Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x21 "Dark Dynasty"

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x21  "Dark Dynasty" Empty
OdoslaťPredmet: 10x21 "Dark Dynasty"   10x21  "Dark Dynasty" Empty08.05.15 17:22

Tahle epizoda mě dost vyděsila - OK, máme tu rodinu "nadlidí", vylepšených Frankensteinů a očividně s tím hodlají pokračovat (tedy dle proma) do další epizody. Navíc když ten týpek v řetězech neustále mlel o různých tajemstvích, rodokmenu a velkém zástupu dalších, trochu mi to zavání, že tohle budou záporáci další série...

OH MY GOD... prosím, ne. Tohle je zase rodina nějakých "dicků", jako byli Levithani, tohle je však nějaký hybrid zombies, který vychází z románu o Frankensteinovi. Ne, děkuju pěkně a doufám, že se mýlím.

Nejlepší je, jak se pořád krofe o tom, jak je na tom Dean špatně a já žádný změny nevidím, maximálně, pokud o nich mluví. Smile
Velmi se mi v posledních dílech líbí Sam, jak je odhodlaný bratra zachránit.

Pobavila Crowleyho diskuze s krečkem, to bylo takové hodně WTF. Stejně jako hláška pro ty, kterých by to NÁHODOU nedošlo - on si urval ruku!!! Very Happy popř. Máš tužku? no LOOOL Very Happy Very Happy

Na závěr musím napsat, že jsem asi jediná, koho smrt Charlie vůbec nermzí. Když se objevila, bylo to fajn osvěžení, tvůrci se chytili toho, že je to první ženská postava, co fanynky nesere, tak nám jí cpali víc a víc. Naposledy mě bavila v LRP díle. Ted mě její smrt nemrzí a hlavně měla svůj účel, to Deana asi hodně nasralo.

Jinak nic zvláštního. Jak tahle série začala slibně, tak se to táhne jak sliz někam, kde se mi to tak nějak moc nelíbí.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

10x21  "Dark Dynasty" Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x21 "Dark Dynasty"   10x21  "Dark Dynasty" Empty08.05.15 18:35

Narozdiel od asi polovice SPN fandomu so mnou smrt Charlie nijako nepohla. Prisla mi dost zbytocna a len na vyvolanie dramy ala Deanovi po tomto totalne preskoci a bude za to vinit Sama. Sam je mierne pripeceny, asi mu pocas desiatich serii nedoslo, ze robenie veci poza chrbat vzdy skonci smrtou nejakej vedlajsej postavy alebo smrtou jedneho z nich na konci serie. Rowenu som na zaciatku dost zrala, teraz mi lezie maximalne na nervy, aspon ze Crowley sa uz nechova ako idiot. Very Happy Zostavaju nam uz len dve epizody a mna velmi zaujima, co Ruth myslela, ked tweetla, ze ''to spravia''. Zabije Dean Sama, Crowleyho? 10x21  "Dark Dynasty" 807248
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

10x21  "Dark Dynasty" Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x21 "Dark Dynasty"   10x21  "Dark Dynasty" Empty08.05.15 18:38

Ja osobne som s dielom velmi spokojny.

Co sa tyka Charlie , nehovorili tvorcovia ze tato postava nikdy neumrie lebo je oblubena ?

Inak cela 10 seria sa mne velmi a naozaj tuto seriu zeriem , naozaj som zvedavy co sa stane so znamenim, ale je skoda ze nam znamenie skonci pre mna osobne odkedy je znamenie v seriali tak to ma velmi velmi slusnu zapletku Very Happy
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x21  "Dark Dynasty" Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x21 "Dark Dynasty"   10x21  "Dark Dynasty" Empty08.05.15 20:28

mne Charlie bude chýbať mala som ju rada, vnímala som ju ako mladšiu sestru Deana a Sama, takže ma jej smrť mrzí 10x21  "Dark Dynasty" 71416 , ale zase dalo sa to očakávať, keďže Rowena povedala starú známu pravdu ak sa raz zapletieš s Winchestrovcami tak živý z toho nevyviazneš a je úplne jedno či si na ich strane alebo na tej druhej Very Happy Charliena smrť ma zasiahla viac ako Kevinova a síce mi bude chýbať, ale modlím sa za to aby ju dákym zázrakom neoživili ( aj keď podľa ukážky na ďalšiu sériu, je to s Charlie definitívne ), ale z času na čas sa s ňou stretnúť môžme, veď si vezmime takého Bobbyho, ten je tuhý už 3 série a od svojej smrti sme ho tam videli pomerne dosť Very Happy

je jasné, kto/čo sa nám bude starať o zábavu v budúcej sérií a je jasné, že môj sen ako Dean bude totálne ovládaný mark of cain a celú sériu bude bojovať s nutkaním zabiť Sama ( ktorý mu to občas neuveriteľne uľahčuje Very Happy ), Cassa je fuč. Miesto toho tu budú upravení Frankeinstainovci Very Happy vôbec mi to nevadí, sú sympaťáci celkom Smile teda ešte tu je možnosť, že Dean v priebehu nasledujúcich 2 epizód celú ich rodinku zmasakruje Very Happy

samotná epizóda bola kvalitná, napínavá, smutná. Síce neviem po koľký krát sa opakuje situácia, jeden druhému klamal, všetko sa to posralo niekto zomrel a ten oklamaný brat sa na smrť urazil. Chcelo by to niečo nové už. Každopádne neverím tomu, že Deanovi by tak dlho trvalo kým by si dal dve a dve dokopy ( aj keď Sam nám je podsúvaný ako ten bystrejší Very Happy ) už minimálne dve tri epizódy do zadu to Deanovi mohlo docvaknúť, v tejto epizóde to bolo príliš okaté a priehľadné. Ale zahrané to bol aj od Jareda aj od Jensena parádne, po prvý krát som sa Deana bála Very Happy Inak od kedy je Crowley doktor Dolittle? možno si len nespomínam, že sa dakedy spomínalo, že Crowley rozumie zvieracej reči, ale zaujímalo by ma aké meno napísal na papier, niečo mi hovorí, že to bude niekto koho už poznáme.
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

10x21  "Dark Dynasty" Empty
OdoslaťPredmet: dafuq did I just watch?   10x21  "Dark Dynasty" Empty08.05.15 22:19

Ako fanúšik Felicie musím povedať, že mne vadí, že ju s takou ľahkosťou utratili. Bola to sľubná a užitočná postava. FYI jej fandovia veľmi vítali účinkovanie v SN a žiadali si viac.

Ale čo je podstatnejšie - táto epizóda bola síce plná vtipných hlášok, ale zároveň plná nelogickostí a presadzovania dejových prvkov nasilu...

- ako tu už bolo povedané, Sam sa nepoučil ani po 100.krát a robí niečo Deanovi poza chrbát, nechýbajú tomu opäť prvky "zmluvy s diablom"
- Deanovi to malo prísť už skôr, indície boli jasné, ale do deja sa to nehodilo
- Charlie je *piiiip*? keď vie, že po nej niekto silný ide, a aj tak zdrhne Cassovi, aby sa tak vystavila smrteľnému nebezpečenstvu ... Bravo!
- Charlie volá Samovi, že má pred sebou možno pár sekúnd života a ten miesto aby zavolal Cassa, ktorý sa dokáže v okamihu "portnúť", tak sa najskôr háda s Deanom a potom idú do motela autom lážo-plážo...
- Frankie Stein si urve ruku, ale nevykrváca... napriek úpravám je to predsa stále človek! že necíti bolesť? ok... ale krv potrebuje... mimochodom, prečo bol pripútaný iba jednou rukou? prečo búchal do dverí tým kýptikom, keď druhú mal zdravú? aby to bolo desivejšie? nepodarilo sa Very Happy
- smrť Charlie nám avizovali už dopredu (rozhovor s Rowenou), takže to nebolo žiadne prekvapenie
- scéna s Crowleym a šípkami... to už bolo moc Very Happy ale to mi až tak nevadí, humor oceňujem
- týpek, čo prenajímal kanceláriu... Dean a Sam práve odišli, sú od neho asi 2 sekundy, zjaví sa mu tam ten vrah a on nezakričí, ale nechá sa zavraždiť...

asi by som toho našiel aj viac, ale stačilo 10x21  "Dark Dynasty" 2441965372

už len jedna veta:
10x21  "Dark Dynasty" T341a08_t348ae8_c89978972a87
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x21  "Dark Dynasty" Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x21 "Dark Dynasty"   10x21  "Dark Dynasty" Empty

Návrat hore Goto down
 
10x21 "Dark Dynasty"
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x21 Dark Dynasty
» Rainbows in the Dark
» DARK TRENCHOAT
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» 05x16 Dark Side of the Moon

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: