Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x20 The Man Who Would Be King

Goto down 
+9
FooFighterkaSN
JMMM
Ver
Terrik
Eviik
Maky
Nemix
bohdy
Panthera
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 6:37

Maky: dík za povzbudenie, som asi tak vykoľajená z vývoja seriálu, že som si ani neuvedomila, že by to naozaj bolo to v rozpore s poslednou epizódou, keby Castiel lovcov vážne zradil. Aspoň v tom sa mi uľavilo. Smile

A ako si spomínala, že sú si obaja, Dean a Castiel dosť podobní, tak to máš pravdu. Najviac to bolo vidieť, keď Dean na konci peckoval Castiela za to, čo robí. Strašne mi to pripomenulo časy, keď rovnako masíroval aj Sama. Avšak Castiel nie je ako Sam, je oveľa viac ako Dean a tak vôbec nesklopil uši, skôr ho ešte viac provokoval. Bolo to tak trochu ako Dean verzus Dean. Laughing

Verím však, že ich vzťah je silnejší ako ich nezhody a že "láska zvíťazí nad všetkým". Amen.
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 6:53

Ellen napísal:
Maky: dík za povzbudenie, som asi tak vykoľajená z vývoja seriálu, že som si ani neuvedomila, že by to naozaj bolo to v rozpore s poslednou epizódou, keby Castiel lovcov vážne zradil. Aspoň v tom sa mi uľavilo. Smile

jenže to je právě to - ono by to bylo v ozporu s dějem a právě proto doufám, že s enic takového nestane - současně se ale bojím, že tvrůci to naprosto zmrví - divci se rozčilují už ted, já taky - já ale pořád doufám a říkám si, že se rozhodnu až po finále - protože oni to pořád zmrviz můžou, můžou ignorovat to, co sami stvořili a zdělat - no, cokoli... ale, já pořád doufám, že když nezvítězí ona láska, zvítězí aspon logika Smile

Ellen napísal:
Maky:A ako si spomínala, že sú si obaja, Dean a Castiel dosť podobní, tak to máš pravdu. Najviac to bolo vidieť, keď Dean na konci peckoval Castiela za to, čo robí. Strašne mi to pripomenulo časy, keď rovnako masíroval aj Sama. Avšak Castiel nie je ako Sam, je oveľa viac ako Dean a tak vôbec nesklopil uši, skôr ho ešte viac provokoval. Bolo to tak trochu ako Dean verzus Dean. Laughing

přsně tohle jsem měla na smysli - bylo to úžasné! Dean vyskakující do nebe, rozčilující se stejně, jako když vždy peskoval Sama a zřejě čekal, že Castiel stejně, jako Sam jednoduše sklopí uši - jenže Castiel je jako Dean a když se ho na rovinu zeptal "Or what," nevěděla jsem, jestli se mám víc rozplývat nad ním nebo nad tím Deanov překvapeným dojebaným výrazem... prostě paráda! Tohle se jim povedlo... jen so říkám, zda jsou si vědomi toho, co stvořili, nebo zda tahle scéna takhle působí náhodně - protože pokud náhodně nepůsobí, tak nám tu asociaci se Samem asi nabízejí schválěn a to by znamenalo, že chtějí vztah Deana a Case ještě zachránit...

Amen - dns se pomodlím za Castiela Smile - když už se k němu nemodlí Dean, já ano! Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 7:43

Maky napísal:
..jenže Castiel je jako Dean a když se ho na rovinu zeptal "Or what," .... Tohle se jim povedlo... jen so říkám, zda jsou si vědomi toho, co stvořili, nebo zda tahle scéna takhle působí náhodně
No neviem, či je to náhodne, pretože ja som si to všimla hneď na prvý raz a najviac mi to udrelo do očí práve pri tej provokatívnej vete od Castiela "Or what?". Tu bolo najviac viditeľné, ako sa Castiel líši od Sama a zároveň, aký je podobný práve Deanovi, ktorému takto papuľoval.

S tou modlitbou za Castiela, je dobrý nápad. Hneď ma jedna napadla. Ospravedlňujem sa za to, že je v češtine, ale aspoň je od srdca:

Castielíčku,
můj andělíčku,
netráp moji dušičku.
Radši se křídel, svých černých vzdej,
nežli být kretén, či tuhej.
Amen
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 7:56

Ellen napísal:
No neviem, či je to náhodne, pretože ja som si to všimla hneď na prvý raz a najviac mi to udrelo do očí práve pri tej provokatívnej vete od Castiela "Or what?". Tu bolo najviac viditeľné, ako sa Castiel líši od Sama a zároveň, aký je podobný práve Deanovi, ktorému takto papuľoval.

hm, já pořád nevím, kde končí moje ff představivost a kde začíná realita - ale, všimli jsme si obě, takže bud jsme obě stejně divné a zmatené, nebo se nemýlíme... doufám, že ne!

podle mě je vzath mezi Castielem a Deanem výjimečný právě proto, že Ti dva skvěle reagují jeden na druhého - jasně, Sam a Dean jsou spolu fajn - jsou to bratři a jden o duhého se bojí a starají a Sam má pocit, že Dean ho chrání a Dean má pocit, že Sama má chránit a oba se mají rádi - Sam je ten citlivější typ a Dean naopak ten srew you typ a Dean okamžitě dramatizuje, zatímco Sam je vyrovnaný - a Sam občas reaguje skvělě na Deanovy hlášky a vtipy - ale, to je vše.. omlouvám s efanouškům Dean/Sam - mě jejich vztah nebere.. je dojemný, ale jiskru mei nimi nevidím - to, co spolu ale Dean a Castiel svedou jen díváním se nebo jednou větou ("Or what?")- to je geniální - tvůrci vytvořili něco skvělého a jestli to ted pohřbí, tak pěkně přestřelili... myslím, že vztah mezi Casem a Deanem je tak úžasný proto,že jsou si lovec a anděl olik podobní a asočasně jsou oba hrdí - a současně se v tolika věcech liší... chci říct - oni dělají úplně ale úplně stejné věci a chyby - jen oba po svém a každý jinak... a právě to je na jejich chování úžasné.

PS: Amen!!

A dodám:

"Usmíř se s Deanem, Castieli,
a netrap více duši moji...
klidně se všeho ihned vzdej
a za lovcem pospíchej."

Amen, amen...!

PS: Casi, možná, že Bůh neposlouchá, my diváci se ale díváme!!
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 14:19

Mne to "Or What?" nahnalo strach a prekvapene som cakala na Deanovu reakciu a Maky mas pravdu
citácia :
PS: Casi, možná, že Bůh neposlouchá, my diváci se ale díváme!!
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 15:24

Tak už jsem se tak nějak vzpamatovala z poslední epky, i když to zdaleka ještě nemám srovnané a budu se muset podívat ještě několikrát, ale za sebe můžu říct, že se mi epka svým pojetím líbila, i když mi bylo většinou smutno...
No, tak abych se neopakovala, tak nejspíš bude stačit když napíšu, že mi Ellen a Maky mluví z duše, asi bych to ani líp nenapsala....

Dean a Cass si jsou opravdu velmi podobní a Dean na to evidentně často zapomíná a pak je takto "nepříjemně" překvapen Laughing Cass se většinou snaží držet zpátky, no občas mu nejspíš přijde, že to Dean už přestřelil a pak vystrčí drápky. A protože se Cass opravdu většinou chová jako naivní moula, tak pak Deanovi spadne brada.... krásný příklad je třeba i v epce 4x02 Twisted Evil
Jen mě mrzí, že Castiel sám o sobě pořád tak pochybuje..je jak na houpačce...jednou neví, co má dělat, jestli to, co dělá je správné....no a pak najednou zvedne křídla, upře pohled a světe div se: vypadne z něj, že I´m an angel...

Ovšem velmi příjemně mě překvapil Dean...nevím proč, ale nejspíš z jeho chování ke Cassovi v této sérii jsem si myslela, že ho prostě a jednoduše odsoudí a obrátí se k němu zády 603 , takže to, jak nechtěl vůbec uvěřit, že by je Cass mohl zradit a jak bylo vidět, že je mu to všechno proti srsti a nakonec jeho odpuštění a to, že mu řekl, že je jeho bratr a patří do jeho rodiny ( tak tady ukápla slzička...vlastně jsem měla mokrý kapesníky 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 ) - tak to klobouk dolů...vždycky jsem měla pocit, že Cass je mu dobrej, jen když něco potřebuje

Castiel se pořád snaží chránit bratry, i kdyby měl zničit Crowleyho a celou jejich dohodu... a to prostě není vylhané... velmi dobře si uvědomuje, že lže a řekla bych, že se za to fakt stydí, ale nejspíš už sám neví, jak by z toho začarovaného kruhu vystoupil...

S Ellen souhlasím ještě ve dvou bodech ( ono vlastně se vším, ale rozeberu jen tyto)...absolutně si myslím, že kdyby přišel Cass za Deanem tam na té zahradě, tak by se stalo přesně to, co napsala Ellen a vlastně mi bylo Casse líto, protože prostě měl pocit, že nemá stejně na vybranou...no a potom se ďábel vetřel a vlichotil andělovi a evidentně byť je to anděl, tak nebyl schopen odolat lichotkám a naivně si myslel, že je natolik silný, že to ustojí 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 284389 ... takže to bysme měli tu pomoc od Deana 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745

A pak: ELLEN - Tvá představa Castiela jako mstícího anděla, který konečně ukázal a použil svoji moc je taky MÁ...takto měl podle mě Castiel vypadat....nějak pořdá nedokážu pochopit, proč se pořád pokouší z něho udělat tajtrlíka, takového kašpárka v baloňáku...byť s vyjímkama 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745

PS: TA TVÁ MODLITBA MĚ ALE DOSTALA NA KOLENA 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 99937 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 99937 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 19:16

Polgara napísal:
Cass se většinou snaží držet zpátky, no občas mu nejspíš přijde, že to Dean už přestřelil a pak vystrčí drápky.
S tými drápkami si to vystihla pekne, Polgara. Wink

Polgara napísal:
...vždycky jsem měla pocit, že Cass je mu (Deanovi) dobrej, jen když něco potřebuje
Ono to tak vyzerá, ale podľa toho ako sa na Cassa obracal vždy, keď potreboval pomoc dokazuje, že mu dôveroval rovnako ako Bobbymu a to už niečo znamená. Veď práve Dean neustále prehlasoval, že jediní komu môžu on a Sam veriť je rodina, ku ktorej časom pribudol aj Bobby. Takže fakt, že postupom času začal dôverovať aj Castielovi jasne naznačuje, že aj jeho začal považovať za "svoju" rodinu. Len to proste nedával dosť najavo. Možno preto, lebo sa bál aby nestratil Castiela tak ako prišiel o ostatných členov rodiny. Hlavne ak Cass je(resp. bol) viac anjelom ako človekom.

Maky napísal:
podle mě je vzath mezi Castielem a Deanem výjimečný právě proto, že Ti dva skvěle reagují jeden na druhého - jasně, Sam a Dean jsou spolu fajn - jsou to bratři a jden o duhého se bojí a starají a Sam má pocit, že Dean ho chrání a Dean má pocit, že Sama má chránit a oba se mají rádi - ale, to je vše.. omlouvám se fanouškům Dean/Sam - mě jejich vztah nebere.. je dojemný, ale jiskru mei nimi nevidím - to, co spolu ale Dean a Castiel svedou jen díváním se nebo jednou větou ("Or what?")- to je geniální...
Je to asi tým, že vzťah Dean/Sam je proste normálny, dojemný ale obyčajne ľudský. Naproti tomu vzťah medzi Deanom a Cassom je viac rozpačitý, neistý. Zatiaľ čo Castiel nevie ako má reagovať na Deanove ľudské reakcie, ktoré ho svojou nevyspytateľnosťou asi fascinujú, Dean si zase nevie čo počať s bytosťou síce bez humoru, ale s mocou o ktorej smrteľník môže iba snívať a ktorý je tak dojemne stratený v ľudskom svete. To je priam magická kombinácia. Cool Keď ich tak oboch sledujem, niekedy ma s pobavením napadne, že vyzerajú ako dvaja psi, ktorí sa navzájom opatrne oňuchávajú v snahe zistiť, čo je ten druhý za druh. Very Happy
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty10.05.11 19:43


Polgara: Já jsem se taky musela na uhle epizodu podívat několikrát, všechno si srivnat v hlavě a taky se podívat na některé youtube klipy a teprve potom jsem se rzohodla, že s emi epizoda líbí - ačkoli jsem měla namále a jsem pořád dost smutná a rozčarovaná... rozhodnu se ale až po finále, zda celá ta věc okolo Case je v pořádku.. v tuhle chvíli nesohlasím ale hlavně s tím, že Castiela použili scénáristé k vyřešení všeho a to dost nemotorně - to se mi nelíbí, ale nebudu tu psát znovu to, co už jsem psala. A vážně se bojím finále, i když pořád doufám, že to, co nám tvůrci naznačili v tomhle díle - pořád existující vazba mezi Casem a Deanem , nehodlají zničit...

právě proto, že Dean řekl, že Cas je rodina, doufám, že ho nenechá klesnout ke dnu - viz trailer k novému dílu... podle mě - jasně, já bych na Case byla taky pekelne naštvaná, ale Dean si musí uvědomit, že pokud to s Casem vzdá on, tak anděl se vzdá taky a už tu nebude nic, co by ho drželo zptáky - protože do ted Castiel váhal jen kvůlli Deanvi a ostatním... já vím, mně se to mluví - bylo by nelogické, kdyby Dean anděla prostě poplácal po ramenu a řekl, v pohodě - ale pustit ho,když padá - to je jako rovnou s ním mrštit o zed...

a poád myslím na to, co by Dean udělal, kdyby se ho Cas zeptal - požádal ho o pomoc - hm, Dean si rád myslí, že by mu pomohl a podle mně to mu věří - jnže tehdy byl Dean naštvaný a unavený... a to, že Castiel měl pocit, že je na vše sám, to byl podle mě jeden z nejsmutnější ch momentů dílu, a celé série - Dean by se moh lzamyslet nad tím, PROČ ho Cas neoslovil...

A to, že konečně víme, co Castiel pro Deana znamená - z toho mám neuvěřitelnou radost, děkuji - an to jsem čekala celé tři série a byla jsem rvněž překvapená Smile


"Dean a Cass si jsou opravdu velmi podobní a Dean na to evidentně často zapomíná a pak je takto "nepříjemně" překvapen Laughing Cass se většinou snaží držet zpátky, no občas mu nejspíš přijde, že to Dean už přestřelil a pak vystrčí drápky. A protože se Cass opravdu většinou chová jako naivní moula, tak pak Deanovi spadne brada.... krásný příklad je třeba i v epce 4x02." (promin, ztratilo se mi to citovací znaménko Smile )

- tohle jsi vystihla přesně!! Castiel je podle Deana kapitán naivka a baby in the trenchoat a když je pak Castiel na chvíli sebou, tak se Dean bestačí divit - kdyby se byl díval celou dobu, tak by možná nebyl tak překvapený... jenže Dean se nikdy nedívá, protože nechce vidět, jak se idé mění a nerad vidí i vlastnosti, o které nestojí - totéž se Samem.. ach jo, Deane - lidé nejsou od mattella (ani nadělé) a mají i své chyby - koukni na sebe...


Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty11.05.11 20:14

Spojenectví Castiel/Crowley - Cas je hrozně váhavý. Tak moc chtěl požádat Deana o pomoc, ale byl na pochybách, zda udělá dobře, když Deana vytrhne z jeho nového života (stejně se tomu Dean nevyhnul) a pak té jeho nerozhodnosti využil Crowley. Cas odolával, odmítal, ale Crowley ho jak vidno přesvědčil. Tehdy to „divadlo“ s kostmi? Cas už věděl, že to Crowley s tou duší nedokáže a chtěl, aby to slyšeli i bratři a pak se ho „naoko“ urychleně zbavil, než by to udělali oni doopravdy. A tak mohl Crowley pěkně v tichosti dál hledat cestu k očistci, bez obavy, že mu budou bratři „dýchat“ na záda. Cas si naivně myslí, až vyhraje válku v nebi, svého pekelného spojence buď nechá být nebo ho zničí. To je přesně ono o čem Crowley mluvil na konci „Já vím kdo jsem, ale ty Castieli v tom nemáš jasno.“ A Cas „tápe“ stále, až do poslední vteřiny této epizody. Jaké asi udělá rozhodnutí v závěru? A bude to správné?
Sam - Konečně je jasno s tím jeho návratem z pekla. Crowley se tehdy jen vychloubal (nevěřila jsem mu ) a vyhrožováním, že Sama vrátí zpět do pekla a navíc dokáže vrátit jeho duši, přinutil bratry ke spolupráci. Cas si opět myslel, že dělá správnou věc. Již příliš pozdě pochopil, že se něco „zvrtlo“, že vrátil jen „polovičního“ Sama (to mu docela věřím, že to neudělal úmyslně).
Dean – Označení Case jako bratr, rodina – pěkné. Zklamání a výčitky z Casovy „zrady“?? Spíše by se to dalo nazvat „zatajování důkazů“ - pochopitelné. Dean zažil již ve svém životě tolik klamu, podlosti od démonů, lidí i svých nejbližších, ale od anděla (kterému by měla být lež cizí) tohle nečekal, nikdo to nečekal. Tak Case obhajoval, nechtěl si připustit jakoukoliv jeho „křivárnu“, až do okamžiku, kdy se Cas sám tak hloupě prozradil. Hrozně Deana mrzelo (vypadalo to i na slzy v očích), že Cas, když ho uvěznili v tom hořícím kruhu, nedokázal na rovinu, z očí do očí, říct celou pravdu. Styděl se? Byl hrdý? Pyšný? Asi od všeho něco.
A na závěr. Jakoby někdo neznal Winchestery! Ti musí do všeho „šťourat“, tak lehce něco nevzdají a pak to dopadlo, jak to dopadlo. Crowley – nepřítel číslo jedna a za ním v těsném závěsu Cas. Mad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty14.05.11 21:00

no a prišlo to... môj komentár k tejto epke...jediným šťastím (alebo možno aj smolou) bolo, že som to pozerala na ceste z bratislavy do banskej a bohužiaľ som nebola v kupé sama, čiže akýchkoľvek prehnaných emocionalných prejavov som sa musela vzdať, čo osobne považujem za najväčších úspech svojej sebakontroly a ak mi to s právom nevyjde, volím hereckú kariéru, lebo nedať navonok najavo, čo sa vo mne vnútri odohrávalo pri sledovaní tejto epky je výkon hodný rovno oscara... Laughing

moje pocity ohľadom tejto epizódy sú rovnaké ako ohľadom celého sn od piatej série. jedným slovom: rozporuplné. ja som zúfala a bezradná... proste už neviem, čo si myslieť... či mám stále dúfať alebo to proste vzdať a rovno si to hodiť 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 11674

epizóda mala mnohé skvelé momenty... napríklad už spomínaného action!castiela. fakt to, ako tam zložil tých démonov... som len čumela 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 188411 neskutočne sexy vtedy bol drool

no a samozrejme momenty dean/castiel... to ako sa ho dean zastával... keď sa potom dozvedel pravdu... ako ich castiel stále chránil... no skrátka, keď som to pozerala druhýkrát (už doma), tak som dosť plakala 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 a nielen kvôli dojemnosti niektorých scén, ale tak nejak som mala pocit, že toto je "rozlúčková" epka s casom 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 neviem, prečo som taký pesimista ohľadom sn, keď v živote skôr vždy zastávam optimisticky postoj, ale prišlo mi to také... strašne smutné... akoby nám odhaľovali skutočného castiela. ukázali nám, že nie je naozaj zlý alebo aspoň to nebol jeho pôvodný úmysel... ukázali nám celú jeho cestu, všetko čím si prešiel, aby sme si ho ozaj mohli zapamätať ako niekoho, kto mal dobré úmysly... kto stál pri bratoch, kto chcel zachrániť tento svet, len bol naivný, spravil chyby a zvolil si nesprávnu cestu... neviem, no stále mám pocit, že castiel to neprežije... ak by ho náhodou aj vo finále nezabili, tak nemyslím, že v sedmičke sa dlho ohreje...

ach... nechcela som sa príliš rozpisovať, ale to sa snáď ani nedá nejako stručne zhrnúť... ja nie som sklamaná len z castiela a z toho, že bratom klamal a verí crowleymu, ale som sklamaná aj z deana , lebo mohol sa snažiť aj viac a dúfam, že casovi fakt odpustí... sakra, aj samovi predsa odpustil.... ach, nejdem viacej trepať o ničom a stále o tom istom... skrátka, aj keď sa mi epka v mohom páčila, nič to nemení na tom, že som z nej smutná 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 a to, že v poslednej dobe stále končím sledovanie supernaturalu vo veľmi deprimujúcej nálade sa mi nepáči. ani trochu No
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x20 The Man Who Would Be King
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 09x21 King of the Damned
» 9x21 King of the Damned

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: