Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 14:59

Hopla, drístla som nepochopený vtip, mňa si niekedy netreba všímať 603 Len som tým chcela nejako nalákať viacej ľudí ku spolupráci, ale nevyšlo mi to 603
Dionka: Dikes za tect k 3. dejovke, idem sa na to hneď pozrieť Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 15:11

nie, ja som sa len pytala, lebo ked, tak mna mozes supnut aj do Dean teamu, mne je to jedno (i ked som uz cisto Sammy girl) ale tak ked je tam vela ludi, tak mne nerobi problem robit o jednom ci druhom Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 15:27

Aha, okey Wink Písala mi Chrys, že pracuješ na Samovi, tak aby toho na teba nebolo potom veľa, vieš, ak by si mala písať aj o Deanovi. Alebo by sme si mohli v o Deanovi rozdeliť niečo, neviem, podľa toho, čo všetko budeme o ňom písať - ak nepočítam opis jeho ale aj Samovho života v každej sérii....
Mohli by sme pod každú z postáv hodiť aj jej nejaký zaujímavý výrok? samozrejme preložený do svk/cz Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 15:32

affraid uz pracujem na Samovi? jejda, ja som vcera doprekladala 2.serku,ale nikto mi nepovedal, co mam dalej robit, som myslela, ze este toto sa doladi. ale pohoda, mam uz zacat?
len mi treba dat instrukcie, ako to chcete mat. bez spoilerov... podla serii, pred a po love... tak ako ty si spisovala Johna?
to je uzasny napad! hoci Samov vyrok ma nijaky nenapada Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 999804
u Deana mi strasne rezonuje v pamati to "Keep going, Sparky" Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 316745 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 316745
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 15:55

Faith Laughing Laughing Laughing Laughing , ne, já jsem neříkala, jakože už něco píšeš, jen že prostě budeš psát o Samovi, když jsi v jeho týmu. (takže na něm vlastně "pracuješ", ale v budoucnu) Laughing A vůbec se mě neptejte, jestli to bude se spoilery nebo ne, protože v tom doteď nemám jasno a nikdo jiný se k tomu nějak nevyjadřuje, tak jsem totálně mimo obraz Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 404917 .
Ale jinak je fakt, že pokud nic nemáš a chtělo by se ti, můžeš s tím Samem klidně začít, když se k tomu nikdo jiný nemá. Já dělám na epizodách a možná začnu i překládat popisy (neumím pořádně anglicky, takže to bude spíš "překlad z mé hlavy" Laughing Laughing ), ať se to trochu pohne. Měli bysme stránky Sama a Deana založit co nejdřív, než nás nějaký aktivista zase předběhne, jako v případě Jareda a Jensena u nás. Suspect
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 16:14

já klidně něco přeložim, já se v anglině celkem vyznam, stačí mi hodit odkaz a já se na to vrhnu jako včelička na bombónek.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 16:25

no ja som u deana, takze ak sa mi podari najst si cas, tak nieco napise. no a k tej tretej serke, chcete, aby som to prerobila tak, aby tam bola aj Lilith hej? no skusim nieco pozriet a ak sa mi podari dojst este na net, tak vam to tam hodim. skusim aj tie slova nejako zmenit, aby sa neopakovali. Wink tak zatial pa a snad vam budem moct pomoct aj s tymto srotom, co ho mam k dispozicii. boze vdaka za notebooky a usbecka Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 16:26

Jé, to bys byla zlatá Anwiel. Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 170639 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 177401 Tak pokud máš čas, můžeš začít třeba druhou sérií, já se mrknu na tu třetí, ať neděláme něco zároveň. I když moc nadějí si nedávám, že bych toho zvládla moc. Rolling Eyes Nějak nemám času nazbyt. Mad Nevím, jestli už Madlen nezačala první sérii, tak tu zatím raději vynecháme. Wink
kód:
http://www.cwtv.com/shows/supernatural/episodes
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 16:30

Chrystelle okey, ja som bola prekvapena a myslela som si, ze uz ocakavate finalnu verziu 603 tak ja sa do toho teda pustim...
ale teda fakt potrebujem tak nejako vediet, ze co s tymi spoilermi. ci mam zacat jeho detstvom? alebo ako si to vlastne predstavujete? dajte nejaku osnovu a ja podla toho spracujem Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 16:46

Du na to, dneska mam dobrou náladu, tak ať z toho nemam potěšení jenom já.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 17:28

okey mate tam odo mna dalsiu verziu tretej serie, i ked je skor skombinovanim tych dvoch predoslych. dufam, ze vam dobre posluzi ako podklad a pokial mate este nejake poziadavky, tak sem s nimi Wink zajtra by som mohla mat doobeda cas a potom neviem Rolling Eyes uvidime, ale tak ja si cestu sem vzdy nejako najdem a budem sa vam snazit pomoct ako najlepsie viem 603

takze sa mam pustit do charakteristiky deana, kedze aj sam uz tam ma nieco rysovane?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty29.07.08 17:34

Anwiel, posla jsem ti SZ. 603

dion, tak jsem to zase okomentovala, prosím, nebijte mě za to, jaká jsem šťoura. Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 260605 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 666500 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 666500 603 Laughing Já jen chci, aby to bylo co nejlépe napsané, když je to podle mě to nejdůležitější shrnutí SN. I love you
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty01.08.08 0:01

Ok...pekelný moderátor se prolouskal celým forem a dohrabal se až sem k wiki, tak se ptám - Jak vám můžu pomoci? jsem plně ready Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 707500 603
Koukala jsem, co jste na wiki zatím hodili a prolezla lehce ty stránky, ale mám v tom ještě trochu zmatek, tak snad se do toho brzy dostanu.
Prostě jsem k dispozici, tak se mě někdo ujměte. 603 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 328356
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty02.08.08 23:56

OZNAM


Práca na wiki.sk o SN sa mierne spomalila (áno, je to moja chyba) preto by som veľmi rada poprosila nejakú dobrú dušu o preklad obsahu epizód na 2 a 3 sériu, ktoré už sú na maily v určenej zložke. Potom by som poprosila preložené verzie poslať na mail a hodiť to potom do príslušnej zložky. Naozaj diki moc za pomoc každému

Ohľade Johna, prerobím ho, ako som si s Chrys písala a potom by som to hodila na stránku. Zároveň budem zajtra pracovať na pokračovaní v článku o Johnovi. Tu mi hneď napadá otázka - Chcete tam mať aj opis JOhna podľa SN origins? Alebo nie?

Je tu potom vec ohľade článkov o Jaredovi a Jensenovi, ktoré ešte nie sú na wiki.sk založené. Je to vlastne len taká poznámka, že okrem opisu postáv Sama a Deana bude treba pracovať aj na hercoch.

Chcela by som sa opýtať na 3. dejovú líniuz od Dion. Ja som svoje poznámky napísala, Chrys tiež, ale bolo by dobré vedieť aj názor ostatných, poprípade hodiť finálnu verziu sem, alebo komplet hotovú vec na mail, aby sme sa mohli na hlavnej stránke pohnúť.

Ešte mi tak napadá, stránka ako "Výnimočné deti" a "Arzenál zbraní v SN" budeme niekde chcieť, alebo nie?

Otázka obrázkov neviem, či je zbytočná, alebo nie, lebo ak sa budú robiť opisy postáv, alebo hercov, mohol by niekto zdatný Aj a hlavne formálnej Aj, byť akoby "ten, čo bude pýtať povolenie"? Ako, určitú dobu bez obrázkov sa to tam vydrží, ale určite nie na furt.....

Ešte poznámka k opisom epiek z 1. série - bolo by znova dobré sa k tomu vyjadriť, lebo neviem, či môže byť, alebo nie....

Zároveň by som poprosila hodiť očkom aj po článku k Impale.....

Je toho naozaj dosť, čo máme na wiki ešte na práci a mám pocit, že všetko je len na pleciach pár ľudí. Viem, že nie všetci máte na toto čas, ale hocijaká pomoc - hlavne tie poznámky k textom a vytváranie článkov a pod vecí - by sa naozaj zišla, lebo potom by jedného z toho mohlo rovno hodiť o zem. Viem, som zlá touto poznámkou, ale keď sme sa už do niečoho pustili.....
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 8:19

No, Tina, přiznám se, že mně už z toho šibe, protože díky tomu opravdu nemám čas skoro na nic jiného, ale říkám si, že je to pro SN.... Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 868694 Naštěstí se nabídla Samabel a už zvládla velký kus práce, za což jsem jí hrozně moc vděčná Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 104346 . Protože sama s evetkou bysme to sotva zvládly. Ty opravy a přepisy jsou strašně těžké. Však sama Samebel teď viděla, kolikrát našla věty k opravám jen v epizodách 1. série. Prostě pořád je co zlepšovat. Takže k věci...

Popisy prvních osmi epizod 1. série už jsou hotové v mailu, na dalším překladu bude možná pokračovat Samabel, pokud jí vyjde čas. Stejně tak začne pracovat na Deanovi,možná i něco o Samovi, ale napřed se musí domluvit s ostatními, jestli na tom už někdo dělá nebo ne.
To ostatní bych zatím dala k ledu, protože přes toho Deana se Samem se zase hned tak nedostaneme. Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 404917

Jedině, že by se vynechali ještě postavy a dodělala se napřed hlavní stránka, tedy ty zajímavosti, Kolt, Impala atd. Ale rozdělávat všechno dohromady nemá cenu. Sama vím, jak z toho jde potom člověku hlava kolem. A my jsme s holkama toho názoru, že se ty články prostě napřed musí pořádně propracovat, než se na wiki dají.

Na dějové linii třetí série pracujeme taky, ale nějak jsme se s evetkou zadrhly na mrtvém bodě, takže ji teď předělává Samabel. Hned jak se dopracujeme k něčemu konkrétnímu, dáme to sem.

Co se obrázků týče, na tom pracuje evetka. Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 214863 Už napsala dotaz na wiki, dostala i dopověď, která nás ani trochu nepotěšila Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 80513 , takže zatím nevíme, jak to všechno dopadne. evetka se nevzdává myšlenky, že tam nějaký obrázek nakonec dostaneme, no já se přiznám, že už se pomalu vzdávám. 603 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 71416 No tak uvidíme, jestli se jí podaří ještě na něco přijít nebo ne. Pokud vím, tak psala, že by se jí hodila pomoc zdatného angličtináře, kvůli napsání dotazu, tak pokud by se někdo takový našel, ať se kdyžtak nahlásí. Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 260605 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 260605 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 214863

Takže to by bylo asi tak vše. Já asi budu muset už opravdu zvolnit, protože mám doma hodně nakupené práce a různých vyřizování mimo město, takže na net už nebude tolik času. Proto doufám, že se najdou další dobrovolnící, kteří se aktivněji zapojí, abysme to vůbec někdy dodělali. Sad Těch článků je fakt strašná spousta.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 8:32

okey. pozrela som do mailu. idem do prekladu 2. a 3. serky -obsahy epizod do slovenciny. uz sa s tym nebude nic robit, hej? mozem sa do toho pustit???
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 9:05

Všchno, co je v mailu, je hotové. Pokud budou ještě někdy nějaké úpravy, už by se udělaly dodatečně na wiki. Takže můžeš překládat, Faith. Wink

btw, ten tvůj banner miluju. drool drool 702 702 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 430869 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 430869 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 430869 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 886945
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 9:07

okey, tak idem na to.
dakujem Laughing aj ja ho milujem,moja vdaka patri dzajnisku Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 12:18

Já zkusím omrknout tu Impalu, i když, tam jsem měla ještě nějaký nápad, tak uvidím, jak mi to vyjde.

Dělala jsem nějaké korekce a nějak jsem dala dohromady dějovou linii třetí sezóny, takže to mají holky na finálním posouzení.

Možná kouknu na další epky 1.série ... no, uvidím, jestli to vůbec budu stíhat.

A chci se zeptat - Má tady někdo rozdělané téma Dean Winchester nebo Sam Winchester nebo se k tomu chystá, že by byl ochotný to nějak dát dohromady? Že bchom se mohli domluvit a zkusit to pak dát dohromady spolu ...ovšem, to bych dneska určitě nezačínala.

Tak já si teď jdu něco najít, ať s tím ještě můžu pohnout a něčím přispět, když mám ještě čas.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 12:53

Samabel ja sa chystam na Sama, ale este neviem,akou formou to bude
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 19:11

Ok, tak až se bude blížit ta důležitá chvíle, kdy začne se na tom začne pracovat, tak se můžeme zkusit domluvit na pár variantách toho, jak by to asi mělo vypadat. ... třeba se ta struktura bude dát použít i u Deana Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 999804 ... ještě nevím, jak moc se zrovna na tohle vrhnu, ale můžeme to aspoń probrat...
ovšem počítám, že to ještě pár dní potrvá, než se k tomu dosatnu já ... dneska jsem dělala nějaké úpravy textů a jsem úplně vyřízená... můj mozek už dneska dal co mohl. Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 583517 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 583517 Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 583517
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty03.08.08 21:05

tak to suhlasim, struktura a tak, aspon nahmatkovo podla osnovy nejako
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty04.08.08 10:09

okey, tak ja som spat a hlasim sa do sluzby Laughing .

je nieco, co by trebalo hned spravit? ak mate nejake poziadavky sem s nimi Wink ja zatial skusim napisat nieco o deanovi. Rolling Eyes

inak na nasej slovenskej wikipedii, ked stlacime epizody prvej serie a zrolujeme to dole, tak druha serka epky su v cestine, no ked stlacime rovno na druhu seriu epizody, tak je to v poriadku. neviem, ci to robi len mne, alebo vsetkym, ale to len ci o tom viete....
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty04.08.08 11:43

dion, řekla bych, že to ještě nemá Tina dodělané, protože několik epek má ve slovenštině a několik v češtině. Ani datumy vysílání nesedí, takže na tom asi ještě pracuje. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty04.08.08 14:38

Dionka: Nie je to žiadna chyba stránky ani tak, len bohužiaľ nestíham Wink Ale pracuje sa na tom.

EDIT: Už som to dkončila, teda s tým, že tie úpravy, o ktorých hovorila Chrys, doplním neskôr, keď sa to pošle na mail.

Prosba na Chrys: Pozrela by si sa, či je to všetko farebne OK? Diki Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 103511
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 18 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 18 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: