Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty04.08.08 18:18

Barevně je všechno v pohodě. Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 312566
Jen menší chybka při vkládání jednoho popisu třetí série, vložil se ti nad hlavičku, místo do 3x05. Ale nechala jsem to raději tak, protože nevím, jestli na tom zrovna nepracuješ, tak ti do toho nechci vrtat. Wink
Jinak koukám, že vám tam nepasují ty velikosti okének, tak pokud bys mi napsala dobu, kdy nebudeš editovat, mrkla bych na to a nějak to upravila. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty05.08.08 6:37

Asi tuším, čo máš na mysli Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 999804 Dnes na tom nebudem nič meniť ani upravovať tam niečo, takže ak budeš mať čas sa na to pozrieť, budem ti vďačná Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 260605 :shame: Dosť mi dáva zabrať, že to nevidím farebne Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 202744
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty06.08.08 11:34

Ohľade Johna, potreboval by som maličkú help Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 333351
Začnem info tabuľkou o Johnovi, vite, tá čo je vždy na pravo hneď zhora na stránke, takže tam by to bolo takto:
Meno v tom farebnom rámčeku
Rok narodenia
Rok smrti (neviem, čo je to dobré, či sa náhodou nepíše rok úmrtia, alebo ako sa tomu hovorí)
Zamestnanie (tu mám problém napísať "mariňák" spisovne po slovensky, lebo toto je slangové slovo)
Vek
Manželka
Deti
Bydlisko (tam bude aj tá spomienka, že od roku 1983 neznáme)
Auto
Stav (ten by som dala možno niekde vyššie, medzi vekom, alebo tak)

Potom by tu bola tá tabuľka s obsahom, kde by to vyzeralo asi takto:

1. Život pred lovom
2. Život lovca
3. 1. séria (pracujem na tom, naozaj :shame: )
4. 2. séria
5. Účinkovanie (tu budem len krátky zoznam epizód, kde vlastne John účinkoval)
6. Zoznam postáv ( tak tu mám predstavu hodiť zoznám postáv, ktoré s Johnom sa stretli, spolupracovali, alebo iné, samozrejme okrem Ellen a Bobbyho, tí budú mať asi osobné stránky, ak bude na tom niekto robiť. Išlo mi o to, že asi nebudeme zakladať stránky, kde dáme len necelé 2 šteky o danej postave, preto som si myslela, že by sme ich mohli spomenúť už v tomto zozname.....Ale možno sa vám to nebude páčiť, neviem, povedzte, čo si o tom myslíte)
7. Výroky (samozrejme, až keď získam povolenie na to :shame:

To je asi tak zatiaľ vše, dúfam, že som to napísala pochopiteľne :shame:
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty09.08.08 21:22

Hlásím se zpátky! Dívala jsem se na wiki a vidím, že ještě nejsou dopřekládané díly z první série, tak mi dejte vědět, jestli se do toho můžu pustit nebo se mám vzhnout na něco jinýho Wink
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty09.08.08 23:42

Ahojky Madlen! Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 141695 Jasné, pusti sa do toho, ak budeš môcť Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 469569

Mám otázku, ak je teda odsúhlasený článok k 3 dejovke, môžem ho preložiť???? Wink

EDIT: Prikladám čerstvo vytvorenú stránku o Johnovi, ktorá je ešte bez Chrysiných úprav, ja len, na predstavu toho, čo som písala predtým, aby ste vedeli, čo som tým myslela Wink

kód:
http://sk.wikipedia.org/wiki/John_Winchester_(Supernatural)
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty10.08.08 8:44

Tina to vyzera uzasne affraid
inak, treba prelozit tu prvu seriu, ked je tam este len 8 epizod? ci cakat na celu seriu? inak sa fakt ospravedlnujem, ze nic nerobim,ale cely tyzden som bola v robote, nakoniec mi povedali, ze mam prist aj cez vikend a idem este aj v pondelok. Ale potom uz budem aktivnejsia a spisem, co bude treba. Len napiste, co treba surne a ja sa do toho pustim Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty10.08.08 11:16

Tina: Pěkně udělaný!!! 704 704 704
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty10.08.08 22:56

Waw, ten John vyzerá parádne...dosť vecí z toho "života pred lovom" som ani nevedela, neprekážalo by ti, keby som čosi z toho doplnila do jeho bio na webke??? Kokšo, ja si nikdy nezvyknem na to Erhard ...to je také divné meno... Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty10.08.08 23:02

Je to také exotické stredné meno Razz No samozrejme, že to môžeš použiť Wink Som happy, že stránka sa páči, za pol hodinu hodím aj článok na celú prvú sériu o ňom, ktorá bude určite potom potrebovať kopec úprav Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty14.08.08 11:08

Inak, ak ste boli na maily, je tam od toho Maroša povolenie použitia citátov na tej stránke wikiquote, skúsim sa tam zaregistrovať a očekovať to tam, potom by sme mohli akoby takú lahôdku hodiť do článku o Samovi/Deanovi/Johnovi ich výroky, ktoré padli v SN, len teda sa budú musieť preložiť, ale nakoľko niektoré z nich má aj Sarinka na stránke, tak nebude to až taký veľký problém, hm? Čo myslíte? Wink

Inak, zatiaľ sa nič nedeje ohľade Johna, tak ak nebude vadiť, pustila by som sa do článku o Denníku, ale neviem, ako mám brať to povolenie s uverejnením tých jeho zápiskov, lebo vlastne ako to neva Sari, budem čerpať len z tvojej stránky, takže by nemal byť nejaký problém s autorksými právami, ak do zdroju uvediem aj tvoju stránku a aj WB stránku..... 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty14.08.08 11:26

no wow affraid affraid tak to je super tini Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 104346 ja som tu istu dobu nebola, sorry Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 377283 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 377283 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 377283 ale uz sa polepsim slubujem. ja sa teda mozem pustit do deana, ze? este napisem soinq pm, lebo aj ona to chcela robit, ze? a mozem nieco zosmolit. potom vam to sem hodim Wink

no a este tini, podla mna mas ten text k johnovi skvely 703 super si to vymyslela
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty14.08.08 11:33

Chrys: Já ráda pomohla. Smile

J Smile o a já teda upravím ty epky k první sérii a pak uvidím, na co se vrhnu dál.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty14.08.08 18:26

Mne to rozhodne neva, Tini, zrovna sa chystám doprekladať zvyšné zápisky, takže... Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty17.08.08 13:29

okey, ja vám len oznamujem, že som dnes začala s charakteristikou Deana. Soniq sa mi zatiaľ neozvala, takže zatiaľ na tom makám sama.

edit: okey, tak soniq mi už napísala a ešte niečo aj ona teda prihodí Very Happy ja som vám tam zatiaľ hodila taký náčrt toho, ako to vyzerá, či to tak mlže byť. ešte popracujeme so soniq na tom úvode a tak, aby tam toho bolo viac. len chcem vedieť či to takto nejako môže vyzerať.

edit 2: som zabudla povedať, že ešte by som to aj podľa tých sérii neskôr rozdelila, toto je len taký úvod no Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty20.08.08 23:41

okey mám dôležitú otázku. boli by ste také zlaté a pozreli sa na anj wikipédiu a povedali mi, či to chcete mať tú deanovu charakteristiku rozdelenú podľa sérii, tak ako to majú oni alebo nejako inak?

ja som tak voľne preložila tie jeho schopnosti a zbrane, tak snáď to môže byť Rolling Eyes soniq pracuje na tých povolaniach, ktoré ste chceli, takže potom to ešte nejako spojíme a upravíme, aby to nadväzovalo a tak...
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty21.08.08 7:19

Podľa tých sérií (1,2,3) by to malo byť niečo, čo nepovie veľa, ale bude ako základné infos, čo sa udialo počas tej série a tak. Ja som určite za, aby tam bolo aj takéko členenienatie série.
Mám len jedinú malú poznámočku k Deanovi, ešte na začiatku tej jeho charakteristiky, ide len o výmenu poradnia mein, kto ho hrá, že by som najprv dala Jensena a potom toho Ridgeho Wink
Inak je to naozaj dobrá robota, holky, klaniam sa Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 104346
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty21.08.08 11:45

vďaka 603 a fajn, toho herca zmením a skúsim dnes spraviť tie série a potom by som sa to už pokúsila dať do final verzie Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty24.08.08 21:24

V nejbližší době bych se zase vrhla na překlad zbylých epek, jestli se toho zatím nikdo neujal Wink
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty24.08.08 21:40

Myslím, že klidně můžeš, Madlen Wink Wink
Já pak k tomu udělám korekci. Smile Smile
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty25.08.08 19:56

Tak jsem v rychlosti mrkla na toho Deana, co dělala dion a fakt dobrá práce! Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 103511 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 103511 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 103511 Upravovat a překládat by to měla Samabel, takže si podrobné přečtení nechám až po jejích úpravách, ale co mi jediné bilo do očí hned, bylo slovo Dean, které jsem po několika odstavcích začala pomalu nenávidět. Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 812801 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 332617 603 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 99937 Vím, že je to asi doslovný překlad z en wiki, ale já bych to vážně všechno u nás raději vyškrtala, možná to tak udělá i Samabel, protože fakt nevidím důvod, psát jeho jméno v každé větě, když je celá stránka vlastně o něm. 603 Ale nechci, aby to vypadalo, že kritizuji tvoji práci, dion, tohle je opravdu jen můj názor, protože s opakujícími se slovy jsme poslední týdny bojovaly s evetkou a Samabel o sto šest, takže už díky tomu mám téměř "nemoc z povolání". 603 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 99937
Jo a ještě ve větě Zoznam postáv, s ktorými mal Dean vážnejší vzťah se mi nezdá to slovní spojení vážnější vztah, protože podle mě neměl s polovinou jmenovaných žádný vztah, natož vážný. Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 999804 Takže aby to nebylo zavádějící. Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty25.08.08 20:00

no to sú ešte len náčrty, ja som ešte neskončila, takže zatiaľ to ešte neprekladajte, lebo ja to budem ešte upravovať 703

no a to Dean teda pozmením, teda skúsim ho tam toľko nepísať a tak k tým postavám je mi jendo, čo napíšeme. Ženy deanovho života Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 99937 to nechám na vás, mne je to jedno Very Happy zajtra alebo v stredu by som sem mohla hodiť finálnu verziu toho, čo zatiaľ mám so všetkými úpravami a tak, no a potom ešte treba tie serky doprekladať Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 999804
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty25.08.08 20:06

Ok, tak já tedy ještě počkám, než to začnu prohlížet a překládat do čj. Wink

Chrys: Tak nejdřív projedu toho Johna a Impalu.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty25.08.08 20:36

Ok, dobře že jsem se ozvala nebo by si s tím Samabel hrála zbytečně. Laughing

Samabel, tu Impalu bych tam taky ráda už vrzla, ať nám zase něco na hlavní stránce přibyde. Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 260605 Laughing Jo a chcete to nazvat Impala nebo jako na en wiki "Deanovo auto"? Shocked

A důležitý dotaz. Mám tam dát i to vysílání SN v zahraničí - ten výpis všech zemí, jako je to na en wiki? Shocked Já bych tam tedy narozdíl od nich dala asi jen ty 3 hlavní sloupce, to podle mě úplně stačí. (země, název a televize, která ho vysílá)
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty25.08.08 20:40

Tak já se zase připojim, pokud můžu.

Já bych tam dala 100% Impala a s tim vysílánim souhlasim, rozhodně bych to dala tak jak píšeš.

můžu s něčim pomoct, něco přeložit???
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty25.08.08 20:43

Já jsem taky pro napsat tam Impala. Smile

výpis vysílání - no, pokud to tam budeme mít, jsem rozhodně za menší počet sloupců... bude to i přehlednější.

Chrys: ok, zítra se prvně tedy vrhnu na Impalu a pak až Johna.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 19 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 19 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: