Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty07.09.09 17:26

Merlose Place trailer:

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=KVmAUKyKy0A

ja sa asi zahrabem dakde, ale vyzerá to dobre (hlavne Katie Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869 )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty07.09.09 18:46

teď ve čtvrtek ještě ne... Merlina dávaj v sobotu. Co vim, tak oficiálně ještě nikde nic neni, ale já počítám s tím, že to bude 19. 9. psali to na jedné stránce a pak na českých fan stránkách Merlina psali, že to má být 38. týden v sobotu, takže už to beru tak, že je to toho 19.
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty07.09.09 22:48

jj v sobotu to bude chodit....lol aj ja to budem vidiet nazivo v telke 702 702 aj doctora 702

Night Angel
ty chces od BBC oficialne vyhlasenie? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty08.09.09 15:25

Cleo: nijak zvlast me to netrapi... já uz pocitam s tim, ze to bude 19. a kdyz ne, tak to bude dalsi tyden, no... ale prijde mi celkem zabavny, ze o Chuckovi se už vi, nazvy asi prvnich 5 epizod + kdo tam bude hostovat a dalsi nepodstatny veci a od Merlina se nevi ani nazev dilu )ale je fakt ze na prvni dva uz jsou promofotky, to se musi nechat) XD

a tady uz to je officiálně.... + trailer a vypadá to hezky, ale vArthur je furt stejne namyslenej "Can't hide anything from me, Merlin" - chci fakt videt jeho reakci az zjisti, ze Merlin je lock

http://merlin.sff.cz/oficialni-trailer-a-detaily-o-premiere
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty09.09.09 14:54

Jooooj ten merlin vyzera ppc...uz s anan tesim, mi uz chyba... boze Merlin+Arthur to zase bude....a neviem preco ale ten drak za ktorym chodi Merlin je taky bohovsky aeste ten jeho hlas Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty09.09.09 15:01

Taky se moc těším na Merlina! cheers cheers

Jsem vážně zvědavá, jak ten příběh bude pokračovat, jak se hoši mezi sebou budou chovat. Laughing No zkrátka -Merlin!!! cheers Very Happy
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty09.09.09 15:25

skvelo vystihnuté: merlin! Laughing ale najlepšie je na tom asi fakt ten vzťah merlin-arthur Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869 som rada, že som sa to rozhodla sledovať. je to jeden z naj seriálov Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869 a keď to pôjde v sobotu, tak to už neuvidím. to už budem doma Sad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty09.09.09 17:14

mne je viac menej jedno kedy to bude, len nech to už je Laughing neviem sa dočkať novej série 702 čakám na ňu už asi tri štvrte roka alebo koľko Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty09.09.09 17:52

Juj, díky za info! cheers Přidávám se ke spolku natěšenců! Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 325299 Laughing A je to super, pokud to bude bývat v sobotu. To mám totiž "animevolno", takže žádné premiéry. Jestli to tak půjde dál, budu mít nakonec kvalitně vyplněný celý týden - každý den nějaká premiérová epka. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 258431 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 18:22

chrys: tak to vyzerá, že aj ja Laughing práve som zistila, že hanasakeru seishounen nezrušili ako som si myslela, takže už mám fakt okrem víkendu každý deň niečo Laughing merlin bude v sobotu ako taká čerešnička na torte 702
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 20:40

Já ještě potřebuji něco na neděli a úterý. Nevíš o něčem? Laughing Možná by bylo nejjednodušší, nechat si na tu neděli Naruta, když je v pátek už i SN, ale kdo by to vydržel, že? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 583517 Laughing
To si raději dám v pátek trojtou dávku, i s mangou. Twisted Evil Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 20:57

na nedeľu nemám, ale v utorok kukám tears to tiara Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 934194
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 21:08

To já mám volné pondělí a úterý. I když někdy taky ne... záleží, jestli se vydání jednoho anime zpozdí nebo ne. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 21:58

Včera večer som si zo zvedavosti pozrela remake Melrose Place. Veľa som od toho nečakala, ale musím sa priznať, že to nebolo také zlé, aké som si myslela, že to bude. Katie bola fakt super, to sa jej musí nechať. Podľa mňa podáva najlepší herecký výkon zo všetkých. Rola jej fakt sadla. Čo sa však nedá povedať o Ashlee Simpson, tá baba nielenže nevie spievať, ale ani hrať, nechápem, akým omylom ju tam dali, a ten jej škrekot tam. Hudba bola super, ako neviem, koľko seriálov, v ktorom odznelo Let it rock, som už videla... Laughing Zatiaľ tam okrem spomínanej Ashley nebolo nič také, čo by ma odradilo pozrieť si ďalší diel, ale aj s 90210 som sekla pri treťom dieli, takže.. lol!
Inak si mylím, že sa seriál nedožije ďalšej série, lebo aj napriek brutálnej kampani si premiéru pozrelo 2 mil. aj dačo divákov a to isté aj premiériu druhej série 90210.. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 934194 Ostroff by fakt mala začať bozkávať nohy SN, lebo všetko jej ide dole vodou... Twisted Evil Som zvedavá na ratingy The Vampire Diaries a Beautiful life, na ktorý sa strašne teším...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 22:14

Samabel, ty se díváš na FMA v neděli? No mně by to moc nepomohlo, kdybych pak zase měla volné to pondělí a uterý po sobě. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 202744 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745 Prostě mi tam něco chybí, musím se po něčem mrknout, protože jinak se ty cliffhangery nedají dost dobře zvládat. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 202744 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 99937

Sarinka, já jsem na Melorose hodně zvědavá a docela se i těším, protože jsem ho předtím pravidelně sledovala od začátku až do konce. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 22:57

sari: na tých upírov sa teším aj ja Twisted Evil

akurát som pozrela glee a som v 7 nebi 702 úžasný seriál. ohromne ma zatiaľ baví Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869 idem stiahnuť melrose place Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 886945
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty10.09.09 23:20

Chrys: No, pokud vydají titulky do půlnoci, tak se na FMA většinou dívám v neděli. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 934194 lol!
Ale já se dívám ještě na Senjou no Valkyria a u toho titulky vycházejí tak různě. Smile

Na Glee se chci zkusit mrknout. A Melroce Place... viděla jsem s Katie pár ukázek, ale mě tyhle typy seriálů nebaví, tak celou epku toho nedám.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 0:24

no tak melrose place tiež nie je práve seriál, ktorý by som pozerala, ale kvôli kattie som mrkla prvý diel a Shocked akože okeyyyy nie je to žiadna super extra pecka, ale vôbec to nie je zlé. práve naopak. celkom ma to chytilo Twisted Evil som zvedavá ako to bude pokračovať a musím povedať, že kattie je úúúúúplne fenomenálna 702 ja tu ženskú žeriem! neskutočne jej tá rola ide a je sexy as hell! drool ani tí chlapíci tam nie sú na zahodenie Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 284389 no uvidíme, čo sa z toho vykľube....

edit: pozrela som aj vampire diaries a je to kravina na ntú Laughing jeden jediný herec je tam schopný a dej je o ničom, takže seriál neprešiel ešte ho úplne nezvrhujem, ale nie je to nič moc. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 16:09

Tak jsem Glee skoukla i já a musím říct, že první dva díly se mi líbily. cheers Very Happy
Je to zajímavý...doufám, že i dál to bude dobré.

Vampire Diaries mě neláká... ukázky, které jsem viděla přes prázdniny mě nezaujaly a no, prostě si nechám zajít chuť.

btw: Můžete mi někdo do PM napsat, kde jste stahovali první díl Glee v té klaciské 350MB verzi? Díky. Smile
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 18:03

uff, takže Vampire Diaries vás nechytilo? ja to stiahnuté mám, ale ešte som to nevidela, no uvidím Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 934194
a Melrose Place - na to sa chystám už dávno, Katie je úžasná vo všetko, do čoho sa pustí Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 430869 ale stále som to nestiahla, sa bojím, že keď s tým začnem, tak sa od toho neodlepím Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 232827 Laughing
ale moooc sa teším na Gossip Girl, čo bude v pondelok, júúúj Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 170639 dúfam, že ma to nesklame Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 19:42

Ja som si pozrela Vampire Diaries a mne sa to pacilo....na zaciatku mi prisli herci otrasny, ale nie je to az take zle...Damon mi pripomina Briana, ale obcas sa mi zdalo, ze skuli a afektuje, Laughing Laughing ale zaujal ma najviac...citala som o com su knihy a ked sa budu drzat predlohy mohol by to byt dobry serial...u mna ma 6 bodov z 10

dzajna na GG sa tesim aj ja... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 19:48

heh, ten GG ma skvelé promo - WTF - wait for fall.. Very Happy skoro som padla
Končím 3 sériu OTH.. len nech sa tam nič neposere, prossíííííím Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 20:40

a glee ste mali s titulkami alebo ste to pozerali po anglicky? ak ste mali title, môžte mi poslať mp s linkom, pls?
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 20:53

okej, tak ja si Vampire Diaries fakt kuknem Laughing som zvedavá, čo z toho bude Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 934194
cleo: GG je moja láska, ja sa neviem dočkať Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 325299
btw, spoilerujete GG? či ste nepočuli nič o Chuckovi a istom bozku Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 284389
fay: to je OTH, samozrejme, že sa niečo dototo Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 316745 len si už nepamätám čo Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 583517
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty11.09.09 21:10

dzajna: neviem nic co, kde, ako, a hlavne s kým??? Shocked Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 4 z 31Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: