Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x20 The Man Who Would Be King

Goto down 
+9
FooFighterkaSN
JMMM
Ver
Terrik
Eviik
Maky
Nemix
bohdy
Panthera
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:02

Hiding, lying, sweeping away evidence. To je pravý Castiel...

It was averted by two boys an old drunk and a fallen angel. Padlý, to si o sobě myslí a svým způsobem má pravdu.

But, Cas, you'll call, right? If you get into real trouble. Deane, hřeješ si na srdci hada.
I still considered myself the Winchesters guardian.
Castiel vytáhl z pekla Sama, chjop. Má je jako domácí mazlíčky, zvířátka na hraní, které si brání. No, aspoň na něco je vázaný. Snad k nim i něco cítí. They were my friends...

06x20 The Man Who Would Be King THCasDeanthoughts

Explaining freedom to angels is a bit like teaching poetry to fish. Když se to po svém naučil chápat Castiel, proč by to pro ostatní měl být až takový nepřekonatelný problém? Ano, z psychologického hlediska stádová zvířata potřebují vůdce, jinak bude zmatek. A Koblih sám o sobě dělá jednu chybu za druhou. Snaha o záchranu světa s Crowleym před Raphaelem? Jak by mu příklad Sam a Ruby nestačil.

06x20 The Man Who Would Be King THCasCrowley

Dean má v něj takovou víru nebo aspoň měl. Ještě se mu omluvil. I just hope you can forgive us. (ukápla mi slza) A ten blb Koblihovská se ještě tak tupě prozradí.
A na konci? Po oné negativní konfrontaci s Deanem? Jsem rozezlená, smutná, lítostivá, všechno zároveň. Chuck asi nepříjde Casi a neflákne tě Biblí po budce...
Obávám se, že můj SN svět doznává v seriálové podobě značné a ireverzibilní škody. 06x20 The Man Who Would Be King 807248

06x20 The Man Who Would Be King THCasbad

P.S.: Crowleyho fronta *na banány* se mi líbila, zajímavá představa pekla.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:27

Nenacházím slov... tak jen... svolávám všechny, co se hlásily na dnešní smuteční ožíračku a jdem na to 06x20 The Man Who Would Be King 348507 06x20 The Man Who Would Be King 199226 06x20 The Man Who Would Be King 676501
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:34

po tomto díle jsem upadla do jakési letargie.....já jako chápu, že Cass to myslí všechno dobře, ale toto.....tak Sama nám vrátí zpět a pak bude hroooozně ze všeho překvapenej - to si z nás snad Sera fakt dělá srandu....

mám pocit, jakoby Sera četla komentáře tady na foru a vzala si z každého jenom tu nejhorší představu, co by se mohlo stát a splácala to do 40 minut......

jsem znechucená a uslzená a jestli toto Dean přežije (a to nechci ani pomyslet, jak na tom bude po dalším díle s Lisou), tak je fakt dobrej, protože toto je fakt na chocholouška...

Bohdy: opijeme se všichni a bude to -jdu do toho s tebou.... 06x20 The Man Who Would Be King 673161
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:35

ted jsem se dodívala - stahovalo se to hrozně dlouho... asi si to musím pustit znovu - vždycky mi trvá, než si v hlavě srovnám pocity a v tuhle chvíli tu sedím tupě zírám, pu ruce mám flašku a v hlavě mi to šrotuje - co dál?...

bohdy: já vážně nevím, jestli mám nebo nemám radost a jestli je tohle na zapití nebo opití - báa jsem se, že se Cas mění v ďábla, že na něm Deanovi nezáleží a že Castielovi nezáleží na nich - hm, celý díl byl prakticky o vysvětlování opaku... měla bych být asi ráda - a svým způsobem jsem... sakra - musím si to pustit znovu, musím si to srovnat v hlavě!
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:38

Maky: Chtěla bych sdílet Tvůj optimismus, ale příjde mi, že Dean ty Casovy lži opravdu nepřejde 06x20 The Man Who Would Be King 71416
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:42

Cas je ovládal celou dobu, ukázali mu, co je to svobodná vůle a takto se odvděčil. On je přece anděl a Dean jen obyčejný člověk. Blb je to...
Jedu sázet rajčata na venkov, tam se svalím do brázdy a dám si panáka i do noh, který nemám a za nás za všechny, co smutníme.
Sbohem náš starý Koblížku...
06x20 The Man Who Would Be King Crying
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:44


Já nejsem optimistická - mně se chce brečet... ale - celou dobu jsem chtěla nát odpověd na otázku "co Castiel pro Deana znamená" a Dean konečně odpověděl - v závěru... takže bych měla být svým způsobm spokojená - tohle je to, co jsem chtěla...

...ty myslíš, že se "ve zlé, rozejdou"?... to by podle mě Sera netočila celý tenhle díl, v němž vysvětluje, že Castiel je vlastně na straně "dobra" - hm, a viz spoilery k dalšímu dílu - sakra, ted nevím, jak se tu schovávají spoilery, tak to sem asi nanpíšu - no nic, jdu to napsat do spoilerů...
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 9:52

i po druhém shlédnutí se na mé náladě nic nezměnilo -jsem na Castiela fakt naštvaná a souhlasím s Pantherou - to je mi ale vděk - za celou tu dobu ho Dean udržovat v normálu - padnout ho nenechal a teď ho takto setře.....vaří se ve mě krev...

já si myslím, že toto Dean přeci rozdýchat nemůže - to přeci nejde a já si myslím, že by se měli rozejít ve zlém - jak píšeš Maky, už jenom z toho důvodu, že jim lhal naprosto ve všem.....

Panthero: dej si za mě hned dvakrát....
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 10:22

já ořád věřím tomu, že nejvíc na světě záleží na tom, proč lidé dělají věci - více než na tom, co dělají - protože jsou jenom lidi. Možná jsem ale moc velký idealista...

druhá věc- nepřipomíná vám celý ten tanec Dean-Castiel tanec Dean-Sam?... Dean vře vzteky a Sam/Cas jen krčí rameny... a Dean je pak smutný a neví, co s tím...

Sakra, the Hell, já neříkám, že nejsem na Castiela naštvaná - a Dean jakbysmet - rozhodně jsem - ale, jednak jsem asi idealista - viz moje vysvtlení výše a pak pořád v hlavě vidím toho Deana a Sama a stejnou situaci...

mám pocit, že všechno rozhodne až další epizoda - tohle byla taková vsuvka a až další epizoda ukáže, kam směřovala - a další epizoda rozhodne o tom, co budu cítit - po tomhel necítím nic, jen jistou satisfakci a smutek s strach....

jsem naštvaná, protože Castiel lhal a manipuloval s nimi - a Dean ,usí být taky naštabý - ale, mám pocit, že to posuzujeme z lidské perspektivy a třeba ta "manipulace" není ani manipulace ale spíš to, jak andělé věci vidí a řeší - Castiel je pořád víc anděl než člověk.. to, že lhal, je jiná věc - ale, v tomhle je mi ho líto - jak říkám, jsem idealista a moc se s ním v tomhle totožnuji - mám ráda tragické postavy, takové ty nepochopené hrdiny... moje úchylka, nic víc...

Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty07.05.11 11:38

Maky: Tak teď jsi mě vážně dostala 06x20 The Man Who Would Be King 316745 06x20 The Man Who Would Be King 316745 06x20 The Man Who Would Be King 316745 Máš naprostou pravdu!!! Fakt to tak vypadá!!! A s tou tvojí hypotézou... no, u Sery se již nemůžeme divit ničemu, tak proč by v závěrečném dílu nemohla na pomoc přiletět Brumbálova armáda??? 06x20 The Man Who Would Be King 284389 06x20 The Man Who Would Be King 284389 06x20 The Man Who Would Be King 284389 Možná budem ještě překvapeni 703 703 703
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 0:12

Tak jsem se na to konečně podívala.

No, moje pocity jsou smíšené. Na jednu stranu jsem hrozně ráda za to, že si to všechno stále ještě Cass dokáže uvědomovat (nebo teda spíš už). Věřím - jsem ochotná věřit, že kdybychom se dostali do podobné situace, jako Castiel, tak bychom také poslehli tomu tlaku.

Na stranu druhou jsem naštvaná, ačkoli při bližším přemýšlení nad věcí jako takovou jsem spíš smutná. Bolí mě to, jak se věci mají, bolí mě celá tahle epizoda. Proč Cass ? To si nemohli vybrat někoho jiného ?! Asi ne...

Je mi líto Deana a to tedy už i dopředu, pokud se vyplní ty horší scénáře a Lisa s Benem, nebo alespoň Lisa, půjdou pod kytky. Je úžasné sledovat (je to trochu kruté, ale výstižnější slovo mě nenapadlo), jak celé ty série v podstatě mučí jenom Deana - ha ha ha - bláznův pošetilý smích - jen si to vemte kolem a kolem. Nejdřív máma, pak táta, potom Sammy, pak peklo, apokalypsa + evil Sam a teď další. A to je jen hrubý souhrn sérií, kde se nepočítá všechno to, co se událo vně sérií.

Maky: Naprosto souhlasím s tím Potterem, bylo by to zajímavé východisko Very Happy Very Happy

Moje mysl se otáčí dál, čeká mě "školanda" - jak dětsky vrstevníci nazývají to čím strávíme celý následující týden. Škoda, nebudu tu, pít taky nemůžu, tak se opijte i za mě prosím, já budu jen držet smutek...

A závěrem - HA HA HA HA - Bohnice, připravte se, brzo tam máte dalšího pacienta 06x20 The Man Who Would Be King 258431 06x20 The Man Who Would Be King 202744
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 7:10

už mi mimochodem přeskočilo.. a víte co? Já CHCI aby Cas umřel - chci to - protože daší série bude ještě horčí než tahle.. kdyby Cas zůstal mrtvý v páté, vynul by se tomuhle všemu a byl by pořád Cas.. hm, když přežije tuhle sérii, kdo ví, co se s ním stane v další - zprzní charakter postav úplně, takže jestli má Cas šanci z toho vyváznout (i ve tvaru v němž ted je), tak do toho - v další sérii by se z něj jistě stal hajzl a v další by ho Dean zabil bez mrknutí... takže, prosím - zabijte Castiela dokud ho mám ještě ráda... zabijte ho...


... né - nezabíjejte...

vlastně nesmíte zabít Case - ach jo...

a je to tady - skutečně mi přeskočilo Mad
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 8:24

Maky: Jo, zabít ho, bylo by to mnohem snadnější, ale na druhou stranu nechi aby umřel Sad

Alternativa: Zabte celou 7. sérii !!! cheers
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 8:59

Mně vymažte paměť, že žádná šestka nebyla a bude to "fajn".
Jak říkám, všechny je nadobro vykosit, žádný oživování a když už sedmička, tak alternativní začátek a jedeme po druhé koleji.
06x20 The Man Who Would Be King 232827
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 9:04


já bych si tak strašně moc chtěla pamatovat SN jen do páté série - ale je pozdě.. i když se budu snažit, tak mi do mých představ vždy vleze i všechno z TÉHLE série a proto je nenvidím... můžou zabíjet postavy, ale zvorat všechno a přpsat celý scénář - celý příběh. který diváci v sobě mají - to je zvrhlé!

Zabte všechny, zabte sedmo sérii a já se upiju do nevědomí - tak... a až se probudím, zjistím, že jsem snila a celá šestá série se mi zdála!
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 16:00

Já jsem asi špatný fanoušek ale mě se to líbí, kromě 5 serie celé….jasně že by to mohlo být lepší ale zase tak špatné mi to nepřijde…. snad mi za to neukamenujete 06x20 The Man Who Would Be King 364896
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 17:42

Terrik napísal:
…. snad mi za to neukamenujete 06x20 The Man Who Would Be King 364896

Tak to budeme ukamenované obě. Nebo aspoň co se tohoto dílu týče. Very Happy

Původně jsem po vzoru některých zničených fanošků a s vidinou nejhorších konců zasedla k dílu vybavena potřebnou lahví (oky, jediné čím ted disponuji je vaječný likér, ale co už) a pustila v očekávání i obavách epku. 06x20 The Man Who Would Be King 188411
Pokud budu hodnotit jenom díl, tak mě se líbil. Líbil se mi emotivně, líbilo se mi to pojetí ala Cassova modlidba (dočkal se asi takové pomoci, jako když se k Bohu v pětce modlil Dean, že?), i to, že celá Castielova "přeměna" v záporáka je v duchu "cesta do Pekla je dlážděna dobrými úmysly...", což jsme i tipovala. Také se mi líbilo jak to bylo poskládané a jak měla epka hodně detailních záběrů na ty zdrcené duše...troška tortuningu nikdy neuškodí. Twisted Evil
Líbil se mi i Bobbyho démonní protějšek... a v tomhle podání (zpětném) se mi vlastně začal i líbil konec páté série. Exclamation Je fajn, že Dean není sobecký blbeček, který neviděl Cassovi činny, ale jak jsem už někde dřív psala, je to prostě ten oddaný Dean.

Samozřejmě nebudu tu epku chválit až do nebes. Myslím, že víc mi vyrazily dech některé teorie a šílenství tady na foru než zvrat samotného dílu, byl tak trošku...no předvýdatelný. V podstatě kromě nakouknutí na Cassovi záměry nic nepřinesl, hold si to nechávají na grand finále a v nejistotě, co se komu vlastně stane nás nechají ještě trošku dýl.

Taky jsem trošku zmatená. Tady to bylo pojaté, že se Cass stal "big boss" v nebi až poté co vrátil Sama, ale přitom v posledním dílu 5. série, když jel Dean sám v Impale a Cass za ním "naposledy" přišel, se ho ptal něco ve smyslu "Co? To si teď nový velký šerif v nebi?" a Cass to Deanovi už tehdy odkýval, tak to trošku nesedí. To už to tehdy tušil nebo co???

Takže epka...hezká, dobře zahraná, emotivně napsaná, nicméně nic extra nepřinášející...rozhodně ale pro mě patří k těm lepším.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 17:47

Ja sa pridávam k názorom vyššie, tiež som si epku užila a tak trošku nechápem tie zdrvené komentáre, keďže z Castiela vyliezlo vlastne to, čo som tipovala už minule, teda musel sa rozhodnúť, musel niečo urobiť a nemal (takmer) inú možnosť. Celé to bolo emotívne, síce málo deja, ale to nevadí, keďže to bola epka urobená pre nás pomalších, teda vysvetľovacia. Nejdem sa tu rozpisovať, nie je skoro o čom, som zvedavá na veľké finále.

PS: Ak Dean skutočne videl v Casovi brata, tak mu to odpustí rovnako ako Samovi. Bude to trochu bolestivé, ale zvládne to...
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 19:40


asi jsem byla špatně pochopena - například mně se ta epizoda i líbila - některé momenty moc a za něco jsem vážně vděčná - Dean konečně řekl, co pro něj Castiel znamená, Deanova loajalita, Castielova zpověď, spolupráce c Crowleym byla skvělá - bavila jsem se, i ten démon ala Bobby - skutečně, některé momenty byly perfektní.. když v záěvru Dean vsvětluje Casovi, proč ho žádá, aby to nedělal - říkala jsem si - Castiel je vážně malé dítě, to Dean vystihl (freaking child)- peskoval ho, jakoby Castiel provedl nějakou hloupost, protože je jenom malý kluk.. a další Deanova hláška - Castiel je kapitán naivka v Nebi..

to sedí - Casteiel je na jednu stranu mocný anděla a na druhou hrozně naivní - miluji tu scénu, kdy se Castiel otočí a odchází s Crowleym z Deanovy zahrady a říká si - jsem dost silný a Crowley se pro sebe usmívá... no - roztomilý Cas naivka...

miluji Deanovu snahu rozmluvit to Castielovi a taky snahu Castiela je ochránit...

líbí se mi "Dont step on that fish, Castiel..." a líbí se mi, že i Cas má svůj vlastní příběh...

ale nelíbí se mi, proč se to děje - a bojím se toho, že svénárísté to všechno směují do finále, které všechny naše naděje zpřetrhá a ze seriálu a z postavy Case udělají jen frašku - a lepší je bát se předem a pak být příjemn překvapený, no ne?... pokud tohle všechno dopadne dobře - myslím tím, že z Castiela nebude další temný lord a Dean ho nebude lovit (protože to by fraška byla ) -tak OK - ale v opačném příadě - trapas...

PS: Taly si myslím, že Cas nedělá nic jiného, než to,co dělal Sam a Dean tehdy vyváděl stejně.. ale -už raději nevěřím ničemu...

Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty08.05.11 20:52

nadhera, tato epka ma presvedcila, ze nieje vsetko take ako to na prvý pohlad vyzera...najviac ma dostala Castielova otvorenost a uprimnost, to sledovanie chplapcov, ta viera a naivita mi trosku pripominala mna 06x20 The Man Who Would Be King 666500...a pri niektorých scenach som mala vianoce, no stale sa mi v hlave vynara otazka ci pre svoj ciel musel tolko obetovat, ci proste nehol len tak skocit za Deanom...

P.S. vcera som si pripila na vsetkých ktorý dufaju v Castiela 06x20 The Man Who Would Be King 660854
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty09.05.11 1:51

FooFighterkaSN: Přidávám se - na jeho zdraví, protože i když občas píšu nenávistné komentáře - budu v Castiela doufat až dokonce!!
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty09.05.11 7:59

Nemala som odvahu sem nič napísať, lebo... lebo na jednej strane boli v tejto epke úžasné momenty a na strane druhej... ma bolí srdce z hádajte koho? Z Castiela, samozrejme. Poďme však poporiadku.

Skvelé momenty:
- Bobbyho démonický náprotivok bol ako jeho dvojča Laughing , dokonca sa na neho aj podobal. Bol to celkom vtipný nápad, ktorý príjemne pobavil.
- srdce mi pukalo, keď sa Castielovi všetci ospravedlňovali za to, že o ňom pochybovali. Pokračovanie však už nepatrí medzi moje skvelé momenty v epke.
- úžasná, pre mňa priam sexi scéna, keď ich napadli démoni a Cas tam priletel ako anjel záchranca. A keď tých dvoch démonov priklincoval k zemi, tak bol ako moja dokonalá predstava anjela pomsty a neohrozenosti. Sera, počuješ?! TOTO je Castiel akého chcem a nie tá tvoja úbohá a chorá predstava o Castielovi, ktorú nám servíruješ! 06x20 The Man Who Would Be King 1319
- Castielov vnútorný monológ, keď ostatným anjelom vysvetľoval význam slobody v asi tomto znení: "Keby som vedel čo viem dnes, povedal by som: Je to jednoduché. Sloboda je ako povraz a Boh chce aby ste sa na ňom obesili." Castiel a sarkazmus?! Som myslela, že od smiechu umriem. 06x20 The Man Who Would Be King 99937 Ale okrem toho, že ma tým čiernym humorom trochu prekvapil, ma to až tak neudivuje. Odkedy sa bratia vrátili z nebeskej záhrady, kde hľadali Boha, mi bolo jasné, že Castiel proste stratil vieru v Boha. Tento druh sarkastického humoru to len dokazuje.

Smutné momenty:
- už podľa minulej časti som vedela, že Castiel bratov celý čas klamal ohľadom Crowleyho. Ale to, že ich bude špehovať a klamať im rovno do očí, to bolo na mňa už trocha priveľa. Vôbec sa mi nepáči kam smerujú s jeho postavou.
- prečo, opakujem prečo! im Castiel zatajoval, že vytiahol Sama z pekla? Veď to aj tak nemalo nič spoločné s Crowleyom. Ja to proste nechápem. No Vôbec sa nečudujem Samovi, že uvažuje o tom, či ho Cas nezachránil bez duše naschvál. Po tých špehovaniach a klamstvách by som o Casovi pochybovala aj ja.
- no a to najhoršie, čo sa aj bojím sem napísať boli Castielove posledné slová o tom, že ak mu Boh nedá znamenie tak bude musieť urobiť to čo musí. Čo tým preboha myslel? Snáď nie to, že bude musieť zabiť Winchesterovcov?! Ja už fakt neviem čo si o tom mám myslieť. Normálne ma to ničí. 06x20 The Man Who Would Be King 71416
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty10.05.11 4:18

Na některé epizody SN se musím podívat několikrát, aby se mi začaly líbit -

pořád ještě neshledávám řešení šesté série jako nejlepší, nicméně, jsem ochotná akceptovat nového Castiela a epizoda se mi v zásadě líbila... nelíbilo se mi řešení scénáristů, protože spousta věcí byla nedotažená a ve spoustě ohledech Castiela jednoduše využili - otázka vytažení Sama z pekla, spoustu jiných momentů - šité horkou jehlou... možnost, že Dean a Cas skončí rozhádaní mi láme srdce a to, co scénáristé dělají z Case mě ničí...

nicméně, z druhé strany, po shlédnutí toh dílu po několikáté a po shlédnutí některých youtube videí, mám pořád naději - jednak mám najednou pocit, že SN skončí dobře ve smyslu, že Castiel neumře a udobří se s Deanem - nebo jedno nebo druhé - a když ani jedno, tak se usmíří alespon sám se sebou... je to smutné, to ano - ale, já v Castoela věřím a dovedu se s ním stotožnit -


to, co udělali s jeho postavou odpouštím... mám Castiela ráda, je mi ho líto a chápu ho.

To, že celou dobu manipuloval s lovci, to je věc jiná - ale vít co? Došla mi jedna věc- Castielův život nejsou pouze oni a jeho příběh je JEHO příběh, spojený s příběhem lovců a sleduji příběh Castiela.. samozřejmě mám raději Castiela společně s Deanem, ale to neznamená, že Castiel není bez Deana postava sama o sobě - možnost, že aněl Deaba ztratí, je smutná a mě osobně to zlomí nejvíc, ale tohle je i Casův příběh -a já s ním cydržím až do konce... zatím Castiela chápu -

zatím můžu asi říct, že se mi jeho nový příběh i líbí, protože je součástí jeho celého příběhu - až na konci finále ale řeknu, co si dooporavdy myslím - uvidíme...

Koukněte - Castiel tady byl dávno před Deanem, jeho život nejsou pouze oni a i když to, že s nimi vyjebal, je smutné - tohle je ejdn malá část Castielovy příběhu.. rozhodla jsem se tohle akceptovat, i když mě to ničí. A - v tuhle chvíli se na finále těším, protože nevšřím tomu, že scénáristí nechají Case udělat něco skutečně podlého a já budu možná smutná, ale ne znechucená... ale - raději počkám na to finále, protože scénáristé mohou všechno ještě zmrvit..

samozřejmě bych chtěla, aby se Castiel s Deabem usmířil - mnohem více ale chci, aby byl "štastný"...

Ellen: Jsem ráda, že někdo zmínil Castielovu zmínku "Svoboda je délka provazu..." tohle byl podle mě jeden z nejsmutnějších momentů tohohle dílu, protože dokazoval Casovu desiluzi...

mezi podle mě další nejsmutnější momenty patřil ten, kdy se Cas ohlédl na Deana pracujícího na zahradě a pak na Crowleyho a odešel s démonem a Crowley se usmíval - v tu chvíli mi bylo Ca hrozně líto, protože on si myslel, že je chytřejší než Crowley, ale vlastně byl jen pyšný a naivní - ano, naivní - a já nevím proč, ale ta scéna byla vážně emotivní... je freaking kid, Dean má pravdu, a je kapitám naivka v Nebi.

a, na to navazuje další smutný moment - Castel ptající se Deana, kde byl, když tohle potřeboval slyšet.. víte, celé to Castielovo šaškování v rkuhu mi přišlo trochu hloupé - divně se tam tvářil, ale v tu chvíli, kdy zamumlal tohle, mi ho bylo neskutečně líto a věřila jsem mu -

možná že byl pyšný, ale současně skutečně věřil tomu, že Deana chrání - a nakonec sám sebe zapletl do něčeho, v čem nechtěl být... já si myslím, že ještě sehraje svou roli Chuck, protože Castiel si přinejmenším zaslouží být nějak odměněn - mám na mysli, zslouží si "klid" - myslel si, že odměněn je, rotože ho Bůh oživil, ale na místo štěstí Castiela potkává více a více bolesti...

Poznámka: Když Castiel nadával na svovodu - "Svoboda je délka provazu", připomínal mi Deana - Castiel nesouhlasí s osudem ale ted hudruje i nad svoboudnou vůlí - celý Dean, tohle musel odkoukat od něj - nespokojený s oběma stranami mince.. tohle podle mě dokazuje, jak lidský Castiel je...

A - moje oblíbená scéna - Dean a Cas diskutující spolu v závěrečné scéně - Dean tam stojí a rozhazuje rukama a snaží se Castielovi vtoulci do hlavy: " I am asking you... thats it..." a přitom tam "poskakuje" na místě - v tu chvíli mi Dean připoměl toho staršího bratra peskujícího Sama - v každém ohledu.. a Castiel potom jako úmíněné dítě prohlásil - "Or what?"

- oni jsou oba stejní - Dean a Cas - oba budou až do konce bojovat a prát se, rotože oba budou přesvědčeni o tom, že mají ten jediný správný názor... je to roztomilé, ale nakonec je to možná zničí..

mám najednou takový dobrý pocit, jako, že se to vyvině dobře a dokonce se mi skutečně líbí ta poslední epizoda... s některými řešeními série nesouhlasím ale celkově jsem ted napjatá a pokud to scénáristé nepodělají, možná se mi zpětně začne líbit celá ta myšlenka s Castielem "na druhé straně".... ale, raději počítám i s tím, že scénáristé to mohou ještě celé pokazit.

A toliko k mému dnešnímu pocitu z dílu Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty10.05.11 5:38

Viete s čím nesúhlasím? S Deanovým postojom, že keby Castiel prišiel za ním hneď, namiesto toho aby šiel s Crowleyom, tak že by to spolu vyriešili. Prdlajs! Viem si totiž veľmi dobre predstaviť, ako by to bolo v skutočnosti. Tak isto, ako keď zomrel prvý krát Sam a Bobby ho žiadal aby mu pomohol odvrátiť čo prichádza. Vtedy Dean hysteričil, že už má toho dosť, že obetoval aj brata a na Bobyho kašlal.
Rovnako by to dopadlo, aj keby za ním prišiel Castiel, potom čo Sam skočil s Luciferom do klietky. Myslím, že to Cass tušil a preto váhal, či má alebo nemá Deana osloviť. Crowley tohto Castielovho váhania využil a presvedčil ho, že mu pomôže on. A Castiel celý popletený a sám (bez Deana, ktorý vždy keď ho Cas predtým žiadal o pomoc iba frflal a sťažoval sa) Crowleymu naletel. Myslím, že keby nebol Castiel taký zúfalý, tak by sa nikdy nedal dokopy s niekým takým, ako je Crowley.
Teraz, keď je jeho malé špinavé tajomstvo prezradené, silou mocou sa snaží zachovať si zvyšky dôstojnosti, aj za cenu odporu voči Deanovi. Na konci bolo na Castielovi vidieť, ako sa nevie rozhodnúť, ako bojuje medzi tým, čo si myslel že je dobrý úmysel a tým, ako sa k tomu stavajú lovci. Preto prosil Boha o znamenie čo má robiť. Ja sa len obávam toho, čo Cass urobí ,ak sa žiadne znamenie neukáže. A to sa asi neukáže. 06x20 The Man Who Would Be King 807248
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty10.05.11 5:53


Ellen: Trefa...!

Trefa s tím, že Castiel si tohle myslel - Dean si zrovna tak myslí, že on by mu býval byl pomohl - jak říkám, jsou oba stejněí a stejně zašprajclí - takže konečná!

Nevím, zda by mu Dean tehdy pomohl - on byl naštvaný... potom, co předvedl v impale na konci páté série jsem měla pocit, že má na Case skoro vztek, že on přežil a Sam ne - na Casovo místě bych ho taky neoslovila - Dean by se měl zamyslet nad tím, PROČ ho Castiel neoslovil... nezastávám se jen Case - možná by mu Dean vážně býval byl pomohl, je o tom přsevědčný - jen chci říct a děkuji Ellen (nejsem v tom sama Smile ), že Castiel nebyl v lehké pozici - a pak už t šlo od desíti k pěti...

ale, na druhou stranu Castiel podělal to, že byl hrdý a pyšný - k tomu se přiznal s já mu to nijak nevyčítám, protož tohle je normální lidská vlastnost, ale rozhodně pyšný byl - to je asi taky všechno, co mu lze vyčíst.. a naivita - ta je témře roztomilá...

to, jak se Castiel snažíc uchovat si důstojnost je taky trefné - ano, jsou s Deanem vážně stejní.

Ellen, já si nemyslím, že Cas by udělal něco skutečně špatného i bez znamení - těžko bude celou sérii bratry chránit aby pak ze zoufalství oba zradil - tentokrát úplně... to by totiž vyvrátilo vše, co nám Castiel v tomhle díle vyprávěl - ačkoli raději jsem připravená na vše... jsem optimist - ale...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x20 The Man Who Would Be King Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King Empty

Návrat hore Goto down
 
06x20 The Man Who Would Be King
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 09x21 King of the Damned
» 9x21 King of the Damned

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: