Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x13 Halt & Catch Fire

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x13 Halt & Catch Fire  Empty
OdoslaťPredmet: 10x13 Halt & Catch Fire    10x13 Halt & Catch Fire  Empty14.02.15 9:48

Komentovat tento díl není pro mě jednoduché. Hodně nerada tento seriál kritizuji, ale musí to být.
Ano, nelíbíl se mi. Upřímně, díl jsem viděla již ve středu, a kdyby se mě ve čtvrtek ráno někdo zeptat, o čem byl, tak to nevím. Takový dojem na mě udělal.

Někdo může říct, že bylo vtipné, jak Dean neustále koukal po holkách a něčím se cpal. Mě to přišlo trapné. Takto se Dean choval tak ve druhé sérii, takto se už prostě nechová (né že by mi to nechybělo, ale je to teď jak pěst na oko).

Dělat z Deana blba, který pomalu ani neví, co je počítač, tak to už taky dávno není pravda. Ano, Sam má větší znalosti, ale v tomto díle to fakt  přehnali.

Ano, jsem ráda, že lovili zase něco tak typicky SPN jako duch, ale nemyslím si, že provedení bylo super.

Celkově mi to přišlo, jako by tvůrci našli zapomenutý scénář z druhé série a teď se ho pokusili zařadit do děje 10té série, kdy aspoň na začátek a konec dali pár slov o znamení a o Kainovi.

Hodnocení: 4/1O

PS: Jak se objevila ektoplazma, tak jsem jen čekala, kdy do toho někdo z bratrů strčí prst a ochutnají, aby se přesvědčili, že tomu tak skutečně je. Very Happy
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x13 Halt & Catch Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x13 Halt & Catch Fire    10x13 Halt & Catch Fire  Empty14.02.15 20:25

No, tak zlé to nebylo, asi proto, že se to trochu týkalo mé profese. Smile)

Typická vyplňovačka, navíc vykradačka teenage hororů, Dean, co je naprosto mimo, co se týče internetu a veškeré techniky - to mě baví víc, než jeho žraní a čumění po babách.
Víc k tomu nemám co dodat, aspoň se tam nemotalo x zbytečných vedlejších postav.... 603 Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x13 Halt & Catch Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x13 Halt & Catch Fire    10x13 Halt & Catch Fire  Empty14.02.15 20:32

Hovorím vám, dámy a páni, že nemám príliš v láske takzvané Old-School epizódy, o čom som sa tu zmienil už nespočetne mnoho krát, ale táto epizóda sa mi jednoducho páčila. Bolo to niečo nové, s čím sme sa ešte nestretli. Vskutku výborný nápad. Za najvtipnejšiu časť epizódy považujem scény, kde Dean - preukazoval, že je stará škola. Námet dobrý, spracovanie tiež. Obhorený týpek sa mi páčil. Jednoducho, ak old-school epizóda, tak si ju predstavujem asi nejako takto.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x13 Halt & Catch Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x13 Halt & Catch Fire    10x13 Halt & Catch Fire  Empty15.02.15 12:19

a mne sa to páčilo. počas celej doby som mala pocit, že pozerám starý, dobrý, klasický supernatural, kde Dean žere od nevidím do nevidím a otáča sa za každou sukňou Very Happy no a narážky na to, že je stará škola sa mi páčili.
duch bol parádny, nápad tiež, ale čakala som trošku iné riešenie zápletky. trošku som dúfala, že riešenie problému bude neriešiteľné a jediná šanca ako dievča prežije je tá, že bude naveky vekov offline, niečo na štýl filmu Pulse.
nenudila som sa, bavila som sa, mala som menší pocit nostalgie, ja som spokojná Smile
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sponsored content





10x13 Halt & Catch Fire  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x13 Halt & Catch Fire    10x13 Halt & Catch Fire  Empty

Návrat hore Goto down
 
10x13 Halt & Catch Fire
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x13 Halt & Catch Fire
» Catch as Catch Can
» CARRY THE FIRE
» 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire
» 11x01 Out of the Darkness, Into the Fire

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: