Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 18:01

OMG, co to vidím?? Tady někdo vytahuje mého oblíbence. 702 No nic, tenhle seriál řadím okamžitě do svého seznamu "co určitě musím vidět". 601 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 316745
Díky za info, Porty!!! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 949816 Těším se na nějaké další tipy! dance Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 886945
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 18:52

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Th_34115_231109_Matthew_Bomer_8_122_13lo

Oh, God....vidim, ze Master sa dlho na ploche neohreje Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 99937 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 99937

citácia :
s takovým fešákem se to dělá snad samo.
Dopozeram tych 7 dielov a idem na to...btw dalsi diel bude az na moje narodeniny Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 568939 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 568939
Chrys dufam, ze je ten serial na vrchu zoznamu Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 19:03

no ja momentálne nestíham, ale mám ho už na zozname tiež 601 akonáhle sa naskytne vhodná príležitosť, tak sťahujem 702
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 19:34

cleo napísal:

Chrys dufam, ze je ten serial na vrchu zoznamu

No o tom nepochybuj. Twisted Evil Přeskočil asi dvacítku jiných seriálů, co mám též na seznamu. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 934194 Laughing Hold, slash dělá s člověkem divy. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 886945
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 20:00

citácia :
Hold, slash dělá s člověkem divy.

čo to je ten slash?? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 934194 Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 20:30

Fay ...to se fakt ptá ta pravá Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 261136 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 49896 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 49896
Chrys ... první díl mám stáhnutej...zítra ti ho klidně dám a můžeš kouknout. Wink A já se chystám stáhnout další díly Twisted Evil
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 20:36

Fay napísal:
čo to je ten slash?? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 934194 Twisted Evil
/
Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 316745
(sorry za spam)
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty07.12.09 21:09

Cleo: Very Happy proto mám tři počítače Smile. Na jednom je master, na druhém Ewan (v linuxu) a na třetím samozřejmě David... Smile (ale brzo ho asi nahradí Mattík).

A já se chystám stáhnout další díly
Wink proč se vůbec nedivím? :wink: Smile

Jinak fotky v lepší kvalitě
kód:
http://www.mattbomerfan.com/gallery/thumbnails.php?album=116

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Th_16741_008_123_225lo

do téhle jsem se zaláskoval, prosím nějakého grafika o wall Smile. Na téhle vypadá jako naprostý debílek... ale s roztomilým kukučem.

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Th_16849_002_123_448lo
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty11.12.09 17:43

Takze novy diel Merlina sa mi pacil .
Pekna bola scena ked sa hadali Morgana a Uther.
Som zvedavy ako Uther zareaguje ked sa dozvie ze Morgana ho zradila.
Podla mna to co videl Merlin v krystaly sa stane v zaverecnych dvoch dielov.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty11.12.09 19:30

vidim to tak, že Uther to zjistí o Morganě a bude ji chtít nechat popravit a druidi si pro ni přijdou... při té příležitosti Merlin vypustí draka a možná by se mohl nějak zapojit i Artuš, ale ještě nvm jak... to si musim promyslet... každopádně bych brala, kdyby se Gwen snažila Morganě pomoct a pak by ji za tp upílili Wink... ale to je jen mé bláhové přání Sad
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty11.12.09 21:51

Night Angel napísal:
ale to je jen mé bláhové přání Sad
Nie len tvoje Laughing mohli by sme napisat Ježiškovi Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty11.12.09 23:17

Ja to tiež pridám na môj Ježiškovský zoznam... Cool už neviem ako dlho mám stiahnutý desiaty diel a nejako sa k tomu nemôžem donútiť, keď viem, že tam bude toľko Gwen... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 1319
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty11.12.09 23:39

Nechapem naco ju tam tolko pchaju...ja som vcera pozerala prvu cast Merlina, on a Arthur nemaju chybu Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty12.12.09 0:01

looool, nie je to dávno, čo sme tento prvý diel pozerali so spolužiačkou na chodbe v škole a každú chvíľu také újeby, hlavne pri korunovanom idiotovi to boli újeby na celú chodbu a všetci len WTF pohľady... Laughing musím povedať, že prvá sérka sa mi zdala lepšia, pri tejto druhej som sa tiež občas nasmiala, ale nie tak ako pri prvej a navyše tá špata Gwen... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 1319
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty12.12.09 9:34

A podla mna je druha seria lepsia ako ta prva Merlina
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty12.12.09 21:27

Leverage bude znovu pokračovat 13.1. a tady je krátké promo 702 Wink
Leverage - New Promo
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=pigXd4Tdx2M
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty12.12.09 22:58

Teď jsem dokoukala novýho Merlina... Skvělej díl!!! Zatím se mi líbil asi nejvíc. Minimálně co se týče téhle série. Spojení nazghúlů a Šípkové Růženky se jim povedlo skvěle + chudák Merlin... Arthuš mi tady připadal sexy XD (možná to bude i tím, že jsem trochu mimo z Dragon Age Origins, ale fakt byl úžasnej) a těším se i na další díl, protože to vypadá na jednu velkou zradu, kterou jsem ale viděla už od tý doby, co Drak nutí Merlina aby ho pustil... ale možná to přece jen bude jinak, protože je to Merlin a některé logické závěry trochu zmírňujou, takže z toho vyjde něco úplně jiného... akorát mi vadí, že tam zase budou využívat vztah Arthur-Gwen... kéž by to nebezpečenství, do kterého se ta koza dostane bylo smrtelné... tohle přání mě asi nikdy nepustí... a je mi jasný, že ne jenom mě
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty13.12.09 0:27

mne sa tiež nový diel veľmi páčil Twisted Evil hlavne preto, že tam gwen takmer vôbec nebola Laughing čo sa týka traileru na ďalšiu epku, tak ja sa každý deň modlím, aby fakt zgegla a teraz na to bude skvelá príležitosť, takže prosím prosím zabite gwen Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 260605 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 260605 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 260605 nielenže sa zbavíme tej špaty, ale ešte aj bude torturing arthura Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 316745 no nebol by to krásny koniec série? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 316745
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty13.12.09 9:38

Byl by to překrásný konec série... jenže bohužel, dokud je Giles na trůně, tak tam není Arthur a dokud není Arthur na trůně, tak není Gwen královnou a dokud není Gwen královnou, tak nepodvede Arthura s Lancelotem a doku nepodvede Arthura s Lancelotem, tak se na ni Artur snad nikdy nenasere a dokud se na ni nenasere, tak ji bude pořád na prvním místě milovat a dokud ji pude pořád na prvním místě milovat, tak tam pořád bude a dokud tam pořád bude...

- snad všichni chápete, co jsem tím chtěl říct... problém nastává již v prvním bodě, protože miluju Uthera a jediný způsob, jak ho dostat z trůnu je jeho smrt a pokud ho nezabije drak příští týden, tak se to nikam nepohne a kdyby ho drak přece jen zabil, tak budu bulet, protože Giles musí za každou cenu zůstat. Dokonce i za cenu přítomnosti Gwen... Sad
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty14.12.09 19:47

Night-A: btw proč Tonymu Headovi říkáš Giles? Sad mě to jenom při čtení těch postů mate. Jména postav a najdenou postava, která se tam asi nějak nevyskytuje (nebo o tom nevím) a která je vlastně Uther Laughing


Very Happy tak když se mi to tak parádně povedlo s White Collarem, roznesu tady další seriál který mne poměrně zaujal. Cool Jde tentokrát pro změnu o seriál lékařského prostředí.

TRAUMA
Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Trauma.thAké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Traumaver2.th

V prvé řadě nečekejte variaci na House nebo na Grey's. Původně jsem se spíš vrhl na MERCY protože prostředí bylo zajímavější a Michelle Trachtenberg lákala. Trauma ale jde trošku jinou cestou. Jde o projekt z tvůrčí dílny Petera Berga (The Kingdom, Hancock) který může za FNL a kdysi dávno hrál v Chicago Hope (o které tvrdí že z toho má dodnes trauma)). Z pilotu jsem vůbec odvařený nebyla a seriál jsem odložil. Tento týden jsem se k němu vrátil Razz

Ocitáváme mezi skupinou paramediků. Někteří řídí sanitku, jiní pro změnu pilotují vrtulník. Hned prvních deset minut seriálu Vám ukáže v čem je jeho síla. Především hodně zajímavé (a kuriozní) situace, ze kterých vzniká úraz. A protože Berg není žádný troškař, padají kolem vrtulníky, vství se řetězové nehody a když člověk dostane pecku od elektriky ještě upadne na kotoučovou pilu. Cool Sledujeme skupinu postav od rádoby drsné blondýny až po nesmrtelného pilota vrtulníku, nevěrného manžela či skvělého irského přistěhovalce, který nemá sociální život. Ale má Facebook. Razz

V současné době má tenhle seriál pauzu, takže můžete směle začít koukat.

trailery:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=U8U8yZsVpTc
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Dbc-uNHVB9U
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty14.12.09 20:53

Port-D: sry... XD pro mě prostě je a vždycky bude Giles... Já jsem zvyklá, že když někomu řeknu Anthony Head, tak neví, o kom mluvím, ale Gilese znaj všichni... Navíc je to kratší + já mám takový crossover smýšlení, takže pro mě je herec všechny role... už mám i pohádku o Richardu Deanu Andersonovi...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty14.12.09 23:08

pozera este niekto serial Dexter? Dneska sa objavila na nete posledna epizoda 4. serie, a skoncilo to uplne desivo a strasne. Nemam na mysli strasne ze to zle urobili, ale seriu zakoncila veeelmi zla nepekna udalost.
Spoiler:

kua to skoncilo tak... proste na to nemam slov len WTF? Shocked
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty16.12.09 9:58

Som velmi spokojny zo novou castou Merlina .
Smial som ked Merlin skusal na Gausa kuzla na prebudenie.

Tak isto mam za sebou finale Dextera.
Konecne z tamat zmizne postava, ktora nema rad.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty17.12.09 0:03

Portable.Device napísal:
Z pilotu jsem vůbec odvařený nebyla a seriál jsem odložil. Tento týden jsem se k němu vrátil Razz
Cooooo? Ja som mala sanku v pivnici. Mozes si urobit dalsiu ciarku, idem na 2 diel Razz Milujem Rabitta Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 E536 A preco to tie ..... chcu zrusit? Ale vraj to odzrusili???? To trapne Mercy predlzili a toto nie? Pcheee
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty17.12.09 13:47

Neviem ci takto sleduje serial Californication
kód:
http://www.csfd.cz/film/233595-californication/

Ja tetno serial odporucam . Vcera som dopozeral 3 seriu ,ktora je perfekne . A ma zaujimavy koniec.
Spoiler:

Tu je video ,kde su posledne 4 minut 3 serie

kód:
http://www.edna.cz/californication/videa/zopakujte-si-s-nami-drasticke-finale-treti-rady.asp
[code]
Samozrejme obsahuje spoiler.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 17 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 17 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: