Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
AutorSpráva
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty04.10.08 11:30

presne to sa mi paci na jeho filmoch....ako opisala Nikita...
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty06.10.08 20:39

nejak som v poslednej dobe naštartovala filmový maratón Filmy - Stránka 13 188411 a zwatchla som 4 filmy.
myslím, že ste sa tu už bavili o filme 1408, tak poviem aj ja pár slov. a síce, že ma to nejak neohúrilo, čakala som viac a možno aj niečo iné. tuším mi ušla pointa, lebo som tomu nejak nepochopila. hej bolo tam niekoľko momentov, kde ma aj myklo, ale ak sa ma v tomto horore snažili vydesiť, tak zlyhali na plnej čiare. som sa pri ňom nudila a pozerala na hodiny, kedy to skončí hoci som ho zo zvedavosti dopozerala do konca, ale to len preto, že som chcela vidieť, či ma tam ozaj niečo divné nevidesí. ale bohužiaľ sa tak nestalo. desivejšie bolo Resident Evil (jednotka)
no ale na to aké recenzie (zlé) som počula na film The munber 23 to bol zaujímavý film a dosť napínavý, som napäto očakávala rozuzlenie a bolo ozaj nečakané. aspoň pre mňa. a dokonca mi ani nevadil predstaviteľ hlavnej úlohy, ktorým bol Jim Carrey. osobne ho veľmi nemusím v tých komediach, kde si naťahuje tvár do trápnych grimás (aj keď sa tam našli jeho typické ksychtíky, no vzhľadom na to koho v danej situácii predstavoval, dalo sa to prežiť), ale tu sa nič také nedialo a dalo by sa povedať, že pôsobil aj realisticky. dalo sa mu to uveriť.
Spoiler:
no a koniec sa mi tiež páčil, ten by ste tiež nečakali.
no a posledný film, čo som práve dnes dopozerala, sú vlastne dva v jednom. je to Grindhouse od dvojice režisérov Tarantino & Rodrigez. jedna časť sa volá Death Proof od Tarantina a od Rodriga je to Planet Terror. no a asi si podľa týchto mien viete predstaviť aj o čom to bolo. to vám nebudem rozpisovať, inak by som vás pripravila o bombastický zážitok. to vám garantujem. je to trochu iný štýl a nemusí sa páčiť každému, vzhľadom na to že hlavný titul GRINDHOUSE je vlastne názov štýlu spracovávania filmov. inak to môžete nazvať aj hororovo-akčno-scifi C-čkové filmy. ale tento stojí za to. Filmy - Stránka 13 319161
Tarantino tento krát zvolil inú metódu a nestrieka na divákov krv hneď z prvého záberu
Spoiler:
nešetrilo sa ani vulgárnymi výrazmi a to vám poviem, zaznie ich tam požehnane. koniec je pekne prekvapivý a trúfam si povedať, že by ho nik neodhadol, ale je to ozaj super.
zato Mr. Rodrigez to vzal z opačného konca. dostatočné drastické, nechutné, a poriadne husté. strieka tam naozaj všeličo. nechýbajú zaujímavé postavičky, čo možno okúzlia a zaujmú a možno aj nie. záleží na tom, kto je vášmu srdcu bližšie. ja som sa pri filme nesmierne bavila, pre mňa to bola skôr perfektná sranda a smiala som sa skoro neustále Filmy - Stránka 13 99937 Filmy - Stránka 13 99937 Filmy - Stránka 13 99937 , keďže táto časť je vystavaná na väčšine filmového klišé takéhoto žánru. no tu je to však účelové. a ani tu nechýbajú nadávky, obzvlášť vtedy, keď hlavná predstaviteľka v jednej vete použije prívlastok f*cking asi tak 7x.
Tarantino a Rodrigez vlastne týmito filmami vzdali poctu tomuto žanru Filmy - Stránka 13 103511 Filmy - Stránka 13 103511 , ktorý nesadne každému, ale ja by som naň pokojne do kina chodila.
radím pozrieť si filmy v tom poradí ako som to tu obkcela, a teda naprj Death Proof a potom Planet Terror, lebo v druhom je odkaz na prvý, pri ktorom by vám ušla pointa. ešte upozorňujem, že komu je zle aj z kvapky krvi, tak nech radšej oželie tieto dva filmy,a lebo nech si teda dá aspoň kynedryl, inak len na vlastné nebezpečenstvo.

no tak zas ďalší sloh odo mňa, ale dúfam, že nevadí. neviem podať recenziu 5 slovami.

ešte na margo, toho čo ste tu rozoberali: Posledný samuraj bol fajn, pekné kulisy, zaujímavé reálie, len mne tam prekážal práve drahý Tom, toho ja nemusím a keby mi dal dakto an výber medzi Tomom a Bradom Pittom, bez mrknutia oka zhrabnem mistra Pitta.
a zase keby mi dal dakto na výber medzi Ghost Riderom a Hellboyom II, radšej si kuknem Hellboya a Ghost Ridera, len keď pôjde v telke a ja nebudem mať, čo robiť a budem sa chcieť schuti zasmiať. nepríde vám, že mimický prejav emócii Nicka Cage sa nápadne začína podobať mimickému prejavu emócii Stevena Segala????? Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty08.10.08 13:56

Znáte filmy o andělech s Christopherem Walkenem - The prophecy? Jsou to skvělý filmy, i když na netu nemaj nejlepší známkování, ale jsou to jedny z nejlepších filmů, který jsem viděla. Ten Chris Walken (hraje Gabriela) tam má občas i dobrý hlášky typu: "Kdybys byl duše, kam by ses schoval?"
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty11.10.08 14:56

Night Angel: Ten film musím videť, bo sa mi to mýli s The Prophecy: Uprising a The Prophecy: Forsaken.

V týchto proroctvách vystupuje tak Sexi Satan, že som žrala každé jeho slovo ako posadnutá Twisted Evil Celý príbeh bol pekne o Anjeloch a démonoch a o knihe, ktorú bolo treba pred nimi chrániť, no adios ... Malo by byť ešte jedno proroctvo z tejto produkcie, ale nedá sa zohnať na slovensku Sad

Btw, viete niečo o filmíku Twilight?
Tu je menšia upútavka, a hneď prvá vec čo mi napadal bolo: Veď to je ten z Harryho Pottera! 603 Nuž, som večné dieťa 603

Twilight Teaser Trailer 2
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=7tQk8pKnnVY&feature=related
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty11.10.08 15:29

O Twilightu?
Jasně, že vím... je to podle knížky Stephenie Meyerové... ano, Edwarda hraje R. Pattison lol!
Neboj, nejsi jediné dítě.
Filmu se maličko děsím, ale snad jim to vyjde a nebude to oproti knize úplná hrůza.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty11.10.08 21:01

Já na to pujdu s kámoškou, knížku jsem si četla, ale myslím si, že film by mohl být lepší. V knížce bylo na můj vkus až příliš protahovaček, ale nakonec se to dostala k dobrýmu ději. Co se týče Cedrica, tak mi na Edwarda moc nesedí. Dali by se tam dát i hezčí herci, když už ten Ed má být dokonalej.

SkreechTina:Tohle Prophecy je o válce andělů. Ďábel je tam jenom jednou - na konci jedničky (hraje ho Viggo Mortensen). V techle filmech je fakt nejlepší vývoj postavy Gabriela. Obvzlášť se mi líbí, že v nebi vyvolal vzouru a když si ho vzal ďábel, tak ho nakonec z pekla vykopnul. U toho prophecy cos psala ty se mi líbí, že Satana hraje chlápek co se jmenuje Light
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty12.10.08 1:01

no ja som pozrela to prophecy a veľmi sa mi páčilo, len na dvojku na torrentoch nie sú zdroje Sad nemohla by si to upnúť, night angel? please Filmy - Stránka 13 260605 lebo tá jednotka sa mi fakt strašne páčila. a teraz sťahujem tie filmy, čo spomínala tina Wink poznáte ešte nejaké dobre s anjelmi alebo démonmi?
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty13.10.08 18:32

D-F: Promiň, ale měli jsme to už celkem dávno a myslím, že se mezitím i přeinstalovával comp, takže to bohužel nemám. Taky bych to znovu chtěla, ale jsem odkázána na netorrenty - torrenty nám nějak nefungujou Sad všechno stahujem z uloz.to (kvůli tomu jsme ještě neviděli poslední smallville)
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty13.10.08 18:38

no ale tak už to sťahujem cez tie torrenty, takže nevadí 703 ken mi to ide strašne pomaly, tak som sa spýtala, či to náhodou nemáš 603

a stiahla som už aj to prophecy:uprising a affraid affraid tina mala pravdu, že ten satam bol proste drool normálne sa zo mňa stane ešte satanistka Laughing ale tak fakt bol skvelý a hlavne potom na konci s belialom 702 no neviem, ale aj ten film sa mi dosť páčil, ale neviem nájsť prophecy:forsaken. to je hrozné Filmy - Stránka 13 202744 jedno nájdem a pre zmenu sa vynorí ďalšie, ktoré neviem zohnať.

no sú to pecka filmy Filmy - Stránka 13 312566 obe sa mi zatiaľ strašne páčili.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty01.11.08 1:08

Na Markíze beží celkom slušný horor, Nepremožiteľné zlo, alias Frágiles, no a teda, wow! Zo začiatku sa to bude zdať ako jasné, to poznám, straší tam a Filmy - Stránka 13 595650 ale teda rozuzlenie je dosť scary a ten koniec už duplovane Filmy - Stránka 13 71416 Stojí to za to pozrieť si to Wink

Viac o filme tu:

kód:
http://www.imdb.com/title/tt0422272/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty01.11.08 1:17

no ja som to tiez pozerala ze wow Shocked fakt sa oplati Cool ja si to musim ist najst a stiahnut 603
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty01.11.08 13:37

no ja som to tiez pozerala, ale asi tak od polovicky... a bolo to fakt dobre... nooo LittleDevil,pekne to stiahni a ja ta potom navstivim... Wink
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty09.11.08 14:08

Tak mám za sebou zas pár týždňov a nelenila som a dostali sa mi pod ruku nejaké filmy.
Konečne, a tak trochu opozdene, som sa dostala aj k I Am Legend a na to, že to ľudia skopali pod čiernu zem, teda niektorí, tak ja musím povedať, že to bolo celkom dobré. Nemyslím si, že tu šlo len o to ukázať postapokalyptickú víziu toho, čo sa stane keď..., ale bol to skôr film o jednom človeku a 1001 dni, ktoré prežil úplne sám v meste, ktoré nikdy nespí a teraz je zrazu prázdne. No len si priznajme, komu by z toho nezahrabalo. A Will Smith to teda zahral fakt skvelo. To dohováranie psovi, tie rozhovory v dvd-požičovni, to stotožnenie so Shrekom. Jednoducho super.

Videla som, síce nie v originály, ale budiž, film History of Violence a ten bol tiež vynikajúci. Tu sa mi páčilo, že sa autori nezapodievali vysvetľovaním kde, kedy, ako, prečo... ale podali len ten okamih práve teraz. Áno, hlavný hrdina síce hovorí, že to a hento urobil pre to a to, ale to je asi tak všetko, ďalej sa to odohráva bez zbytočne obšírnych vysvetľovačiek. A keďže sa jedná o Históriu Násilia, hlavne to násilie so zbraňou (pištoľ alebo puška) v ruke, na svoje si prídu tí, čo majú radi realisticky vykreslené zabíjanie, ktoré je síce v záberoch len na pár krátkych sekúnd a režisér sa nevyžíva v dlhých záberoch plných krvi, rozflákaných vnútornostiach a tak podobne, ktoré máme možnosť vidieť v každom horore. Takže vrelo odporúčam.

Aj ďalší film je podobný, čo sa týka tých realistických záberov. Volá sa Street Kings a je od tvorcu a producenta filmu Training Day. Už len to napovedá, o čom asi film bude. A veruže je to pravda. Je z prostredia polície, kde nikto už nie je dobrý alebo zlý, a spravodlivosť sa dosahuje vlastným prostriedkami a praktikami. To sa týka hlavne zločincov, ktorý dostanú čo si zaslúžia, aj keď to nie je veľmi podľa zákona. Hlavná úloha prischla Keanu Reevesovi a Forestovi Whitakerovi. No uvidíte tam aj Dr. Housa, či Sukreho z PB plus pár raperov. Nenašla som vo filme žiadne slabé miesto, takže keď si k menu sadnete, od stoličky sa odlepíte len so záverečnými titulkami. Napínavý, strhujúci, dynamické. Tiež vrelo odporúčam.

A dostala som sa ja k filmu Ten Inch Hero. Recenziu hodím sem, nech je to teda pokope. Žánrovo by som ju zaradila do romanci s humornými momentmi (ktoré samozrejme zabezpečuje postava Piestlyho svojimi tričkami a účesom, ktoré sú v každej scéne iné a inak výborne zvládnutá postava Jensenom, ktorá ho stavia aj do onej polohy, ako len neohrozeného lovca zla). Od začiatku sa dá vytušiť happyend, no nakoniec vás prekvapí, že nie je celkom taký, ako ste si to na začiatku predstavovali. To sa týka hlavne hlavnej hrdinky Piper, inak je to celkom predvídateľné. A trochu sa to odkláňa aj pri postavách Trucker a Zo, ale aspoň to ozvláštňuje film. Koniec je naozaj rozkošný, hlavne teda Priestly (a jeho prvé meno Filmy - Stránka 13 49896 ) a tiež malé prekvapenie v podobe posledného páru: dvoch postarších zákazníkov z bistra. Je to príjemný film na oddychový večer po náročnom dni. Takže ja som s ním spokojná.

Zatím vše. Ozvem sa s reportom nabudúce...
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty13.11.08 7:24

Ja som cez víkend pozerala film Hancock. Bolo to celkom fajn akurát sa mi zdalo, že dosť nevyužili dej, ktorý bol super. Mohlo to byť dlhšie a trochu viac rozvité ale inak to malo všetko Very Happy Will Smith bol ako vždy skvelý. 702 Ale keď nabehol v tom divnom prevleku Rolling Eyes Filmy - Stránka 13 99937 Koniec bol super 702 Odporúčam Filmy - Stránka 13 319161
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty21.11.08 12:22

Dalsia ukazka z filmu Doba ladova 3 . A opat hlavna uloha vevericka Scar

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=u6TEHpYw31Y
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty24.11.08 13:16

vtipné,ale videl niekto film Gabriel-anjel pomsty? Zábavné na tom je,že tam spomínajú Uriela ako jedného z anjelov,ktorý prišiel medzi ľudí,aby ich vrátil späť či ako ale čo je dobré spomína sa tam aj Lillith!
Keď ho brat pustil na dvd skoro ma trafilo,napadlo ma že ak ešte spomenú aj Castiela tak to bude niečo ....
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty24.11.08 14:54

Ja mám ten film v pc ale ešte som ho nevidela....možno si ho dnes pozrem keď bude čas..Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty24.11.08 18:13

ludkovia, videl tu niekto uz Saw 5? ja som to dnes pozerala a bola som dost zhrozena. Poobede som citala, ze je to oficialne posledna cast Sawky, pretoze sa to od casti k casti zhorsuje, ale nepripadalo mi to az take hrozne. No ale ked som to dnes pozrela, tak som bola sklamana,cakala som viac akcie a viac krvi, no dokopy nic. tie vysvetlenia mi pripadali dost chabe confused take o nicom a je mi luto, ako dopadol Scott Patterson, teda jeho postava Wink podla mna to bola najslabsia cast zo vsetkych Sawiek Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty24.11.08 18:25

Já osobně sérii saw nemusim, první, ok , dobrej nápad, ale další už nic moc. Vážně nemam ráda pokračování filmů, většinou je to prostě jenom tahání peněz. A navíc, já mam ráda pořádný horory typu těch, který točí Rob Zombie. To je něco pro mě! Filmy - Stránka 13 430869
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty24.11.08 19:06

No vcera som si stiahla film na ktori som velmi chchela ist do kina bohuzial nase mesto je rit sveta sem sa to nedostalo. Film sa vola Stop Loss/ Ve službach valky. Ja mam velmi rada taketo pribehy o vojakoch ktori sa vracaju domov zvojny o ich pocitoch a hlavne ako sa dostavaju z myslienok na smrta avraqcaju sa do normalneho sveta. Tento film rozprava o vojakovi ktory siel do vojny dobrovolne na 5 rokov a ked mal odist spat domov. do civilu tak mu to predlzili lebo podla jedneho odseku v zmluve ktori sa vola Stopp Loss to mozu. Ale dalej neprezradim pozrite si odporucam.
A no neviem ale ked ma niekto rad Channinga Tatuma (Step up 1,2, She is the man) tak si pride na svoje pretoze tam tiez hra Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty25.11.08 13:02

No, mě Saw zrovna neláká, ale asi bych měla shlédnout aspoň ten první díl, abych pak na to mohla nadávat oprávněne a hlavně nahlas. 603 Laughing
Dívala jsem se na Fantoma opery ... to byl vizuální zážitek. Very Happy Sice ten konec byl takový divný, ale co už. lol!
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty25.11.08 14:06

ja som si akurat vcera pozrela film Čierne Vianoce minule som si hos tiahla..no musim povedat ze som mala dost ked som to dopozerala. affraid Filmy - Stránka 13 1319 704 Filmy - Stránka 13 11674 Filmy - Stránka 13 11674 ...
inak hra tam nasa byvala Ruby(Katie Cassidy) 704 uz len preto som si kukla ten film...no odporucam...pozrite si ho Wink Wink
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty26.11.08 19:37

Ja som naposledy videl vynikajuci animak Wall-E . Je az neuveritelne ako sa Pixar kazdym svojim filmom zlepsuje.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty30.11.08 15:03

našla so krásne pozadie k filmu twilingh
eduard
kód:
http://site.4ever.sk/bigImage.php?img=http://obrazky.4ever.sk/data/obrazky/ludia/herci-a-herecky/[obrazky.4ever.sk]%20Edward%20Cullen,%20Robert%20Pattinson,%20Twilight%204767589.jpg

Filmy - Stránka 13 Mensi

zdroj 4ever.sk
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty30.11.08 15:20

Ja som minule na jednej stanici kukala tento klip a boli tam ukážky k Twilingh 603 Neviem či ste videli ale pre tých ktorý nie to sem dám Very Happy (a pesnička je super)
Paramore - Decore
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=RvnkAtWcKYg
(a teraz neviem či to patrí do tohto topicu, 603. Ak nie tak sa ospravedlnujem :shame: )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 13 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 13 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: