Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x02 Two And A Half Men

Goto down 
+8
majtika01
Ettie
andy
JMMM
mummy
sisel
Maky
dion-fortune
12 posters
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty02.10.10 10:34

No zdá sa, že sa nikomu nechce zakladať témy na nové epky Laughing

Práve som dopozerala najnovší diel a musím povedať, že sa mi dosť páčil. Hádam ešte viac ako prvý 603 proste dean a baby 702 to bolo veľmi zlaté. tiež sa nám potvrdzuje, že C. family ozaj niečo tají a pomaly, ale isto začínam mať problém aj so Samuelom.... inak ma dosť sklamalo, že toho čo som ho mala najradšej z rodinky zabili Rolling Eyes mohli radšej toho debila, čo vytiahol deanovo mučenie v pekle odrovnať... alebo tú ženskú, ktorá mi je vrcholne nesympatická Rolling Eyes

inak to ako sa shifter zmenil na samuela, sama a aj deana bolo cool Twisted Evil to sa mi ozaj páčilo Twisted Evil

aj rozhovor lisy a deana na konci bol krásny 06x02 Two And A Half Men  430869 a to ako potom odkryl impalu 702 tie zábery na ňu 06x02 Two And A Half Men  430869 proste som neskutočne happy, že je IMPALA BACK 06x02 Two And A Half Men  170639 a ešte ten úsmev, čo hodil a ako bolo počuť len motor auta 06x02 Two And A Half Men  49896 ozaj veľmi dobre spracované Twisted Evil

ale to so Samom a tým, ako chcel použiť dieťa ako návnadu... no neviem, ale ak je to ozaj pravda, tak potom musí vedieť aj Sam aspoň niečo ohľadom toho, čo sa v rodinke lovcov deje... veď aj to ako tam Dean nechcel dať to decko Samuelovi, tak ako ho presviedčal... šípim šípim zradu Suspect

v supermarkete ako sa im rozplakal ten chlapec a nevedeli ho utíšiť bolo zlaté Laughing ako ho tam dean začal obracať Laughing

inak ma celkovo dostávali tie rozhovory.. aj ako zrúkol dean na bena na začiatku... bolo vidieť, že nechce, aby bol z neho lovec... aj potom, čo mu Sam povedal v moteli, že ako to chce spraviť, aby boli šťastní...

stále by to mohlo byť aj lepšie a stále mám isté výhrady, ale v tomto diely som našla viac vecí, ktoré sa mi páčili, než tie, ktoré nie. takže ozaj som s epkou spokojná 06x02 Two And A Half Men  934194
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty02.10.10 11:52

Dean byl úžasný, to, že nevěří Campbellovým - po prvním díle jsem si říkala, no tak, přece jim neuvěříte tak snadno. Nelíbí se mi myšlenka toho, že někomu uvěříte jen proto, že jste rodina (taky se na to odvolávali), někomu věřit znamená víc, důvěru si musíte získat, jako Boby a nebo Cas, oni jsou víc rodina než všichni Campbellovi dohromady. Deanovu důvěru nemají, proč taky? On s nimi nelovil, oni pro něj nic neudělali, byl by padlý na hlavu, kdyby jim uvěřil, navíc, kdo není slepý,ten vidí, že s nimi není něco v pořádku. Jednoho máme z krku, zbývají tři Smile Je ale divné, že Sam se jich tolik zastává, co udělali pro něj? Jasně, loví s nimi jeden rok, ale, nezdá se mi, že by byl Sam tak naivním aby neviděl, že oni něco tají - přece je lovec, má instinkty, není slepý - musel by si něčeho všimnout, a navíc, za jeden rok většinou nezačnete někomu tak moc důvěřovat. Dean taky nevěřil Casovi hned po první sérii, ale, zdá se, že Sam jim bezmezně věří, protože "jsou rodina", a odkdy je vlastně zrovna Sam ten, pro koho je rodina důležitá? Byl to přece vždy Dean, kdo se odvolával na to, že "jsme rodina a proto musíme držet pohromadě"...

Sam byl v tomhle díle mnohem "lidštější", rozhodně sympatičtjší, než v prvním - asi jsme na něj byli příliš tvrdí, jen, je divné, že to vypadá, že se jakoby "nic nestalo"... na jednu stranu je mezi bratry zjevné rozpačité ticho - to tam dříve nebylo a ted zamrzí - a na druhou se chovají, jakoby nic.. ale, asi je to lepší, než pořád dokola opakovat totéž: "Byl jsi v Pekle, vrátil ses, tajils to." Myslím, že se k téhle kapitole ještě vrátíme později.

Lisa, je až moc chápavá - je to rozhodně zajímavá postava, je dokonalá - je, ne, nemyslím si, že by byl někdo ve skutečnosti tak moc chápavý, skoro mi tam přijde nastrčená. Dean potřebuje rodinu, ale současně bude lovec a proto jeho "žena" bude krásná, chytrá, temperementí a bude respektovat vše, co se Dean rozhodne udělat - je chápavá... mám jí ráda, ale, nemyslím si, že taková žena skutečně existuje.

A konečně, záběr na Deana na konci, co to bylo? Já myslela, že je se svou novou rodinou štatsný, ale, když odkryl Impalu, bylo to, jakoby odkrýval svůj straý život a to, co měl v očích - ty jiskry a ten úsměv.. možná, že je se svou novou rodinou štastný, ale, to, co měl v očích, když odkrýval tu plachtu, to bylo víc než štěstí, to byl život - jakoby si vzpoměl na to, jak se žije... já vím, že Dean je zjevně dobrý otec a patrner a všechno, ale, po shlédnutí téhle scény mám pocit, že je především lovec, on ten život miluje, protože je to jeho život... Sam je dobrý lovec, Sam je profesioná, ale, byl to vždy on, kdo chtěl rodinu a normální život... Sam je možná profesionálnější než Dean, ale, Dean má v povaze bý lovec a milovat to.... když to shrnu, Dean se díval s větším zápalem v očích na Impalu, než na Lisu.

Druhý díl se mi rozhodně líbil víc než první, byl více Supernatural:)
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty02.10.10 12:26

fajny diel, ale cakal som ze toho alfa samca dajak spacifikuju Very Happy
inak lisa mi pripada furt tak zvlastne divna, samuel ma s tym telefonatom az tak neshockoval, decko bolo srandovne a koniec s impalou bol uzasny Very Happy len som cakal este nejaky rozhovor s benom, a som myslel ze ho dean aj niecomu priuci... a sam, sam je tam furt taky pokojny, je to ako v tom porekadle: ticha voda brehy myje Very Happy som zvedavy co sa zo sama vykluje
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty02.10.10 16:31

musím len súhlasiť, dnešná epizóda oveľa vydarenejšia ako minulá 06x02 Two And A Half Men  312566 Ani som sa nenazdala a bolo po nej, minule sa vliekla celú večnosť...
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty02.10.10 20:01

Tak, mne sa táto epka tiež páčila o niečo viac, než tá minulá, aj keď ani tá nebolá aspoň pre mňa taká strašná, mala svoje momenty, bola menej akčná, ale stále SN. Ale späť ku aktuálnej.

Myslím, že tu nie je ani čo veľmi okecávať, bolo všetko dosť vysvetlené. Tak len zhrniem zopár zaujímavých momentov, ktoré mi tak prídu na um. Lisa. Konečne mi začína byť o niečo viac sympatická. Keď za ňou Dean došiel v 3. sezóne, bola to jedna milá baba. Ale keď za ňou došiel v piatej, tak to som nechápala. Ale teraz sa opäť obracia a začína byť sympatická. Aj keď som mala taký pocit, že už Deana chcela vysrnadiť, lebo posledné týždne s ním boli na nevydržanie 06x02 Two And A Half Men  198137. Však aj to, ako vybehol na Bena, jasné, každý to pochopil, že prečo, ale mala som z nej taký pocit, že sa to v nej už lámalo. Ale prísť oňho nechce, však kto by aj chcel 06x02 Two And A Half Men  49896. Campbellovci sú nesympatickí, možno ešte viac, než v prvej epizóde, ešte aj jediného, ktorého som ako tak mohla, tak zabijú, čo už. Ale máme potvrdené, že čistí nie sú. Možno pracujú pre vládu a nejaký špeciálny projekt, to by vysvetľovalo, prečo mali na džinov to sérum. Otázkou ale ostáva, či Deanovo podozrenie ohľadom Sama bolo oprávnené. Dúfam, že nie, lebo to by už Deanovi neostal nikto. Alfa samec, he, zaujímavá to figúrka, som aj rada, že ho neskosili, však v priebehu rokov sa snažilo o to asi viac lovcov, ale ani jeden nebol úspešný, prečo by boli oni? A Impala, stará kráska je späť, nech si Sam strčí to svoje nablýskané fáro, ale Impala je Impala a ku Winchesterovcom sedí ako, veď domyslite si. Som inak zvedavá, ako to vyriešia s tými autami, keďže Sam chce svoje auto a Dean svoje, to budú jazdiť v dvoch? A konečne bračekovci. Ľady sa už trochu lámu, ale bude chvíľu trvať, kým odpustí Dean Samovi tú zradu, keď ho nechal v tom, že je mŕtvy a na druhej strane, kým si aj Sam zvykne, že môže sa správať ako pri rodine a ako s najlepším priateľom, lebo rok bola dlhá doba.
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty03.10.10 8:11

Diel bol podla mna perfektny, aj akcny, aj vtipny, no presne, co od Supernatural cakam. Dean bol s tym babatkom strasne zlaty, uplne sa mu ta rola otca hodila :-) Velmi sa mi pacila aj ta scena v supermarkete, ako boli mili k starenke a zrazu sa uplne zmenila atmosfera, to bolo dobre spravene.

Maky napísal:

mám jí ráda, ale, nemyslím si, že taková žena skutečně existuje.
Maky, uplne s Tebou ohladne Lisy suhlasim, presne som po skonceni dielu hovorila, ze Lisa je uplne dokonala a moj partner s tym suhlasil. Taku zenu chce kazdy muz asi, krasna a upravena este aj ked sa zobudi v noci, domacnost zvlada bez toho, aby o tom muz vedel a este si na neho nerobi ziadne naroky, povie mu, aby isiel, kam sa mu ziada na akokolvek dlho a vratil sa hocikedy sa mu zachce na akokolvek kratko. V minulom dieli, ked jej povedal good by, tak sa ani nerozkricala, ani nerozplakala. Musi to byt super byt taka dokonala zena Very Happy

Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty03.10.10 18:59

akoze...to mimco a jensen to zacrhranilin cele Very Happy:D:D:D:D ja osobne som sa cely diel rozplvala nad tym miminom..to bolo take cute Very Happy a jen do toho..perfektne zahrate Very Happy inak mi obcas usla pointa Very Happy ale super pecka to bola Very Happy 06x02 Two And A Half Men  934194
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Anonymný
Anonymný




06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty03.10.10 21:55

práve som dopozerala epizodu a musím povedať ... bola super ... omnoho viac sa mi páčial ako tá predošla ... aj som sa zasmiala, bolo tam napätie, pekné momenty, ale pre mna najúžasnejší moment epky, bol koniec ... DEAN A IMPALA 06x02 Two And A Half Men  975638 702 .... takže znovu sa mi vrátilo nadšenie pre SPN Smile .... síce Campbellovci sú mi ešte nesympatickejší ako predtým, ale tak čo už ... a Samuel niečo skrýva ... som strašne zvedavá čo to je ... epka ma nesklamala .... len Sam mi miestami pil krv .. (prepáčte Sammy girls) .... s epkou som prekvapivo spokojná Smile
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty03.10.10 23:02

Tato epka sa mi celkom pacila, ale este stale to nie je ono.
Sceny - dvaja drsni chlapi a jedno baby boli super..vzdy to dobre ukaze, ked taky sexi chlap ma dieta v ruke.
Cambellovcom neverim...mam z nich zly pocit, nie cudny, nie zvlastny, ale zvrateny.
Sammuelove spravanie ma vyvadza z rovnovahy a ten jeho telefonat s niekym XY neznamym som si musela asi 3 x pozriet, kym som to pochopila.
Jediny pocit, ktory z toho mam, ze nieco chystaju - nieco velke a robia si zbierku miestnych strasidiel, bubakov, priser a nadprirodzenych bytosti...ale pre koho tuto zbierku chystaju?
Sam - moj milacik ma tiez zacina tak trocha stvat, ako keby nieco vedel a tajil to, ale to sa predsa v rodine a medzi bratmi nerobi.
Ja len dufam, ze nic nevie a ze sa v tom len tak vezie a jeho dovercivost je zaslepena tym, ze je s rodinou. Je to LOVEC a snad vie, co robi.
Lisa je az moc pokojna a ako to tu uz bolo spomenute, take zeny sa asi ani nerodia...mozno v malom mnozstve, ale zeby Dean mal stastie zrovna natrafit na tak tolerantnu zienku, akou je LISA...??? A to sa k nej este smie aj vratit, ale cely - pochopitelne, polovicnaty DEAN by jej bol zrejme na nic.
Dufala som daky mini otcovsky rozhovor s Benom, ale asi to scenaristi povazovali za zbytocnost. No, mne by to tam ani trocha nevadilo.
Posledny pohlad na IMPALU bol impozantny...proste tu masinu miluje. A aj ten zivot, ktory s nou prezil. I ked, neviem, ci by som to mala nazvat zivotom, lenze, on tak zil cele roky a po roku to proste....je ako droga, ktora sa da tazko vyhnat z tela.
Som uprimne zvedava, ako sa to vyvinie s Cambellovcami a Deanovou doverou...neveri im a mozno pravom. Pod lampou je vzdy najvacsia tma.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty04.10.10 0:58

Mne sa druhá epizóda páčila menej ako vám, takže zase som nejak mimo väčšiny (vzdych). Mám proste pocit, že sa dej nijak neposunul ďalej. To, že Sam možno niečo tají sa dalo vypozorovať aj z prvej epky, ako aj to, že ešte viac tajomstiev má Samuel so svojou "podarenou" rodinkou. Rolling Eyes Cambellovci sú rovnako nesympatickí ako v prvej epke, takže jediným posunom bol koniec, keď sa Dean rozhodol vrátiť k loveniu. Impala mi už fakt chýbala, to Samovo auto sa mi vôbec nepáči, pripomína mi firemné auto pohrebného ústavu.
Túto epku ako tak zachránilo roztomilé baby a Dean ako babysister. Laughing Mimochodom celú epizódu som mala pocit, že medzi všetkými vládne napätie. Bolo ho cítiť medzi Samom a Samuelom počas telefonického rozhovoru na začiatku epizódy, medzi Deanom a Samom a poriadne aj medzi Deanom a Cambellovcami. Mám obavy že to nedopadne dobre. scratch Hlavne ma znervózňuje Sam. Akosi mu neverím, že netušil o použití mimina ako návnady. Niekedy mám dojem, že Sam možno v pekle prišiel o srdce, alebo dušu, či čo. 06x02 Two And A Half Men  677692
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty04.10.10 8:56

Ellen napísal:
Mimochodom celú epizódu som mala pocit, že medzi všetkými vládne napätie. Bolo ho cítiť medzi Samom a Samuelom počas telefonického rozhovoru na začiatku epizódy, medzi Deanom a Samom a poriadne aj medzi Deanom a Cambellovcami. Mám obavy že to nedopadne dobre. scratch Hlavne ma znervózňuje Sam. Akosi mu neverím, že netušil o použití mimina ako návnady. Niekedy mám dojem, že Sam možno v pekle prišiel o srdce, alebo dušu, či čo. 06x02 Two And A Half Men  677692

NO VEĎ TOTOK....to je to, z čoho mám nepríjemný pocit aj ja...a nevedela som to akosi vystihnúť...povedala si to za mňa....Tak teraz neviem...hádam je to len povrchný a počiatočný pocit, že Sam & diabolská family Cambells sa nespolčili s niekym tam DOLE, ale možno to ma na svedomí aj niekto z HORA....NEBO sa predsa len zbláznilo.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty04.10.10 13:18

ja sa vážne obávam, aby sam nebol spiknutý s Campbellovcami a Dean potom ostane sám ... ten Samuelov telefonát bol viac než podozrivý, asi by som sa nečudovala, ak by bol spolčený s nejakým démon ... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty04.10.10 21:57

Neviem kto za tým väzí, ale keď kolovali reči, že hlavným badassom by mal byť Crowley, nie? Možno po tom, ako chcel každý jeho hlavu na tácke, tak si jednoducho povedal, že všetkým dá na frak a vydobije si svoje postavenie späť, možno on je tým, kto stojí za divnými únosmi monštier.
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty04.10.10 23:33

Ja si myslim, ze Sam o tych kseftoch rodinky nevie, ved na zaciatku ho Samuel musel presviedcat, aby pokracoval v pripade. Pritom Samuel uz mozno vedel, o co tam ide, hlavne ak ma informacie od niekoho zdola alebo zhora.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty05.10.10 2:18

Šutry ready on!
Druhý díl, vidím v něm jen marnou snahu k návratu do původního stylu děje. Sice záživnější než úvodka, ale kde nic, tu nic. Nevidět 4. a 5. sérii, brala bych to zcela jinak a určitě pozitivněji.
Pileggiho mám fixnutého jako říďu FBI, co si s Mulderem střídal kravaty v X-Files. Tady ho nemám ráda. A propo, proč je vlastně živej? To bys Séro musela ještě vybalit pořádnej Big Bang, abych to spolkla. Sam nebude Sam a budu v limbu.
Kluci a dítě, no, na ty rádoby vtipné scénky už nejsem. Navíc dle starého režimu by se s měničem nepárali a řekla bych, že by ho zabili rovnou v obchodě.
Celkově moc nových lovců - ano, i ti se v seriálech používají k oživení vysmahlého děje, ale chci více Bobbyho. Aspoň toho, když už od Kobliha nečekám nic extra.
Hurá nakonec, o jednoho loveckého pseudoksichta méně a pár záběrů Impaly. 06x02 Two And A Half Men  934194
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty05.10.10 6:23

andy napísal:
Ja si myslim, ze Sam o tych kseftoch rodinky nevie, ved na zaciatku ho Samuel musel presviedcat, aby pokracoval v pripade.
Ja netvrdím, že to Sam vie, ale rozhodne musí niečo tušiť a možno aj preto ho Samuel musel trochu nakopnúť a možno preto začal ťahať Deana do lovenia. Sam nie je hlupák, veď chodil na vysokú (kedysi). Ak nič ani netuší, tak v tom pekle prišiel nielen o srdce ale aj o rozum. Laughing

A čo keď ten neznámy v pozadí nie je Crowley a ani nijaký démon, ale niekto podobný Belle? Bella určite nebola jediná, ktorá zistila, že obchodovať s lovcami môže byť výhodnejšie, ako loviť.
Panthera napísal:
Celkově moc nových lovců - ano, i ti se v seriálech používají k oživení vysmahlého děje, ale chci více Bobbyho. Aspoň toho, když už od Kobliha nečekám nic extra.
Hovoríš mi z duše. Neverila som, že mi Bobby a Castiel budú tak hrozne chýbať. Ale popri tých nových a nesympatických lovcov a chladnom vzťahu medzi bratmi hrozne túžim po niečom známom ako bol starý a dobrý Bobby a skvelý Cass. 702
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty06.10.10 19:29

Co jsem napsala k minulé epizodě, platí i nadále, tak jen krátce.
Campbelovi – Možná budou všichni hodně překvapeni, až se odhalí jejich pravý úmysl – viz.telefonát Samuela s neznámou osobou. A odkud věděli, co Dean prováděl v pekle? Ze všech lidí se s tím Dean svěřil jen Samovi. Že by to Sam dával po večerech k dobru „k všeobecnému pobavení?“ Podle jeho provinilého výrazu – asi ano. To tedy od něj bylo ošklivé.
Lisa – Věděla, že k tomu jednou dojde. Dean je lovec a lovcem zůstane. Ale asi má Deana opravdu ráda a nechce se ho vzdát, jinak by mu nedala možnost návratu, ale spíš „táhni a už se u mých dveří vícekrát neukazuj!!“ A jestli k sobě něco cítí, bude to odloučení zkouška jejich vzájemné důvěry. Vydrží - nevydrží? Pro Lisu a Bena (i přes tu malou rozepři si určitě s Deanem rozuměli) to bude těžké a samozřejmě i na Deana tam venku čeká mnoho nástrah a nejen v podobě krásných žen. Jen aby se Deanův návrat neskončil tragicky. Dům lehne popelem , Lisa a Ben budou mrtví.
(Celá tahle závěrečná scéna by se dala přirovnat k situaci v reálném životě - Dean jako stavební dělník odchází pracovně dlouhodobě na montáž a zanechává Lisu a Bena samotné doma a ti čekají na jeho návrat nebo jeho místo obsadí mezitím jiný muž nebo najde dům prázdný nebo se on k nim už nikdy nevrátí a to z mnoha důvodů).
Sam – Sotva začíná k bratrovi znovu nacházet cestičku, hned mu zase lže. Docela „slepě“ Samuelovi věří a věděl nebo alespoň tušil, že dítě chtějí použít jako návnadu k nalákání toho „nejsilnějšího“. Jak mu má potom Dean věřit? Jestli Sam táhne se Samuelem za jeden provaz, bude bratra nadále využívat. Ach jo!! Ale třeba je v tom Sam nevinně a je pouze zmanipulovaný Samuelem, aby získal pro lov i Deana a bratři zcela nevědomky budou pro něj lovit ta nejhorší monstra k nějakým pochybným experimentům.
Dean – ten se v tom chudák „plácá“ pořád dál. Neví, co má dělat. Jít s bratrem - zůstat doma?? Lisa to nakonec rozhodla za něj. Teď, když ví, že je Sam naživu, chce mu pomoci (asi tuší, že tu pomoc potřebuje) ...... je to prostě takový „hloupý dobrák“ ....... jen, aby toho nelitoval“.
A hlavně – IMPALA je opět v akci – huráááá!!!
Mimochodem, Jensenovi to s těmi dětmi ohromně slušelo, uměl to s nimi. Mohl by si pořídit vlastní. Smile
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty06.10.10 20:17

No čo ja môžem k tejto epke povedať. Ešte si ju veľakrát pozriem. Bola som ňou okúzlená, nasmiala som sa a veľmi sa mi páčilo zapracovanie baby BobbyJohna do deja. Rovnako tak Dean ako ho otáčal v obchode, Sam ako sa pozeral ako to Deanovi ide. No a samozrejme úlisný Samuel Campbel mi liezol zasa na city. Ale jednoznačne aj keď stručne musím povedať, že táto epka bola pre mňa skvelá a nesklamala ani trošičku. Sammy bol božský, Dean bol skvelý a to malé mrňátko shapeshifterové bolo hrooozne krásnučké a zlatučné a dokonca aj keď spravilo puff a sčernalo 06x02 Two And A Half Men  949816 06x02 Two And A Half Men  949816 06x02 Two And A Half Men  430869 06x02 Two And A Half Men  430869 06x02 Two And A Half Men  938450 06x02 Two And A Half Men  938450
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x02 Two And A Half Men  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x02 Two And A Half Men    06x02 Two And A Half Men  Empty

Návrat hore Goto down
 
06x02 Two And A Half Men
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x02 Two And A Half Men
» 06x02 Two and a Half Men

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: