Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Všeobecné spoilery

Goto down 
+19
Ellen
Chrystelle
Y0G1
FooFighterkaSN
frency
Maky
dion-fortune
just-me
Terrik
mummy
Anwiel
Ver
bohdy
Nemix
cleo
Panthera
Hiro666
Snooki
Sarinka
23 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty22.07.11 17:00

Blíži sa Comic Con, takže spoilerov bude určite požehnane. Cool
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Snooki
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 17
Registration date : 17.07.2011

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty23.07.11 0:48

promo na 7 seriu je zaujimave.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty23.07.11 11:22

Objavil som nazvy 3 casti .

7x01 Meet the New Boss
7x03 The Girl Next Door
7x04 Defending Your Life
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 10:00

Trailer na sedmičku

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=GsBDPyt5-bk

Koblihofilové bacha, v rámci zachování zdravého rozumu ještě po pár týdnů, tak se na to ani nedívejte.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 11:29

Hmmm, pre mna skor Kiss your SUPERNATURAL goodbye... Rolling Eyes Rolling Eyes Všeobecné spoilery 1319

Btw nazov 6 epizody ma zatial nazov Slash fanfiction... Všeobecné spoilery 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 11:56

Wau, já myslela, že zůstali u toho "Zelení mužíčci". Shocked 601
Vlezdořiťství zdar!
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 12:22

Shocked no tak to už je i na mě moc - to už není ani trapné - TO JE UBOHÉ 602

jako já slash ráda - ale až takhle lézt fanynkám to řiti - myslím, že to přeháněj......
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 12:35

Pozdě... trailer jsem shlédla ... ještě štěstí, že švihlá jsem byla už předtím Laughing

Jinak název šesté epizody je více než zajímavý... jako fakt neví, co by už asi vymysleli Všeobecné spoilery 583517
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 13:07

No, nejvíc mě dojaly reakce fandů, co si myslí, že Cas bude do konce sedmičky badass, snad proto to bude ještě mít nějakou tu sledovanost z této strany fantábora, budou stále doufat a věřit, pokud ho Sera teda nenechá koncem prvního nebo začátkem druhýho dílu rovnou vybuchnout. Very Happy
A co se týče názvu, narážky na slash v jemném stylu, proč ne, ale takovým hrubým způsobem je to spíš otravné. Ale stále jsem na fanda tohoto tématu, o tom žádná. 702
Když to měli být ti zelení mužíci, tak se mi hned roztáčí představivost, kdo nebo co ti mužíci budou, já totiž zelená nejsem, ledaže tak závist... Všeobecné spoilery 198137
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty20.08.11 13:31

Trapne!! Cely Supernatural tak pizda znicila a strapnila. Na comic cone valala velke oci a bola cela ja nic, ja muzikant, ked sa jej niekto pytal na slash v SN a teraz toto? Pokrytecka krava..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Najlepsi charakter z celeho SN (aspon pre mna) takto do**bala, keby som bola Eric tak jej taku struhnem, ze by na cely Supernatural rovno zabudla. Všeobecné spoilery 555452
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty21.08.11 23:37

Takže vážení... pokud jste si mysleli, že název šesté epizody je nějaké terno, tak co teprv název deváté! Snad to bude jen nějaká metafora! I když u Sery není nic jisté... Inu, posuďte sami Všeobecné spoilery 934194

7x01: Meet the New Boss
7x02: Hello, Cruel World
7x03: The Girl Next Door
7x04: Defending Your Life
7x05: Shut Up, Dr. Phil
7x06: Slash Fiction
7x07: All in the Family
7x08: The Mentalists
7x09: Season Seven, Time for a Wedding!

No, nejsem si jista, jestli je na to opravdu ten správný čas Všeobecné spoilery 583517
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty22.08.11 11:12

No to jsou noviny, teda.
7x05: Shut Up, Dr. Phil - jen doplním k této epizodě. V ní má být manželský pár a ten hrají Charisma Carpenter a James Masters. Aneb hostování herců z BtVS stále pokračuje. Smile

K názvům jako "Slash" a "Wedding..." ani raději nemám co říct. Shocked
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty22.08.11 11:23

Bože, tak hluboko tento seriál může opravdu klesnout?? Shocked
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty22.08.11 12:00

tak jo - už jenom názvy epizod mě odrazují od toho, abych na to vůbec koukala...... Všeobecné spoilery 555452

asi si už žádnej spoiler číst nebudu - bo by se mi mohlo taky něco stát - minimálně mi bude zle Všeobecné spoilery 873139
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty22.08.11 14:07

Ver napísal:

7x05: Shut Up, Dr. Phil - jen doplním k této epizodě. V ní má být manželský pár a ten hrají Charisma Carpenter a James Masters. Aneb hostování herců z BtVS stále pokračuje. Smile

k tej epizóde sa objavilo aj trošku podrobnejšie info už predtým na stránke v spoileroch Wink
(také malé upozornenie pre tých, ktorí chodia len na fórum)
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty22.08.11 20:34

já jsem asi vadná.. já se pořád těším:D už mi z toho hráblo 706
Návrat hore Goto down
just-me
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
just-me


Počet príspevkov : 237
Bydlisko : Slovensko
Nálada : nevyliečitelný optimista...
Registration date : 26.03.2011

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty23.08.11 6:57

Dámy, dámy, dámy, kľud....stres škodí zdraviu.

Kvôli čomu taký rozruch? Kvôli nejakým dvom názvom, ktoré sa do premiéry daných epizód môžu sedem krát zmeniť? Obzvlášť v SN, kde najmä od štvrtej série polovica názvov nemá s reálnym dejom v tej ktorej časti veľa spoločné? Väčšinou sú to aj tak narážky na kadejaké filmy, pesničky, rozprávky, slávne hlášky a pod.

A keby aj. Anglický výraz „slash“ má v slovenčine 48 možných prekladov, z čoho 80% ekvivalentov má niečo spoločné s výrazmi ako: porezať, rozrezať, rozpárať, bičovať, zrezať, rozseknúť, presekať..., teda samé milé a príjemné činnosti. Hlavne, keď sú vykonávané na humanoidných bytostiach. Laughing Ďalších desať percent v sebe zahŕňa názvy matematického znamienka lomítko a posledných desať percent obsahuje slová ako: močiarová nížina, hnať sa, letieť, svišťať a napokon rázporok. Možností k použitiu neúrekom.

Kde je, prosím vás, napísané, že v tejto časti musí nutne ísť o fyzické vyjadrenie homosexuálnej lásky medzi hrdinami? A obzvlášť medzi hlavnými hrdinami? Najmä s Deanovým dosť jednoznačným postojom k danej tematike! Koniec koncov, konkrétne v časti 5x9 sme predsa mali aj párik, ktorý sa svojimi „slashovými“ tendenciami vôbec netajil, čo tvorcom bráni vytiahnuť ich znova na scénu? Alebo Becky uverejní tu svoju poviedku a chalani jej za to pôjdu po krku – kto by sa im divil, že?

Čo sa „Svadobnej“ časti týka, osobne pokladám za viac ako nepravdepodobné, žeby sa to priamo týkalo bratov, Bobbyho alebo Casa...leda že by ich niekto očaroval a takto zákerne chcel doviesť k oltáru. Very Happy V seriály je predsa milión päť iných postáv, ktoré môžu strčiť do chomúta, jednorazové charaktery sú na takéto príležitosti ako stvorené - a na takej svadobnej hostine sa môže pre chlapcov vyskytnúť skvelá príležitosť na lov (nevesta môže byť čarodejnica, ženích upír, svokra potvora z očistca, svokor Octocobra, svedok Jefferson starship Smile ) a navyše, ako tak sledujem scenáristov seriálu, svadobné zvony s celou časťou nemusia mať nakoniec vôbec nič spoločné.

Celý tím SN sú totiž líšky podšité a zavádzajú kde sa dá, spoilermi, názvami, narážkami...a nejeden fanúšik si z toho koľkokrát vyvodí absolútne nesprávne závery...

Preto si myslím, že kým dotyčné menované časti neodvysielajú, nie je vôbec žiadny dôvod prepadať panike. Takže ešte raz - hlavne kľud, milé dámy, stres vážne ohrozuje vaše zdravie, ako psychické tak fyzické, v takom stave by ste sa premiér nemuseli dočkať a čo potom, nezistili by ste, či ste panikárili oprávnene alebo nie. Very Happy

Obzvlášť, keď už som sa aj priamo tu na fóre stretla často s postojmi, ktoré pred odvysielaním časti na základe spoilerov posielali nebohú časť do samotného pekla Luciferovi pod ruky a po odvysielaní ju tí istí inkvizítori vychvaľovali do nebies a vynášali do rajskej záhrady, až Michael s Rafaelom zeleneli od závisti.

Možno sa vo vyššie uvedených úvahách mýlim, možno nie. Takže, nechajme sa prekvapiť, pretože prekvapenia tvorčiemu tímu SN naozaj idú...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty04.09.11 17:59

no keďže je už september povedala som si, že dokážem vydržať do novej epky aj po prečítaní spoilerov, ale momentálne sa skôr obavám či vôbec budem chcieť sn ďalej pozerať... ja stále opakujem, že aj napriek zníženiu kvality mám tento seriál rada a budem ho pozerať aj keby neviem čo bolo, ale potom vojdem sem a dočítam sa také veci, že Všeobecné spoilery 1319 skrátka celé zle.... úbohý castiel to schytal Všeobecné spoilery 71416 veď však všetky obľúbené postavy buď hneď zabijeme (ash) alebo ich postupne dodrbávame...

no a ešte k názvu epky... ako ja predpokladám, že sa ešte zmení lebo no čo je veľa, to je moc, ale aj tak. takýto názov im ani zo žartu nemal napadnúť. áno som slasher a milujem všetky slash náznaky, ale toto je opäť podnet na "hádky" slasherov a neslasherov a ozaj súcitím s ľuďmi, ktorí to proste nemusia a oni im to ešte takto hodia na oči... ako trocha tolerancie by sa patrilo Rolling Eyes

no a budem hovoriť za seba, ale ja mám rada práve tú fiction čo sa slashu týka. nechcem aby sa v sn naozaj dean alebo sam vešal po casovi alebo tak nejako... a ani ten trailer ma teda neohúril No skôr sa ešte viac bojím Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty04.09.11 18:22

Dionka: Mluvíš mi z duše!!! Mám stejný názor. Taky mám slash docela ráda, ale v sn povídkách a ne, že nám jej budou scénáristi cpát do seriálu!!! Takhle to akorát povede k hádkám a to nemluvím o tom, že všichni budou řešit právě ten slash než to, co se v tom daném díle vlastně událo. Nikoho už pomalu nebude zajímat děj. Ne že ten by za něco stál Rolling Eyes Protože jak tak koukám na ty spoilery, tak se vážně děsím Shocked No, uvidíme... necháme se překvapit confused Jinak jako ty, i já se budu na spn koukat asi i kdyby začaly trakaře z nebe padat... a tohle už nemusí být ani metafora, protože možné je fakt všechno Všeobecné spoilery 1319
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty05.09.11 23:01

Vyhýbala jsem se tomu celé léto - trpěla jsem tiše a dopovala se sedativy ve formě ůrných chytrých fanfiction... v mé hlavě a v mm srdci - Castiel přežil a žádná hlupá sedmá série neexistovala. Vlastně, jsem se chěla vyhnout jakýmkoi úvahám na ohle téma, pak se opít, podívat se na ty díly ze sedmé série zpětně, pak se znovu opít a do konce života předstírat, že žádná sedmá série není a přežívat na ff. No, to udělám stejně.. ale, ono mi vlastně to uvažování tady s vámi chybí - takže jsem se rozhodla účstnit se téhle kolektivní terapie a trpět společně s vámi.

Upřímně řečeno - po shlédnutí traileru na první díl jsem rozpačitá.. na jednu stranu ve mně zadoutnal plamínek naděje. Nevím proč - působilo to na mě, jakoby Cas ještě mohl mít šanci - a na druhou je tu tvrdá reality - Sera nám už dříve ukzala, čeho je schopná a já jí za to, že mi ted tu naději dává, nenávidím!

Zabjte Case, vážně - ukončete to hned. Během léta jsem umřela několikrát a umřu znvu a znovu celý následující rok, vždycky když se podívám na nějaký díl a pak bud čekat na další a Cas bude pořád tam, ale nebude to on a já - my všichni, kdo ho máme rádi - budem trnout.. a to nás bude zabíjet. Umřu po shédnutí prvního dílu a pak asi znovu.. a ak několikrát a proč? Aby to Sea na konci stejně pohnojila? Ne, prosím - zabijte Case hned, vezměte mi tu naději a já se opiju, ale nebude to tak zlé jako trpět nekonečně dlouho zas a znovu. Zabíjet naději ostupně e hrozně kruté!

Samozřejmě to MŮŽE dopadnoit dobře, ale - asi už nemám sílu spekulovat. Kdepak, nemůžu, prostě ne.. řeknu jen tohle - já vážně chci, aby když už, tak aby Castiel odešel nějak důstojně a ne jako komická figurka, špatný vtip, výstřelek Supernaturalu a poslední Sery bláznivý výstřel předtím, než půjde CELÝ SN do kytek.. jen tohle. Z toho traileru mám dojem, že s Castielem ještě mají nějaké plány a kohli by rozvíjet to, že se v něm pere Castiel a ty duše - takže na konci by to mohlo být sice tragcké, ale rozumné... snesitelné pro nás fanoušky. Tak trochu jsme měla pocit, jakoby se Castielovi dělo totéž, jako když se v Samvi bortila zeď. No, a na druhou stranu - mám takový neblahý pocit, že Castiel umře strašlivou smrtí a Dean se prostě otočí a odejde a vichi na něj zapomenou - jakoby nebyl žádný Cas a vždycky byl jen tenhle hlouý Castiel... ale, Cas si zasluží být zachráněný - nebo alespon odejít ze svcény důstojně. A, ještě jendu věc si ořeji - chtěla bych, aby před jeho odchodem bylo zmíněno přáteství mez jím a lovci (dobře, hlavně Deanem - znáte mě)... protože není fér, aby se pro ně ve dou sériích tolikrát obětoval a oni pak nejsou schopní to give the damn about him! Tak Dean chce poždat smrt aby ho zastavila? No, to není moc přátelské.. měl by chtít zavchránit, když je jeho přítel! Měl by ještě naposledy pro Case něco udělat.. ale, možná se pletu - neříkal Dean v tom traileru náhodou, "Kdo jsi? Nejsi on?" nebo tak nějak.. pochopila jsem z toho, že si myslí, že tohle není Cas (že ho ty duše vládají), ale, možná jsem to špatně pochopila. No, pokud dá Dean alespon malý damn, tak mi to postačí.


Dhrnu to - očekávání raději ždná nemám. Stejně ale vím, že po shídnutí prvního dílu se tu přinejmenším sejdeme a budem nadávat a truchlit... neříkám, že to neskončí "dobře", ale v případě, že to skončí vážně hrozně, at to prosím skončí hned. A ráda bych, aby z Case neudělali padoucha!

o shlédnutí traileru to vidím tak padesát na padesát - něco ve mně budí naději a něco naopak ne. Ale, už jen to, že jsem sem napsala ten komentář, ve mně vzbuzuje takový divbý pocit - jako, že to vážně začíná a nebude to pěkné!

Vadí někomu že je tohle celé o Casovi? Pokud ano, stejně to jistě nedočetl do konce... a anyway, jsem ráda, že jsem tu s vámi zpět Smile Tak tedy pojdme do "boje", taková malá SN Apokalypsa začíná!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty06.09.11 16:47

bohdy: no ja len dúfam, že už ozaj nebude séria č.8 lebo prežitie sedmičky ma bude stáť všetko úsilie, ktoré mám Laughing

maky: nevadí, že je to o casovi, veď o čom inom máme spoilery? ako Dean sám mu povedal, že je preňho ako brat, ako rodina. Mohli sme vidieť čo bol schopný spraviť pre svojho otca a hlavne Sammyho. Sam mal tiež už párkrát na mále s tými jeho nápadmi a schopnosťami a ruby a podobne, no Dean to nevzdal. chcel ho zachrániť. tak ak pre neho castiel ozaj predstavuje niečo blízke pojmu brat, tak prečo sa ho sakra nesnaží zachrániť? teda ako ja vôbec nie som optimista v tomto smere a vidím to celé tak, že dean prejaví nejaký záujem možno v prvých dvoch epkách, ale bude mať starosť o sama a jeho zbúranú stenu a nebude mať čas riešiť casa, ktorému šiblo, tak sa ho skrátka rozhodne odstrániť.

pridávam sa akurát k tomu, aby ho zabili rýchlo a nie nejako trápne. ozaj nemá zmysel predlžovať naše trápenie. na druhú stranu, celý sn klesol tak hlboko, že aspoň ja pri ňom trpím tak či tak Rolling Eyes

no nič. šanca, že to všetko bude okey tu je, aj keď ja v to veľmi neverím, ale tak ktovie. možno budem milo prekvapená Laughing
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty06.09.11 18:32

dion-fortune: Na to, "proč Dean nemá zájem o to Case zachránit - nebo nebude mít" odpovím jedním slovem: SERA... ! Sice dává smysl, že Dean by mě Case chít zachránit, ale protože je t všechno pihnojené a beze smyslu, myslím si, že e tomuhle Sera a ostatní vyhnou a nám bude představeno něco hrozného... v zásadě souhlasím s tím, že Deanův ájem asi vyprchá a oni i tu poslední špetku potenciálu, která v SN zbyla, zabijí tím, že celá série bude o tom, jak se Dean bojí o Sama a Sam je chudáček zhroucený - velké překvapení. Pak se tam objeví Cas jako nepřítel - jako duch... jako debil v podání Sery! No, ale ještě pravděpodobnější je, že ho zanijí hne dna začátku, nebo že se z něj hned na začátku stane nějaké divné mosnstrum a rozhodně to nebude Cas a Dean nedá ani crap about him! A někde v polovině serie Case konečně zabijí a my fanoušci pocítíme úlevu... říkali, že "chtěí vyprávět dobrý příběh", ale zatím to hraničí s nevkusem a docílili toho, že fnoušci nejsou napnutí, ale našvaní a bojí se na SN dívat - to není moc pěkné.. to zavání sadismem! A mn je to jedno... já mám fanfiction, ale stejně - až uvidím ty další díly, nevydržím to a budu zvracet! A taky jistě vím, že bdu hrozně rozčilená přístupem Deana, protože - já to prostě nechápu.. nejdřív z Case udělají jeho přítele, Cstiel pro bratry obětuje všechno a ještě na konci šesté série e vážně snaží Deana chránit a tak a na konci skoro brečel, když Deanvi vysvětloval, že JE jeho rodina - a poprvé v životě něco neponojil Dean nebo Sam ale Cas a poprvé v životě potřebuje Castel jejich pomoc a ne naopak a oni se k němu obrátí zády? To je pokrytecké.. vím, že seriál je o Samovi a Deanovi, ale tohle je vážně hnusné a pokrytecké... Castiel je poprvé skuteně potřebuje a Dean si prostě chce zajít za Smrtákem a říct mu, aby Case oddělal? Tím zničí nejen postavu Case, ale i jeho vztah s bratry, jedno přítelství a i charakter Deana a vlastně tím všechno,c o se v uplynulých třech sériích odehrálo zničí. Takže, neměli by se divit divák, že jsou histeričtí a vzteklí... oni nevytvořili zajímavý a dobrý příběh - oni trochu nedomysleli to, že každá srana někde končí a právě tímhle překročili hranice vkusu!

Asi jsem se nechala trochu umést, pardon! Nicméně, jsem ráda, že většina fanoušků o vidí taky tak!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty07.09.11 12:26

maky: úplne ťa chápem a súhlasím so všetkým, čo si napísala. toto bude klinec do rakvi nielen casovi, ale aj deanovi Rolling Eyes ešte sa ale bojím toho, že casa ozaj odstránia niekedy v priebehu serky a v poslednom diely v poslednej minúte sa znova objaví znovuzrodení, lebo však oživovanie je v sn in Všeobecné spoilery 99937

Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty07.09.11 18:58


Ježíš,já do toho komentáře nasekala hrozně moc chyb! Asi jsem byla mimo sebe, nebo tak něco! Ale, chtěla jsem tím dlouhým komentářem říct asi tohle: CRAP! A, amen - třeba Cas na konci série dejde v záři zapadajícího slunce ruku v ruce s Deanem do nebe a tam budou žít štastně - no, až na věky - Smile ale, spíše asi ne! :-)

spíš uvěřím tomu, že Castiel vstane z mrtvých. SN - seriál kde nikdo neumírá, alesponne natrvalo. To by byla reklama...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty07.09.11 19:13

Mno, podle posledních stillů bych tipovala, že ten nápor duší Jimmyho vessel prostě nezvládne a Castiel si bude hledat nový. Smrťák splní, co slíbil - zakilluje Boha a basta fidli. (mně na starý kolena vyzkratuje mozek) Very Happy
A Jimmy nám tam zůstane jako člověk aspoň ksichtově a bude žít se svojí rodinou šťastně až do smrti! Všeobecné spoilery 404917

Ne, ani rána pražcem po budce mě nevyléčí... a vražedné tendence vůči Séře narůstají geometrickou řadou...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





Všeobecné spoilery Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecné spoilery   Všeobecné spoilery Empty

Návrat hore Goto down
 
Všeobecné spoilery
Návrat hore 
Strana 1 z 10Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Rozhovor s Kripkem - spoilery
» Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Siedma séria-
Prejdi na: