Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
AutorSpráva
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty30.11.08 15:31

calla vďaka že si to sem dala Filmy - Stránka 14 430869 Filmy - Stránka 14 430869 je to vynikajúce, 702 začínam sa na ten film strašne tešiť, Filmy - Stránka 14 170639 Filmy - Stránka 14 170639 Filmy - Stránka 14 170639
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty30.11.08 16:50

helou lidičky!
už som tu dlhší čas nepísala, ale filmíky som pozerala. no nechcem sa tu rozplývať alebo nervovať nad tým, čo som to vlastne videla, lebo by som znova napísala celý román, heh 603 , no chcem len povedať, že minulý týždeň som to akosi nevydržala a pustila som sa do čítania Súmraku a totálne ma to pohltilo. no mali ste ma pri čítaní vidieť, humor pozorovať. no hej je to little bit Filmy - Stránka 14 445251 ale keďže to bolo také dobré, tak som neodolala tomu, aby som si pozrela aj film. no jasné že kvalita bola pekne shitná, keďže kinorip je kinorip, ale vážne by som to nevydržala do januára. čo už :shame: . čo teda k filmu dodať? ani táto režisérka nebola výnimkou a film nepredčil knihu, ale bolo tam zopár milých scén a tak, predstaviteľ Edwarda bol na drool a 702 a ešte Filmy - Stránka 14 998745 . no boli tam aj vynechané pasáže z knihy, dej bol zhustení, akcia šla rýchlo dopredu, vynechané niektoré postavy a tak podobne. ale dalo sa to zniesť. aj keď... môj úsudok a názor na tento film je jemne zastretí mojím veľkým nadšení z knižnej predlohy, takže tak.
no a keďže ani kvalita videa nebola bohvie aká, tak ešte si tento film plánujem pozrieť ešte raz, tento krát v kine, keďže nemám doma obrazovku rozmerov 2x2 obývacie steny na sebe a vedľa seba. a možno ten zážitok bude lepší a už tento krát nebudem striehnuť na to kedy spoznám na obrazovke prečítanú pasáž. len ešte musím niekoho zohnať do partie na návštevu kina, lebo som zatiaľ len sama (takže kto sa hlási Question Question Question ) inak odporúčam netešiť sa len na film ale aj na tú úchvatnú knihu (kto ju nemá, nech okamžite upaľuje si ju kúpiť Exclamation Exclamation Exclamation )
ehm tak ja len toľko.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty06.12.08 16:57

ja som ohromný fanúšik x man, mám tú trilógiu strašne rada Filmy - Stránka 14 430869 Filmy - Stránka 14 430869 a teraz príde do kín film Wolwerin toho mám z nich najradšej tak sem hodím promo je strašne nekvalitné ale ja sa z neho hrozne teším Filmy - Stránka 14 170639 Filmy - Stránka 14 170639 sú tam aj dve promo fotky.

promo Wolverin

kód:
http://uk.youtube.com/watch?v=1kgHjmmHeOI

promo fotky wolverin

kód:
http://spoilertv-movies.blogspot.com/2008/12/wolverine-two-more-promo-pics.html
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty16.12.08 20:24

wolverine na toho sa aj ja tesim ako mala! ja som akoze uplne maniak na comiksy a x-men su proste love!
inak vcera som aj pozrela twilight abol fakt... pre toho kto necital tak snad aj vynikajuci, ale ja by som skorej povedala ze dobry, niektore veci sa mi zdali nedotiahnute do konca...(a kvoli zlej kvalite ripu som si ani neuzila ako edward svetielkoval:( ) trochu mi tam chybalo viac alice a o jasperovych schopnostiach ani slova... ale pacilo sa mi napriklad ako v niektorych pasazach parafrazoval knihu... a bella bola fakt dobra, to ite charlie a ich spolocne sceny Filmy - Stránka 14 430869
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty27.12.08 3:32

Tak nedá mi to a tiež sa musím vyjadriť k Twilight

Dočítala som knihu a hneď som si pustila film a WTF? Seriously? Horšie spracovanú knihu do filmovej podoby som nevidela. Edward mi pripomínal skôr Jokera (bohužial nie hereckým výkonom) alebo ufňukaného strihorukého Edwarda. Sebavedomý, charizmatický upír ako v knihe ani náhodou. Medzi ním a Bellou absolútne žiadna chémia. Absolútne. Som rada že som na to nešla do kina a výbuchy smiechu nad trápnosťou som prežila doma. Toto bolo fakt sklamanie. A pritom kniha je fakt dobrá. Dalo sa to vážne natočiť aj ako dobrý film ale toto?? No V knihe dobrá napínavá časť ako
Spoiler:
Všetko bolo hrozné rýchle a nudné...Toto bolo fakt utrpenie...Jediný kto sa mi vo filme páčil bol Edwardov "tatko" a aj Bella chvíľkami ušla, ale Edward? To som mala pocit že som si stiahla paródiu na Twilight. affraid
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty27.12.08 10:04

Cleo: Ani nevíš, jak si mě svým komentářem potěšila!!!! Já sem ten film neviděla ani celý, jak trapný mi to připadalo, ale furt sem si řikala, že sem asi nějaká divná, když si ho všichni okolo mě pochvalují a nad Edwardem každá holka slintá... Filmy - Stránka 14 806497 Suspect
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty27.12.08 11:02

wolverine- tak na to sa ohromne teším!!! Filmy - Stránka 14 325299 akože milujem jackmana Filmy - Stránka 14 430869 Filmy - Stránka 14 430869 Filmy - Stránka 14 430869 totálne 603

twilight- no mne sa film práveže páčil. myslím, že taký potter 4 bol oveľa horšie spracovaný ako toto. samozrejme chýbalo mi tam pár vecí a kniha je miliónkrát lepšia, ale aj tak to nebolo až také zlé. úprimne som čakala niečo oveľa horšie. edward sa mi celkom páčil. hoci robert nie je práve môj typ, ale aj tak sa mi ako edward páčil. až na tú "chôdzu". ak som sa nesústredila na to, čo bolo v knihe lepšie, tak sa mi film ako celok páčil.

no ja som včera konečne videla kung-fu pandu a omg Filmy - Stránka 14 99937 Filmy - Stránka 14 99937 Filmy - Stránka 14 99937 to bola taká haluz Filmy - Stránka 14 99937 Filmy - Stránka 14 99937 Filmy - Stránka 14 99937 krásna rozprávka. so sestrami sme sa na tom skvelo nasmiali.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty27.12.08 16:36

Anwiel tiež som rada že nie som sama komu sa to nepáčilo...koniec som tiež nedopozerala to sa nedalo...

citácia :
úprimne som čakala niečo oveľa horšie
ja som zas úprimne nečakala že to bude až také zlé

citácia :
edward sa mi celkom páčil. hoci robert nie je práve môj typ, ale aj tak sa mi ako edward páčil.
Toto bolo z celého filmu pre mňa najväčšie sklamanie... Ja som sa fakt bola pozrieť či nemám stiahnutú párodiu. To ako sa skoro rozplakal keď Bellu zachránili pred tými čo ju otravovali bolo niečo neskutočné. A myslela som že na začiatku v triede ju chcel zabiť a nie ogrcať. Proste mu ta úloha vôbec nesadla. Ale Robert je celkom v pohode len ako Edward je otrasný. A tiež v knihe majú byť krásne bledý a nie potretý kriedou že vyzerajú ako klauni.

Tento filmový rok by som zhodnotila takto:
Najlepší film: Dark Knight
Najlepšia filmová rola: Joker
Najhoršia filmová rola: Edward Cullen

edit/
Dnešné pikošky:

A začnem to celé Robertom Pattinsonom, ktorý je teraz keď hral v tom idiotskom filme o upíroch pre emo predplatiteľov Brava (existuje to ešte? čo teraz číta mládež dneška?) a neskutočne mi lezie na nervy, pretože na každej fotke vyzerá ako homeless vyhúlený opičiak, ktorému mám chuť dať tri pecky na tvár. Učeš sa ty galgan! A zakasaj si tu košeľu! Stoj rovno! Tá dnešná mládež…

Laughing
kód:
http://www.pikosky.sk/Images/Kazdodenne_celebrity/2008-12-27/Robert-Pattinson_h10.jpg
kód:
http://www.pikosky.sk/Images/Kazdodenne_celebrity/2008-12-27/Robert-Pattinson_h16.jpg
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty05.01.09 4:51

Veľmi rada by som spomenula film "Izba s vyhliadkou", čo pred chvíľou skončil na Mare, a akože, toto bolo niečo pre mňa Filmy - Stránka 14 430869 Hrali tam veľmi známi britskí herci, ako napríklad McGonagalová a Bellatrix z HP (mená herečiek neviem, pardon Filmy - Stránka 14 377283 ), ale bolo tam aj pár amerických hercov. Príbeh bol možno pre niekoho neskutočne naivný a hlúpi, nakoľko sa to odohrávalo v čase tej veškerej britskej noblesy, kedy sa nosili povinne šaty a klobúčiky a hlavne - bol tam ten rešpekt voči partnerovi (to je teraz jedno, či žena alebo muž) koniec by ste vedeli predpovedať už od začiatku, a určite by ste sa ani nemýlili, ale čo tam bolo zaujímavé, bol ten nevtieraný humor a celé to prostredie, ktoré dodávalo príbehu určitý druh čara, ak môžem tak povedať. Ale môj názor je v tomto celkom neobjektívny, nakoľko Anglicko milujem, hlavne tie odľahlé vesničky na kraji mesta a tie rozkošné domčeky s bráničkami....no dobre, už končím 601 Len na koniec, je to taká oddychovka, a aj svojim spôsobom veľmi poučná v tom, že ak momentálne máte "bordel" vo vlastných citoch, po tomto máte mierne jasno 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty05.01.09 10:27

cleo k tym pikoskam...fuha... nooooo...co dodat, mas isto pravdu, ale ja mam sice Roberta rada, hoci niekedy mam z neho pocit, ze je to typicky bad guy a nieco istotne fetuje...pripomina mi Petea Dohertyho confused

inak, mne sa pacil v roku 2008 nielen filmi The Dark Knight (sice som ho nikdy cely nevidela, iba Heathove sceny viem naspamat) ale medzi moje srdcovky patri Wanted...podla mna skvely film, je to akcne, je to proste dobre... (nielen preto, ze tam hra Angelina Laughing )
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty05.01.09 20:42

faith Akurát som písala dion že určite na niečom ide lebo na každej fotke čo ma na imdb vyzerá jak zhúleny... Filmy - Stránka 14 316745 a Dark Knight sa mi veľmi páčil aj prvý batman bol dobrý.... Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty06.01.09 13:57

tak mne sa práve robert nepáči No neviem, ale na interviách mi príde nejaký divný Suspect no edward bol podľa mňa v pohode confused ja už neviem... prvýkrát keď som ho videla v scéne z filmu sa mi nepáčil, potom v trailery áno, nakoniec vo filme si ma získal a potom, ako som pozrela jeho fotky a interviá, tak ma sklamal. proste roberta nemusím, ale film sa mi páčil a v podstate aj edward. podľa mňa tam mal dobré scény a zahral to celkom ok. ja som ale bola šokovaná z rosalie. videla som fotku tej herečky naozaj a akože wow. fakt sexica.... ale v tom filme ju dosť dohabali...

dark knight- akože nie je o čom. ten film milujem 702 rovnako aj prvého batmana. christian bale je jeden z mojich celkom obľúbených hercov a videla som s ním dosť vecí, takže ako batmana ho tiež milujem, no a heath... to akože no comment. bol to jeden z mojich NAJ hercov a dlho som sa premáhala kým som si ten film dokázala pozrieť bez toho, aby som sa bála, že ma to zlomí, no nakoniec som to pozrela a hoci som na konci revala zase, že už tu heath nie je, myslím, že ako joker nemal chybu. to bolo niečo úžasné.... fakt brilantný výkon. celý film si ma v podstate získal.
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty06.01.09 21:55

no tak o tom, či je najhoršia rola práve Edward Cullen, by som trochu porozmýšľala, lebo tento rok som videla aj horšie veci. fakt a vážne. smrteľne. oproti tomu bol Robert ešte obstojný.
tento titul by som skôr udelila Wilémovi a Jarmile z Mája lebo to sa nedalo. to bola katastrofa. Karel Hýnek Mácha by sa musel v hrobe obracať, keby tú adaptáciu videl.
a ďalšie katastrofa má meno Hellboy II: The Golden Army. to sa už ani nedalo nad tým rozčuľovať, ja som sa musela na tom len smiať. totálne trápne komické. drahý Hellboy, čo sa mi v jednotke páčil, tak v dvojke stratil všetok svoj humor, absolútne. to už bola skôr prehliadka: Aha pozri ako to vieme s počítačovou animáciou plus k tomu všetkému tie akrobatické kúsky na konci, kde som sa cítila ako na dajakej gymnastickej olympiáde. ale zas nebudem tak krivdiť, Hellboy spravil až jeden vtip, čo stál za to (keď narážal na prízvuk svojho nového kolegu). no jop, drahý Guillermo, čo si to len urobil?! ty, čo máš na konte také dobré filmy!!! Filmy - Stránka 14 199226 Filmy - Stránka 14 199226

inak som videla ešte Mirrors. úprimne celkom dobrý nápad, ale čo vám ja viem... no hneď prvá scéna, kde sa ten týpek odpravil mi bola ohromne smiešna, tak ja neviem. neuchvátilo ma to.
celkom dobrý je film Righteous Kill s prekvapivým koncom, heh, prekvapil aj mňa, hádala som niekoho iného.
Transporter 3bol tiež celkom fajn, no len opakovať ten istý príbeh už tretí krát,aj keď s obmenou, trochu nudí.
keď som si pozrela trailer k filmu Max Payne som si myslela, že to bude čosi také ako supernatural, ale zostala som celkom vyvalená, že je to tak nie je. ale dobre si poradili s tými obludami heh. (a myslím, že si tam zahrala v jednej scéne aj Rýchlonôžka z Heroes)
ďalší dobrý film bol aj Shooter, ktorý som tiež videla, a tiež tam hral Mark Wahlberg. o atentáte, zrade a pomste a tak, ale má to spád a nenudí.
dobrá romantická komédia bola Definitely, Maybe to sa dalo. najviac sa mi tam páčil zúfalý výkrik hlavného hrdinu (povedal ho asi dvakrát, ale stál za to): What I am doing here?!?!?! Filmy - Stránka 14 99937 Filmy - Stránka 14 99937 Filmy - Stránka 14 99937
potom také priemerné komédie ako 27 Dresses a Knocked Up. také skôr na oddych, ale nic-moc.
potom som si pozrela We Own the Night. vcelku ušiel, len sa to akosi ťahalo. neviem, chýbala mi tam dynamika.
ale ozaj dobrý film je Wristcutters a Love Story už sám názov napovedá o kom je a začína sa paradoxne samovraždou hlavného hrdinu a odohráva sa na mieste, kam sa dostanete, keď spáchate samovraždu. fakt stojí za to si ho pozrieť.
videla som aj The Fountain ale ako povedal brat, je to dosť metaforické, a pravdupovediac sa mne tam vadila tá guľa a to v nej, ale inak fajn.
no ale aj Woody Allen spravil super komédiu. zase takú svojskú, ale predsa. tento krát ale ušiel z New Yorku to da London. Scoop je celkom vtipná detektívka s Hughom Jackmanom a Scarlett Johansson.
zato ale (aj) mistr Guy Ritchie sa sekol. teda skôr poriadne uťal, keď sa pustil do filmu Revolver. ako sú jeho filmy Podfu(c)k a Zbaľ prachy a vypadni dobré, tak toto je zléééééééééé. tamtie príbehy mám rada, lebo majú super rozuzlenie, ale tu sa milý Guy pustil v závere do analýzy psychického stavu hlavého hrdinu a dopadlo to zléééééééééé. ale hádam jeho ďalší film menom RockenRolla bude dobrý, ak nie aj super dobrý (videla som dokument z natáčania a trailer).
no a Smrtonosná pasca 4 Live Free Or Die Hard 4 sa tiež dala prežiť, aj keď to miestami bolo dosť prehnané. a John MacClane zase aspoň 4x krát unikne smrti a zloduchovia si po všetkých štyroch razoch myslia, že ho zlikvidovali. že sa ešte nepoučili, že on je nezničiteľný Filmy - Stránka 14 49896 .
ďalší super film, čo odporúčam je Identity. ozaj dobre psycho a celý čas bude hľadať vraha, ako ja a aj budete vedieť, kto to môže byť, ale aj tak vás to nakoniec poriadne prekvapí.
no a konečne americká komédia, ktorá vypustila, ten svoj prihlúpli prázdny neinteligentný humor a spáchal sa film Chaos Theory. naozaj sa to dá pozerať a zasmiať sa na tom. a hlavne ak si hlavnú úlohu zahral sladko vyzerajúci (s takým vypracovaným telom, že Filmy - Stránka 14 998745 nad jeho fotkami - a vo filme si to tvorcovia odpustili) Ryan Reynolds. a to podotýkam, že tak mu trochu mierne dosť švihlo a správal sa ako ozajstný psychopat. takže odporúčam.
no a nedávno som si pozrela aj taký právnicky film, ktorý tiež nie je na zahodenie. volá sa Fracture s Anthony Hoppkinsom a ten tiež hviezdil. zahral si ohrdnutého a oklamaného manžela, čo sa rozhodol vziať to celé do svojich rúk a pomstiť sa dosť rafinovane (hrá tam len tak BTW aj Billy Burke a.k.a. Bellin otec Charlie Swan Wink )

no oops 603 trochu som sa rozpísala. tak ale stihla som "ošidit" dosť filmov, ako niekedy keď sa rozplývam nad dvoma filmami v rovnako dlhom príspevku Filmy - Stránka 14 284389 . tak dúfam, že som niekomu pomohla pri výbere a rozmýšľaní čím/akým filmom si spríjemniť večer.
ak ste to dočítali až sem, tak gratulujem a keď zas na niečo narazím, tak dám vedieť. zatiaľ prajem veľa dobrých filmových zážitkov, heh.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty09.01.09 15:23

Ja som naposledy videl vynikajuci film Angel Heart
Pribech sa odohrava v Amerike roku 1955. Sukromneho dektiva Harry Angel dostane pracu najst Johnyho Favoritea ,ktoreho nikto 12 rokov nevidel Tu pracu dostane od Louis Cyphre. Postupne zacnu umierat svedkovia. A Louis Cyphre ma jedno tajomstvo .
Spoiler:
Louis Cyphre si zahral herec Robert De Niro
Harry Angel si zahral Mickey Rourke
kód:
http://www.csfd.cz/film/7109-angel-heart/
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty11.01.09 13:30

neviem, kde ste sa už o tom bavili, ale tak hodím to sem. ani neviem teda či to už viete, tak ale pre ostatných...
no kvalitnejšej verzie filmu Súmrak (ako kamerový RIP) sa dočkáme až, predpokladám tak v apríli. oficiálne DVD vychádza 21. marca, takže v tom apríli by mali byť už aj DVDrip a aj titulky.
tak ja len toľko, taká small inforantion do éteru...
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty12.01.09 19:09

cozeee???..nikita to az tak neskoro?? affraid ....veelka vdaka za info. Filmy - Stránka 14 103511 ..ja som sa uz tesila...ze tak koncom aprila mono v polek februara hadam bude..a. to az tak neskoro.... affraid No
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty12.01.09 21:54

no hej no, až tak neskoro, ale mňa skôr naštvalo, alebo lepšie povedané prekvapilo, kedy je premiéra u nás. že 15. januára 2009!!! Filmy - Stránka 14 677692 Filmy - Stránka 14 677692 Filmy - Stránka 14 677692 Filmy - Stránka 14 43228 Filmy - Stránka 14 43228 Filmy - Stránka 14 43228
to vieš Weronička najprv to musí "OFICIÁLNE" ísť v kinách vo všetkých možných krajinách a štátoch a až potom môžu pustiť DVD, lebo inak by si každý stiahol rip a na kino by sa vykašľal. a to majú niektoré štáty premiéry aj po nás (do takého 6. marca, čo som si to pozrela)
takže tak.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty12.01.09 22:03

ono sa to objaví aj skôr niečo kvalitné, žiadne strachy Filmy - Stránka 14 934194 cleo mi písala, že najskôr asi vyjde niečo kvalitné od rusov, to ja už neviem, ale ripy budú určite aj pred oficiálnym zverejnením dvdčiek. Filmy - Stránka 14 934194 teda aspoň väčšinou to tak býva.

no a čo už, na dobré veci sa oplatí čakať Wink
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty13.01.09 1:18

teda neviem, či sa o také veci zaujímate alebo nie. ja by som na to skoro aj zabudla, teda zmieniť sa o tom.
dnes/včera či kedy sa odovzdávali Zlaté Glóbusy. minulý rok to kvôli stávke scenáristov rýchlo odbili strohým vyhlásením víťazov, bez všetkej tej slávy a tak. tento rok to už bola zvyčajná paráda a tak.
osobne veľmi tých víťazov a víťazné filmy a seriály nepoznám, teda len pár, no chcela som vám len povedať, že...
najlepší herec vo vedľajšej filmovej úlohe sa stal in memoria HEATH LEDGER ako Joker v Dark Knight
tak je len toľko, že hodím do pléna dôvod na oslavu...


Naposledy upravil nikita dňa 23.01.09 9:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Filmy - Stránka 14 Empty13.01.09 20:44

Mňa to už potešilo, ked som si to včera čítala. Mňa len napadla jedna vec, k tomu, je super, že to vyhral, aj som si myslela, že získa toto ocenenie, len je smutné, že to človek získava, už ked je nie medzi živými.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty13.01.09 20:52

ja som tak rada, že to získal Filmy - Stránka 14 258431 Filmy - Stránka 14 258431 Filmy - Stránka 14 258431 strašne som chcela, aby ho dostal on. no je ozaj smutné, že už tu nie je Filmy - Stránka 14 199226
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty13.01.09 21:56

Já jsem z toho taky nadšená. Filmy - Stránka 14 170639 Filmy - Stránka 14 325299 Filmy - Stránka 14 430869 Protože on si to určitě zaslouží. Měla jsem ho hrozně ráda a nemohla jsem tu jeho smrt rozdýchat. Filmy - Stránka 14 199226 Filmy - Stránka 14 199226 O Vánocích jsem se konečně dívala na Dark Knight a musím říct, že to vážně zahrál úžasně, pomalu jsem mu fandila víc, než Batmanovi. Filmy - Stránka 14 934194 Laughing Prostě smekám. Filmy - Stránka 14 103511 A je vážně smutné, že se toho nedožil a nemohl si cenu převzít osobně. Filmy - Stránka 14 71416
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty15.01.09 18:57

tak vrátila som sa práve z kina, bola som na twilighte a Shocked to bola kvalitka a ten zvuk!!!!! Filmy - Stránka 14 87642 Filmy - Stránka 14 87642 proste nádhera. edward v takom rozlíšení, no drool ja som bola v 7 nebi 702 strašne som si to užila aj s kamoškami a film sa celkovo veľmi páčil, takže Filmy - Stránka 14 170639
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty15.01.09 19:03

ja som bola v BB na predpremiere na Twilighte 702 ....a mala som dost...kokso...ta kvalita bola fakt uuuzasnaa.. drool drool .. no konecne som videela vsetky sceny poriadne lebo ta camerova verzia No bola som taka happy ze som to konecne videla poriadne.... dance dance
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty15.01.09 21:45

takže získal to ocenenie to som rada aj keď dúfam že mu dajú oskara nie len preto že je po smrti /to ma fakt dorazilo som to nechápala Filmy - Stránka 14 71416 Filmy - Stránka 14 71416 bol taký zlatý/ ale preto že v tom filme je neuveriteľný absolútne presvedčivý som mala z neho pocit že mu tam vážne šibe nečudo že vravel ako ho tá rola strašne ničila to zahrať na to treba ohromný talent a ten zdá sa mal aj keď ho už nikdy celkom neukáže Filmy - Stránka 14 364896 Filmy - Stránka 14 364896 Filmy - Stránka 14 430869

pozrela som krištálovú lebku ja mám Indiho strašne rada ale na tento film by som najradšej zabudlo No No No
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 14 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: