Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty15.04.09 9:12

hej iluzionistu som videla už pekne dávno 603 to som pozrela po tom, čo som bola v kine na prestige. obe filmy sú síce totálne odlišné, ale tak majú aj spoločné črty. musím povedať, že obe sa mi strašne páčili a podľa mňa sú geniálne. ako mám veľa filmov, ktoré považujem za dobré a veľa, ktoré považujem za skvelé, ale len veľmi málo je ich geniálnych 603 iluzionista aj prestige v sebe nesú krásny príbeh, napätie, vtip, drámu, dokonca aj romantiku.... no a ja som vždy mala rada kúzelníkov/iluzionistov 603 takže tiež obe tieto filmy odporúčam Wink
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty16.04.09 18:38

v pondelok neskoro vecer siel na markize film Mladosť v vťahu(Old school).aj ked je to uz vysielali, vtedy som to videl iba trochu zo zaciatku...
hned v utorok som si to stiahol a pozrel znova, musim povedat, ze americke komedie ma uz nejako neberu, lebo su az prilis "hlupe", ale toto bolo skvele, neskutocne som sa pobavil, tak, ako uz davno nie
odporucam kuknut
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty16.04.09 19:13

nie je to o nejakej stávke či súťaži či niečo také a prihlásia sa tam taký starší a súťažia? lebo my to niečo hovorí ten názov, tak som to tuším videla, ale nepamätám si presne 603
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty16.04.09 20:42

sisel ja som ho tiez pozerala s ocami an pol zavretymi ale paciilo sa mi to...kde si to stiahol???
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty17.04.09 16:42

som zohnal odkazy na rapidshare na jednom warez fore, ak chces poslem linky
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty17.04.09 17:12

ja som si pozerala filmy na prenosnom disku a čo nevidím, old school Laughing Laughing Laughing možno pozriem cez víkend, aj keď mám pocit, že som to už videla 603
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty17.04.09 21:49

sisel posli cez pm prosim ta... Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty17.04.09 22:28

Videli ste niekto Revolutionary Road s Kate Winslet a Leom DiCapriom? Úžasný film so skvelými hereckými výkonmi, zbožňujem túto dvojicu od čias Titanicu, škoda, že nie sú spolu aj v skutočnosti... Rolling Eyes Takže ak ste ho nevideli, vrelo odporúčam, len ten koniec... Filmy - Stránka 19 71416
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: ..............   Filmy - Stránka 19 Empty18.04.09 22:14

Hiro 666: Zaskočila ma tvoja otázka, asi ju tiež máš rad, nie? Smile Asi ťa nepoteším, ale Dollhouse som bohužiaľ ešte nevidela. K tomuto seriálu som sa ešte nedostala, sledujem ako sa mu darí a že je dosť obľúbený v USA, ale už minule som si tak plánovala, že si ho raz začnem pozerať, no sama neviem kedy, pretože tento serial chcem určite vidieť, ale nemám čas. A až ho raz uvidím, tak určite môj názor vyjadrím. Filmy - Stránka 19 312566 Ty ho sleduješ, predpokladám. Oplatí sa mi ho sledovať? Wink
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty18.04.09 22:27

Kaja : ja som osobne so serial Dollhouse spokojny.

Inac naposledy som videl film Kate Winslet - The Reader.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty19.04.09 0:18

kvoli Jossovi a Elize sledujem Dollhouse aj ja, posledne 2 diely som nevidela, pretoze na to nie je cas a uprimne, ani chut.. myslim, ze co sa Dollhouse tyka, sa Joss velmi malo prejavuje, neviem ci ide o TV spolocnost, ktora DH propaguje, ale pri Buffy mal ovela viac priestoru a bolo to vidno.. uvidime, co pride dalej, musim skuknut tie dalsie epizody, ale zatial ma len 3 uchvatili natolko, aby som ho zaradila medzi oblubene serialy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty20.04.09 12:58

Minulý week som si spravila menší Disney week, bo som pozerala dokopy:
Cam Rock, High School Musical 1,2 a nakoniec aj 3: Senior Year.

Teraz sa naozaj posnažím o objektívne hodnotenie:
Camp rock môžem 603 Lacný jednoduchý príbeh, ale Demi Lovato sa mi tam neskutočne zapáčila (hlavne hlas, o hraní tu nehovorím) a celý ten fennomém v spojení s Jonas Brothers, jedine, na kom som sa tam že fest bavila bol Kevin Jonas (keď mal tie svoje vlasy vyžehlené a nie také brčaté, akoby do neho koplo 220V) Čo mi najviac imponovalo? Že ani medzi hlavnými hrdinami príbehu nebolo toľko tých presladených vecí, z ktorých človek skoro chytí cukrovku. Proste friends and cool rock music! Hudba je inak naozaj super a záverečný "koncert" je pekne spracovaný.
HSM1: Bol zaujímavý v tom smere, že to bolo niečo nové a celkovo človek strpel tento film, tanečky v poho, ale či by som sa znova k tomu vrátila, myslím, že nehorzi 603
HSM2: To už konečne malo aj nejakú hĺbku (teda hlavne v tých Disneyovských rozmeroch) Išlo o budúcnosť a teda o to, že človek sa musí rozhodnúť, či pôjde za vlastným cieľom, alebo bude s kamošmi, alebo to nejako skombinuje dokopy Razz Piesne boli cool a najviac som sa tam bavila na postave Ryana I love you O tom, či Zac Efrom vie hrať alebo nie, no proste dalo sa na neho pozerať, ale niektoré to jeho preciťovanie, pardon, ale nemohla som sa zdržať smiechu. Vanessa mi tu už prišla nemastná neslaná, ale jej duet, keď sa lúči s Troyom ma dostal (ale iba toto!) Celkovo, no určite si to ešte niekedy pozriem....
HSM3: No dobre, sú tam vymakané tanečné zostavy a aj hudba sa dá určite viac počúvať, ako z HSM1. Ale príbeh sa mi už zdá zbytočný. Okey, robili predstavenie sami o sebe, ako ukončia školu po mature, kam pôjdu na VŠ a blablabla, hranie niektorých hercov už bolo moc preafektované a najviac mi tam vadila práve Vanessa, ktorá mi prišla na tom plátne ako Lolita, tie šatičky a sweety hlások a tie ksichtíky a ......AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! To, že tu skoro každému tiekol med z huby ani nehovorím, moc sladké, a to nehovorím len kvôli tomu, že som v nejakom divnom období, alebo čo. Ale ľudkovia, naozaj, bolo tam toho moc aj na Karlíkovu továrnu na čokoládu. Vtipné scénky mi prišli viac trápne ako vtipné a tie nové postavy, nejako mi ušiel ich zmysel.

Neverila by som, že to niekedy poviem, ale radšej ako HSM3 si pozriem Hannu Montanu movie....
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty23.04.09 13:14

The Curious Case of Benjamin Button

Sice velmi pomaly film, ale aj tak som velmi uchvateny . Koniec je velmi smutny
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty28.04.09 21:04

jaj ja idem dnes pozrieť SAW 5. Bože ja sa nato tak strašne moc teším a myslím si, že ja ako maniak na drsné krvavé horory sa my to bude páčiť. Vďaka patrí WERONIČKE, ktorá my umožnila linky na stiahnutie. Filmy - Stránka 19 104346
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty28.04.09 22:08

Ja som dnes videl film Changeling
Ide o pribech matky ,ktorej sa strati syn . Neskor najde policia chlapca. Ale matka tvrdi ,ze to nie je jej syn . Pricom tak bojuje proti policie . Ze ju policia posle na psychatricke liecenie . Odohrava sa tu aj druha linia . Ked je objavene farma ,kde boli zavrazdeny mlady chlapci.

kód:
http://www.csfd.cz/film/230480-vymena-changeling/

K Saw 5 som nevidel . ani je nechcem blizkej buducnoti vidiet.
Celkove z tej serie povazujem 1 vynikjuca
dvojka taktiez . Trojka sa mi nepacila . No a 4 je podla mna slusny film
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty29.04.09 18:03

Ramon Nemas zac potom naspis ako sa lubilo...ci to stoji zato stiahnem aj ja... Wink Wink

No ja som si nedavno stiahla filmy Utek do divociny a Zapisnik jednej lasky to by som si chcela pozriet tak uvidime co to bude zac...hadam to bude nejake dobre... confused 603
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty29.04.09 18:23

Silvy musím povedať, že zo všetkých sa mi najviac páčil práve tento diel. Opisuje tam udalosti z predošlích častí.
Neidem to radšej rozpisovať lebo by to už bol spoiler ale tie vraždy a všetko bolo jednoducho super. mne osobne sa to strašne páčilo. Ja ako maniak na krvavé psycho horory to bol balzam na telo. 603 603 No ale keď nemáš rada krváky tak si to nepozri. I love you No
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty29.04.09 19:19

Ja som film Utek do divociny videl uz trikrat . A nikdy som sa pri nom nenudil . Pre fanusikov filmu Twilight : objavi sa tu aj Kristen Stewart.
Ale inac film Útěk do divočiny povazujem za najlespi film aky som v minulom roku videl .
Ma doma aj knihu ,podla ktorej bol natoceny tento film
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty30.04.09 7:58

Hiro aj ja som si chcela objednat knihu...v akom jazyku ju mas...neviem ci je aj pos lovensky 603
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty30.04.09 8:09

Weronička : Mam ju v cestine . Objednal som si juj cez martinus .sk
Ale asi ta nepotesim . Teraz tam vidim, ze titul je zial vypredany.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty30.04.09 10:18

Dammit.... Evil or Very Mad aj ja to akurat pozeram ze uz je vypredany vacsinu nih co som si chcela objednat cez martinus uz su vypredane...ale vdaka za info... Wink
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty02.05.09 17:34

Wolverine

Ako začať.. Very Happy Mater ma dnes so segrou vyhnala do kina (detaily neskôr) a tak sme zavolali Swamp (tiez SN freak) a vyrazili sme. Pôvodný plán My Bloody Valentine zlyhal a tak sme sa nechali zviesť vlnou médii a vyrazili na Wolverina.. Very Happy Prvoné očarenie z takmer prázdnej kinosály (a predchádzajúcich zážitkov, kde oko nezostalo suché po dvojhodinom potláčaní smiechu), kde sme si vybrali voľnú radu (skvelý nápad, ale to prišlo až neskôr) a sledovali dokonalé ukážky na Anjelov a démonov (Ewan je ako írsky kňaz jednoducho neodolateľný), Terminator Salvation (tu začal smiech) a Star Trek (tu prišiel plač a smiech.. Very Happy:D). Po úvodných užasných scénach (a našich AWESOME výkrikoch) sme sa vcelku zažrali do deja, užívali si dokonalé efekty (to čo predviedol s tou motorkou, aaaaaa).. Wade ma u nás jedno velikááááánske +, jeho komenty boli neskutočné (musím dodať, že Slovenskí ľudia prahnúci po kultúre nemajú vôbec zmysel pre humor, pretože sme sa na ňom smiali len my.. Very Happy ), katana očarujúca.. Čo bolo ďalej, to skutočne nevie nikto z nás, pretože sme sa smiali.. hodne.. Very Happy Sceny s Kaylou - vrrrr... Victor je ďalšia dokonalá postava, jeho hlody boli tiež na nezaplatenie (máte to tu poistené? škoda) no a Loganové presvedčivé pohľady nám vtisli slzy do očíí.. Gambit je dokonalý pošuk, jeho magická hůlka... hmm...
No a potom to prišlo... hľadanie "čarovného" ostrova a fenomenálny atomový reaktor (hláška - aha, Mochovce pobavila aj ľudí za nami).. no niečo neuveriteľné. Od tejto časti sme sa teda nezastavili, smiali sa snaď nepretržite až do BRUTÁLNEHO konca.. (ding ding dance na reaktore, Loganovo - tak Stycker nakoniec našiel spôsob, ako ta umlčať a Viktorové - You're my brother... :mrgreen: :mrgreen: ). Scénu s umierajúcou Kaylou v Loganovom náručí sme skutočne prerevali (myslím, že si za nami mysleli, že skutočne plačeme, to sme sa dusili mikinami, po hláške - nenasleduj to biele svetlo a nasledujúcom zábere, ako Logan kráča do západu slnka nemohol nikto okrem nás pochopiť).. a tak Kayla umrela, Logan sa šiel pomstiť a my sme si teda sakra užili kino.. Kuku has been screwed. je nová hláška mesiaca..
Jo a ešte jedná drobná pripomienka - celý film sme prešpikovali SN hláškami, pri zmienke SON nasledovalo dvojhlasné "of a bitch".. Very Happy a pri RUN LOGAN - Take your brother out side as fast you can.. Very Happy ponaučenie na koniec? Komu niet rady, tomu niet pomoci.. [-X
Pridávam ešte fotky (alebo ako Fay, segra a Swamp obtažujú kino plagáty.. Very Happy )
Filmy - Stránka 19 1d0a9c34496896 Filmy - Stránka 19 47e4f334496901 Filmy - Stránka 19 F195f634496905
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty07.05.09 12:23

Ja som si dnes v noci konečne pozrela film The Day the Earth Stood Still a čo ja viem nejak ma to neoslnilo, ale ani nesklamalo. Celkom sa na to dalo pozerať aj keď malého Smitha by som občas prefackala. Laughing Dej predvídateľný, ale na zabitie nudy dobrý. Ešte som si pozrela film Inkheart a to sa mi páčilo viac. Tiež také na oddych, nič zložité. Herci sympatický aj keď Brendan Fraser to dosť často zachraňoval. Laughing
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty07.05.09 13:02

Ludkovia už ste niekto videli ten film Angels & Demons?? Chcela by som vedieť aké to je ,lebo názov je totálne lákajúci drool Twisted Evil Filmy - Stránka 19 430869
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty07.05.09 13:03

Ja som ešte nevidela, ale malo by to byť fajn...a prosím všetko dávajte do spoilerov o tomto filme ja ešte, len čítam knihu a nechcem vedieť nič dopredu...díky 603 Filmy - Stránka 19 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 19 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 19 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 19 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: