Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze

Goto down 
+35
inga
funny
Dzowika4
kaja666
janka410
Madlen
lentilka
SNlois
cleo
KACICKA
bareness
SkreechTina
pipo
LenkaX22
Weronička
Chrystelle
Ewis
janicag
Samabel
Soniq
Kacena222
Zizi
sonca12
wiktoriano
calla
Kristine
Ellen
lenkka
Sarinka
CrazyD
Anwiel
Mystic
Faith
Kaja
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:06

tak teraz ma dostala ta "civilizacia" tam to ako co bolo? Supernatural na Markíze - Stránka 5 71174 Suspect
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:06

jezis, ja som stale na nete a spoza chrbta zacuvam tie veci... a ja nedycham,,,ta civilizacia. akoze co to??????? Suspect
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:07

no tak už teraz vidím, že nemám čo ľutovať No No No viem si ten otrasný dabing živo predstaviť Rolling Eyes Supernatural na Markíze - Stránka 5 202744 no ale teraz už radšej idem spať...ved zajtra vstávam o siedmej, tak by sa aj patrilo Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:07

civilizacia ... to bolo dobre od veci Suspect Suspect Suspect
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:10

Carmen to riadne schytala to čo je confused
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:12

Carmen som nejako nepostrehla...
ale ti civilisti...civiliziacia...
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:15

"nech sa s tebou stalo čokolvek je to krásne" Supernatural na Markíze - Stránka 5 49896 Supernatural na Markíze - Stránka 5 49896 no aj tá civilizácia Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:28

somár a zasran Suspect no zabite ma Supernatural na Markíze - Stránka 5 11674
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 0:32

ty kks ,že somár a zasran ja nemožem Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 to sa nedá jaj bože čo je toto za národ Supernatural na Markíze - Stránka 5 202744
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 7:34

2x20- To čo je a nemalo by byť
Neviem, či ste si vsimli,ale ked bolo to na zaciatku kde su este spomienky s Jess, tak ona na otazku,co by bez nej robil povie "Crash and burn" a na markize to dali ako "zomrel by si"
to s tym filmom som celkom nepochopila,teda serialom a dali tam tak divne to Beiwtched. Celkom to dost poplietli
Potom Malo byt "Ocko je v softballovom time... Ockov softballov tim... je je, pripada mi to srandovne" a na Markize len "Otec hra softball? kedy je v softballovom time?"
"a ta vec co ho zabila..?" tam to bolo naschval ta vec a na markize iba "na co zomrel"
a nase zname "Kto by si to pomyslel. Civilizacia" Suspect
"yud´d think you´ve never mowed a lawn in your life" - "Nikdy si travnik nekosil"- ono sak to prelozili zle,tak to vyznelo inak, nie?
"I like it" je na markize "je to krasne"
mala hodina nadavok. bitch je somar a zasran je jerk
lamb nie je baran, nie? lebo oni tam dali barana...ked uz,tak baranok
potom Sam sa pyta, "Myslis, ze tu nieco je?" a na markize sa spytal
what the hell uz prekladaju ako úreboha...
potom ked sa dzin obratil na to,ako Sam urobil taky zvuk, tak na markize bolo iba ticho,aspon ja som nic nepocula,potom naco sa otocil?? Suspect
acid trip- vízia confused
tu tetičku Em tam ani nedali
hej si predstavte, ze oni maju tie mena radi, lebo oni to dievca pomenovali na Jo alebo Joan alebo nieco na J, pricom v seriali ani nemalo to dievca meno confused
a na koniec daco Sam povedal a Dean mal povedal "nebola" a na Markize povedali "bola" No


2x21- Rozpútané peklo
The Road so far= Ďaleká cesta... confused
tu toho nebolo tak vela
ako povedal A. "Howdy" tak na markize dali iba "Tak co, Sam?"
potom hovoril, ze ty si vyvoleny, ale na markize dali daco, ze "vy ste vyvoleni"
vrazedny bastard=son of a bitch
prichytila nas, wrong time, wrong place na markize ako "Zachtyzila sa v nespravnom case" confused
"Bola som prec ani nie 3 minuty" a malo byt "bola som prec asi len2 minuty"

nic take zavazne okrem tohto. Stihla som to vsetko skusknut dnes rano...no, Dion mozno este nieco vyhrabe (si myslim) Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 8:47

ježiši tak ten preklad nadávok "nemá" chybu Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 že zasran Supernatural na Markíze - Stránka 5 71174 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 no ale vražedný bastard má tiež svoje čaro Supernatural na Markíze - Stránka 5 11674 Supernatural na Markíze - Stránka 5 71174 Supernatural na Markíze - Stránka 5 21835 Supernatural na Markíze - Stránka 5 868694 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
no a civilisti/civilizácia....to je predsa jedno nie? Supernatural na Markíze - Stránka 5 202744 Supernatural na Markíze - Stránka 5 202744 Supernatural na Markíze - Stránka 5 202744 Supernatural na Markíze - Stránka 5 202744 och...ako dobre, že som to nepozerala...asi by som pri tom niekomu niečo nepekné urobila Supernatural na Markíze - Stránka 5 43228
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 8:48

na to road so far som čumela aj ja ako debil, že WTF? ako to niekto môže preložiť ďaleká cesta, zvlášť, keď o chviľu za tým dajú "NOW" Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 9:35

Faith pekne si to spísala mali by sme im to poslať nech sa spamätajú Suspect Supernatural na Markíze - Stránka 5 71174
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 10:22

Tak som to normálne nejakým zázrakom dopozerala do konca...síce mám teraz oči ako sfetená veverička, ale teda...02x20 som videla len polovicu, ale fakt...ten somár a zasran, ako tie nadávky majú mnoho významov, ale takéto teda.. Laughing inak som už nič také nepostrehla...no ale 02x21... affraid ako spomína Faith, tá ich road so far.... Laughing ale myslím, že to isté spravila aj prima.. Cool
Inak som si aj v tejto epke ešte všimla tiché miesto, resp. ak nie som hluchá... Laughing keď Sam stál nad Jackom a chcel ho ovaliť, tak počul Deana, ako kričí Sam, no ja som tam nič nepočula.. Shocked a ešte na začiatku sa mi zdá, že Kobielsky namiesto Sam kričal Sammy, bolo to dosť vidno, ale to je jedno...
A ešte som si skoro cvrkla, keď povedali, že jasnovidci...WTF? Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
A ten koniec nebol zasa taký strašný, ako som čakala, sem - tam aj Kobielsky smrkol.. Supernatural na Markíze - Stránka 5 284389 Laughing
Tak teda nabudúce nás čaká "Rozpútané peklo, časť 2"... Laughing
Kto sa staví, že v Deanovom monológu nad Samom spravia minimálne tri chyby, ale aspoň nebude miestami dávať zmysel.. Supernatural na Markíze - Stránka 5 284389
Inak ste si všimla, že Avu už volali Ejva...a Roadhouse nepreložili, som kukala jak puk, iný luxus.. Supernatural na Markíze - Stránka 5 284389
A ten lamb je jahňa...ale tak nechajme ich v tom.. Laughing


Naposledy upravil Sarinka dňa 21.08.08 10:25, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 10:22

presne Faith Supernatural na Markíze - Stránka 5 214863 ja som sa hrozne potesila ked Sam povedal Ave Ejva... Supernatural na Markíze - Stránka 5 170639 a ten casový sklz...ja som sa tak tesila že konecne sa vyspim a oni toto... No No Suspect
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 10:35

no tak ja som to po pozreti 2x20 vzdala lebo co tam stvarali som si povedala ze dalsi sok zazit nechcem tak som sa radsej vybrala do rise snov Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 10:39

tak toto bola teda vážne hrôza. tie chyby čo Faith vypísala sa naozaj nedali prehliadnuť, tí vždy natrepú somariny. Supernatural na Markíze - Stránka 5 999804 a čo že vynechajú tú tetičku Em som tušila a to bolo moje obľúbené. ale ten koniec nebol až taký hrozný ako som očakávala ten Evil! Samov smiech dopadol horšie. už len jednu časť a už nám nebudú liezt na nervy.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 10:42

citácia :
už len jednu časť a už nám nebudú liezt na nervy.
myslim ze oni v Mare to vnimaju podobne Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 10:46

tak to by ma vôbec neprekvapilo ak by to tak bolo
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 11:15

Jaj tá markíza sa zase raz predviedla svojim dabingovým výkonom a veru tak ešte jedna časť a bude pokoj jaj ,ale tú si musím pozrieť som strašne zvedavá ,keď tam bude Dean nad Sammym plakť ako to zase náš Kobielky pobabre ,ale aspoň sa nasmejem Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 11:17

Soniq: len som si neni ista ci by sa divak mal na tej scene smiat Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 ale je fat ze Mara robi z toho celeho komediu
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 11:25

Vieš čo ja už sa na tom len smejem pretože presne ako si napísala mara tým svojim ohromným dabingom a úžasným prekladom z toho robí skvelý komedialný seriál Laughing
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 11:31

ako pisete... Supernatural na Markíze - Stránka 5 103511 to si nikto z toho slavneho velkého stúdia nevie pozriet jednu cast SN?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad no ale už je dost pozde keby to teraz urobili... :cry:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 11:33

nechto radsej nepozeraju nahodou by sa este viac zamysleli ako sa to da vylepsit Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty21.08.08 11:37

Bože ,len to nie mara a niečo vylepšiť to by dopadlo viem si to celkom živo predstavť Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 5 99937
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze
Návrat hore 
Strana 5 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: