Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 14:21

okey, tak ten zaver troska zovseobecnime Laughing
myslim, ze to je lepsie, ze prahne po pomste. a s priserami... ked oni ich prenasleduju a potom poslu do pekla.alebo ich proste znicia... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 15:47

okey ja vam potom hodim finalnu verziu, len teraz vam sem dam zaciatok a chcem vediet, ci to chcete mat takymto stylom alebo inak. sorry, ze som sa takto opozdila, ale mali sme navstevu Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 15:50

Děvčata, na tohle asi nebudu mít nervy, takže buď budeme muset hýbnout kostrou a rychle to dodělat nebo jsem brzy na "druhé straně". 602 Už totiž začali s úpravami i na naší české wiki a pokračuje to nemilosrdně dál a dál. Na slovenské je to už taky úplně změněné, čekám, kdy nám kdo smázne celý článek a hodí tam svůj. Takže pokud chceme opravdu udělat stránky aspoň trochu podle sebe, musíme si pohnout! Protože takhle jim to asi připadá, že se na nic víc nezmůžeme a proto na tom pracují sami. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Takže než my dopíšeme nějaký úvod či obsahy, můžeme se taky dočkat toho, že to tam místo nás hodí nějaký debil. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 449740 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 449740 Myslíte, že by se tam mohlo odpsat, že stránka je ve "výstavbě", že se bude info dodávat postupně? Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 260605 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 260605 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 202744
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 15:55

Já bych to tam napsala, jinak si budu hledat ty, co to měněj a stane se ze mně sériovej vrah!!!! Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 332617
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:08

Myslíte, že tohle zní hodně blbě? Máte někdo lepší nápad?

Pracujeme na tvorbě této stránky, proto prosíme, abyste průběžně neupravovali naše články, protože tohle zatím není výsledná podoba.
Děkujeme. SNfangirls 24. 7. 2008, 14:05 (UTC)


Pokud ne, přeložili byste to někdo správně do slovenštiny? Sice si nedávám moc šancí, že nám to za pár minut nesmáznou nebo dokonce budou tolerovat, ale za zkoušku nic nedáme. 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:10

ja myslim, ze im treba povedat, ze my na tom pracujeme. alebo si to proste potom zmenime podla seba Very Happy ja mam zatial takto rozpracovany ten zaciatok a chcem teda vediet ci si to takto nejako predstavujete alebo to mam prerobit:

Celý seriál je o vzťahu dvoch bratov – Sama Winchestra, ktorého stvárňuje Jared Padalecki a Deana Winchestra hraného Jensenom Acklesom. Sam a Dean cestujú naprieč Amerikou v čiernej Chevy Impale 1967 a vyšetrujú nadprirodzené javy, ktoré sú založené na pravdivých legendách z územia Spojených štátov. V seriály tak máme možnosť vidieť dobre známe príšery ako sú upíri, vlkodlaci, duchovia a démoni, ale aj Wendiga, Strigu, Ženu v bielom či Meniča.

Tvorcom seriálu je famózny Eric Kripke, medzi ktorého predošlé projekty patrí napr. horor Boogyman. Keďže ide o seriál každý diel je režirovaný niekým iným. Najčastejším režisérom je Kim Manners, ktorý predtým pracoval na televíznom trháku Akty X.

edit: este by som tam spomenula dalsich reziserov aj Singera a Phila Sghriciu a pod.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:13

To zní dobře, to bych tam dala takhle + teda ty další. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 312566
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:13

Chrystelle to snad nie je mozne. to su ale magori! mali by sme si teda pohnut a ked ma niekto dokoncene nieco, hodi to sem, druhi pridaju k tomu to svoje a ten,co to robil si berie hned dalsiu vec. proste take kolecko,aby sa nestracal cas a potom,ked uz to bude napisane, tak pokontrolovat chyby, okorektovat a vsetko spolu hodit na jeden sup ale trebalo by im to tam napisat...
Dion paci sa mi,ako je to napisane. si hlavicka Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 312566
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:17

Může mi tedy někdo přeložit tu větu s upozorněním do slovenštiny nebo jestli chcete, napišet tam upozornění sami, včetně našeho podpisu, pokud víte jak na to. Wink
dion, zatím nemám čas si to přečít (dýchá mi za krk Radek Suspect Laughing ), takže se vyjádřím později. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:19

teda, už skoro zase nestíham vaše tempo baby Wink
Chrys: S tou schránkou, ono je to v pohode, je dosť veľká, takže na tie úpravy a preklady, aby sme fórum nezaplňovali tu (a aby nejaký chytrý človiečik to neokopčil skôr, ako to mi dodáme na wiki) mohli by sme si to posielať na ten mail. Možno je to odo mňa hnusné, ale keď som si potom prečítala, že to tam furt menia a tak, tak aby sme mali tie naše bábovečky aspoň trochu chránené. Nebojte, tá schránka znesie dosť, preto som ju založil aj na hotmail.com.
Anwiel: Pridávam sa ku Chrys, nepripojila si prílohu 603
Faith: Ak ti môžem do toho kecnúť, v článku spomínaš "náš známy" alebo tak nejak s Ashom, skús to zmeniť alebo vymazať, lebo článok by mal byť kvázi neutrálny, že nie sú v ňom zainteresované pocity. Podobne by mohli "tí dokonalí wikipedisti" pindať za to Sammy, ale to im dúfam nebude vadiť. Čo sa týka opisu konca, skôr by som to zmenila na niečo tajomné, ako bola dejová línia v prvej, aby sme neukrátili o potešenie z neskoršieho čítania obsahu jednotlivých epizód.

Ešte mierne nechápem, kde je problém s vyhľadávaním, bo už to niekto zmenil tak ako má, len by sme tam mohli pridať ako ďalší source link na wiki.com, kde to je napísané tak, ako má.
Btw, chápete logiku tej ženskej?

citácia :
Popravde, menila som názov článku z anglického na slovenský. Neznamená to, že som vlastníkom stránky na wiki, kde sa o ňom píše . Neviem aký je správny názov tohto seriálu u nás, kto to naozaj vie, nech to teda dá do podoby, ktorá je správna

Hlavne že o 2 milimetre vedľa je napísané, že Hrozba z temnoty a ona si dáva tú ťažkú námahu, že to prekladá Suspect Nemám rada ľudí, čo sa potrebujú robiť dôležitými, ešte dobre, že máme toho "maroša" na našej strane Wink

A ten problém s tým, že budeme mať rovnaké texty, máme rovnaké loginy a aj tak ostatné články sú prekladom iných, takže po tejto stránke by sme mali byť v pohode "s wiki zákonom".
Bože, ledva som došla a už tu do všetkého kecám, pardon 603

EDIT: skúsim napísať tomu marošovi, či by to tam nedal on? Bo mám pocit, že by nám to mohli vymazať medzitým
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:28

No já jsem ráda, že tady konečně někdo do něčeho kecá kromě mě. cheers cheers Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 99937
Tina, to s tím mailem jsem myslela tak, že když tam bude několik mailů a nebudou správně označeny už v hlavičce, tak se za chvíli v tom všem ztratím a pak budu hrozně dlouze hledat, který mám stáhnout nebo který už jsem četla atd... Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 404917 A sice je pravda, že tady to může někdo okopčit, ale snad si to nikdo nedovolí...spíš mi jde o to, že bych ráda, aby tady psalo názory víc lidí, než jen nás pár, protože nevím, jestli to není škoda, když to bude tvořit jen pár lidiček. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 868694 Všichni se tiotiž nebudou chtít zdržovat tím, aby chodili pro informace na mail... Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 71416

No a na té vaší (sk) stránce si to tedy zařiďte podle sebe, já se soustředím je na naši. Wink Uvidím, jestli to bude někdo respektovat nebo to někdo smázne. Suspect
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:32

Tini to je v pohode,kludne do toho kecaj Very Happy okis, dakujem pekne za upozornenia. este dnes to prepisem. a dam prec aj toho Sammyho,to mi proste isli same prsty od seba,ved chapes Very Happy

takze uz to tam pises ty? ci mam prelozit to od Chrystelle a hodit to tam,ci ako? co sa deje?
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:36

affraid affraid affraid Fakt ne??? Sakra, asi bych měla vynadat správcům seznamu, protože to blbne čim dál víc!!!!!! Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 873139
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:36

Chrys: jasné, už chápem, v pohode potom Wink
Faith: už som to tam dala Wink
Anwiel: Čo tam blbne? Kto neposlúcha? Mám tam niekomu vyčistiťi žalúdok???
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:47

pocujte a to chcete, aby sme to teda rovno hadzali do pieskoviska alebo tak? ja mam totiz z tej wikipedie stale trochu zmatok :shame:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:47

okis... akoze, clovek by si myslel, ze ked sa zide taka partia, ktora tam chce dat temu, o ktorej tam este nic nie je, ked sa snazi, aby sa ludia o tom viac dozvedeli a poctivo to spisuje a este sa pre istotu vsetko pyta, aby nahodou neporusili nejake prava, tak ti ludkovia tam, co to tam maju na starosti by mali byt happy a oni nam namiseto toho robia iba samu neplechu.to je na nervy.

teraz som bola na hotmaily a ppzeram, ze sa tam asi neda vypracovat nova zlozka,ale ked tam budete nahravat tie veci,tak to pomenuvajme, ze napr. prva seria-cz atd. aby v tom bol prehlad, oki? davajte tam nazvy, aby v tom nebol zmatok, a aby sme potom,ked to uz budeme hadzat na wiki nesmatrali v tom cely den Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 16:58

Musela jsem téma zavřít, sorry. 603 Ale potřebuji se domluvit na něčem důležitém a už vás nestíhám. affraid

Takže mám dotaz!
Kdo bude vkládat materiál na sk wiki a kdo na českou? Já se hlásím na českou, protože už ji mám trochu proštudovanou, ale pokud by se našel ještě někdo další, kdo bude ovládat všechny ty klikyháky potřebné při vkládání článků, tak aby se to nemuselo často editovat, budu vděčná za pomoc. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 260605 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 260605 Protože nevím, jestli to všechno budu stíhat. Je to tam dost zapeklité, všechno má svoje pravidla a pokud se jimi nebudeme řídt, budou nám to časem pořád nějak mazat a předělávat. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 202744
Nesmí se totiž často editovat/upravovat, protože to zabírá hromadu místa v historii wikipedie, proto si musíme všechno napřed pořádně promyslet a upravovat jen v krajních případech.

A kdo to bude dávat na slovenskou? Já myslela, že bych třeba něco zvládla taky, ale sk wiki má úplně jiné nástroje a z toho jsem úplně mimo. affraid takže stejné dvě stránky se nám stejně nepodaří, protože Slováci mají úplně jiné šablony atd. doors Tedy i ta tabulka na úvod bude úplně jiná. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 677692 Tak nemá asi ani smysl, abych to nějak překládala do slovenské.
Prosím, potřebuji napřed dořešit tyhle technické věci, protože jinak se nikdy nedostaneme k tomu, abysme tam dali nějaký článek. Protože já musím nastudovat ještě spoustu různých pravidel a případných šablon. confused Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 769418
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:03

Ježiši Chrys, vieš jak si ma vyplašila? No Už mi to nerob Wink
Takže na wiki.sk sa hlásim ja, veď už dačo sme sa na tom pieskovisku pohrali, takže Chrys, počítaj so mnou.
Dionka: K tvojmu úvodu len jediné - to s tým D.W. hrajúceho J.A. nedalo by sa tom tam dať, že ktorého hrá? Aby sa tam nebili v tej vete dva rozdielne časy. A ešte poznámka k famóznemu Ericovi, treba to dať preč, lebo je to moc subjektíven, ja viem, že je dokonalý a i, ale treba zachovať objektivitu článku Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:07

Jaj, pardon, Tina. Laughing Ok, takže jsem ráda, že tohle jsme si ujasnili. Snad se ještě najde někdo, kdo mi s tím vypomůže. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 260605
A s těmi tvými připomínkami na dion souhlasím, hlavně s tím Jensenem. To mi tak taky nesedí a ani nevím, jak bych to pak přeložila do čestiny. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 999804 Very Happy
Jinak dion, skvěle napsané! Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 103511 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 103511 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 103511
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:14

oki ludkovia, tak uz som prepisala tu druhu seriu. hodit to este sem,ci do mailu, chcete tam niekto nieco dopisat? nieco opravit?
ja radsej na wiki nebudem hadzat nic,lebo sa bojim, ze by som to dokazila
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:14

okey uz som to opravila Very Happy inak pracujem uz aj na obsahu tretej serky, tak vam ho sem potom tiez hodim Laughing uz coskoro Laughing

no a ten uvod inak moze byt Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 999804
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:15

myslim, ze uvod je dokonaly, este ked si to tam doopravovala, tak supis, uz len opravit gramaticke chyby a je to Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:20

dion, ještě k tomu úvodu....já bych tam možná ještě víc rozvedla ten jejich vztah, ne? 603 Vždyť ten seriál nakonec zaujme diváky především díky vyjímečnému vztahu mezi bratry, tak bych to tam nějak viditělně uvedla. Twisted Evil 603 Třeba na tom konci, jak píše, co hlavně nám seriál přináší....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 17:49

okey upravila som este ten uvod a idem trosku popracovat na tej tretej serke. pokial mate nejake pripomienky, kludne povedzte nech viem, na co sa mam zamerat Wink

edit: mate tam uz aj upravenu tretiu seriu, ja si dam zatial trosku pauzu a potom vam este napisem, ze cim by som pokracovala Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty24.07.08 18:30

Četla jsem zatím jen ten upravený úvod a jsem naprosto spokojená, dion. Ten konec se ti povedl, to je přesně to, co jsem si tam představovala. Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 104346 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 177401 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 177401 Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 177401
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 11 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: