Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1

Goto down 
+52
kattie
Husitka
shelby
Klenotka
str8tking
Dzowika4
cleo
lentilka
Ellen
Mystic
Lirael
evetka
bareness
Katuška
lenkka
janicag
Faith
Lex
calla
renáta
Violet
wiktoriano
Soniq
FeeBee
CrazyD
Anwiel
ivan2321
Zizi
nikita
Weronička
sisel
keksiiq
bookika
leoraine
Kristine
Kaja
SkreechTina
funny
SNlois
Hiro666
LenkaX22
Elendilka
Chrystelle
Katka
Willo
Kika
Silvia
janka410
Samabel
Night Angel
dion-fortune
Sarinka
56 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty30.11.07 20:21

SN určite nie je jediný seriál, ktorý spestruje vaše večery, príp. iné časti dňa. Wink Aké iné seriály ešte upútali vašu pozornosť? Ja fičím ešte na Heroes, Housovi, za toto ma možno zabijete, ale aj na Gossip Girl Cool, Charmed, i keď už RIP, ďalej na My name is Earl, IT Crowd, sem - tam si pozriem Prison Break, ale po prvej sérii ma to akosi prestalo tak "brať", tiež si občas mrknem Reaper, opäť bez toho ale dokážem žiť. Totálne najlepší seriál tohoto roku je Pushing Daisies. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 430869 Brat začal pozerať Black Blooks a dosť ma to chytilo, taký srandovný anglický sitcom, niečo ako IT Crowd. Jaj a tiež nenormálne vtipný je Červený trpaslík. Dobrý bol aj Hex či Point Pleasent, až na tie idiotské konce. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 555452 Veľká škoda je Veronici Mars a Dead like me, boli to skvelé seriály. Najviac som však zvedavá na Lost, pretože tretia séria bola hrozná nudaaaaa... Sleep

Suma sumárum:
Heroes - druhá séria je veľkým sklamaním a tento štrajk jej rozhodne nepomohol, škoda, ten seriál má veľký potenciál, keby ho len využil. Vďaka bohu za Kristen a Mila. Twisted Evil
House - štvrtá séria = najlepšia séria doposiaľ.."Oh môj Bože....oh Bože" Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 99937
Gossip Girl - čakala som veľkú nudu ala OC, náhodou dobré...
Reaper - priemer, čakám, kedy sa niečo konečne stane.
Pushing Daisies - super, super, super, super, super...
IT Crowd - slabšie než prvá séria, ale stále vtipné.
My name is Earl - také ako vždy, čiže dobré.

Máte ešte nejaké tipy, nech sa od compu vôbec nepohnem. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty01.12.07 3:12

no ja som uz moje naj serialy spomenula v sekcii pre tym, ale tak aj ja mam rada Housa a Reaper sa mi paci tiez. Smallville si tiez pozriem, ale dokazem bez neho zit. V minulosti ma zaujali tiez serialy ako Chameleon (Pretender), 4400, The OC, Zajtrajsie noviny (Early edition), FRIENDS, JOEY,Tru Calling...ale tak to je uz za mnou. Co som zabudla spomenut pred tym je Buffy, premozitelka upirov a Angel, ktore uz tiez odpocivaju v pokoji. Dark Angel, Gilmore girls ma chytili kvoli hereckemu obsadeniu. No ak ma nieco este napadne tak to sem hodim, lebo ja som fakt serialovy fanusik gigantickych rozmerov, ale sitcomy velmi nepozeram.
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty01.12.07 10:33

U mě jasně vítězí SN. Na druhém místě asi Battlestar Galactica, pak Stargate Atlantis, dále asi Smallville, pak Heroes a ještě Eureka.

Battlestar Galactica
- dostala jsem se k tomu díky SGA. Když jsem se dívala na jedno video z předávání nějakých cen za nej seriál, kde vyhrál Atlantis, tak se na druhém místě umístila právě BSG (na třetím Heroes). S bráchou jsme si řekli, že když je to tak oblíbený, že si to otestujem a nakonec se to přidalo k již sledovaným seriálům. Nejvíc se mi na tom líbí, že je to celkem "realné" sci-fi. Nemáte tam žádný štíty a podobný asgardský vymoženosti.

Stargate Atlantis - další seriál ke kterému mě přivedl brácha. Díval se na SGC a přes to se dostal k SGA. Když jsem jednou přišla k němu do pokoje, byla tam zrovna scéna, kdy Zelenka asi minutu mluvil česky. To mě zaujalo, tak jsem se na to koukla taky. Je to o dost zábavnější jak SGC obzlášť pro ty co rozumí česky. Po Zelenkovi mám nejradši Rodneyho a před Johna se ještě dostal Ronon

Smallville - ten sleduju, zas díky bráchovi, asi nějak od pátý série a pravidelně až od tý šestý. Je to celkem hezký seriál na odreagování a poslední dobou není bezpečný dívat se na něj před SN protože jsem obvykle ještě vysmátá a SN scény na mě nepůsobí jak mají.

Heroes - už ani nvm jak jsem se dostala k tomuhle. Je to celkem dobrý seriál, ale vadí mi, že je tam všechno tak uspěchaný a že to je (alespoň zatím) tak monotematické. V obou sériích zachraňujou svět. V první sérii se portne Hiro do budoucího NY, v téhle Peter. Jestli to přežije stávku, budou muset zapracovat na ději.

Eureka - k tomu jsem se dostala jakmile jsem si přečetla, že BSG bude končit 4.sérií. Začali jsme s bráchou hledat nějaký další zajímavý seriál a přišla nám pod ruku právě Eureka. Ani nvm, co se mi na tom tak líbí, ale je to dobrej seriál. Nejlepší je Fargo
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty01.12.07 19:40

Tak já kromě SN sleduju:
House - zatím jsem ho viděla jen v češtině a mrzí mě to, protože já o 150% procent radši originály, ale tak, někdy na originál určit dojde Very Happy
Prison Break - začala jsem se dívat až na Novu, ale po 5 dílech jsem se rozhodla, že se na to zkusím kouknout v originále, protože se mi ten seriál začal líbit...... takže teď má Nova smůlu a já jsem spokojená.
občas Kriminálku, ale poslední dobou už je Las Vegas.
Dívala jsem se na Bones, nejdřív to vypadalo hodně slibně, pak mi to přišlo trochu monotónní,a le byl to jeden z mála seriálů, který se mnou sledovala mamka, tak jsem to za "odměnu" sledovala s ní Smile
Dark Angel - viděla jsem jen druhou sezónu, těžko říct, jestli bych se na to začla dívat kdyby nebylo Jensena...
Smallville - když jsem přišla utahaná ze školy a stíhala jsem to a nechtělo se mi nic dělat, tak jsem se prostě koukala... někdy mě to bavilo, nkdy ne. to samý Gilmore Girls, Buffy, Charmed, Veronica Mars - prostě minulá léta.
Heroes - zatím jsem viděla 8 dílů a nevím, no, tak nějak pořád čekám, až uvidím něco zatraceně super zajímavýho....
:|
jo a pozor, abych nezapomněla....k mým dětským létům neodmyslitelně patří Disneyovské seriálky jako DuckTales a Chip a Dale ... Laughing Very Happy ... ty mají v mém srdci místo dodnes Very Happy
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty01.12.07 19:58

Tak je jasné,že SN je nej Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 430869

No a další seriály co sleduju

Prison Break -ale teda jedině v originále s titl. Na dabing na Nově se nedá koukat ani náhodou když už znáte originál.hlasy

Heroes -zatím jsem teda viděla jen první řadu,druhou jsem zatím nějak nestihla.První mě docela zaujala a tak jsem zvědavá na pokračování

Blood Ties -nějak mám moc ráda upíry a tak mě tenhle seriál hned zaujal, Henry je hooodně zajímavej upír Rolling Eyes

Ghost Whisperer -první řadu jsem viděla na STV a hned mě to zaujalo a tak jsem si sehnala druhou,která taky byla super. Třetí jsem zatím ještě neviděla

A ještě spoustu dalších jsem viděla,protože seriály fakt zbožňuju Dark Angel,Smallville,Gilmorky, Dead like me, Bones, Angel,Buffy, Tru Calling

Kterej seriál mě ale zklamal, to je Lost - první série ještě docela ušla,ale dál už mě to nějak nelákalo
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty02.12.07 20:39

Na prvom mieste je na 100%
Supernatural ani jeden z tých,ktoré som doposiaľ videla ma takto neohúril Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 998745
- Dotyk anjela-naozaj dobrý seriál,ktorý som sledovala na poľskej stanici Puls (kým ju nezrušili,škoda) Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 572728
-Charmed - celý seriál je skvelý no moja naj séria je 6,ked sa v nej objavil Chris. :shame:
- Chameleon -časom ma tento seriál zaujal,tie stále nahánačky Parkerovej za Jaredom.(ha) Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 284389
-Smallville-najviac sa mi páčil asi tak do tej 5 série,potom sa to nejak zamotalo. :drunken:
- a ešťe zopár Ghost Whisperer,Babylon 5,Mutant X,
prvá séria Lost,Mash.
Návrat hore Goto down
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty02.12.07 22:37

Môj naj naj naj seriál je jednoznačne Prison Break Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 430869
Druhé miesto má SN a potom už klasika Dr. House, Priatelia, a veľa iných.
Samozrejme nemôžem nespomenúť animáky Simpsonovci a South Park.
Návrat hore Goto down
Willo
Diabolský admin
Diabolský admin
Willo


Počet príspevkov : 14
Age : 34
Bydlisko : Bratislava
Nálada : supernaturalovska
Registration date : 21.10.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty02.12.07 23:34

Ako všetci maníci :rabbit: tak aj ja mám iné seriály okrem SN, ktoré sú tiež veľmi dobré a vždy si ich rád pozriem alebo si na ne rád spomeniem. Tu Vám ponúkam môj seriál list study :


Zo začiatku to boli seriály ako Frasier, Krok za krokom, Priatelia, The Simpsons atď., to boli seriály, čo nám nadelili televízie. Lenže sa objavilo čaro internetu a človek si povie, no nesosnem si a už to fičí a nedá sa to zastaviť ako droga affraid

Supernatural: Ten nejako nemusím predstavovať všetci ho veľmi dobre poznáme :pirat:

Prison Break: Povedal som si konečne niečo z vezenia, čo sa tvorcom podarilo. A veru sa aj podarilo. Prvá séria bomba druhá taktiež a tretej zatiaľ horí zápalná šnúra :bom: len som zvedavý, čo nám naservírujú v ďalších sériach.

Lost: Od Lostu som čakal veľa a snáď sa aj dočkám. Prvá séria sa podarila celá. Len z druhej a tretej ma bavili najviac konce a po prípade nejaké dych vyrážajúce epizódy, ktorých tam ale veľa nebolo. Tak som zvedavý, či si to Stratení opravia štvrtou sériou.

The IT Crowd: Nad britský humor nemá nikto a tento seriál to len potvrdzuje. Aj keď musím povedať, že prvá séria bola lepšia.

Black books: Niečo ako IT Crowd, len sa to odohráva v kníhkupectve. Taktiež pochádza z britských dielní.

My name is Earl: V tomto seriáli sa nedá nič pokaziť, aj keď máva slabšie diely, ale vždy je to príjemne strávených 20 minút.

Heroes: Z prvej série som bol prekvapený konečne niečo nové a neokukané no druhá séria ma sklamáva. :cry:

Červený trpaslík: Starý, ale veľmi podarený seriál, ktorý opäť potvrdzuje britský humor.

Ďalšie už len vymenujem, ale taktiež sa oplatia vidieť: Joey, Scrubs, Stargate, Everwood...
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural.cinemaview.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty02.12.07 23:46

po precitani prispevkov som si spomenula, ze aj ja som svojho casu mala rada mutant x. south park a simpsons si stale rada pozriem. a aj mne sa z charmed najviac pacila seria, v ktorej si zahral drew fuller, ale tak aj cola som tam mala rada a na konci aj coopa. hmmm mna heroes teda 2 seriou nesklamal-cakala som menej.

prison break-no co mam povedat. velmi velmi velmi dobry serial. uz sa neviem dockat pokracovania a to je az v januari!!!

moonlight-no tento serial je jeden z mojich naj naj naj serialov. ja mam skratka slabost na upirov uz od buffy a kniziek jiriho kulhanka takze som tomuto serialu prepadla. mick je velmi charizmaticky a zaujimavy upir...

no a najnovsie sa mi aj hex paci, ale to som este nevidela cele diely len tak utrzkovite.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty03.12.07 0:23

Chrisa som tiež zbožňovala a keď ho na konci šiestej série zabili, myslela som, že aj ja umriem...ešteže ho dali aj do ôsmej... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 370581 K Phoebe sa viac hodil Cole, no čo už... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 868694 Sledujte niekto Dirt? Je to taky "pikantný" seriál z prostredia jedného bulvárneho časopisu Dirrt, alebo tak nejako. Šéfredaktorku tam hrá Courteney Cox-Arquette (Monika z priateľov)...je to fakt dobré, odporúčam. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 284389 A neskôr sa tam objaví aj Jennifer Aniston (Rachel)...
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=5x9h-5Tt21U&feature=related

Znelka prvej série
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=HZBiTKHfCGE&feature=related
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty03.12.07 3:49

no to ked chris zomrel to som takmer takmer plakala. bolo to tak smutne, ale on sa potom objavil tusim aj v 7 serii v jednej epke. tak ale carodejnice boli cele uzasne-jeden z naj serialov ever.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty04.12.07 2:44

Bola ho škoda, no v ôsmej sérii už sa objavovalo niekoľko epizód, ktoré boli slabé. Osobne sa mi nepáčila 08x08 Battle of The Hexes, i keď 08x10 Vaya Con Leos a posledné tri boli famózne. Občas mi tam Billie jednoducho zavadzala... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty06.12.07 1:47

no tak aj mne a tiez sa mi az tak nepacili prve dve serie-teda pretoze su starsie tak tie efekty obcas...ale tak no carodejnice maju 8 serii takze klobuk dolu-keby tak aj sn mal. velmi velmi mam rada ten serial-a hlavne herecke obsadenie.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty07.12.07 17:06

No myslím, že SN má rovnaký potenciál ako Charmed, pretože má podobný charakter a tiež je zameraný na rovnakú vekovú skupinu, teda je určený nielen mladších, ale zaujme aj starších. Charmed taktiež poriadne kolísala sledovanosť - prvá séria mala okolo 7 mil. divákov a ôsma už len okolo troch, a pozri, kam to dotiahol. Nový seriál televízie CW Gossip Girl tiež neohromuje svojou sledovanosť, ktorá je slabšia ako SN a ako ho televízia propagovala. Navyše má jasnú druhú sériu. SN podľa mňa určite dostane štvrtú. Najviac som bola naštvaná, keď CW zrušila Veronicu Mars a ukončilu ju tak nijako... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 555452 Televízie nerešpektujú, čo chcú diváci, ale to, čo im vynesie najviac money... scratch
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Katka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Katka


Počet príspevkov : 9
Age : 33
Bydlisko : A town called Hypocrisy
Nálada : Great xD
Registration date : 08.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty08.12.07 18:47

no ja sledujem
Heroes-zacalo sa to koli Milovi...1 seria ma strasne bavila a aj druha ale uz to nebolo ono Very Happy ale aj tak ma to stale bavi akurat mi je luto ze druha seria bolo taka kratka a to ze tam bolo strasne malo priastoru pre niektore postavy Sad

My name is Earl-proste sa rada zabavim a tento serail proste milujem Very Happy
The Simpsons-to je naprosta klasika Very Happy toto vidim kazdy den aj 15 casti Very Happy mna to snad nikdy neomrzi Very Happy
a mnoho dalsich len ma nic teraz nenapada Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty10.12.07 20:22

Já sleduji stejné seriály jako janka410, takže je tady už ani nebudu vypisovat. Laughing Laughing
Prostě ujíždím na nadpřirozenu. Tak se není čemu divit, že Supernatural je moje absolutní jednička. Twisted Evil Laughing
Charmed jsem taky kdysi sledovala, ale od té doby, co je tehdy ukončili (tuším na Nově), už jsem se nedokázala nastartovat na pokračování, ztratila jsem přehled, kterou sérií jsem vlastně skončila. :oops: Ale bavilo mě to hodně, takže pokud se mi někdy poštěstí vidět i pokračování, budu šťastná jako blecha. :flower:
Návrat hore Goto down
Elendilka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Elendilka


Počet príspevkov : 10
Age : 35
Bydlisko : trapna Blava
Nálada : milujem Doctora Who...
Registration date : 03.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty12.12.07 19:19

momentalne ficim na Doctorovi Who!!!!!!! a inak mam rada StarGate (aj sg1 aj sga), Torchwood, Heroes...ale SN je u mna jednotka
Návrat hore Goto down
http://www.narnia.cinemaview.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty27.12.07 17:20

no ja som najnovsie vdaka sarinke objavila psych co sa mi teda celkom paci a dufam, ze sa mi coskoro podari stiahnut co najviac dielov Wink
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty28.12.07 19:45

ja zasa frcim na prison breaku...len skoda,ze teraz je dlha pauza kvoli tomu posr..mu strajku
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty28.12.07 23:42

Momentalne cakam na 6 seriu Charmed na Markize,
Dalej cakam na pokracovanie tretej serie Prison Break
Cakam na 4 seriu Lost
Dalej sledujem Alias , Day Break, House vsetko na AXN
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty29.12.07 15:54

Taj u mě
Heroes-první řada je excelentní a druhá na ní nemá..ale stejně se mi to líbí...
Prison Break-1 a 2.season..skvělá ale 3.?? co to je...také už na hlavu se mi to zdá..už jako mě to nebere tak..ale pořád se kouknu...
House M. D. - co víc k tomu říct..tohle nepotřebuje komentář..já se válim po podlaze u každýho dílu..a ještě k tomu když má Greg moji vysněnou motorku kterou si jednoho dne koupim..to pak je bez žádný námitky lol!
Dead like me-kurna taká škoda toho seriálu...dobrej humor
Scrubs-teď sem začla, ale je to fakt dost směšný..řáchám se smíchy
Simpsonovi-klasika občas kouknu
Bones-no na nově sem koukala pravidelně..ale sem líná to stáhnout
pak bych chtěla sehnat Ghost whisperer-viděa sem 1 díl a ten nápad se mi fakt líbí bounce

co byh chtěla říct k tomu.. Už me se*e stávka, protože nemůžu koukat na seriály!!!!
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty29.12.07 22:44

Videl ste serial Dexter. Rozhodne odporucam si to pozriet, je to jeden z najlepsi serialov
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty29.12.07 22:47

doufám, že brzy Dextera skouknu..už ho mám slíbenýho Wink
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty29.12.07 22:51

Dextera jsem viděla první sérii a doporučuju Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 312566 Ale druhou jsem ještě neviděla ani jeden díl. Je to pořád tak dobré? Shocked
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty29.12.07 23:07

Dextra neznám, ale jak jste vzpomínali Simpsonovi, tak bych mohla doporučit Futuramu. Teď jsem se dívala na ten novej film, a bylo to skvělý. Na Simpsny to sice nemá, ale některý díly fakt stojí za to. Každopádně mě ta stávka teď dost štve. Eureka nemá datum kdy bude další sérka (ale to mi ještě nevadí, není to kvůli stávce), BSG má posunutou premiéru 4.řady na březen, Heroes už zkončili, SGA má půlroční pauzu, takže už zbývá jenom SN a SV, který můžou mít zkrácenou sérii... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 80513
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete? - archiv 1
Návrat hore 
Strana 1 z 40Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: