Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 7x17 The Born-Again Identity

Goto down 
+7
Ver
Y0G1
bohdy
Nemix
Panthera
Sarinka
mummy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 12:25

Maky napísal:


https://www.youtube.com/watch?v=iewJIXXi5CM

Vytkela jsem.

Cas, má Casův hlas. " I dont remember you!" Myslela jsem si, že to klišé (ztráta paměti) mě znechutí, ale, "zní", to úžasně!!

Modlím se, hodně se modlím, aby to nebyla pytlovina!! NEsmí být.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 15:47

Nestraš, když už se na to klepu a přemýšlím, že to dám streamově, tak to bych pak dřela čelem o zeď. Laughing

EDIT:
7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Kdepaksedikoblizek
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 17:28

Jestli to podělají, tak... 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 555452
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 19:32


Já to uvidím až v neděli. Au.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:28

Supernatural 7x17 - webclip #2

kód:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MiBQlmP3OIQ

OMG - did you kill him? 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 170639
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:30

bohdy napísal:
Jestli to podělají, tak... 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 555452

....tak se budem stejně dívat dál... Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:34

To mi dělají naschvál 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 325299 Já to do té soboty nevydržím 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 325299

Padmé: Jasně, že budem 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:36

FUCK...

FUCK.

FUCK!!!

To je Fuck nabyté joy-em!

Omlouvám se za prýznění češtiny i angličtiny, ale expodovala jsem!!

Kdo by to byl řekl, že klišé (ztráta paměti, "Cas, thats odd name", "Did you kill him"... a fráze jako z fanfiction), můžou být tak zatraceně dobré, i ve skutečnosti? To, co obvykle nefunguje, v Casovo případu funguje, skvěle. Vždy. Jak to? Řečnická otázka...

Co ta muzika v pozadí? Ta bude součásté scény? Ehm, byla tam muzika nebo jsem jí slyššela jen já? Nedivila bych se.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:37

Maky napísal:
FUCK...

FUCK.

FUCK!!!

To je Fuck nabyté joy-em!

Omlouvám se za prýznění češtiny i angličtiny, ale expodovala jsem!!

Kdo by to byl řekl, že klišé (ztráta paměti, "Cas, thats odd name", "Did you kill him"... a fráze jako z fanfiction), můžou být tak zatraceně dobré, i ve skutečnosti? To, co obvykle nefunguje, v Casovo případu funguje, skvěle. Vždy. Jak to? Řečnická otázka...

Co ta muzika v pozadí? Ta bude součásté scény? Ehm, byla tam muzika nebo jsem jí slyššela jen já? Nedivila bych se.

Já nevím, ale kdyby to neříkal Misha, tak ten dialog je značně....dementní. V první chvíli jsem si říkala, co to kecají za kraviny, než se mi rozlil po tváři přiblblý úsměv...
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:38

Na starý kolena miluju klišé... ano, hudba na pozadí je... 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 862204

Koblih: Sam. What's his diagnosis?
Dean: Well. It's not exactly medical.
Koblih: That should be fine. I can cure illness of a spiritual origin.
Dean: Spiritual? Great. Someone did this to him.
Koblih: You're angry.
Dean: Yeah. Dude broke my brother's head.
Koblih: He betrayed you, this dude. He was your friend.
Dean: Yeah well, he's gone.
Koblih: Did you kill him? I sense that you kill a lot of people.
Dean: Honestly I- I don't know if he is dead. I just know that this whole thing couldn't be messier. You know I used to be able to just shake this stuff off? Whatever it was might take me some time, but I always could. But, what Cas did... I just can't, I don't know why.
Koblih: Well it doesn't matter why.
Dean: Of course it matters!
Koblih: No, you're not a machine, Dean. You're human. Your friend's name was Cas? That's an odd name.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:41

Just, hug him, finally!

Just, FUCK him finally...


Why you can not shake THIS (him), off? Because you love him, you dumbass!


Mimo mísu. Já si myslím, že TOHLE Casovi (postavě) udělal Bůh. Všechno, čím jeho charakter prochází, tak jako v opravdovém svtětě, spěje k tomu, aby se učil a jeho postava "rostla", a měnila se. Být člověkem (protože ted rozhodně zdá se chápe, CO je člověk: "You are not a machine, Dean,"), a zkusit si, TOHLE, je jen další část jeho Příběhu, Casova osobního růstu.


Naposledy upravil Maky dňa 21.03.12 20:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:44

Maky napísal:

Just, hug him, finally!

Just, FUCK him finally...


Hele, buďme pro začátek realistické...stačí "blow him" 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 934194
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 20:52

Padmé: Ano, držíme se při zemi Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty21.03.12 22:02

Panthera napísal:
But, what Cas did... I just can't, I don't know why.
Koblih: Well it doesn't matter why.
Dean: Of course it matters!
Koblih: No, you're not a machine, Dean. You're human. Your friend's name was Cas? That's an odd name.

Aaaa tak preto to, "Am I Cas?" v prome.... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty22.03.12 10:42

Technický dotaz. Do koho v té ukázce vrazilo auto? V té první ukázce.



A v té druhé. "Sam. What is his..."

Hele, zkuste se opít (to jsem ted udělala já), a pak si tu scénu pustte. Casův hlas hned na začátku malinko přeskočí a je zatraceně sexy. Pamatuju jednu, scénu z ff, kde Dean a Cas sedí v impale, a Casův hlas přeskočí zrovna tak, a pak - dobře, ten zbytek si domyslíte Smile


PS: Panthera: Pamatuješ si, jak jsme probírali povídku "Its not easy being Dean"? Tenhle Cas mi pořád víc a víc připomíná tamtoho Smile




... nová (zase), šílená teorie. Castiel řekl (7x01), že se Deanovi revanšuje. Předpokládám, že to může být tím, že vyléčí Sama (je to klišé). A, tím, že ho bue léčit, si vzpomene na to, kdo je, a jemu samotnému to "zamotá" hlavu a ta zed, kteá drž jeho vzpomíky zpětse zhroutí, tentokrát pro něj. Na konci dílu střih: Sam je OK, a Cas je namísto něj v blázinci (foto Case sedícího na posteli).

-tím by si nechali (zase) otevřené dveře. Case by odklidil na pár epzod, a pak by se mohl v závěrečné objevit, s tím, že si to v hlavě vše uspořádal, a už skoro jako úplný anděl (zase?) a mohl by jim pomoci prazit ty dicky. Nebo, so nechají otevřené dveře až do osmé série, v níž si to Cas srovná v hlavě, a blah, blah. Já si neumím představit, CO se s Casem stane, protože v další epizodě být nemá, a úplně odklidit ho nechtějí, takže ho musejí (zatím, ZASE) někam zašoupnout. Víc se mi ale líbí představa, že Cas se prostě rozhodne odejít, a srovnat si to v hlavě sám, bez Deana, a bez další duševní poruchy, a zavření v blázinci. Z toho bych se zbáznila já, protože by nás zase napínali celé léto, a pak nám Case dávkovali po troškách. Just kill the dick and Hug Cas, Dean!

A, další teorie. Kdo, vytáhl Case z jezera? Třeba to má souvislost s Meg (řeju si aby ne). Ona byla od začátku proti Crowleymu, a možná v tomhle viděla příležitost, použí Case ve svůj prospěch. Cas si nic nepamatuje, mohla mu nakukat cokoli.

A, do koho vratí to auto? Do Case? A nic se mu nestane? Takže mu dojde, že není člověk? A Dean mu pak vysvětluje, že nidy nejí, léčí lidi, a bla bla... nebo to auto vrazí do Deana, a Cas ho vyléčí, čímž se mu revanšuje? Nebo vrazí do úplně cizí osoby?

Už aby byl pátek, jinak mi přeskočí!!!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty22.03.12 18:40

Maky napísal:
Technický dotaz. Do koho v té ukázce vrazilo auto? V té první ukázce.

Cas nebo Sam. (má šrámy na ksichtíku) Ovšem pouze dohad.

Maky napísal:
PS: Panthera: Pamatuješ si, jak jsme probírali povídku "Its not easy being Dean"? Tenhle Cas mi pořád víc a víc připomíná tamtoho Smile

Vzdáleně mi ho připomíná, ale tam měl mít světlé vlasy a byl mladší. 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 232827
V té povídce jsem si ho představovala spíš jako formu Jimmyho.

V té první ukázce mě spíš zarazilo, jak Dean Castielovi vykládá, že léčí a nejí. 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 170639
Ta rozšířená teorie, že Castiel uzdraví Sama a sám zůstane v ústavu se mi taky jeví jako nejschůdnější. S přihlédnutím k tomu, že tam další týden nebude.

Zítra pátek... mohli bychom udělat noční streamovou párty? 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 998745
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty22.03.12 19:34

Panthera napísal:
Maky napísal:
Technický dotaz. Do koho v té ukázce vrazilo auto? V té první ukázce.

Cas nebo Sam. (má šrámy na ksichtíku) Ovšem pouze dohad.

Maky napísal:
PS: Panthera: Pamatuješ si, jak jsme probírali povídku "Its not easy being Dean"? Tenhle Cas mi pořád víc a víc připomíná tamtoho Smile

Vzdáleně mi ho připomíná, ale tam měl mít světlé vlasy a byl mladší. 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 232827
V té povídce jsem si ho představovala spíš jako formu Jimmyho.

V té první ukázce mě spíš zarazilo, jak Dean Castielovi vykládá, že léčí a nejí. 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 170639
Ta rozšířená teorie, že Castiel uzdraví Sama a sám zůstane v ústavu se mi taky jeví jako nejschůdnější. S přihlédnutím k tomu, že tam další týden nebude.

Zítra pátek... mohli bychom udělat noční streamovou párty? 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 998745

Kurňa, minulej tejden jsem čekala na díl do rána, teď nemůžu... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty22.03.12 20:57

Ausík:

kód:
http://tvline.com/2012/03/22/supernatural-season-7-episode-17-misha-collins-preview/
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty22.03.12 21:00

Panthera napísal:
Ausík:

kód:
http://tvline.com/2012/03/22/supernatural-season-7-episode-17-misha-collins-preview/



Does he have like a nice new, little domestic life set up?
I’m not going to tell you!

Hajzl Smile
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty23.03.12 0:12

Ehm...syn Boha Emmanuel?

kód:
http://www.buddytv.com/articles/supernatural/supernatural-video-who-does-mi-44640.aspx
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty23.03.12 1:46

Castiel is married! He’s going by the name Emanuel (he chose it from BouncingBabyNames.com, naturally — it means “God is with us”) and is hitched to a sweet lady named Daphne.” (Meg?) 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 1319

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Tumblr_lxt5a1FuLX1qjbhq0

To je fakt jak spanielska telenovela, Esmeralda sa moze ist zahrabat...

edit:

kód:
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2012/03/misha-collins-on-his-return-to-supernatural-castiel-can-tell-that-deans-a-dangerous-guy.html

Oh, and as for that whole Castiel-is-married issue... we'll just say we didn't get the impression that it's a romance for the ages.

Aj tak Rolling Eyes 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 1319 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 332617

Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty23.03.12 5:46

"How would you describe this new Cas who has no memories of his old self?

I don’t want to give too much away, but I would say that it’s a version of Cas that we have, to a certain extent, seen before."


Hm... viděli jsme hodně verzí Case. Která bude tahle? Vasdíte si? To by mohla být psina. Typla bych to na Case z budoucnosti, ale ten maník z ukázky mi nepřijde jako on. No, co není...


"What’s Dean’s reaction when he first sees him?

Incredulous, apprehensive, cautious. Cautiously optimistic, I would add."


Nadržený! I would add. Very Happy


"Dean’s head does go there like, “Hey, maybe this guy can be helpful again.”"

Oh, yeh, yeh, Dean. Please. Cas wants to be helpful! He loves to be helpful!


"This character has evolved so much from when he was introduced. Has it been surprising for you to see where he’s gone? And where would you like to see him go?

Toward the last few episodes of the season, they’re taking Cas in yet another wildly different direction, so there’s a whole other permutation of Castiel to come, which is, I would say, right along the lines of where I’d like to see him go. I was very pleasantly surprised again by the new twist."


And, I am pleased!!! Few episodes. Misha má vkus, takže jestli je pleased on, tak to NEBUDE krávovina!


"You’re doing three episodes this season. Is the door left open for more in the next season?
"


NECHÁPU. Myslí následující tři epizody? Takže tuhle a pak ještě dvě zbývající do finále?!

Panthera: Já bych se párty ráda zúčastnila, ale až u mě bude pátek večer, u vás bude sobota ráno Sad

Na zbytek trailerů se nedívám. To už bych mohla rovnou kouklnout jen na ně, a na epizodu se vykašlat. Není to zvrácené? Sam umírá, a nás zajímá jen Cas a i většina trailerů, spoilerů a diskuzí je o Casovi!

Pořád si myslím, že v tom má prsty Meg. V tom Casově návratu, a kdo ví co mu nakukala, a proč. Cas je možná dobrý v posteli, ale jenom pro sex by s ním manželství nefingovala. Ble, z té představy asi vrhnu.

Taky si myslím, že by jí (Meg) mohl Cas na konci téhle epizody zabít. Bitch! Nejdřív bitch a na konci série pak dicka. A, bude renavšovaný.




Emmanuel...?

Dean: "Who are you?"

Cas: "Emmanuel."

Dean: Přemýšlí (Castiel - Cas): "Budu ti říkat Eman."

Blbý jméno! Emmanuel...

trpím samomluvou. Už je pátek?




Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty23.03.12 20:05

Tak po této poslední trapně Dafnoidní zprávě se moje chlupatost zmůže na jediné, místo streamování budu raději chrápat.

Velebnosti, jdu blejt... 7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 1319
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty23.03.12 22:37

cleo napísal:
Castiel is married! He’s going by the name Emanuel

Co k tomu dodat? Snad jen, že konečně se mu snad podaří tu makovou panenku v červené sukni získat... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty23.03.12 23:15

no som zvedavy pokial tam nevysvetlia jimmyho a nebude cas normalny pekne ma len naseru !!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x17 The Born-Again Identity   7x17 The Born-Again Identity - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
7x17 The Born-Again Identity
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  7x17 The Born-Again Identity
» 07x17 The Born-Again Identity
» 09x11 First Born
» 02x14 Born Under A Bad Sign
» 09x11 First Born + 09x12 Sharp Teeth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Siedma séria-
Prejdi na: