Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 09x02 Devil May Care

Goto down 
+5
bohdy
Chevy666
noky
Nemix
Panthera
9 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty16.10.13 20:11

Není nad šikovné elektrikáře, co při výměně pojistkovky odrovnají příjem, nu což, se zpožděním, ale přec.

Crowley is alive... Jaképak to pozitivum, alespoň pro mne. Vyrůstal v disharmonickém rodinném prostředí, chudáček.
Jen Abuchu momentálně zrovna dvakrát nemusím. Rytíř pekla bude zřejmě dělat horko po celou devátou sérii. A opět si zahrajeme skořápky, co kdybych si já Abaddon vlezla do Tebe Deane?
Nádech starých dílů, pufající Impala, Winchestrové v šolnách za FBI... Ale Kevin mi Bobka nenahradí.

Ezechiel má zpopelněný křidýlka, moc pěkný obrázek. Na další FF si to žádá potisk triček.
Podtrženo sečteno, není-li Koblih, je Králík, takže co víc si můžu přát. Křupání chrupavek, Dean na kolenou. Rozplizlá dějovka á la hlavní linie, za Zeka bodík navíc 6/10.

P.S.: Ač jsou triky záležitostí nákladnou, řezání pracky v zápěstí nebylo nic víc, než ukázka z béčkového hororu studenta prvního ročníku po flámu.

P.S.S.: Zek v Samovi, Castiel v Deanovi a live happily ever after...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty16.10.13 20:53

Pantheru zlobí elektrikář a mě prudí život statistika (a to jsem si říkala, že bych komentář jednou mohla dát první - a zase pozdě Razz)

Musím říct, že mě tento díl spíš nudil - i jsem ho několikrát stopla. Ano, Králík je velké pozitivum. Opět mírně mučený Dean fyzicky a hodně mučený psychicky - za to palec nahoru. Ale celkově vlastně nevím, o čem díl byl. Jasně, tvůrci nás musí nějak zapojit do hlavní linie této série. Ale snad to šlo udělat trochu lépe.
Abaddon mi nesedí - ale vůbec ne. Snad nebude prudit celou dobu.
Jak jsem psala minule, tak se mi myšlenka Zeka v Samovi líbí a u toho zůstanu. Ten efekt s očičkama a křidýlkama byl super (a ano Panthero, ty trika budou nutností k našim epesním sukním).
Kevina moc taky nemusím - když tak nad tím přemýšlím, tak koho já tam vlastně můžu :DNo, to si musím nějak pořešit sama Very Happy

Suma sumárum: je to spíš slabší průměr 5/10.
Návrat hore Goto down
noky
Nevinná obeť
Nevinná obeť
noky


Počet príspevkov : 34
Age : 36
Registration date : 24.11.2008

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty17.10.13 11:24

mna tato epizoda velmi bavila...konecne taka dynamickejšia a akčnejšia

9/10
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty17.10.13 14:10

Ja som vcelku spokojná. Crowley má čas premýšlať o samote, už som myslela že Kevin spraví nejakú blbosť a nechá ho len tak odkráčať, našťastie má viac rozumu ako som si myslela. Smile Abby tiež vytiahla malý kaliber ak chcela z bráškov vyždímať viac. Ale som rada že to vyzerá že Sammy bude mať svojho anjela. Zeke sa zjavil v pravej chvíli (oči aj krídla boli super, ostala som v prvom momente prekvapená čo sa deje:)) a všetko vyriešil jednou peckou. Už dostal aj familiárnu prezívku takže je to na dobrej ceste. Dean opäť presviedčal dalšiu osobu že patrí do rodiny ako inak:) Na to má proste talent:) Už len dúfam že Cas dorazí čo najskôr.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty17.10.13 16:19

Já z této epizody dvakrát odvařená nejsem. Ne, že bych se vysloveně nudila, ale chtělo to víc. Ještě, že jsem se dočkala malých radostí, jako Crowleyho. Toho fakt žeru. A narozdíl od ostatních já můžu i Abby Very Happy  Nejlepší scéna... Zek s potrhanými křídly. Mimochodem, to, jak Dean dával Zekovi tu přezdívku, ta byla taky dobrá Very Happy  A Kevina nemusím, takže klidně mohl odejít. Celkově takové neslané nemastné... ale pro ty světlejší chvilky dávám 6/10 09x02 Devil May Care 472440604 
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty17.10.13 16:32

tiez spokojnost , akurat mohlo to byt lepsie chce to lepsiu zapletku .

Btw neviete kde sa da pozriet cast online ? kludne aj bez titulkov Smile 
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty17.10.13 22:36

Kulervoucí, když "Zeke" měl svůj "showtime". Bože, ať to není hajzl...
Věřím v lepší zítřky, protože už mu dal Dean přezdívku a hlavně - už tam vlastně žádný kladný anděl není, Castiel je člověk, takže to chce normálního anděla a chování Ezekiela mi připomíná Case ze 4. série, kterého jsem měla nejraději. A Jared ho dobře hraje. A ta kostnatá křidélka... epic. Smile

Abaddon - ano, jak jinak nesympatická ženská, pubetální lovkyně mě celkem bavila.

Kevin je mi ukradený, ale nevadí mi.

Wincestáci, vy musíte mít zně.. "udělal jsi to z lásky" Very Happy

btw - teaser na další epizodu mě vytočil, Castiel má zase zrzku, mé megstielní srdce trpí.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty19.10.13 21:23


OK, tohle se týká a netýká druhého dílu. Přemýšlela jsem nad tím, jak Dean bránil Kevinovi v odchodu z bunkru. Kevina jsem nemusela - v sedmé sérii a na začátku osmé mi přišel hrozně otravný, ale zvykla jsem si na něj a ani mi tam už moc nevadí - ale ani ho tam nepotřebuju. To ale odbočuji. Myslím, že Dean udělal chybu, když mu rozmlouval odchod. Vím, že ho chce ochránit, vím, že venku je to nebezpečné... ale, Dean ho tímhle - vědomě - odsoudil k životu lovce. Kdyby ho nechal odejít, byla by ru šance, že Kevin začne vést normální život. Je pořád mladý, a kdyby začal teď, mohl by... nemusel by dopadnout, jako Sam a Dean. Samozřejmě, že Dean ze skušenností ví, jak takovéto pokusy dopadají. Ale, taky ví, jak to dopadá, když to nezkusíte - dopadnete, jako Dean a Sam. Dean by to měl vědět. Měl Kevina nechat odejít, místo toho aby ho chránil. V zásadě se tím rozhodlo, jaký život Kevin povede... tohle je hodně Deanova vlastnost. Dělá životní rozhodnutí za Sama, Case...


Poznámka druhá. Všichni jsou unešení se "Zeka". V SN bývali andělé, kteří měli "koule". Milovala jsem Gabriela. Balthazar byl jedna z mých nejoblíbenějších postav. Lucifer byl cool. Dokonce i Uriel a Zachariáš byli... slizcí, ale o tom to bylo. Raphael byl OK. Jenže pak se tam začali objevovat takoví nemastní neslaní... Rachel, Naomi, Hester, Samadriel... ne, ani jednoho z nich jsem si neoblíbila. A nevím, co si mám myslet o Zekovi. Balthazara a Gabriela jsem si prostě zamilovala od pohledu a Zek mě zatím neuchvátil. Víte jak, když to nejde od srdce... takže uvidíme. Proč se nemohl vrátit třeba Gabriel a vyléčit Sama sám? Myslím, že vidět Gabriela v Samovi by byla psina Smile

No, to je ale jenom můj názor Smile


Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty19.10.13 21:37

K tomu unešení - je to taky o tom, jak jsou fanoušci schopní přijmout nové postavy. Nemám moc ráda "lpění" na těch starých. Jsou prostě pryč, tak jsou pryč. Oplakali jsme je a je čas se otevřit novým možnostem. Ta samá situace byla s Bennym. Ta postava měla potenciál, má ho i Zeke. Už je to devátá série - co nám mohou nabídkou novýho? Skoro nic. Díkybohu, za tyhle nové postavy.

Navíc "návraty" umrlců se v SPN ne vždy povedly - viz. Bobby teď v úvodním díle. Za mě je to dojení mrtvé krávy. Já chci nové postavy - nemusí jich být moc, ale chci, aby nastala nějaká změna. A jestli je Zeke hajzlík, tak jak jsem psala - bude to pro mě zklamání a ne proto ,že je mi sympatický, ale proto, že to tu bylo mockrát.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Abi
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 40
Bydlisko : Doma
Registration date : 20.03.2013

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty20.10.13 22:46

Líbí se mi, jak tvůrci dělají reklamu na filmy. Představa, kdy Dean dřepí před obrazovkou a drží palce Katniss a nehty má okousaný do lůžek 09x02 Devil May Care 188411 Smile
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty21.10.13 17:03

Abi napísal:
Líbí se mi, jak tvůrci dělají reklamu na filmy. Představa, kdy Dean dřepí před obrazovkou a drží palce Katniss a nehty má okousaný do lůžek 09x02 Devil May Care 188411 Smile
Mě zaujalo: "My jsme agenti FBI Stark a Banner...! Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Abi
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 40
Bydlisko : Doma
Registration date : 20.03.2013

09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty23.10.13 6:48

Starka jsem si priradila spravne jen Banner mi tu chvili nedosel xD
Návrat hore Goto down
Sponsored content





09x02 Devil May Care Empty
OdoslaťPredmet: Re: 09x02 Devil May Care   09x02 Devil May Care Empty

Návrat hore Goto down
 
09x02 Devil May Care
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 09x02 Devil May Care
» I DONT CARE IF HEAVEN TAKE ME BACK
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Deviata séria-
Prejdi na: