Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1

Goto down 
+52
kattie
Husitka
shelby
Klenotka
str8tking
Dzowika4
cleo
lentilka
Ellen
Mystic
Lirael
evetka
bareness
Katuška
lenkka
janicag
Faith
Lex
calla
renáta
Violet
wiktoriano
Soniq
FeeBee
CrazyD
Anwiel
ivan2321
Zizi
nikita
Weronička
sisel
keksiiq
bookika
leoraine
Kristine
Kaja
SkreechTina
funny
SNlois
Hiro666
LenkaX22
Elendilka
Chrystelle
Katka
Willo
Kika
Silvia
janka410
Samabel
Night Angel
dion-fortune
Sarinka
56 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 10:22

janka410 napísal:
Dextera jsem viděla první sérii a doporučuju Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 312566 Ale druhou jsem ještě neviděla ani jeden díl. Je to pořád tak dobré? Shocked

Podla mna druha seria je lepsia ako ta prva
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 11:08

Janko, jakto, že jsem o Dexterovi ještě neslyšela? Shocked Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 769418 Nebo jo a nepamatuji se? Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 999804 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 886945 Nahoďte o čem to je. :idea: Question bounce
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 11:25

Janna napísal:
Janko, jakto, že jsem o Dexterovi ještě neslyšela? Shocked Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 769418 Nebo jo a nepamatuji se? Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 999804 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 886945 Nahoďte o čem to je. :idea: Question bounce

tu su informacie o tomto serialu
kód:
http://www.dexter-killer.cz/o-serialu
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 11:29

Díky za info, Sylar! Wink No vypadá to fakt zajímavě. Shocked Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 312566 To musím někdy taky zkouknout.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 11:40

Janna napísal:
Janko, jakto, že jsem o Dexterovi ještě neslyšela? Shocked Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 769418 Nebo jo a nepamatuji se? Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 999804 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 886945 Nahoďte o čem to je. :idea: Question bounce

Jééé já ti o něm ještě nepsala? lol! Sorry, já už nemám v těch našich seriálech žádnej přehled Rolling Eyes Tak to musíme hned napravit Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 14:31

Z Dextera som videla asi tri časti, no nejako ma to zasa tak veľmi nedostalo. Akože nebolo to zlé, len mám už dosť seriálov a tento je tak vzadu "uchovaný", keby nebolo nič na pozeranie... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty30.12.07 20:57

To já bych asi teda docela na dextera koukla..ale odkud že Very Happy:D ehm jednou mi něco přifučí poštou možná.... lol! lol!
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 14:38

Tak jsem včera konečně začala koukat na Heroes, protože jsem si říkala, že se přece nenechám předběhnout nějakou blbou Primou, že. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 284389 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 316745 A musím říct, že mě to fakt chytlo, hrozně se mi to líbí. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 258431 Je to dost napínavé a líbí se mi herecké obsazení. I když samozřejmě na SN nemá, že. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 707500 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 328356 No a nechci vidět, jak zase namrví dabing, protože se mi hrozně líbí např. Mohinderův přízvuk a v dabingu to bude pasé. A když jsme u Mohindera, ten se mi dost líbí.... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 284389 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 998745 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 886945
Jo a nebo taky jsem zvědavá, jestli nechají Hira mluvit taky japonsky nebo jak to bude. Shocked Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 14:41

Jóó, Mohinder má dobrý přízvuk.... a jako chlap je zajímavý typ... Very Happy
já mám ráda Petera ...akorát v druhý sezoně je tam u něj takový důraz na naivitu, že to mě dost vytáčelo Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 555452
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 14:52

To jj, ale s těma krátkýma vlasama se mi líbí víc. Tá druhá série mi ale nějak vadila. Sice jsem si oblíbila Kenseie víc jak Sylara, ale mělo to stejnou zápletku, jako první série. Celkem by mě zajímalo, jestli Takezo přežije bez přísunu potravin
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 14:53

No jasně, Petera ani nekomentuji, ten je u mě taky na prvním místě. I s Nathanem. Cool Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 15:01

jop já miluju bratry petrelliovi Very Happy:D:D lol! jop a Kensei to je hustej týpek..chudák takhle skončit Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 15:44

Peter a Nathan sú ďalší super bratia, ale až po Samovi a Deanovi... Wink Samabel, mala si to povedať na rovinu, v druhej sérii z neho spravili totálneho idiota, niečo ako Harry Potter v sedmičke.. scratch Ja som strašne zvedavá, či Prima preloží to Hirovo Ya ta, bolo by to strašne smiešne a trápne, pokiaľ áno... Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 15:51

No takl právě z Hira mám asi největší obavy při dabingu Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 87642 To jeho Ya ta je prostě bomba a nechci to snad ani slyšet v dabingovém podání Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 284389
No a bratry Petrelli mám taky strašně ráda, tady jsou to moji heroes Wink ale na naše brášky stejně nemají Evil or Very Mad
A Mohinder- toho jsem si taky hned oblíbila Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 18:20

no a vsimli ste si ze ten chalan co hral v sn v epizode asylum, hral aj v druhej serii heroes toho lietajuceho chalana? ale mu zavidim, ze sa mihol v oboch Very Happy hmm no mne sa najviac paci peter a claire, tych som si velmi oblubila. potom samozrejme aj nathan, ved vsak ti tv bratia su stale nasimi slabinami no a mohinder je tiez zlaty clovek Very Happy mne sa paci ako im peter kradne schopnosti a v niektorych epizodach vdaka tomu posobil fakt cool a ked tam bola ta co akoze kvazi buducnost alebo co a on tam mal za babu nicol, tak tam vyzeral drsne Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 20:14

ta epka z budoucnosti, jak tam měl tu jizvu....to bylo bohovský...to je jedna z mých oblíbených epizod ( teď, když jsem to řekla, tak vás to asi moc nepřekvapilo, že Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 284389 )
Sarinka: nojo, máš pravdu, ale nějak jsem se nemohla přemoct k tomu, říct to na rovinu.... choval se tam fakt jk blbec Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 22:09

Já mám Petera celkem ráda, ale vadí mi jak si od všech nechá všechno nakecat. Clair jsem měla celkem ráda v první sérce, ale v té druhé mi začala připadat jak barbína. Mohinder je taky skvělej, ale můj favorit je Micah, za ním Kensei a pak Hiro
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty02.01.08 22:15

je fakt, že Claire mi připadá v druhý sérce tak nepřirozeně....ne jako Barbína, ale v první byla prostě sympatičtější.
Micah je sladký klučina Very Happy ....ale tak třeba já Takeziho moc nemusím... a Sylara jsem se dost nabažila v první sérce... chtělo by to ještě jinýho záporáka, který by mi vyhovoval Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.01.08 21:44

Pokial sledujete Charmed na Markize tak ma pre vas vynikajucu spravu Markiza odvysiela vsetky casti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.01.08 21:58

jo jinak už sem zhlídla dabing hira...a ten mě teda položil Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 bože to bylo něco já se pořád jen smála Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 jako totální děžo a jak tam přeložili to yaa -taaa kkdyž se teleportuje do new yorku to sem už totál byla jasná Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.01.08 21:59

Já to neviděla, SNlois. Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 202744 A možná je to dobře. Rolling Eyes A jak tam teda to jeho ya-taa přeložili???? Shocked Z toho jsem právě měla strach.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.01.08 22:45

Ľudia ja som sa dnes totálne zabuchla do ďalšieho seriálu, Ugly Betty, to je tak neskutočne skvelý seriál, že som sa stále rehnila na celý barák..."mučený plyšový zajko"...no konec... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 316745 Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 99937 Pokiaľ máte Markízu, tak si na budúcu sobotu zapnite telku o 16:20...fakt odporúčam... Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.01.08 22:47

No Sarinko já kousek viděla,ale nekoukala jsem na celé Rolling Eyes Je to pěkný? Ale to je telenovela,ne? Shocked
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty12.01.08 22:48

Ja myslím tu americkú verziu, čo chodí na ABC...to nie je vôbec ako telenovela, je to komédia a úplne super... Wink Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
funny
Pocestný duch
Pocestný duch
funny


Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty05.02.08 23:27

noo kukám Elisu di Rivombrosi, Čarodejnice, niekedy som frčala na Smallville, na Jednotke dávali jedného času taký duchársky seriál s Jennifer Lowe Hewitt /neviem či som to dobre napísala/... neviem už ako sa to volalo, ale dalo sa to kuk.... občas mi ide ako podmaz Walker affraid 601 a už neviem....ešte Sos mi vida keď to už dávajú 601
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete? - archiv 1   Aké iné seriály sledujete? - archiv 1 - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete? - archiv 1
Návrat hore 
Strana 2 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: