Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty05.01.09 20:52

kaja666
Jasné že neotravuje

kód:
http://ulozisko.sk/118011/midnight_sun.rar
Wink

Spoiler:
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty06.01.09 14:14

cleo : presne viem o čom hovoríš.ani mne sa už breaking dawn nepáči tak ako tie predchádzajúce knihy...ale dočítam to, aby som vedela ako to skončí, lebo by som sa asi zbláznila keby som to nevedela
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty06.01.09 14:31

Dočetla respektive doposlouchala jsem včera nad ránem breaking dawn 702

Spoiler:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty06.01.09 14:38

mne sa breaking dawn páčil confused

ale oki preruším túto twilight debatu na malý moment.

dočítala som Supernaturalist od Eoina Colfera-nič so sn to nemá. sadly Laughing
a celkom sa mi tá kniha páčila. artemis fowl je síce lepší, ale aj toto bolo celkom zaujímavé. ďalej som prečítala dozrievanie do charlotte vale allenovej a tiež to bolo cool. také celkom reálne. souad-upáléna zaživa- tak toto bolo dosť husté. nechápem, ako to sa môže niečo takéto diať a byť úplne normálne No

tieto knihy nie sú práve mojim žánrom, ale myslím, že minimálne tá posledná stojí za prečítanie a sú to fakt zaujímavé príbehy. ten prvý možno až príliš sci-fi, ale aj tak. posledný je zase skutočným príbehom, takže no... skrátka len pár tipov ak sa nudíte a nemáte, čo čítať.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty06.01.09 17:58

Dion knihu od Souad - Upálená zaživa som citala a aj mne sa hrozne pacila... bolo to strasne zive a mne sa az rozum pozastavoval nad tym, ako nieco taketo este vo svete je
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty06.01.09 18:47

Faith: ja som vedela, že je to tam iné, ale že až tak... akože sila. najhoršie na tom je, že sa s tým nedá nič robiť. oni sú tak proste vychovávaní No
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty06.01.09 20:46

Souad: Upálená zaživa som čítala aj ja. a je to fakt sila. to som tiež len krútila hlavou nad tou kultúrou.
takýchto kníh je viacej, ale ja mám doma ešte jednu podobnú, ktorú som tiež čítala. je to Khady: Zmrzačená a ako ďalšia bomba pre silné žalúdky. o čom to je, si možno domyslieť, ale radšej to napíšem takto do spoileru a čítať len na vlastné nebezpečenstvo
Spoiler:
tiež je to skutočný príbeh a striasa ma už len pri pomyslení na to čo v knihe je. uuuuf. ale stojí za to prečítať si to. hádam už len preto, že je tam ďalšia kultúra a jej krutosti. hhhmmmm dobrá recenzia, ale tak čo už pravda je pravda.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 9:45

Dion mna dostalo to, ako ju oblial tym benzinom a zapalim, to bolo hrozne Shocked
Nikita viem, ze z tejto serie vyslo viacero knih,ale este som sa k ziadnej zatial nedostala. ale toto vyzera tiez zaujimavo... je to brutalne strasne
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 11:27

Faith: no ja som bola vyhúkaná Shocked

Nikita: no znie to dobre... uvidíme kedy budú penky

no a ja som dnes došla k vážnemu rozhodnutiu a objednala som si breaking dawn a eclipse cez martinus v anj Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 934194 dúfam, že mi ešte zvýši aj na tretiu knihu supernaturalu, keď vyjde Cool
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 12:11

Dion skvele rozhodnutie! neolutujes Wink Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 12:15

tak to dúfam Laughing moje ťažko našetrené peniaze som do toho investovala Laughing ale tak hádam hej.... si potom aj twilight a new moon objednám v anj až budem mať penky.... čo bude ktovie kedy, ale neva Laughing
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 12:23

ale tak...vies ako sa hovori, peniaze investovane do Twilight sagy nie su nikdy zle investovane peniaze Laughing teda...to zvyknem hovorit ja, ale neva Laughing ja mam tiez doma vsetky styri v anj a su krasne 702
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 14:01

ja mám prvé dve v sjl Laughing takže až dokončím zbierku, budem mať všetky v anj aj sjl Laughing akože pekne... teraz už len napäto čakám na tie sn knihy.... dúfam, že sa im podarí ich zohnať čo najskôr Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 934194
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 15:24

ja mam iba Nov v slovencine, Sumrak som dala kamoske pod stromcek Laughing ja som si tie SN knihy chcela objednat, ale uz nemam peniaze 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 16:08

no tak ono peniaze sú vždy problém... veď ja čo som si len na maturity kupovala knihy, tak 1000sk... a to ešte nemám monitor na sjl... akože Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 202744 kto ma potom ešte kupovať knihy, ktoré chce... ale tak mala som ešte našetrené, takže eclipse a breaking dawn mi vydali, ale na ostatné si budem musieť počkať no... snáď sa dočkám Laughing
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 17:41

tak ja som si objednala cez net súmrak aj nov a potom som si uvedomila, že nemám toľko peňazííííííí drool takže som nov musela zrušiť Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 71416 ale o pol roka mám narodky tak hádam sa mi pošťastí.... Wink
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty07.01.09 17:58

Dionka, Faith: true true....ou zrovna mi to připomělo sure, sure miluju jak to zní Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 99937 ale abych se dostala k pointě...už aj já velmi velůmi hard přemýšlím nad koupí twilight sagy v anj Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 328356 takže ted jen se čeká až mi sepne a jdu na to..když sem si tedy zatím horko těžko oděpřela komiksy VAMPIRE KNIGHT Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 999804 což nevím jestli se ještě nezmění..já musím mít vše..som hrozné malé rozmazlené diete Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 676501
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty09.01.09 13:45

jeminenku, ja som dnes myslela, ze sa zblaznim radostou pri citani Breaking Dawn
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty09.01.09 14:05

SNlois: hmm komiksy vk? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 999804 no to tiež neznie zle Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 284389

Faith: bože tak už si tam! konečne! ja som bola tiež tak strašne happy, keď sa to stalo Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 170639 inak sa mi veľmi páčilo, keď prišiel jacob prvýkrát k nim tuším a našiel tam edwarda takého zmučeného pri bele Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 430869 no proste to bol torturing presne pre mňa 702 ale tak edward je proste zlatíčko drool
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty09.01.09 14:37

Dion ja viem, ze citam BD strasne pomaly, ale nemam vela casu teraz 603 ale uz len zopar stran a konecne prejdem k tretej knihe cheers
tak ked prvykrat dosiel...tak to bolo nieco nenormalne, ja by som tomu Edwardovi nakricala do tvare, nech sa spamata. Bolo mi ho tak luto, no zaroven som ho chapala...ale Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 71416
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty09.01.09 14:47

hehe veď pohoda. no a tak mne ho práveže bolo strašne ľúto, lebo som vedela, ako sa trápi, ale tiež som naňho mala mierne nervy preto ako sa správal, ale aj tak... prevažne to bol dobrý psychický torturing 702
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty11.01.09 16:11

normálne ste ma presvedčili,že tú knihu Twilight si musím prečítať a už som ztým aj začala vyzerá to hrozne zaujímavo.Skvelá kniha. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 319161 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 319161
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty12.01.09 19:11

Silvia uuurcite si to precitaj....nebudes lutovat je to uzasna kniha 702 ...ja ako som pocuvala baby na meete...no musel mi to Jezisko proste doniest Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 99937 ...nemohla som odolat... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 998745
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty12.01.09 19:15

Mne uz prisiel Súmrak...zajtra idem na poštu, som si ho objednala cez Martinus...ja to čítam ako trtko..najprv NOV teraz SÚMRAK 603 Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty12.01.09 19:26

hmm..baby ja som sa chcela spytat...na tu knizku Midnight Sun...to vlastne pokracuje za Breaking Down alebo ako to ide?...ci to je len tak povedla napisane pomedzi celu sagu?..a.bo ako? Question Question ...nevyznam sa v tom...sorry ak ste to tu uz pisali neviem to tu najst confused 603 ...Dakujem vam.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 103511 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 103511
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 11 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: