Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
AutorSpráva
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 21:48

Weronička kniha Midnight Sun bude celá Twilight sága prerozprávaná z Edwardovho pohľadu, teda to bude zase celý Twilight, New Moon, Eclipse a Breaking Dawn v jednej knihe, len to bude rozprávať Edward... teda podľa toho ako som tie ukážky čítala (prvú kapitolu a potom ešte jeden úsek, čo sem, myslím cleo hodila, a to bolo z New Moon) to asi tak bude... som si tak na 80% istá, ale toto nie je official. len si to myslím. 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 21:56

Midnight Sun je len twilight z edwardovho pohľadu 603 ten úsek, čo sem hádzala cleo je na stránkach stephenie meyer ako bonus. tiež je to tam písané aj z pohľadu rosalie. ja si nemyslím, že MS bude celá sága z edwardovho pohľadu. No i keď ktovie... možno to nakoniec stephenie tak napíše. ja by som bola za Laughing

Midnight Sun má zatiaľ 10kapitol na nete a pokiaľ som to správne pochopila, tak na ňom momentálne stephenie pracuje.
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 22:02

AHA!!!!! takže to je takto, hmmm. dobre, tak sorry za mylné infos 603 . ale fakt by to bola sranda, keby bola v tej knihe celá sága.
dúfam, že aj tie bonusy vyjdu aj knižne, to by som si rada prečítala Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 22:05

v pohode, ja len dúfam, že som to dobre pochopila Laughing ono tých bonusov je na stránke viac. tuším aj niečo od jacoba... ja som ich nečítala všetky, len ten z edwardovho pohľadu 603 ale zase nie je ich dosť na vydanie knihy No ale tak bolo by fajn ak by ich stephenie napísala viac Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 934194
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 22:11

to by bolo 702 o tom niet pochýb
ja som si už na nete kukala plno ďalších kníh s podobnou tématikou (teda upíri, vlkolaci, shapeshifter a podobne) len škoda, že nie sú preložené a dostať ich len mimo SR Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 199226 . ale ani tak to nemusí byť zlé, aspoň by som si precvičila moju anglinu (samozrejme keby som sa k nim dostala)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 22:17

ja hlavne dúfam, že MS dokončí Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 260605 lebo to tiež vravela, že to nespraví, keďže tie kapitoly unikli a objavili sa na nete Rolling Eyes ale jej brat seth písal, že na tom pracuje tak neviem confused

a mne by bolo jedno či by to bolo v anj alebo nie 603 no a knihy s úpirmi sú ešte moje obľúbené od Anni Rici 702 akože lestat forever Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 430869 ona má tie kroniky tiež dobré. no a potom jirí kulhánek- nočný klub a vládci strachu sú dobré knihy, aj keď to je dosť sci-fi a krváky.
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty12.01.09 22:29

hej, hej Anne Rice a jej Vamipre Chronicles (10 knih) to je už pomaly klasika 702 . kamoška si kúpila dve knihy z tej série The Vamipre Lestat + The Queen of the Damned. ja som si ich trošku prelistovala a celkom v pohodičke sa to číta.
inak celkom fun je aj Charlaine Harris a jej príbehy, podľa ktorých točilo HBO seriál True Blood, Sookie Stackhouse (Southern Vampire) series.
alebo potom zaujímavo vyzerajú P. C. Cast + Kristin Cast a House of Night series, Melissa de la Cruz Blue Bloods series.
a aj čosi z iného súdka: Scott Westerfeld Uglies series to je z blízkej budúcnosti a o teenageroch, kde podľa prvej knihy v blízkej budúcnosti natočia aj film.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.01.09 16:05

zatiaľ som stihla z tej knihy Súmrak len dvesto strán,ale musím priznať je to naozaj Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 284389 skvelá kniha.Ďakujem za radu všetkým. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 214863 Mám problém keď sa od nej musím odpútať Shocked
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.01.09 18:24

súmrak je fakt taká dobrá knížka ako mi všetci vravia????......pretože ju mám možnosť čítať tak chcem vedieť či sa to oplatí ale ako vidím tak ano Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty14.01.09 16:35

Dzowika jednoznacne ano, takze citaj,ak mas moznost Very Happy
ja som si dnes objednala na Martinuse tu knihu, specialne obrazkove vydanie k filmu... boli tam sice dve verzie, jedna za 800Sk a druha za 450Sk, objednala som tu druhu Laughing

inak...
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty14.01.09 21:19

Dakujem baby za info o MS Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 103511 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 103511
Faith ja som na amrtinuse nasla iba tu knihu za 800Sk..to obrazkove vydanie 603 confused
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty16.01.09 13:02

Weronička to fakt??? ja som tam nasla obe confused
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty23.01.09 15:14

Holky z CZ, mohla by som mať na vás jednu velikánsku prosbu? Iba vraj v CZ sa dá kúpiť kniha od Gastona Lerouxa - Fantóm opery, tak ja len.... 603 mohli by ste poobzerať po okolí, či je to pravda? Patrí vám všetkým dopredu veľké diki Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 103511 Bo v Martinuse, ani na Gorile ju nemajú a celkovo som sa tu s touto knižkou ešte nestretla v kníhkupectvách, odkazuje ma to na české stránky confused
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty23.01.09 15:42

ja som dnes dostala do rúk nekroskop do briana lumleya. je to prvý diel 5dielneho cyklu a zatiaľ to vyzerá celkom dobre. samozrejme sú tam úpiry a ľudia so špeci schopnostiami, takže až to dočítam dám vám vedieť aké to bolo Wink
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty23.01.09 19:10

dion-fortune napísal:
ja som dnes dostala do rúk nekroskop do briana lumleya. je to prvý diel 5dielneho cyklu a zatiaľ to vyzerá celkom dobre. samozrejme sú tam úpiry a ľudia so špeci schopnostiami, takže až to dočítam dám vám vedieť aké to bolo Wink


Takze skutocnosti ma tato seria asi 13 dielov , z toho je 11 prelozenych do cestiny. Je dost zaujimava seria . Aj ked sa mi viac pacili prve 5 diely
Spoiler:
.
Potom nasleduje trilogia pod nazvom Svět Vampýrů. Kde proti sebe stoja dvaja bratia. Potom nasleduje dve romany pod nazvom Ztracené roky..

A nakoniec opat trilogia pod nazvom Pobočka E..
Ja osobne som precital 8 casti na mobile. Este ma aj 9 a 10 cast . Zial precitane casti som uz davno vymazal .
Ale tu sa daju kupit niektore casti z tejto serie. Takisto tam najde popis jednodlivych knich. Vsetko na tejto stranke
kód:
http://www.brloh.sk/knihy.php?kluc=L&zaner=4&co=
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty23.01.09 20:27

jééj díki za info Wink som nevedela, že je to až toľko kníh Shocked lebo toto čo ja čítam je len tá prvá časť, nie? ktorá má len 5 kníh, ale tak dobre vedieť.... ak ma to bude baviť, tak si to zoženiem... ja to prečítam aj v anj ako ebooks ak ma to chytí alebo zbehnem do nášho brlohu... zatiaľ som ale len začala, takže sa ešte neviem vyjadriť, každopádne vám po prečítaní dám vedieť, čo si myslím Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty04.02.09 22:32

okey takže nekroskop bol skvelý Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 312566 vrelo odporúčam. práve čítam upírov, čo je pokračovanie nekroskopu a zatiaľ je to super 704

Ďalej sa mi do rúk dostala kniha upíri chute a aj ta začala celkom dobre, ale tiež ju ešte nemám dočítanú Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 934194 skrátka momentálne čítam 3 knihy 603

ale tú tretiu som dostala len dnes a je No.1 v mojom rebríčku dôležitosti a je BRISINGR!!! tak akože na toto som čakala tak strašne dlho a taká som happy, že ju mám doma Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 49896 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 49896 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 49896 ešte som len na začiatku, ale je to super.... eragon rulezzzz Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 177401 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 177401 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 177401
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty04.02.09 23:17

Já si počkám, až Brisingr nebude stát pět stovek. Četla jsem to v angličtině a moc mě to teda nebavilo. Jak mě v Eldestu bavila Roranova linie, tak tady jsou na pěst už oba. Počkám, až cena trochu spadne, ať mám aspoň kompletní sérii.

Já jsem začala číst Hyperion, ale nějak se do toho nemůžu začíst. Musím se učit na zkoušku, tak vždycky přečtu jen pár stránek denně.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty05.02.09 13:39

fakt sa ti brisingr nepáčil? Shocked no ale on nie je posledný diel, bude ešte aj 4 603 a mne sa zatiaľ páči, aj keď je fakt, že som len na 77 strane Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 99937 ale tak dnes, hneď potom ako sa umorím politológiou, by som rada pokročila... podľa mňa sa to začalo dobre...

ja mám doma teraz hrozne veľa kníh a nestíham ich čítať Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 87642 ale tak potom vám sem hodím krásne recenzie na všetky Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 316745

no a tak ja som na Brisingr čakala tak dlho, že som tých 23 eur obetovala velice rad Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 316745
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.02.09 11:54

ludkoviaaaaaaaa, sa vam musim pochvalit, ze mi konecne dosla kniha "Twilight- The complete illustrated movie companion" a je totalne krasna, uzasna a bombasticka!!!!!!!!! milujem ju Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 258431 tie fotky, co tam su... niektore som ani nevidela...proste totalna nadhera, idem si to hned precitat Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 258431
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.02.09 14:12

Kamarádka se mi taky svěřila, že od Brisingeru očekávala víc.
Na druhou stranu jsem četla dost ohlasů, které říkají, že tahle kniha je zase o něco lepší nebo stejně dobrá jako obě dvě předchozí.
Těším se, až si jí budu mít šanci přečíst i já a pak se tady vyjádřím i sama za sebe. lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.02.09 14:23

faith: je super 704 mne včera prišli konečne eclipse a breaking dawn Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 258431

ja som už s brisingrom zase o kúsok pokročila a hneď tam bolo dosť torturingu eragona, no tak nemiluj to potom Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 316745 dnes budem asi tiež čítať Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 999804 ak stihnem.
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.02.09 15:56

Mně u Eragona a Eldesta vadil styl psaní. V Eragonovi to bylo takové dost slohově jednoduché, navíc vykrádačka všeho možného a v Eldestovi jako by se Paolini snažil psát hodně květnatě, až to přehnal. Tím "filmem" to úplně dodělali, a dokoukala jsem ho jen do chvíle, dokud tam byl Jeremy Irons, jediný slušný herec tam Very Happy
Brisingr mám už taky doma, ale spíš pro dokompletování série, ale nijak brzo si to asi nepřečtu. Uvidím, v létě možná, až bude klid.

Ale v knihovně jsem konečně ukořistila Asimovu Nadaci, tak se do toho snad pustím co nejdřív.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.02.09 17:10

Mne sa práveže Eragon aj Eldest veľmi páčili 702 a vôbec nemyslím, že by niekoho vykrádal. Hej určite sa inšpiroval aj Tolkienom, ale veľa vecí tam bolo čiste jeho a proste príbeh ma od úplného začiatku pohltil. Štýl písania sa mi tiež páčil confused neviem, ale ja mám túto ságu veľmi rada 603

btw konečne som prečítala aspoň jednu z kulhánkových poviedok, lebo hoci som jeho knihy všetky prečítala už dávno, k poviedkam som sa ešte nedostala, ale wow Shocked on fakt nikdy nesklame. tá jeho poviedka o pilotovi a policajtovi Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 99937 fakt best. Kulhánek rocks!!!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 430869
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty13.02.09 20:04

Tak u mě jednoznačně vede fantasy už od doby, co jsme museli povinně přečíst jeden díl Pána prstenů pro jednu z literárních hodin na univerzitě. Teď mám celou trilogii doma, Silmarillion, Hobita, Nedokončené příběhy, Húrinovy děti a to je od Tolkiena asi vše. Taky se mi líbil Harry Potter, přiznávám bez mučení, ale ještě jsem nečetla poslední díl. Eragon a Eldest se mi taky dost líbily, takže si nejspíš přečtu i Brisingra.

Poslední dobou mě hodně chytily knihy od Dana Browna - Šifra Mistra Leonarda, Digitální pevnost, Pavučina lží, Andělé a démoni apod. Mimochodem, chci, aby někdo zfilmoval Digitální pevnost a hlavní mužskou roli svěřil Jensenovi. 702 702 702

Teď právě čtu Zelenou míli od Stephena Kinga, protože jsem viděla film a líbil se mi, tak jsem chtěla porovnat.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 12 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: