu došlo, tak, Sammě nepotřebuje, jede pryč - a přitom vzpomínal a vše, co se mezi nimi událo, na to, co všecho prožili - a Sam nasedne do auta a jede vstříc svému novému životu, bylo to nefér, rozhodnout za Daeana a na jeho místě byvh byla bštvaná a zraněná. Je divné pět let budovat vztah a pak ho z pizody na epizodu změnit v něco jiného - protože přesně tak to v závěru epizody vypadalo, tohle nebyl vztah "Dean-Sam", vlastně to nebylo ani typické SN - ale, pořád si říkám, že je to tím, že to byl první díl...
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 11:53

Ouuuukey Very Happy Ja som sa celé leto tešila na novú časť, pretože som v piatej sérií chytila nový dych. Tie promá vo mne vzbudzovali zvedavosť a dnes boli všetci z tejto epky taký sklamaný, že som sa ju bála pozrieť. Vlastne už včera som sa bála, čo z toho napokon bude.

Ale napokon môžem povedať, že vlastne všetko pekne zhrnula dion. Tiež je to možno tým, že SN je proste SN a aj keď ma niekedy niečo hnevá, tak im to odpustím. Veď každý si tu všimol, že ak ide o Deana, tak nech ma vytočí akokoľvek, tak mu to aj tak odpustím. Shame on me 06x01 Exile on Main Street 209689 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937

Tiež sa mi páčil ten začiatok, kedy sa miešala minulosť a prítomnosť, proste všetko Deanovi pripomínalo ten jeho starý život. Svätená voda a pištoľ pod posteľou však naznačovali, že ani on sám stále neverí, že ten jeho život naozaj má a že je tu vždy možnosť, že sa niečo pokazí.

YED, no ehm... presne ako píše dion. Proste ohlasovali to ako veľké boom a zrazu je to len vidina. Dokonca trápna vidina, čo nevie byť ani kreatívna a vymyslieť si niečo nové 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937

Bol hug ale bol zvláštny. Keď sa Dean vrátil z pekla, všetci ho testovali a aj keď sa Sam vlastne otestoval pred Deanom sám, tak podľa mňa mu nejako až moc rýchlo uveril. Som rada, za to objatie, ale neboli to starý Sam a Dean. TEda možno si to pri ďalšom pozretí rozmyslím, toto sú tie prvé neupratané pocity 06x01 Exile on Main Street 99937

Bena a Lisu mám aj ja veľmi rada a to ako sa Lise Dean ospravedlnil a ona mu povedala, že práve to bola najlepšia časť jej života bolo... zlaté. Dobre hej, možno to bolo klišé, ale aj tak 06x01 Exile on Main Street 209689

Dean rúkajúci na Bobbyho a Sama, že mu o ňom nepovedali celý rok, nebol až taký prehnaný ako som sa bála, že bude. Takže pohoda. No a čo ja viem, čo ešte.
No jasné. Ja chcem Impalu!!! Súhlasím však s tým, že no ehm ... (sorry Impalka), že Samove auto má nejaké to čaro 06x01 Exile on Main Street 941362

Napriek tomu všetkému nie som tak sklamaná ako som sa ráno bála, že budem. Možno sú moje nároky nízke a možno si poviete, že ja budem SN brániť nech sa deje čokoľvek, ale aj keď táto epka bola čajová a nezažila som žiadne WTF ani iné šokujúce momenty, tak ako môj brat podotkol..."Musia nejako rozbehnúť nový príbeh". Veď predsa len sa všetko začína od začiatku. Od začiatku, poznačené minulosťou. Takže ja nie som sklamaná a ani nie som nadupaná nadšením. Som však zasa zvedavá čo bude.
A keď to pôjde ku dnu ako Titanic, tak ako člen posádky sa potopím s nimi Very Happy ehm utopiť sa s Jensenom a Jaredom nebude až také hrozné 06x01 Exile on Main Street 938450 06x01 Exile on Main Street 209689

OK dosť bolo mojich nekonštruktívnych sentimentálnych kecov 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937

EDIT:
jasnéééé zabudla som na toho yorkieho Very Happy 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937
Návrat hore Goto down
Lex
Pocestný duch
Pocestný duch
Lex


Počet príspevkov : 84
Age : 32
Bydlisko : DNV
Nálada : prisposobuje sa okoliu
Registration date : 17.06.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 12:29

Keď tak počúvam tie negatívne narážky..

Všetci predsa vieme, že so stúpajúcim počtom sérii priamo úmerne klesá stráviteľnosť celého toho nasilu "prepracovaného" príbehu.. Hlášky nás už toľko nerozosmievajú, akcie sú čím ďalej tým viac nedotiahnuté do konca a postavy sú už okukané.. 06x01 Exile on Main Street 934194

Každopádne vstup do šiestej série splnil moje očakávania, pretože neboli vôbec veľké. Dean má halušky, bo pojedol veľa húb, čo nazbieral so svojou milou rodinkou.. Sammy a celá família vzkriesená (šak sme si už zvykli).. Sem tam nejaký pokérkovaný feťáci a tak..

Prvé epky nebývajú nikdy dych-berúce a ani táto nie je, no ako odštartovanie série nie je vôbec sklamaním..

P.S.: Aj my chceme Yorkshira v sklade na motyky.. lol!
Návrat hore Goto down
http://www.google.sk
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 14:03

Tak ja som bola po pozreti poslednej epky 5 serie presvedčená že tak to mali skončiť, že to je už dosť uzavretý koniec aby som s tým dokázala žit. síce som aj rada že pokračuju lebo aj po rokoch mam SN prílis rada a nechcem sa s ním rozluciť.
ale tato epka bola pre mna strasná nuda si nemožem pomocť len ma utvrdili v tom že už mali skončiť ale tak pozeram to aj nadalej dúfam to ešte bude zaujimave 06x01 Exile on Main Street 934194

zaciatok sa mi pacil Deanov novy život ako sa prelínal s tym starým. že žltoočko bude len sen alebo vidina som si myslela už odtvedy ako som videla pred pár dnami ukažku a aj som uhádla tak ziadne prekvapenie Wink
čo na dostalo že tak najprv bol daky vták potom yorkshir v sklade ja som už cakala len mačku zavretú v skrini dakde 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937
a Sam a Bobby chápem prečo to spravili ale nebolo pekné že Deana nechali v tom že Sam je preč. celkom som chápala ako im to vyčital.
Samuel a Campbelovci ten napad sa mi od zaciatku nepáčil sa mi to zda už prilis ale nič proti nim hádam si zvyknem.
No a nakoniec som chápala Deana že sa rozhodol ostať s Lisou skrátka si už na taky živoť zvykol a ja by som mu ho aj dopriala. a tiež sa mi páčilo Samove auto síce impala je impala ale dobre si vybral Very Happy
tak to je asi všetko som zvedava co bude dalej a hlavne sa teším na Castiela
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 14:56

no ešte k tomu, že sam a bobby a ostatní zatajili deanovi, že je sam nažive... tak to sa aj mne nepáčilo. akože chápem, prečo to spravili, ale myslím, že aj dean mal právo byť trocha naštvaný, lebo však sme videli, že sa kvôli samovi dosť trápil a mrzrelo ho, že je mŕtvy.... takže tam som chápala obe strany, že sa zachovali tak ako sa zachovali...

k YEDovi... ako ja som tiež nečakala, že tam naozaj bude, to by bol trapas Laughing ale myslela som, že ho do dejú zakompobujú lepšie... takto to bolo dosť trápne... ale tak čo už no...

a áno yorkie 4ever Laughing to ma tiež dostalo Twisted Evil

ono ja nezastávam názor, že prvá epka je horšia ako ostatné, práve naopak si myslím, že prvá epka by mala byť lepšia, mala by byť taký riadny štart do série ako to bolo v pilote, IMTOD a podobne... veď si spomeňte ako nás dostal napr. lazarus rising a samove schopnosti a castiel Shocked aj v ostatných sériach bývajú prvé epky zvyčajne dosť kvalitné, takže som proste čakala trocha viac tej akcie, ale tak nádej nestrácam Laughing proste sn je sn 702
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 17:02

Ehm, ja som este pred dvomi dnami bola rozhodnuta, ze SN nepozeram, ale chcela som pomoct Sarinke s titulkami, taakze som bola prinutena si to pozriet, bez toho by to nejak neslo. Very Happy Very Happy

Necakala som od toho absolutne nic, takze nie som sklamana. Mne to uz ani nepride, ako Supernatural, ale nejaka trapna soap opera. Ked porovnam prve tri serie s tymto, az mi je zle. Ten zaciatok bol fajn, nove logo je super, ale Dean ako "zienka domaca" FAIL. Uz mu chybala iba zastera a zapletene copiky. Potom prichod Sama a
Sam: hi, som zivy vratil som sa z pekla..
Dean: ako?
Sam: hmm, netusim...
Dean: hmm, ok, ako dlho?
Sam: rok...
Dean: wtf? bla bla

WTF??? Vsak to je totalne bezna vec, Winchesterovci tam ozivaju uz doslova jak svaby (a nie len oni)...des...vzdy som cakala, ze SN skonci epic finale, ako bratia zomru, ale teraz, ked sa to aj stane, tak neviem ci bude mat niekto inu reakciu ako myknutie plecom...vyhodis dverami, vrati sa oknom...a Bobby by nepovedal Deanovi, ze Sam zije? Totalne mimo charakter...v tomto serialy beru smrt od 4 serie strasne na lahku vahu a mne uz to je smiesne... A ten cokel, opakovany vtip prestava byt smiesny....
Jedina svetla vec bol Frederick a to, ze to bola iba haluz bolo trapne, az to dverami trieskalo...
Ja sa Kripkemu necudujem, ze dal od toho ruky prec....
Na open season to bolo teda riadne nudne, prva epizoda ma nechat ludi s pocitom, ze umru do dalsieho tyzdna, kym uvidia dalsiu epizodu a nie s pocitom, ze si mam chut otrieskat hlavu o stenu od nudy confused A WTF ten ich preafektovany dedko? A aj ta scooby-doo partia...proste EPIC FAIL...
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 17:07

Dlhé čakanie je za nami a pred nami ešte 21 epizód. Úvod bol trochu rozťahanejší, viac emocionálny, ako sme si vlastne už v posledných sériách zvykli. Však ono by to ani nebolo ono, keby tam niektoré veci nedovysvetľovali, to by zas bolo, že si to nevykecajú a podobne. Jenoducho, táto epka musela mať práve dialógovejšiu časť viac rozobranú a na samotnú akciu veľa času neostalo, čo je škoda. Rovnako ani halucinácie nedostali toľko priestoru, ako by som si priala, ale čo už. A z istého pohľadu som aj rada, že Azazel bola len vidina, lebo inak by to už bolo ozaj divné, že až traja späť.

Predstavovanie Campbellovcov. No, poviem to mierne, myslím, že je to prehnané, absolútne proti celej filozofii seriálu a Campbellovci sú mi totálne nesympatickí. Snáď sa to časom zlepší, ale toť zatiaľ môj pocit z nich.

Sam i Dean nám dospeli, aj keď úplne iným spôsobom, ako by si každý na začiatku pri Pilote myslel. Zo Sama sa stal nekompromisný lovec, ktorému ide o trofeje a pri lovení aj rozmýšľa a radšej obetuje niekoľkých civilistov, než pokaziť akciu. Nehovorte mi, ale niečo zlého v ňom ostať muselo 06x01 Exile on Main Street 807248. A Dean? Má, čo chce, zároveň sa o to bojí a ja sa nedivím, že to, že Lisa horeli a krpec pil Azazelovu krv bola jeho najhoršou nočnou morou. Však tak sa to celé začalo a prežiť to znova... No, ku kompletnejším pocitom budem musieť ešte raz zbehnúť, ale snáď sa to bude vyvíjať tým dobrým smerom.

PS: Impala je Impala a Samovo nové auto mi pripadalo ako Campbellovci, jednoducho príliš, pekné je, ale do celkového looku seriálu sa nehodí.

PS2: A ja som čakala, že pred tým Yorkshirom začne utekať ako v epke Yellow Fever, sa mi to tam tak hodilo 06x01 Exile on Main Street 99937.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 17:30

Ja som túto epizódu sledovala live cez twitter, na stream som nemala absolútne náladu a už tam bolo jasné, že to bude bieda. Každý druhý tweet bol o tom, že tomu ľudia nechápu, že je to chaotické, že chcú impalu a na konci už len každý nadával, že to čo bola za strašnú season premiere.
Takže som bola pripravená na najhoršie, čo sa aj naplnilo. Celá epizóda sa tiahla ako guma z treniek. Deanov život s Lisou ma absolútne neinteresuje, konečné stretnutie bratov bolo trápne, Sam sa celú dobu tváril tak, že by som mu najradšej jednu natiahla a po prvýkrát v živote mi bolo Deana fakt ľúto. Ako Verča píše, Bobby bol totálne out of character, že Deanovi nezavolal, že Sam žije, to proste nie je on. Taktiež vzťah medzi bratmi je totálne na bode mrazu a mne sa nejako vytratila tá ich chémia, čo Jared s Jensenom mali. Yorkšír? Zasa? To už sa opakuje ako to popíjanie z obrovských pohárov.
Návrat Žltoočka bol v podstate jeden veľký FAIL, keďže to bola len halucinácia, čo je veľká škoda, keďže to bola jedna z mála vecí, čo na tejto epizóde bola dobrá. Tiež sa mi páči nová znelka, to sklo je super, zarazilo ma, že Sera ignorovala úvodné zhrnutie s pesničkou, kvázi spomienky boli sicé milé, no nebolo to ono.
Cambellovci! Ako to bola jedna nesympatická grupa, dokonca sa mi aj dedo Samuel sprotivil, dajaký falošný mi prišiel.
Po dopozerí ma napadlo len jedno - telenovela s duchmi. Už to, žiaľ, dávno nie je to, čo kedysi. Veľmi by som chcela veriť, že sa to zlepší, ale moja nádej už dávno zomrela a je pochovaná tak päť metrov pod zemou. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 18:22

práve som dopozerala túto epizodu .... WTF!!! WHAT WAS THAT?!! ... úplne súhlasím so Sarinkou ...

myslím, že som očakávala príliš vela po zhliadnutí proma a ostatných ukážok ... objavenie žltoočka EPIC FAIL Sad ...... ale aj tak som rada, že to boli iba halucinácie, kedže by to vlastne vymazalo ukončenie druhej série a celé prvé dve série ... aspon toto bolo jediné plus ...

stretnutie sama a deana ... trápne ... prišlo mi to maximálne bez emocií, kde sa vytratila tá ich great chemistry a bratská láska? come on, však akoby ani bratia neboli ...

tiež súhlasím s názorom, že to sa na bobbyho nepodobá že by Deanovi nepovedal, že Sam žije, ja už radšej sa zdržím slov, pretože neboli by pekné ...

mne osobne tam campbellovci vôbec nesadli, mi prišlo akoby sam deana postavil pred hotovú vec, a vieš ja s nimi lovím pod loviť s nami ... stretnutie grandpa campbella a deana, tiež bez emocií ... aspon mne to tak pripadalo ...

uprimne som asi privela čakala a takto to skončilo ... čo už ... moja nádej, že by táto seria mohla byť ako tak dobrá je už hlboko pochovaná ... nechcem si ani len predstaviť, že by mala byť aj siedma séria Sad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 18:44

no toto musím súhlasiť, že aj stretko grandpa a dean bolo dosť neomocionálne... akože čo sa týka stretka bratov, tak napr mne sa ten hug páčil 603 ale hej mohli to trocha dojemnejšie spraviť.. campbellovci sa ani mne nepáčia No teda okrem samuela... toho celkom môžem... ale ten zvyšok Rolling Eyes len mne to proste príde, že tam chceli dať priveľa vecí do tohto dielu a nejako to nepozliepali najlepšie... lebo napr aj táto family rodinka hunters by mohla byť dobrá, ak by to trocha inak podali... takto mi to tam proste nesedelo...

no a čo sa bobbyho týka, tak tam asi nesúhlasím... proste hej, nie je správne rozhodovať za iných, ale myslím, že bobby uvažoval rovnako ako sam a síce to bolo nefér voči deanovi, ozaj mu dali šancu na lepší život a môžte ma aj ukameňovať, ale ja byť na ich mieste, tak mu tiež nezavolám a nechám ho, nech si užije aspoň trocha šťastia... 603 samozrejme sa mohli trocha lepšie ospravedlniť... proste to ako zistil, že sam žije, a že o tom bobby vedel, proste tam to mohli inak spraviť... takto to vyzeralo, že im je to všetko jedno...

inak úvodná znelka s tým sklom je ozaj super Twisted Evil tá sa mi veľmi páči, ale tiež mi tam chýbala úvodná pesnička Sad

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 18:49

tak áno chceli pre deana aby mal normálny život, ale nežilo by sa mu lepšie keby vedel že sam žije? nemyslím, že by sa hned hrnul do lovenia ... ale to je iba môj názor Smile ... ja vážne chápem bobbyho prečo to spravil ...len mi potom prišlo lúto deana.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 18:55

jj deana aj bolo mne ľúto, len ja si práve myslím, že ak by vedel, že sam žije tak vôbec by s lisou neostávala pokračoval by v lovení... teraz sa na konci epky rozhodol tak ako sa rozhodol, pretože s ňou mal prežitý ten rok, ona mu povedala, že to bol najlepší rok v jej živote a on už proste vie ako to chodí a páčilo sa mu to, preto sa rozhodol ostať. no myslím, že ak by sa na konci 5 hneď dozvedel, že sammy je s5, tak by podľa mňa ani nerozmýšľal o tom ísť k lise... ale tak to je môj názor 603
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 18:57

budem stručný. nudný začiatok novej série, ale konečne tam neboli žiadne príliš emotívne scény, konečne sa mi tie rozhovory zdali trošku bližšie realite...
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 19:11

Ja skôr súhlasím s Dion. Tiež si myslím, že keby Dean vedel o Samovom návrate, tak by s Lisou nebol. Bol s ňou hlavne preto, že to sľúbil Samovi, že po jeho smrti bude žiť ten svoj apple pie life. A žil. Našiel tam miesto, kde mohol myslieť aj na iné veci ako na to, že prišiel o brata. Útočisko. Bol zdrvený a šiel za niekým na kom mu záležalo. Ak by vedel, že Sam žije a že loví, tak by ho v tom proste nenechal samého a kryl by mu chrbát.
A aj keď sa napokon rozhodol zostať s Lisou tak to nebolo ľahké rozhodnutie. Ale proste teraz má aj iné záväzky. Ako by to vyznelo, keby pri prvej príležitosti proste zdúchol. Že využil Lisu, keď bol na dne a teraz ahoj čau už ťa viac nepotrebujem? Podľa mňa to bolo pochopiteľné že zostal. 06x01 Exile on Main Street 209689 06x01 Exile on Main Street 209689
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 19:16

tak myslím, že dion má pravdu teda ked sa nad tým tak zamyslím ... ale tak vážne nemuseli čakať až rok ... dean by sa vrátil k loveniu so samom, to by bolo hned jasné
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 19:33

ach Very Happy
navzdory veciam ako opakované epic fail a opakované názory o pochovanosti... (get more creative Laughing )

Asi som fakt divná, ale mne sa to páčilo. Nie tak, že by som tancovala od radosti, ale rozhodne je to lepšie ako som čakala. Kto nechce čítať názor človeka, čo sa rozhodol, že sa bude sústreďovať na to dobré v SN a nebude vyhľadávať všetko, čo sa mu nepáči (také obdobie som mala a už ma to prestalo baviť), tak ani nečítajte Very Happy

Síce som fanúšik Dean&Lisa, ale bála som sa, aby to nepresladili a nebolo to také, že mi teta Sera zhnusí Lisu a bolo to fajn, podľa mňa sú spolu zlatí a i keď Supernatural nie je o tom, keby Dean aj zostal s ňou a Lisou, nebolo by to nič výnimočné - Campbellovci žili ako rodina tiež.

Sam, ktorý už nie je takým Samom ako sme ho poznali sa mi páči. Keďže podľa vyjadrení ľudí, čo sa na SN podieľajú

Spoiler:

to podľa mňa Jared zahral celkom dobre a mám taký pocit, že oddnes nie som už len Dean!Girl, Sam je momentálne viac sexy, nasratý, silný a rozhodnejší. 06x01 Exile on Main Street 198137

Ale nehovorím, že Jensen zahral udomácneného Deana zle, hlavne, keď sám Jensen musel hrať niekoho, koho nepoznal a nepáčilo sa mu, že má hrať postavu, ktorá bola úplne iná než tá, ktorú hral päť rokov. Možno si zahral seba, ktovie Very Happy

A kvôli tomuto bratské objatie pre mňa nebolo až tak divné. Sam je zvyknutý na to, že je späť z pekla (nech sa vrátil akýkoľvek) a aj na to, že Dean je v poriadku, určite to aj tak celý čas, čo je späť kontroluje - a keď videl, že sa niečo deje, Deana ochránil. Preto tam z jeho strany podľa mňa neboli až také emócie. A Dean ho objal, ohromenie nahlodalo rozhorčenie z toho, že Sam nevie, že sa má ozvať a bolo. Chceli ste, aby si tam plakali na pleci? Ja teda nie.

Nečudovala som sa Bobbymu, že nepovedal Deanovi o Samovi. Bobby si vyskúšal život s manželkou a očividne sa mu taký spôsob života páčil viac ako život lovca. Je jasné, že bolo preňho ťažké, aby to utajil, ale nepoviem, keby bol Dean sám, vtedy by to bolo fakt divné, keby mu Bobby nič nepovedal. Ale mal/má Lisu a Bena, mal nový život.

Campbellovci, choďte domov. Všetci sa pekne zbaľte a odfujazdite. Ste nesympatickí všetci do jedného, nech vaši predkovia bojovali aj proti dinosaurom. To ma fakt nezaujíma. Je jasné, že to, čo vzišlo z pekla a bolo zlé je Samuel, len za naňho pozrite, Sam a Dean, od toho úlisu som mala zababraný celý monitor.

Žltoočko, som rada, že si bol iba prelud, sorry.

A v neposlednom rade CASTIEL! Chýbal mi tam, je mi jedno, či by žil v Deanovej garáži v Impale, trebárs nech ho nosí vo vrecku. Keď uvidím Mishu, bude to znak, že to, na čo sa pozerám je Supernatural.

Nemyslím si, že to bol EPIC FAIL, rozhodne to bolo lepšie ako niektoré nemenované seriály, ktoré sa dajú pozerať len kvôli tomu, že jeden brat je sexoš a milovaná ženská, ktorá ho nikdy nemala rada má perfektné vlasy.

Začal sa iný Supernatural ako ho poznáme, uvidíme, čo bude ďalej.
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 19:47

džajna: Tak asi tak nejak 06x01 Exile on Main Street 419983 . Jediné čo mi napadá po tom slohu je "AMEN" 06x01 Exile on Main Street 886945
A čo sa toho Sama týka, tak vieš, že ja som nepoučiteľná, zažratá Dean!Girl, ale ehm ak to takto pôjde ďalej, bude zo mňa Dean!Girl s postrannými úmyslami 06x01 Exile on Main Street 99937 06x01 Exile on Main Street 99937
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 19:47

Možná by se Dean skutečně vrátil k lovení s vou novou rodinu by opustil, potom, co by zjistil, že Sam v pekle není - ale, na tom nesejde, protože snažit se někoho "ochránitů tím, že mu vezmete právo rozhodnout se, je prostě nefér, nikdo nemá právo rozhodovat za vás. A na Samovi mi mimochodem vadilo právě to, jak se celou tu dobu tvářil, že je nad věcí - lovím se svou novou rodinou, mám své nové auto, mám nový život, nechceš se, Deane přidat? Kdybych někoho koho mám ráda a ským jsem toho tolik prožila, znovu potkala a on se choval, jako někdo jiný a tvřářil se stylem "jsi úplně mimo obraz, ale já tě z něj vyvedu, protože ted jsem chytřejší a zkušennější", pěkne by mě vytočil - protože přsně to Sam dělal. Tvářil se, jakoby měl vše narozdíl od Deana pevně v rukách... neumím si představit, že si Dean s tímhle Samem sedne a popovídá (mám pocit, že to chtěl celou epizodu udělat, ale Sam se odmítal posadit a být Sam-jeho bratr, tvářil se jako "pan lovec") a nebo že s ním bude vtipkovat - upřímně, posadit tyhle dva vedel sebe do auta, asi umřu nudou... Nový Sam se mi líbí, nelíbí se mi ale v partě s Deanem, prostě, chemie je pryč. Upřímně doufám, že až se vrátí Castiel, bude alepon on Deanovi dobrým přtelem - jestli pohnojí i to...

Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 19:53

Ja osobne by som 100% radsej chcela vediet, ze moj brat zije, ako mat happy zivot s dakou cajkou/cavom. To sa ani neda porovnat. Kto stratil niekoho blizkeho vie o com hovorim.

A dzajni pravda!!! Where the hell is Castiel?! Suspect
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 20:00

džajna: na čo narážaš? akože bez urážky, zatial všetky úvody sérií iných seriálov sa mi páčili viac ako SN, ja nehovorím, že iným sa to nemohlo páčiť viac, ale tak ....
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 20:05

cleo: jasné, z Deanovho pohľadu je samozrejmosť, že sa štval, že mu to nepovedali, čudovala som sa, že nerobil väčší rozruch, ja by som Sama asi zmlátila Laughing

no veď áno. ale vravím, Castiel je v tej Impala v Deanovej garáži, netreba sa báť 06x01 Exile on Main Street 934194

zizi: ja za to nemôžem, Sam je fešný Laughing

satu: ja sa neurážam Laughing a pokojne si nechaj svoj názor, ja ti ho neberiem, ja som len vyjadrila ten svoj Laughing
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 20:07

jj castiel chýbal aj mne 603

a takto... akože ja si nemyslím, že to, čo spravil bobby a sam bolo správne,to ani náhodou. ako písala maky, nikto by nemal rozhodovať za iných... len chápem prečo to spravili a ja by som možno spravila to isté... pretože neviem, ťažko sa to vysvetľuje, ale keď sa vcítim do sama, tak myslím, že by som sa zachovala rovnako... a nielen kvôli apple pie life pre môjho brata, ale ako vidíme sam prešiel určitou zmenou a možno aj preto sa deanovi neozval... však keď tam bol ten záber na neho na konci päťky tak možno mu to práve chcel ísť povedať, že je späť, ale keď videl ako je šťastný, tak si to rozmyslel... neviem. ako nechcem to rozhodnutie nejako extra obhajovať, lebo ozaj tým deanovi ublížili a ja viem, že to nebolo správne, toto pred ním tajiť, len mi to príde ako niečo, čoho by som bola schopná...

každopádne džajna: som ozaj rada, že nie som jediná komu sa Sam páči Laughing lebo zatiaľ som počula len negatívne veci na neho Laughing a náhodou si myslím, že TVD sa celkom rozbehol Laughing ako nič v zlom, ale určite ma prvá epka TVD posadila na zadok viac ako SN Laughing

ps: niežeby dôvody pozerania TVD neboli len tie spomenuté plus pár mini ďalších, ale come on, prečo pozeráme sn od 5 serky vyššie? lebo ja to teda určite nerobím pre ten mega super dej Laughing

Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 20:12

dion: mne sa Sam takto páči určite viac, hoci nehovorím, že predtým som ho rada nemala 06x01 Exile on Main Street 934194 ale teraz je taký 06x01 Exile on Main Street 284389 chápeš Wink

a áno, TVD 02x01 sa mi páčil tiež ale to aj SN 02x01 Wink dúfam, že všetci viete, čo tým chcem povedať, prosím Wink a zase, nikdy sa mi pri SN nestalo, že som časť štyrikrát stopla nechcelo sa mi pozerať ďalej. Môj názor, je to len môj názor, na nikoho nenarážam ani naňho neútočím 06x01 Exile on Main Street 232827
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty25.09.10 20:15

dzajni: tomu ver tiez by som ho zmlatila, si predstav, ze rok sa trapis a on si tam nabehne, ze hello, Dean 06x01 Exile on Main Street 812801
A Cas je urcite hlboko urazeny na Deana, mozno zas niekde chlasce.. Laughing
A proste toto mi na Bobika nesedi, zeby to nepovedal, nech uz bol dovod akykolvek, proste ee.
Inak to som prespala, preco je tam vlastne dedko a odkial sa tam vzal? Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x01 Exile on Main Street Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x01 Exile on Main Street   06x01 Exile on Main Street Empty

Návrat hore Goto down
 
06x01 Exile on Main Street
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 06x01 Exile on Main Street
» 06x01 Exile on Main Street

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: