Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty16.08.08 23:55

no ja som zasa na Movie Maker blb ... ja som s videjkami hrala v Nerovi Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty17.08.08 23:25

Dobrý program na videa je Sony Vegas a Ulead Video, no sú troška náročnejšie, ale potom robia nádherné videa... Wink A stiahneš ich napr. na mininove alebo nejakej inej torrentovej stránke...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
wilicek
Nevinná obeť
Nevinná obeť
wilicek


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty25.08.08 18:56

Ahoj, chtela jsem se zeptat jak vytvarite ty pekne wallpapery co tu davate, taky bych chtela nejake vytvorit, ale nevim jak Sad
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty25.08.08 21:32

wilicek, skús program Adobe Photoshop, na stiahnutie je na torrentoch.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
wilicek
Nevinná obeť
Nevinná obeť
wilicek


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty25.08.08 21:55

Sarinka: moc dekuju Very Happy
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty26.08.08 10:04

wilicek ja osobne pouzivam Gimp, ktory je freewarovy a ma podporu takmer vsetkych funkcii photoshopu... ja som nadmieru spokojna a nemusim sa starat o to, ze potrebujem najst spravny crack aby to frcalo stale Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
wilicek
Nevinná obeť
Nevinná obeť
wilicek


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty26.08.08 11:54

Mystic: dekuju Very Happy a da se to nekde stahnout nebo to mas koupene?
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty26.08.08 12:25

wilicek: Gimp je na rozdiel od photoshopu ako Mystic píše freeware, to znamená, že je to voľlne šíriteľné, takže sa za to neplatí žiadny poplatok Wink HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 141695
stiahnuť sa dá napr. tu:
kód:
http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/gimp/download/?g%255Bhledano%255D=&g%255Boz%255D=2.2.17
Návrat hore Goto down
wilicek
Nevinná obeť
Nevinná obeť
wilicek


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty26.08.08 12:38

Zizi: moc děkuju Wink ja se totiž v tom moc nevyznám, tak proto jsem se ptala Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty26.08.08 13:34

wilicek: To je všetko v poriadku. Veď na to tu táto téma je, aby sme si pomáhali. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 348507 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 177401 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 141695 601
Mimochodom vitaj v našej rodine HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 23107 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 23107 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 348507
Návrat hore Goto down
wilicek
Nevinná obeť
Nevinná obeť
wilicek


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty02.09.08 17:45

ahoj vsichni chtela bych se jeste na neco zeptat nevite nekdo kde se da stahnout prvni serie v cestine, ale aby byla cestina hlavni jazyk a ne az druhy, protoze jak spustim prehravani v BSPlayeru, tak hlavni jazyk je tam anglictina a az to jede tak to muzu prepnout na cestinu. U druhe serie s tim problem nemam, tam je hlavni jazyk cestina, jen ta prvni serie to ma tak blbe:(
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty02.09.08 18:44

Aj by som ti hodila tu prvu seriu na ulozisko, ale asi strajkuju... Evil or Very Mad Laughing Tu je jeden program, ktory som pouzila na druhu seriu, mala som podobny problem, ze prva stopa bola anglicka a druha ceska. Rozbal si ten rar archiv niekde na C:Program Files, najdi spustaci subor VirtualDubMod, daj open file, najdi si to avi, ktore chces zmenit. Potom daj VIDEO /na hornej liste/ a potom moznost DIRECT STREAM COPY. Potom vyber z listy moznost STREAM - potom STREAM LIST. Ak ten avi subor ma dve stopy, tak tam budu dve pod sebou. Tu spodnu, pravdepodobne cesku oznac a klikni na MOVE UP a potom OK. Mali by sa ti tie zvukove stopy prehodit. Potom uz iba kliknes na hornu listu, FILE - SAVE AS a ulozis si tento prerobeny avi subor niekde do PC. Vyskusas, ci ti to spusti po CZE a ak ano, vymazes ten stary subor, ktory ti spustalo po ENG.

Tu je link, na ten program, upla som ti to na sendspace Wink

kód:
http://www.sendspace.com/file/ejdh5c

Ak niecomu nebudes rozumiet, posli mi sukromnu spravu. A ak by si to aj tak nevedela urobit, skus vydrzat, upla by som vsetky diely na ulozisko, ked bude opat fungovat.

Jana Cool

EDIT: screeny postupu prace Very Happy

1.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM012.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM023.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM03
4.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM045.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM056.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM06
7.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM078.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM089.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM09
10.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM1011.HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Th_VDM11
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty13.09.08 9:29

toto je skvelý program Twisted Evil Twisted Evil aj ja mám otázku trošička "osobnú" :shame: je tu na fóre niekto kto používa Microcom.Prečo sa pýtam poslednú dobu mám dojem že načisto zošalel HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71174 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71174 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71174 Akonáhle sa odpojím od netu už sa nemôžem dostať späť a niekedy to trvá aj hodiny posledne 5.Preto by som sa chcela opýtať či z tým nemá niekto nejaké skúsenosti.A začal to robiť práve teraz keď sa blíži Sn. confused confused
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty13.09.08 11:25

Sestra v ziali, nie si sama HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 568939 Mas internet od T-comu? Ja mam, ten neobmedzeny ale s tym debilnym najlacnejsim modemom No a v poslednej dobe, ked idem k otcovi a odpojim sa od kablu pretoze beriem notebook so sebou, ked sa vratim domov aby som sa opat pripojila /nevydrzim totiz bez internetu ani chvilu 603 603 Laughing / tak ked popripajam vsetky kable, nesvieti mi LAN "svetielko" Laughing a niekedy mi trva 2-3 hodiny kym sa spamäta... affraid Restartujem pocitac 60x a odpajam adapter modemu z elektriky a nic HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 555452 Niekedy to aj tak nestaci a musim pocitac aj s modemom vypnut na par hodin HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71416 Neviem, mozno to suvisi s tym mojim vecnym opajanim a pripajanim na internet raz doma cez kabel a razu otca bezdrotovo....Co uz so mnou, ked chcem vyuzit kazdu mozno chvilu na surfovanie, ja maniak 603 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty13.09.08 16:35

presne presne janicag a keď som sa dnes ich pýtala na chybu odvetili my,že vraj niečo z modemom-systemom či čo pomenili a mám ho dať na reklamaciu ale práva teraz??? to naozaj nieje možné. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 487389 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 487389 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71416 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71416 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71416 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 71416
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty18.09.08 22:11

Čaute nechcela som zbytočne zaťažovať Chrys (našu chodiacu galériu Wink ), tak sa spýtam všetkých
Nemáte niekto túto fotku bratov bez toho textu?
HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Tvguide01jd5.th
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty18.09.08 23:06

Zizi tak tu je tá fotka. dúfam že to dám dobre lebo sa v tom dobre nevyznám
kód:
http://nd.blog.cz/t/tvserialy.blog.cz/obrazky/34443370.jpg
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty18.09.08 23:09

wiktoriano: ďakujeeeeeeem. som ju hľadala snáď všade možne HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 103511 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 103511 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 673161 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 177401
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty23.09.08 10:20

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 769418 Snažim se tu udělat nějaký to video v movie makeru a furt mi to tu píše tohle: soubor xxx.avi nelze importovat, protože v počítači není instalován kodek požadovaný k přehrání souboru. Pokud jste se již pokusili kodek stáhnout a instalovat, ukončete a znovu spusťte program Windows Movie Maker a pokuste se soubor importovat znovu.


Nevíte co stim??? Včera mi to šlo úplně normálně s tim samym videem. confused :cry:
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty23.09.08 11:09

anwiel: fúúha tak to teda neviem confused ale skús stiahnuť ten codec Rolling Eyes možno to pomôže HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 999804
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty23.09.08 11:11

To je právě to, kodeky mam, ale furt to nefunguje.... vypadá to, že si budu muset pořídit nějakej novej program na videa.... Tak já du hledat. fish
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty23.09.08 11:16

Bohužiaľ, už od mnohých som počula, že používanie WMM je zastaralá doba kamenná. Teraz to viem potvrdiť aj ja, bo mi už štrajkuje pri daní nejakých pár minútových videií do clipu alebo prechode snímok. Je viacero programov na tvorbu videií, najsuprovejší a aj najzložitejší je Sony Vegas, potom som počula niečo aj o Nerovi confused ale neviem to isto, už s videjakmi nepracujem ako kedysi 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty23.09.08 11:25

Já vim, že je to trošku zastaralý, ale tak tam sem to uměla a navíc, když se tak koukam, tak všechno je jenom na 30 dní.... Sakra, sakra.... confused
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty28.09.08 12:48

Potřebuju poradit. Je možné MOffice Publisher kombinovat se souborem Excel? Respektive přiložit stránky vytvořené v Excelu ke stránce vytvořené v MO Publisher?
Já jsem tohle ještě nikdy nedělala a jsem z toho zmatená.
Vypracovávám obchodní nabídku a musím to dneska dát to nějaké smysluplné podoby, tak jestli se nenajde nějaká dobrá duše, která by mi s tím pomohla. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 260605
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: ...........................   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty05.10.08 0:22

Potrebovala by som poradiť s veľmi možno základnou vecou, možno ani nie len sa ma to netýkalo pretože som to ešte nepotrebovala. Chcela by som sa opýtať č by ste mi niekto nemohli povedať ako dostanem na Cd nejaký program, - napr. BS - player tak aby ten kto si Cd pusti si ho mohol nainštalovať. 603 Musím to dať na Cd z PC, ale neviem ako? confused
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 14 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: