Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x17 My Heart Will Go On

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x17 My Heart Will Go On Empty
OdoslaťPredmet: 06x17 My Heart Will Go On   06x17 My Heart Will Go On Empty16.04.11 13:43

Nezvratný osud hadra. Very Happy Ano, vykrádačka na entou, ale kupodivu mi to nějak zvlášť nevadilo. Svým způsobem jsem byla dokonce nadšená. Samova vs. Deanova představa knihovnice, atd.
Značka na Mustangu mě nesmírně potěšila KAZ 2Y5, neztratila se někdy začátkem třetí sezóny? Ale kde je Impala? (hups, Balte, je vůbec něco, v čem nemáš pařáty?)
Baltíkovi se nelíbil Titanic, tak ho zachránil. Ehm, když tedy nejsou pravidla a každý si prakticky může dělat co chce, tak je až s podivem, že ten svět ještě drží pohromadě. Very Happy Být Smrťákem, tak to všechno pokosím a jdu na kafe.
"You have me confused with the other angel, you know, the one in the dirty trechcoat who is in love with you." Very Happy
Koblih á la Deus ex Machina, hoši by byli extra do křupava. Půjde po vás, dokud nebudete tuhý, jak nikdo druhý. Řešení: zabijeme osud. ROFL

- You need new friends, Cas.
- I'm trying to save the ones I have, Dean.


Bobbyho rozhodování, potopit Titanic - Ellen a Jo budou mrtvé, nechat to tak, jak to je - přes 50.000 lidí zemře a mezi nimi Dean i Sam. Opravdu těžké.
Pokoušet osud, u záběrů s Blondie - "One Way or Another" na pozadí jsem měla Vánoce.
Jak mě naťukla mummy, začínám přemýšlet nad tím, že Koblih bude nakonec taky Zmetek s velkým Z. Už aby byl dvacátý díl, chci znát Koblihovo tajemství.
Jak řekla Atropos - He's under your orders. You sent him back to sink that ship. That angel went and created 50.000 new souls for your war machine. A teď červíček hlodá a hlodá. Sam a Dean jsou Koblížkovi peti. Hm, zajímavá představa, ale co to asi bude? Tolik otázek a odpovědí minimum. 06x17 My Heart Will Go On 80513
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x17 My Heart Will Go On Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x17 My Heart Will Go On   06x17 My Heart Will Go On Empty16.04.11 16:55

Epka nebola zlá, ale zas na to dlhé čakanie sa nekonal ani zázrak. Osud sa mi páčila a tak trochu aj hudba (aj keď len jednou piesňou). Casovi zachutila moc a tak sa ju snaží upevniť si a je mu jedno, po akých chrbtoch. A Baltík, no Gabriel bol miliónkrát sympatickejší ,,mám všetkých v zadku a chcem sa zabávať" anjel. Ellen nabotoxovaná, až to pekné nebolo a tak trochu odbité.

Nechcem byť taká negativistka, nebolo to fakt zlé a ubehlo to rýchlejšie, než som bola rada, ale už prestávam pociťovať závislosť a pri sledovaní ma drží len zvedavosť, že ako sa to všetko vyvŕbi.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x17 My Heart Will Go On Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x17 My Heart Will Go On   06x17 My Heart Will Go On Empty21.04.11 20:17

Celé to byla vlastně jiná realita. Jaké by to bylo, kdyby ........
No, ještě, že tak – nebyla by ani Impala. Však v závěru Deanovo poklepání na její kapotu. Když si vybavil ten Mustang ve druhé realitě - mu moc neseděl. Ale alespoň vyhrál Dean konečně nad Samem ve „střihání“. Samova poznámka „ty nemáš v zapalovači plyn?“ No, pak ho měli dost.
Cas – těžko říct, co zamýšlí. Zda skutečně potřebuje tolik duší ke své nebeské válce. On se stále tváří stejně, nezúčastněně, nelze dobře poznat, co se mu honí myslí. Určitě se to v nějaké další epizodě „provalí“. Ale jedno mu snad již došlo – není radno si zahrávat s osudem, minulost se nemá měnit, co se jednou stalo nedá se odestát – málem se mu to nevyplatilo, respektive oběma bratrům.
Ty Jensenovy obličeje a „ksichty“ v různých situacích - vážných, smutných, veselých, nebezpečných byly mnohem lepší než Jaredovy. Kamera ho také zabírá častěji. Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x17 My Heart Will Go On Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x17 My Heart Will Go On   06x17 My Heart Will Go On Empty

Návrat hore Goto down
 
06x17 My Heart Will Go On
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x17 My Heart Will Go On
» 06x17 My Heart Will Go On
» 02x17 Heart
» 10x20 Angel Heart
» 10x20 Angel Heart

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: