Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Secrets & Awakening

Goto down 
+25
Fazulina
calla
Faith
Wanis
Kacena222
SNAdeline
Violet
milleniumfalcon
Kristine
SkreechTina
Anwiel
bookika
Soniq
keksiiq
sisel
LenkaX22
Madlen
Blanka
Sarinka
SNlois
janka410
Ettie
Samabel
jana7413
dion-fortune
29 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty26.05.08 14:28

Páni Shocked 602 Teď zase Sam, bráškové tedy dostávají pořádně zabrat... jsem zvědavá, co zamýšlíš, protože já tápu úplně poslepu... prosím, prosím pokráčko... strašně moc chci vědět, jak to bude dál lol! Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty27.05.08 14:52

wow thanks 603 603 603

janka410: nic si z toho nerob, to sa stava, ze sa pokracko prehladiadne Wink a mam nesmiernu radost, ze sa poviedka paci... Sama som ozaj dost potrapila a este aj potrapim, cesta akou ho chcem dostat spat bude trocha drasticka, ale tak neboj prezije to. ber to tak, ze je na tom lepsie ako dean, ktory sa skvari v pekle, a o ktorom nie je iste, ako to snim dopadne Wink

keksiiq: no opat si ma potesila svojim prispevkom Laughing akoze tieto casti boli fakt o utrpeni a aj nasledovne budu tiez este pestre.. ved vam ponuknem za chvilu spoiler Wink

SN4ever: no tak do piatku to bohuzial asi nebude, ale nemaj strach tentokrat si na pokracko vsetci pockaju trochu dlhsie 603

Samabel: ja teda zamyslam ozaj vela veci a som zvedava, ktore nakoniec zrealizujem, ale pre braskov to urcite nebude nic lahke :shame: toto je proste kruta poviedka....

no a OZNAM:
Pokracko tento tyzden nebude, lebo sa mi podarilo splnit si jeden z mojich zivotnych snov, a to dostat sa do Pariza, takze v piatok poobede odchadzam... Pokracovanie teda bude o tyzden vo stvrtok-snad. Mam uz nieco napisane a pocas cesty by som to chcela dopisat, takze uvidim ako na tom budem s casom, dam vam priebezne vediet Wink

no a spoiler:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
SNAdeline
Pocestný duch
Pocestný duch
SNAdeline


Počet príspevkov : 53
Age : 28
Bydlisko : Klášterec nad Ohří
Nálada : Super!
Registration date : 20.05.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty27.05.08 15:08

dion-fortune to nevadí hlavně že to bude super jako vždycky... Wink
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural-blog.blog.cz
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty27.05.08 15:22

omg uz sa moc tesim vyzera to zaujimavo Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 ach zasa ta krutost Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 no som velmi zvedava co si prichystas velmi sa tesim som moc moc moc zvedava Secrets & Awakening - Stránka 15 677692 a uzi si to v tom Parizi Secrets & Awakening - Stránka 15 177401
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty27.05.08 16:44

OMG affraid Secrets & Awakening - Stránka 15 677692 no že já to vůbec četla. Secrets & Awakening - Stránka 15 202744 to mám jako ted vydržet až do příštího týdne? Secrets & Awakening - Stránka 15 629176 A co ty to zase chystáš pro Sammyho Secrets & Awakening - Stránka 15 87642 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 ..... sice jsem moc a moc ráda,že to Sammy přežije (jak se mě snažíš utěšit Secrets & Awakening - Stránka 15 364896 ) ale přece víme,že stejně by to bylo k ničemu,jestli se mu nevrátí i jeho Dean z pekla Secrets & Awakening - Stránka 15 199226
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty27.05.08 18:28

Tak to si sem ani ten spoiler nemala dávať teraz si budem šklbať vlasy mlátiť hlavu o stolík ,ale má to aj dobrú stránku teším sa s tebou,že sa ti nakoniec do toho Parížu podarí dostať potom budeš rozprávať zážitky ,ale určite lol! tak si budem na ďalšiu časť museť počkat ,ale aspoň to bude mať potom väčší efekt moc sa teším na tvoje zážitky aj na pokračovanie lol! Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 Secrets & Awakening - Stránka 15 325299
Návrat hore Goto down
milleniumfalcon
Pocestný duch
Pocestný duch
milleniumfalcon


Počet príspevkov : 55
Registration date : 30.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty31.05.08 13:44

Bon voyage!
(dúfam, že som to napísala gramaticky správne, je to už veľmi dlho, čo som sa učila fr. jazyk)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty04.06.08 21:13

takze dakujem krasne vsetkym Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 a mam pre vas dobre spravy, ale aj zle....

takze zacneme tymi dobrymi Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 pokracko je dopisane a idem ho prave hodit do compu, hned ako sa osprchujem a tak.... no dnes by tu uz mohlo byt Secrets & Awakening - Stránka 15 284389

teraz na vyvazenie poviem zlu novinku, takze sammyho som este nezachranila Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 mala som to povodne v plane, lenze pariz bol inspirujuci az prilis, takze nakoniec z toho, co bol povodne zaciatok pokracka vysiel koniec pokracka, takze sammy je este stale uvezneny na tom tmavom skaredom mieste....

no prichadza sprava dobra: UZ V DALSEJ CASTI ZACHRANA SAMA! takze vsetky sammy!girl sa mozu tesit, lebo 4 cast bude teda takmer cela o Samovi a samozrejme Desire... a pozor! pozor! NAVRAT FLASHBACKOV!

no a v tejto casti sa mozte tesit na preniknutie do mysle hrdinov Very Happy nazov casti bude preto INSIDE US, co by sa dalo prelozit ako v nasom vnutri...

jedna cast bude venovana opisu sama+ moje male prekvapko Wink
druha cast bude venovana opisu deana+ dalsie moje prekvapko Secrets & Awakening - Stránka 15 707500
tretia cast bude o lestatovi a desire
stvrta patri bobbymu Very Happy
no a potom je to este ukoncenie s naznakom toho, co sa ide diat v nasledujucej casti Very Happy

tak dufam, ze sa cast bude pacit. teraz sa idem sup sup rychlo umyt, aby som vam ju sem mohla hodit Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty04.06.08 23:56

CHAPTER 3- INSIDE US ( V NASOM VNUTRI)


Sam
Postava mladeho muza lezala schulena na chladnej zemi. Jeho telo sa vsak uz viac netriaslo. Len tam lezal a svoj pohlad upieral do neznama. Jeho velke zelene oci zvycajne plne lasky a nehy boli prazdne a vzbudzovali dojem, ze ich majitel sa nachadza vo svojom vlastnom svete. Mierne zvlnene dlhsie vlasy mu padali na ramena a par pramienkov miestami zakryvalo jeho nadhernu tvar. Tricko mu obopinalo svaly, ktore boli konecne uvolnene. Nedavny boj, ktory tento muz zvadzal sam so sebou sa podpisal nielen na jeho psychickom vycerpani, ale zanechal aj fyzicke dokazy jeho sily a krutosti. Na rukach sa mu nachadzalo niekolko jaziev a konceky prstov mu zmodreli od zimy. Spotene tricko sa mu lepilo na chrbat a dotvaralo dojem mucenika zmoreneho velkou namahou.

“Mal si niekedy pocit, ze sa topis? Ja sa tak citim prave teraz. Raz som sa uz takmer utopil. Mal som sest rokov a sli sme spolu na ryby. Zakopol som o lano v nasej lodke a spadol do jazera. Pametam si ten pocit bezradnosti, ked sa mi svetlo vzdalovalo a ja som klesal ku dnu. Voda sa mi dostavala do pluc a oberala ma o dych. Citil som sa strateny a opusteny, az kym ma tvoje mocne ruky neobjali a nevytiahli nad hladinu. Hned na druhy den si ma zacal ucit plavat. Aj dnes sa citim podobne, no nie je to voda, v com sa topim. Je to pocit viny a osobneho zlyhania. Sklamal som, a preto som potrestany. Zasluzim si to, no moj cas sa krati. Neviem ako dlho este dokazem ‘slapat vodu’, kym sa naozaj neutopim. Potrebujem pomoc. Potrebujem, aby si ma naucil opat plavat. Potrebujem, aby si ma znova vytiahol z tmy, do ktorej som upadol a ukazal mi cestu za svetlom. Potrebujem, aby si tu bol so mnou, tak ako si bol vzdy doteraz. Dean, ja skratka potrebujem svojho brata. Prosim nedovol, aby som sa stratil navzdy; aby som tu uviazol zabudnuty; aby som vybledol ako atrament na pergamene… Dean, prosim… Zachran ma…”

Dean

Pekelne tvory sa vzdialili od ich obete a dopriali jej trochu oddychu. Neurobili tak z lutosti, ci nebodaj sucitu, ale preto, ze vedeli ak nechaju mladika odpocinut si, tak ich dalsi utok bude pre nho bolestivejsi. Jeho telo bolo cele pokryte krvou svojho majitela a posiate mnohymi ranami. Vlasy mal uplne mokre od potu a z ust mu vytekal uzky pramienok krvi. Jeho odhalena hrud hyrila odtienami cervenej a na vypracovanych brusnych svaloch sa nachadzalo niekolko modrin. Konceky prstov mal podliate krvou, akoby sa mu niekto zabaral ihlami pod nechty. Mlady muz mal zavrete oci, a tak viecka zakryvali ich nadhernu jasnozelenu farbu. Lezal na rozzeravenej pode a vyzeral ako v bezvedomi. Len pohyby ocnych bulv pod vieckami s krasnymi dlhymi mihalnicami a jemne napnutie svalov boli dokazom toho, ze mladik je len ponoreny do vlastnych myslienok. Hrudny kos sa mu pravidelne nadvihoval a s kazdym nadychom bolo jeho telo uvolnenejsie. Ak by nebola jeho telesna schranka natolko zubozena, vyzeral by, ze len spi. No jazvy, modriny a hlboke rany nam ukazovali, cim vsetkym presiel. Bol to obraz ochrancu muceneho len preto, ze miloval.

“Raz mi jeden moj nepriatel povedal, ze ked sa ludia snazia opisat najhrosiu moznu vec, tak povedia, ze je to ako peklo. Povedal, ze peklo je proste ako peklo. Vtedy som mu nerozumel, no dnes uz viem ako to myslel. Vies, obcas som mal pocit, ze moj zivot na zemi je peklom. Tolko utrpenia a bolesti… Nikdy som ti to nepovedal, no vzdy som dufal, ze smrt bude pre mna vlastne vykupenim. Mozno preto som sa jej nikdy nebal… No dnes tu lezim a uz viac nevladzem. Desim sa toho, co prichadza, no viem, ze uz to dlho oddalovat nedokazem. Po cely moj zivot som za teba bojoval. Za tvoje detstvo, slobodu stiastie… Dal som ti vsetko, co som mohol a obetoval mozno viac, ako som si uvedomoval. No nic nelutujem. Pre teba by som toho bol schopny urobit aj omnoho viac, no cele tie roky plne ustavicneho utrpenia sa na mne podpisali. Uz som vypriahnuty. Stale som len daval a daval, no a dnes uz nie je, co viac dat. Som prazdny a pomaly sa vytracam. Neviem ako dlho som uz tu dolu, no pride mi to ako cela vecnost. Tak vela nepriatelov tu na mna cakalo, aby si vychutnalo ich pomstu. Boli to… Ach Sam, tak strasne to boli… Prosim, ponahlaj sa, kym nebude neskoro. Potrebujem, aby si ma zachytil, pretoze padam a padam hlboko. Potrebujem, aby si tu teraz bol pre mna tak, ako som tam ja bol pre teba cely zivot. Skratka potrebujem pomoc. Sam, prosim… Zachran ma…”

Medzitym, luxusna vila
Desire sedela v tureckom sede v strede obyvacej miestnosti. Oci mala zavrete a celo mierne zvrastene od tuheho premyslania. Vlasy jej volne padali do cela a Lestat, ktory prave vstupil do izby ostal nehybne stat ocareny jej krasou. Ako tam takto sedela, snaziac sa prist na to, ako pomoct Samovi, pripomenula mu stratene dievcatko, ktorym bola, ked sa spoznali. Odkedy ju opat uvidel, nemohol sa zbavit myslienok na nu. Takmer vobedz sa nezmenila a pritom mal Lestat pocit, ze je mu cudzincom. Oci mu zvlhli pri spomienkach na to, co bolo s vedomim, ze cas sa vratit neda a nic uz nebude take, ake bolo predtym.

Hodiny zacali odbijat poludnie a ich zvuk vytrhol Desire z tranzu. Jej zachmureny vyraz sa pri pohlade na hodiny este prehlbil, no potom jej pohlad zabludil k Lestatovi a oci sa jej rozsirili udivom. Lestat smutne sklopil hlavu a pokusil sa o ospravedlnujuci usmev. V Desire sa pri pohlade na davnu zlomenu lasku prebudili mnohe emocie. Slzy si nasli cestu aj do jej oci a jemny usmev, ktory mala na perach nedokazal popriet pravdu, ktoru nimi potvrdila. Jej srdce sa v tom momente rozpolilo na dve casti. Jedna polovicka patrila mlademu odvaznemu lovcovi, ktory kvoli nej teraz trpel tymi najvacsimi mukami a druha putovala k jej ucitelovi, ochrancovi, tutorovi… Upirovi, ktory ju zachranil, vychoval a miloval viac, nez cokolvek ine na svete.

Mlcky tam na seba hladeli, bez slov prosiac jeden druheho o odpustenie. Ocakavajuc prichod posledneho clena ich malej zachrannej misie, si k sebe znovu nasli cestu. Obaja si vsak bolestne uvedomovali, ze coskoro sa opat rozidu a tentokrat to uz moze byt navzdy…

Bobby vysiel na druhe poschodie a riadiac sa pokynmi majitelky vstupil do druhym dveri na pravo. Miestnost, v ktorej sa ocitol bola plna starych knih, byliniek a vesteckych pomocok. Neveriacky si prezrel krystalovu gulu, tarotove karty aj salky na vestenie z cajovych listkov. Pokrutil hlavou a presiel k oknu, pri ktorom lezala mala flasticka slaboruzovej farby. Vonku zacalo prsat a dazdove kvapky dopadali na sklo, po ktorom sa hladko klzali nadol, navzajom sa po ceste zdruzujuc. V Bobbym prebudili potlacene pocity a on sa neubranil vzlykom. Nepatril k uplakanym typom a bola to uz ista doba odkedy sa podvolil slzam, ale dnes sa spametaval z prilis velkej straty. Pri jeho praci bol zvyknuty na smrt priatelov a kolegov, no smrt Winchestrovcov ho zasiahla ovela viac, ako ocakaval. Dean a Sam boli svetlymi bodmi jeho zivota. Uz od malicka ho dokazali rozosmiat aj nahnevat. Bobby vlastne deti nemal a vedel, ze potom, co sa stalo jeho manzelke, ani mat nebude. Mozno preto sa tak velmi otvoril obom bratom a vpustil ich do svojho srdca. Doma mal odlozene ich detske kresby a v pameti starostlivo ulozene vsetky spolocne okamihy. Vtom oblohu pretal blesk sprevadzany dunivym hrmenim akoby aj nebesa smutili nad stratou hrdinov tohto sveta. Bobby si ale opat vsimol malej flasticky a nahnevane si utrel tvar. Este nie je vsetko stratene, este ich mozu zachranit. Dnes sa po prvykrat vo svojom zivote vzoprel zasade ‘co je mrtve, ma mrtve aj ostat’. Pevne uchopil flasticku do lavej ruky a raznym krokom sa pobral dole. Obcas je proste nutne sa postavit aj proti vlastnym zasadam.

Lestat ako prvy prerusil zrakovy kontakt a zlozil na zem krabicu plnu sviecok roznych farieb, tvarov a velkosti. Desire pootvorila usta, ze nieco povie, ked do miestnosti vstupil Bobby, a tak len ticho zamrmlala ‘dakujem’. Potom zacala kontrolovat, ci nieco nechyba. Ritual musel byt prevedeny uplne presne, aby fungoval.

“Myslim, ze mame vsetko, ale je tu jeden problem.” Bobby aj Lestat sa nervozne zamrvili.

“Budem schopna sa so Samom rozpravat, ale nie som si ista, ci ma bude chciat aj pocuvat. Som to predsa ja kvoli komu je tam, kde je. Pochopte, ze prave teraz sa prilis utapa vo vlastnej vine a ja ho pravdepodobne nedokazem presvedcit, ze v skutocnosti za nic nemoze.”

Bobby stratil nervy.
“Ak nevies ako mu pomoct, tak preco si povedala, ze ho zachranis?!”
“Nepovedala som, ze nemam plan!” nevrlo odvrkla Desire. “Len sa vam nebude pacit.”
Bobby na nu len zaganil.
“Tak by bolo fajn, ak by si sa s nim podelila.”
Desire mu nenavistny pohlad opatovala.
“No… neviem ho presvedcit o tom, ze je nevinny, no mozno by mohol uverit, ze niekto inny, je vinny viac nez on.”
Bobby na nu len nechapavo hladel.
“Niekto iny? To ako kto? John?”
Desire nadvihla obocie nad pravym okom na znak toho, ze presne Johna mala na mysli.

“To zartujes, vsak? Nemozes Sama postvat proti Johnovi. Ti dvaja sa stale hadali a ak by Sam zacal Johna teraz ozaj nenavidiet, pravdepodobne by ho uz nikto nikdy nepresvedcil o tom, ze John bol dobrym otcom.”

Desire opat nadvihla obocie, no tentokrat tym chcela dat najavo, ze dost pochybuje o johnovych rodicovskych schopnostiach. Bobby prevratil ocami.

“ Fajn, fajn. John nebol najlepsim otcom na svete, ale urcite si po smrti nezasluzi, aby nanho jeden z jeho synov spominal s nenavistou. Vzdy robil to, co povazoval pre svojich synov za najlepsie. Parkrat sa rozhodol nespravne, ale sakra, ved vsetci sa mylime, tak z neho nerob vacsieho bastarda, nez v skutocnosti bol!”

Desire bobbyho vybuch zaskocil, no aj tak dokazala ihned zareagovat.
"Viem, ze John bol tvojim priatelom a samozrejme nepopieram, ze sa snazil. Vzdy lepsie mat za otca jeho ako skoncit v decaku. John svojich synov ozaj miloval. Mna o tom presviedcat nemesis, no bohuzial momentalne mame na vyber len dve moznosti. Bud to vsetko zabalime a nechame Sama tam, kde je alebo to riskneme a ja preniknem do jeho mysle. Vtedy si to ale odnesie John. Stale mozme dufat, ze ty a mozno aj Dean mu pomozete uvedomit si, aky John vlastne bol."

Bobby vedel, ze Desire ma pravdu, ale ako johnov priatel s niecim takym nemohol suhlasit. Pozrel preto s nadejou na Lestata, ktory doteraz len ticho pozoroval ich vymenu nazorov.

“Ja myslim, ze by sme to mali risknut. Momentalne totiz nemame, co stratit.” Vyhlasil Lestat.
Bobby teda nahnevane prikyvol. Mali predsa pravdu, momentalne nemali co stratit.


Naposledy upravil dion-fortune dňa 29.08.08 12:52, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
milleniumfalcon
Pocestný duch
Pocestný duch
milleniumfalcon


Počet príspevkov : 55
Registration date : 30.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty05.06.08 13:59

WOOOOOW! Secrets & Awakening - Stránka 15 103511 Zase super. No čo iné dodať? Je to úžasné, napínavé, no jednoducho skvelé. Pripomenulo mi to také ticho pred búrkou.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty05.06.08 14:13

jeeej dakujem 603 603 603 a mas pravdu, je to take ticho pred burkou Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 uz coskoro sa teste na riadne hromy, blesky Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 Secrets & Awakening - Stránka 15 707500 Secrets & Awakening - Stránka 15 284389
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty05.06.08 14:56

Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 To byla moc pěkná část! Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Nádherně si vypsala pocity Sama i Deana... bylo to tak krásně smutné Sad Jak oba potřebují pomoci od toho druhého Secrets & Awakening - Stránka 15 199226 Moc se mi to líbilo Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 Lestat a Desire jsou zajímavé postavy. A ten jejich rozhovor byl zajímavý. Takový vážný, ale při přečtení téhle věty:
citácia :
Vzdy lepsie mat za otca jeho ako skoncit v decaku.
Jsem vyprskla smíchy Secrets & Awakening - Stránka 15 99937 Secrets & Awakening - Stránka 15 99937 To se ti vážně povedlo! Secrets & Awakening - Stránka 15 312566 Secrets & Awakening - Stránka 15 312566 Jsem moc zvědavá na další část!! Kdyže se tady tak asi objeví?? Secrets & Awakening - Stránka 15 999804
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty05.06.08 14:58

Tak Paríš ťa teda musel riadne inšpirovať to som zvedavá čo máš za lubom Secrets & Awakening - Stránka 15 666500 juj a dalšia perfektná časť samozrejme ,ale ked si tam dala to čo si myslel Sam ved ja ked som to čítala som s toho dostávala riadne šoky a potom tie Deanove pocity pane bože ja som len tak každé slovo hltala ,že čo a potom len "Sam, prosim… Zachran ma…"tak toto ma dorazilo Secrets & Awakening - Stránka 15 11674 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 chudáčikovia a konečne aspoň na chvílu tie svine dali DEanovi pokoj tuším tam nabehnem už Secrets & Awakening - Stránka 15 332617 Secrets & Awakening - Stránka 15 332617 Secrets & Awakening - Stránka 15 199226 Secrets & Awakening - Stránka 15 199226 som zvedavá ako Deira od tial toho Sama privedie a zas to schytá John no čo už aspoň bude Sammy živý ,ale ja chcem aj Deana dúfam,že tam vydrží inak je so mnou amen Secrets & Awakening - Stránka 15 260605 Secrets & Awakening - Stránka 15 260605 Secrets & Awakening - Stránka 15 87642 Secrets & Awakening - Stránka 15 87642 Secrets & Awakening - Stránka 15 21835 602 proste zase si ma raz ohromila vážne obdivujem to čo píšeš je to neuveritelne úžasné už sa teším čo bude v dalšej časti ved ma asi porazí ,že ticho pred búrkou to neprežijem to už teraz viem ty dobre vieš ,že túto poviedočku milujem a každá časť je pre mňa dokonalá takže ja som ako vždy spokojná pretože nádhera krása Secrets & Awakening - Stránka 15 312566 Secrets & Awakening - Stránka 15 312566 Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Secrets & Awakening - Stránka 15 949816 Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 702 702 Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 Secrets & Awakening - Stránka 15 325299 Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863
a ,že hromy blesky to už sa začnem pripravovať Secrets & Awakening - Stránka 15 806497 Secrets & Awakening - Stránka 15 806497
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty05.06.08 15:05

Pokráčko.....huráááááá Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 jdu na to Secrets & Awakening - Stránka 15 325299

Teda dion....kdyby jsi viděla jak pracovala moje představivost 603
citácia :
Mierne zvlnene dlhsie vlasy mu padali na ramena a par pramienkov miestami zakryvalo jeho nadhernu tvar
702 702
citácia :
Tricko mu obopinalo svaly, ktore boli konecne uvolnene
Secrets & Awakening - Stránka 15 998745 Secrets & Awakening - Stránka 15 998745 Secrets & Awakening - Stránka 15 998745 no jo, sem ztracenej případ 603 603
No a dion pak to přišlo....ty jejich myšlenky a já jsem totálně hotová Secrets & Awakening - Stránka 15 364896 Secrets & Awakening - Stránka 15 364896 jak jeden potřebují druhého a volají ho o pomoc Secrets & Awakening - Stránka 15 199226 ...tohle je tááák smutný....a já to přitom táák miluju Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Chudáček Dean...hned mě před očima naběhla jedna scéna Secrets & Awakening - Stránka 15 199226
citácia :
Ach Sam, tak strasne to boli… Prosim, ponahlaj sa, kym nebude neskoro. Potrebujem, aby si ma zachytil, pretoze padam a padam hlboko. Potrebujem, aby si tu teraz bol pre mna tak, ako som tam ja bol pre teba cely zivot. Skratka potrebujem pomoc. Sam, prosim… Zachran ma…”
a jak už Dean prosí o pomoc...to mě dorazilo. Secrets & Awakening - Stránka 15 568939 Když si vezmeme,že on si vždy (a obzvlášť před Sammym) hraje na tvrďáka a ted prosí Sama o pomoc Secrets & Awakening - Stránka 15 364896
No a Bobby....jak to prožívá. No jo, kdo by neměl naše Secrets & Awakening - Stránka 15 335560 rád. Ti si dokážou získat každého Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Ale teda musím říct dion,že Johna nešetříš. Jsem zvědavá co máš pro něho dál v plánu ...co se o něm ještě dovíme Shocked
Bylo to opět strašně pěkné pokráčko...prostě jako vždy Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 sice jsi mě ještě nezachránila Sammyho....ale je to na dobré cestě (aspoň doufám Secrets & Awakening - Stránka 15 555452 ) a jsem fakt moc a moc zvědavá, co máš dál v plánu s Deanem Shocked
Budu se těšit,že pokráčko tu bude co nejdřív ......prosím Secrets & Awakening - Stránka 15 260605 Secrets & Awakening - Stránka 15 260605 Secrets & Awakening - Stránka 15 260605 Secrets & Awakening - Stránka 15 260605 Secrets & Awakening - Stránka 15 260605
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty05.06.08 16:29

jezisi baby, to boli tak krasne komenty Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 pokracko neviem kedy bude Sad dufam, ze co najskor. rada by som napisala dalsiu cast cez vikend, ale ak to nevyjde, tak potom v piatok o tyzden asi... uvidim ako na tom budem so zubami, kedze v stvrtok mi dva idu trhat doors

Madlen: jeeej diki 603 ja som to schvalne davala tak vaznejsie, lebo je to vazna situacia, ale nemohla som si odpustit aj male odlahcenie atmosfery 601 som rada, ze lestata a desire povazujes za zaujimave postavy, pretoze minimalne v jednej casti chcem podrobne opisat ich minulost a spolocnu historiu a pod. takze sa o nich este toho vela dozviete Secrets & Awakening - Stránka 15 284389

Soniq: no ano, uz som si stihla vsimnut ako tuto poviedku zboznujes a ani nevies ako velmi ma to tesi Secrets & Awakening - Stránka 15 258431 Secrets & Awakening - Stránka 15 258431 Secrets & Awakening - Stránka 15 258431 to je proste uzasny pocit mat takeho fanusika 603 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 a pariz ozaj inspiroval hlavne farbami, tvarmi a podobne, takze pomoze velmi pri opisoch niektorych veci Wink pocity som tam dala naschval, lebo sa to tam podla mna hodilo... ukazat ako velmi jeden na druhom lipnu.... no a ponuknem vam za chvilku spoilerik o mojich predbeznych planoch pre poviedku, tak sa dozvies viac Very Happy

janka: a heh tie opisy som si nemohla odpustit Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 a aj moja fantazia pri nich skvelo pracuje Secrets & Awakening - Stránka 15 707500 proste to bol zamer Very Happy ohromne ma tiez tesi, ze sa vam tie emocie pacili Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 a co sa johna tyka, tak ach jaj.... 603 proste ho rada vykreslujem ako bad assa :shame:

no a plany su a hlavne ohladom deana velmi zaujimave Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 ak nestihnem pokracko cez vikend, tak vam ponuknem dlhy spoilerik o tom, ako sa asi bude poviedka vyvijat Very Happy

este raz vam vsetkym dakujem, ste uzasny Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty07.06.08 15:33

Takže najprv sa zahráme na hluchých a nemých a len sa pozeraj:
affraid affraid Evil or Very Mad Secrets & Awakening - Stránka 15 202744 Secrets & Awakening - Stránka 15 202744 Secrets & Awakening - Stránka 15 460216 Secrets & Awakening - Stránka 15 460216 Secrets & Awakening - Stránka 15 460216 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Secrets & Awakening - Stránka 15 199226 Secrets & Awakening - Stránka 15 335560 Secrets & Awakening - Stránka 15 862204 Secrets & Awakening - Stránka 15 199226 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 677692 Secrets & Awakening - Stránka 15 677692 Secrets & Awakening - Stránka 15 677692 Secrets & Awakening - Stránka 15 900747 Secrets & Awakening - Stránka 15 900747 Secrets & Awakening - Stránka 15 900747 a nakoniec celkový dojem: Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346
Tak, a teraz so slovami Secrets & Awakening - Stránka 15 518608 Zabíjaš ma s Deanom, vážne....Nie som žiadna moc akčná osoba ale pre neho by som bola schopná byť ako Lara Croft a v čase môjho príchodu by Peklo zamzlo, ak by mi odmietli vydať Deana, alebo by sa ho čo i len trošinku dotkli.... Secrets & Awakening - Stránka 15 332617 Secrets & Awakening - Stránka 15 332617 Naozaj pevne verím, že bude dýchať a že jeho úpenlivé želanie bude vyslišané
Sam ma naozaj dostal, to všetko, čo teraz prežíva, tie jeho pocity, ajajaj, pekne sa vyžívaš v týraní mojej ubolenej dušičky z Deana, teraz Sam, no už som chcela za ním ísť a 701 701
A čo sa týka Johna, dievča, čo mi z neho mieniš urobiť zas? Kruci, ale dúfam, že to prežijem, nech ho opíšeš akokoľvek, budem ho mať rada....
Bobbyho spomienky na brothers, keď boli malí, bolo to naozaj smutnučke a krásne....
Takže, budem sa tešiť na ďalšie časti, pevne verím, že nakoniec budú znova alive a ešte na koniec: Lestat a Desire, tam niečo tuším a vychutnávam si to, je to také malinké oživenie okrem toho hlavného deja, kde mám pocit, že zinfarktujem pri každej vyliatej slze od Winchesterovcov....
Ešte posledné písmenká Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty07.06.08 17:22

Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúchvatnéééééééééééééééééééé
Perfeééééééééééééééééééktnééééééééééééééééééééééééééééé
Nááááááááááááááááááááááááááááááádhernééééééééééééééééé
Senzačnééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346
704 704 704 704 704 704 704 704 704 704 704 704 704 704 704 704
702 702 702 702 702 702 702 702
Secrets & Awakening - Stránka 15 170639 Secrets & Awakening - Stránka 15 404917 Secrets & Awakening - Stránka 15 258431 Secrets & Awakening - Stránka 15 177401 Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Secrets & Awakening - Stránka 15 199226
Môže byť? 603


Naposledy upravil Violet dňa 08.06.08 13:54, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty07.06.08 18:37

jeeej dakujem baby 603 603 603

Tina: tak ten zaciatok bol skvely Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 tie smajle nemali chybu Very Happy a potom tie tvoje krasne slovicka tiez nie Very Happy no pozeram, ze ta ozaj dostavaju niektore veci Shocked no tak to este ozaj bude trocha huste s deanom aj samom a ci obaja budu alive, no neprezradim na 100 percent este, vsak coskoro sa dozviete, no poviem ti, ze aj keby obaja nakoniec prezili, tak urcite nebudu rovnaki ako predtym No a john... no nemaj strach, ono potom ho zase vykreslim aj v dobrom svetielku Wink

violet: no krasne si to napisala, ale chcela by som ta poprosit ci by si tam trochu neubrala z tych pismen, lebo to tak trosku roztiahlo forum Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 ale inak samozrejme dakujem krasne za koment Secrets & Awakening - Stránka 15 92299 velmi ma potesil Wink
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty12.06.08 21:54

A zajtra už bude pokráčko alebo kedy?? 603
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty12.06.08 23:04

Ja musim povedat ze toto bolo uzasne 702 Tym odstavcom kde Sam hovori o tom topeni si ma D.O.R.A.Z.I.L.A. to bolo neuveritelne..Este som len citat zacala a uz som mala slzy v ociach Secrets & Awakening - Stránka 15 71416 Krasne napisane Secrets & Awakening - Stránka 15 430869 aj Dean..Chudacik..Ta veta..Ach Sam..tak strasne to boli Secrets & Awakening - Stránka 15 80513 ja to hrozne prezivam a uz len ked si to predstavim Secrets & Awakening - Stránka 15 202744 Secrets & Awakening - Stránka 15 568939 .. A Bobby..ach on je uzasny..mui to byt tiez pre nho tazke Secrets & Awakening - Stránka 15 87642 a som velmi zvedava ako to vymyslis dalej..Ja necem aby Sam nenavidel Johna..ale som veelmi zvedava..a tie opisy o tych svaloch..omg dievca ty ma dorazas Secrets & Awakening - Stránka 15 998745 uplne perfis Secrets & Awakening - Stránka 15 312566 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty13.06.08 22:57

takze este raz vam vsetkym dakujem Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 Secrets & Awakening - Stránka 15 891817 dopisala som dalsiu cast a velmi sa ospravedlnujem, ale flashbaky sa nakoniec nekonali Rolling Eyes dnes som akosi v tomto smere nemala inspiraciu, ale slubujem vam, ze sa k tomu este vratim a opisem vsetko, co Desire Samovi ukazala. No toto je zatial posledna cast na dobu neurcitu, tak si toho uzite Laughing pokracko bude pravdepodobne niekedy v prvy julovy tyzden... na dovolonke totiz urcite nieco napisem, takze uvidim ako sa mi to podari aj prepisat. no enjoy, Sammy je spat Smile

CHAPTER 4- THE RESCUE (ZACHRANA)


Bobby, Lestat a Desire sa teda pobrali do podzemia, kde ostali tela oboch Winchestrovcov. Najprv Desire rozmiestnila okolo Sama sviecky do perfektneho kruhu. Potom ich pomaly zacala zapalovat a mrmlala si pritom slovicka, ktorym Bobby nerozumel. Dost ho zarazilo, ze nepouzila latincinu, no viditelne nebol jediny prekvapeny. Lestat sa k nemu otocil a sokovane zasepkal:
“To je aramejsky jazyk, znamy aj ako jazyk Krista.”
“Krista?” spytal sa Bobby neveriacky.
Lestat len prikyvol. Obaja na seba zacudovane hladeli a nedokazali pochopit, preco demon pouziva Kristovu rec.

Desire si bud ich udivu nevsimla, alebo sa ho rozhodla ignorovat, lebo opatrne pokracovala dalej v ritualy. Ked zapalila poslednu sviecku vzala do ruk flasticku s elixirom a jemne nou potrela Samove pery. Potom zvysok vypila a par sekund ostala ticho sediet so zavretymi ocami, cakajuc kym sa moc carovnej tekutiny prejavi naplno. Ked pocitila zname teplo v jej vnutri, pomaly oci otvorila, no tie uz viac neboli prenikovo cierne, ale ziarili rovnakou farbou, akej bol obsah flasticky.

Bobby aj Lestat hladeli do jej slaboruzovych oci a zastavil sa im dych. Jej pohlad bol mesmerizujuci a vyzaroval obrovskou silou, z ktorej im na chvilu prebehol mraz po chrbte. Desire zodvihla ruky a opat zacala hovorit v starodavnom jazyku, no tentokrat bol jej hlasny vyrazny a kazde slovo bolo dosledne zartikulovane. Netrvalo dlho kym jej z dlani zacalo vychadzat slaboruzove svetlo. Desire nimi chytila Samove ruky a pevne ich zovrela. Potom sa naklonila a ticho mu nieco zasepkala do ucha. Na to sa jej pery stretli s jeho a Bobbymu s Lestatom takmer vypadli oci. Ich bozk bol kratky a v momente, ked skoncil upadla Desire opat do bezvedomia. Lezala na samovej hrudi a stale ho drzala za ruky. Jej stisk uz sice polavil, no spojenie ostalo. Tisice malych ruzovych iskriciek putovalo z jej dlani do jeho a kruh, v ktorom sa nachadzali tiez zaziaril touto farbou. Bobby a Lestat boli uneseny krasou tohto vyjavu. Vyzeralo to ako vystrihnute z nejakej rozpravky. Mlcky tam stali a cakali, kym sa Desire a Sam preberu.

Akonahle sa Desire odtiahla od samovych hebkych pier vedela, ze je to tu. Jej mysel sa od nej vzdalovala a prenikala do tej samovej. Postupne do seba zapadali ako kusky z puzzle. Tentokrat bolo ich spojenie kontrolovane a posilnene magickou mocou. Desire sa chvela vzrusenim, este nikdy predtym sa nikomu takto uplne neotovrila. Bola uchvatena silou, ktora ju spajala so Samom. Vtom sa pred nou objavil. Tentokrat uz sice jeho bolest necitila ako svoju vlastnu, no jediny pohlad stacil na to, aby jej bolo jasne, ako velmi trpi. Pomalymi krokmi sa k nemu zacala priblizovat, zo strachu, ze by ho mohla vydesit. Sam vsak stale nevnimal nic okolo a tak pred nim poklakla na uroven jeho oci. S obavami ho jemne pohladila po tvari a zasepkala:
“Sam?”
Fyzicky kontakt na Sama zabral a on si uvedomil jej pritomnost. Okamzite sa vsak so strachom od nej odtiahol. Desire len smutne sklopila hlavu a zacala sa ospravedlnovat:
“Mrzi ma, ze som ti tak ublizila. Myslela som, ze je nevyhnutne, aby si zomrel, no vidim ako velmi som sa mylila. Tvoj brat ta potrebuje, prosim vrat sa so mnou spat.”

Sam parkrat zamrkal snaziac sa spracovat jej slova, no potom len pokrutil hlavou.
“Sam… Viem, ze sa vinis za to, co sa stalo. Ved som to bola ja, ktora ta donutila tomu uverit, no nikdy som ti neukazala vsetko. Videl si len to, ako si Deanovi ublizoval, no co si si neuvedomil bolo, ze si jediny kto mu ukazal, ako velmi ho milujes. Co myslis, preco sa na teba Dean nikdy nehneval? Samozrejme bolo to aj preto, co k tebe citil, no nebol to jediny dovod. Vzdy ked sa jeho srdce lamalo si spomenul na chvile, ked si k nemu vzhliadal s uctou a obdivom; ked si sa schulil do jeho narucia a citil bezpecne; ked si mu povedal ako velmi ho mas rad. Nie si to ty, kto rozstiepil jeho vnutro a nikdy sa nepokusil pozbierat zlomene kusky jeho osobnosti naspat. Bol to tvoj otec, ktory dokazal len ublizovat.”

Sam sa na nu pozrel s nadejou v ociach. “Je mozne, aby mala pravdu?”pytal sa sam seba. Zacalo ho, ale znepokojovat, ze tak odrazu zmenila nazor. “Co sa stalo, ze sa ho snazi presvedcit o tom, ze je nevinny?” No ked sa jej chcel na to spytat, jej dlan zaziarila slaboruzovou farbou a dotkla sa jeho cela. Vtom sa vsetko okolo zahmyrilo a rozmazalo. Ocitli sa v jeho spomienkach a Sam mohol len udivene pozorovat, ako jeho male ja bezi s otvorenou narucou k Deanovi. Ten ho pevne uchopil a nadvihol do vzduchu, kde sa nanho ziarivo usmial.
“Tak co? Aky bol prvy den v skolke?”

Sucasny Sam len otvoril usta. Chcel nieco povedat, ale ostal uplne onemeny dojemnostou momentov, ktore sa pred nim zacali odohravat.

Najprv sa spolu s Desire vratili do spomienok, kde Deanovi dokazoval svoju bratsku lasku, potom mu ukazala, ako sa spraval John a Sam naletel na jej hru. Uveril, ze John je vinny za vsetko, co sa stalo a citil, ako mu z hrude pada tazky kamen; ako sa mu dycha ovela lahsie; ako sa odrazu citi volny… Na druhu stranu sa jeho vnutro zacalo zaplnat pocitom rovnako silnym ako bola vina. Horel nenavistou voci svojmu otcovi a preklinal ho za to, co sposobil.

Desire si vsimla zmeny v Samovi a tak ich cestu minulostou ukoncila.
“Tak co? Si pripraveny vratit sa medzi zivych?” Sam sa na nu len demonsky usmial. Desire sa teda k nemu opat naklonila a zacala ho bozkavat, tentokrat jej vsak Sam bozk opatoval. Desire vydesilo ako dravy a nenasytny bol, akoby sa mu to pacilo. No opat to netrvalo dlho a ona mohla citit, ako sa zacina jej mysel od Samovej vzdalovat. Casti, ktore do seba tak perfektne zapadli sa pomaly zacali oddalovat a po par sekundach ju uz so Samom nespajalo nic.

Bobby a Lestat stali v chladnej miestnosti podzemia nekonecne dlhu dobu, ked ich pozornost odrazu uputali tela Desire a Sama, ktore zaziarili, a ked zhasli, ich majitelia sa zacali preberat. Bobby takmer vyskocil od radosti. Takze aspon jedneho Winchestra sa im uz podarilo zachranit.

Desire sa prebrala na pevnom, dokonale vypracovanom muzskom tele a okamzite sa ospravedlnujuco odtiahla. Chcela sa aj ustne ospravedlnit, no ked otvorila usta, ostala sokovane hladiet na zvrateny usmev, ktory mal Sam na tvari. Toto nebol Sam na akeho bola zvyknuta. Nieco v nom sposobilo, ze ju az striaslo a ona sa odrazu zacala obavat, ci urobili dobre, ked ho priviedli spat. Mozno by naozaj vsetko mrtve, malo mrtve aj ostat. So smrtou sa predsa nema zahravat a ako tak hladela do samovych akosi cudne chladnych oci, spytala sa sama seba, koho alebo co, to vlastne priviedla spat.


Naposledy upravil dion-fortune dňa 14.06.08 9:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty14.06.08 2:13

uuf...no ja teraz faakt nemaam slov Very Happy veelmi veelmi dobraa praca 704 704 704 704 704 táto poviedka bola veelmi ale veelmi smutna..no i tak sa mi moooc paačila lol! neviem sa dočkať pokračovania Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863

prajeem ešte veelaa takýchto dobrých nápadov!!! Secrets & Awakening - Stránka 15 103511
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty14.06.08 9:56

Kacena: vdaka, ale ja este s tymto nekoncim Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 len som napisala, ze pokracko neviem kedy bude, takze toto je posledna cast na dobu neurcitu, ale pokracovania este budu Wink musim predsa doriesit deana, lestat,desire aj sama... navyse vam este chcem dovysvetlovat par veci, takze toto este ani zdaleka nie je koniec. Chcela by som sa trafit do 15 kapitol, tak ako som to mala v Secrets poviedke Smile a toto je len 4 kapitola, takze ozaj este sa mate na co tesit Very Happy

no a posledne som slubila spoiler, takze vam ho sem teraz dam Very Happy

Spoiler:

tak to mate taky predbezny plan na poviedku do buducnosti, snad sa vam bude pacit ako vyriesim nakoniec vsetky tie veci Very Happy
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty14.06.08 10:36

Tato cast bola tiez skvela 702 tesim sa uz veeelmi na pokracko..ach len to bozkavanie tam nemuselo byt Secrets & Awakening - Stránka 15 316745 Secrets & Awakening - Stránka 15 284389 Secrets & Awakening - Stránka 15 312566
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty14.06.08 10:41

dionka, tak to si moc pěkně vymyslela! Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Secrets & Awakening - Stránka 15 104346 Já si to už četla včera, ale to jsem už byla v takovém polospánku, tak jsem si komentář nechala až na dnešek Very Happy Další úžasná část Secrets & Awakening - Stránka 15 103511 Secrets & Awakening - Stránka 15 103511 Krásně se ti povedlo napsat, jak Desire přivedla Sammyho zpět. Celý ten rituál kolem toho a tak... prostě NÁDHERA!! Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Secrets & Awakening - Stránka 15 214863 Škoda jen že flashbacky nebyly Sad ale jasně, když není inspirace, tak se do toho nenutit 703 takže v pohodě... Very Happy No ale nevím nevím, jak to přežiju do další části! Ten konec Shocked Shocked Já na to hleděla jakože CO? Shocked Shocked Copak se nám stalo se Samem???!! To bude ještě hodně zajímavé... I když další část bude až za delší dobu, moc se na ni těším!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Secrets & Awakening
Návrat hore 
Strana 15 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» AWAKENING THE SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: