Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Všeobecná diskuze o SN

Goto down 
+29
janča
cleo
Madlen
Klenotka
Ellen
SkreechTina
dzajnisko
Mystic
beruss
wiktoriano
dion-fortune
janicag
Anwiel
Zizi
Dzowika4
Ewis
calla
Faith
Kacena222
Kaja
Sarinka
keksiiq
LenkaX22
Silvia
Kristine
janka410
SNlois
Chrystelle
Samabel
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:41

Chrys: Ano, máš pravdu, Cas je opravdu jeden z důvodů, proč se mi SN přestává líbit... Ale chápu, že je divácky zajímaví, hlavně pro tu ženskou část publika. A bacha na ty spoilery... na to já sem háklivá Laughing
Uvidíme, jak to bude, SN budu pozorovat dál, ale jestli jím budu zase někdy tak nadšena jako předtím, tak o tom pochybuji.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:46

Ja si Supernatural stale uzivam confused 603 Laughing
Mozno preto, ze som sa stala fanusikom az neskor ako ostatni...
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:48

Anwiel napísal:
A bacha na ty spoilery... na to já sem háklivá Laughing

No to já právě dobře vím. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 132491 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Vidíš, já už jsem dokonce dospěla do stádia, kdy mi spoilery nevadí, prostě už je mi celkem fuk, jestli to vím dopředu nebo ne, protože tak jako tak si děj už dávno neužívám tak, jako dřív. No A takhle aspoň dopředu vím, že se nemám těšit a proč. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Aspoň jsem pak méně zklamaná než ty, jelikož se vynadávám několik dní dopředu a epku už pak sleduju relativně "klidně". Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 198137 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 49896

Anwiel napísal:
Uvidíme, jak to bude, SN budu pozorovat dál, ale jestli jím budu zase někdy tak nadšena jako předtím, tak o tom pochybuji.
Moje řeč!

janicag napísal:

Mozno preto, ze som sa stala fanusikom az neskor ako ostatni...

Ano, to bude tím. Laughing
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:51

Asi to...plus ahem...sak vieme co Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 934194 603 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:52

Hej,vieme, vieme. Laughing Ale vážně to bude i tím "časem", protože já jsem ho měla jako "modlu" 603 Laughing Laughing několik let a tak teď prostě přišlo rozčarování zcela nečekaně a hlavně nevítaně. No Těžko se mi s tím smiřuje.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:52

Já si vždycky přečtu ty věci, co se probíraly ve spoilerech a mam záchvaty smíchu... Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 49896 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 49896 Ale když se kouknu na ty videa a ukázky, tak si vždycky řeknu, že tohle by mě určitě odradilo od sledování nového dílu...
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 20:55

Anwiel, tak já si debaty ve spoilerech nečtu, to jen vyjímečně, jen prostě přelétnu očima zhruba o čem to bude a sem tam kouknu na videa. Nebráním se tomu, ale ani to nevyhledávám. confused A na tu poslední epku jsem byla zvědavá jen proto, že jsem z celého srdce doufala, že to bude úplně kravina s tím bratrem. A místo toho, abych se ve své domněnce utvrdila, tak to udělali přesně naopak. A to byla prostě poslední kapka. Evil or Very Mad Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 555452 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 202744 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 873139 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 512176 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 994403
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:07

Mne sa SN páči stále, hlavne preto ako to je teraz medzi bratmi. 603 Príde mi to reálne, lebo vzťahy medzi ľudmi a hlavne medzi súrodencami sa menia. Ani ja už nemám so sestrou vzťah ako kedysi, tiež sú tam isté tajomstva. Oni takisto stárnu a menia sa ako každý jeden z nás. Samozrejme ten ich vzťah bol krásny a chýba mi, ale beriem aj to, že sa museli zmeniť. Stalo sa medzi nimi veľa vecí a každý sa s tým vyrovnáva po svojom. Dean fňuká a vykecáva sa radšej s Castielom, Sam radšej cucá krv tej koze. To, že klame Deanovi - tak isto keď je niekto závislý na drogách klame a podobne. Neviem či by ma bavilo sledovať ďalšiu sériu ako jazdia v Impale, zabijú nejakú príšeru a na konci si pokecajú o tom ako sa majú radi a stále to isté dookola. confused Ale to je len môj pohľad na SN a zas sú seriály ktoré som predtým zbožňovala a kde sa mi niečo prestalo páčiť a tiež na to pozerám, len tak že hmmm, takže Vás chápem a je mi ľúto, že si to už neužívate. Sad Ale musím sa priznať, že ma to síce stále baví, ale tiež už z neho nie som tak na vetvy ako kedysi. A hlavne si myslím, že ta apocalypsa sa v seriáloch tohoto typu musí objaviť aby náhodou nevybočili z radu. Rolling Eyes A tak ako Anwiel neznáša Castiela, tak ja neznášam Annu. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:13

cleo napísal:
Neviem či by ma bavilo sledovať ďalšiu sériu ako jazdia v Impale, zabijú nejakú príšeru a na konci si pokecajú o tom ako sa majú radi a stále to isté dookola. confused

Cleo mi tymto precitala myslienky... "ako to robis?" plus som aj ja asi 5 minut uvazovala o nasom vztahu so sestrou Shocked a ty to sem potom hodis Shocked Laughing
Bolo to fajn, ale asi by ma to nebavilo sledovat 5 sezon 603 603
Presne, ludia aj okolnosti sa menia...
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:14

jééé... Fuj!!! O ženské stránce SN se ani nebavim Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 1319 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 1319 Nová Ruby i Anna sou strašný!!!! Jediná, která se mi tam líbila, tak umřela a to byla Pamela. Co já bych dala za starou Ruby!!! Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 71416
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:16

cleo napísal:
Mne sa SN páči stále, hlavne preto ako to je teraz medzi bratmi. 603

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 132752 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 52351 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Ale jo, já to beru a je mi úplně jasné, že spousta lidí je i teď s vývojem SN spokojená. Wink Jen já bohužel ke své smůle mezi ně nepatřím. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 202744 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 202744 Chápu i to, že se museli bratří změnit....chápu všechno, ale to nic nezmění na tom, že se mi ta změna prostě nelíbí. Prostě je to celé napsané způsobem, který mi už nevyhovuje, proto jsem říkala, že kdybych tohle tušila, byla bych raději, kdyby to skončilo pro mě v nejlepším, tedy 3. sérií. 603
A musím říct, že mě by bavilo pořád sledovat, jak jezdí v Impale a mají se rádi. Laughing Jednoduše proto, že to jsem na tom tak milovala. No jo, jsem trefená a nic s tím nenadělám. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 886945 Třeba KKM mělo 122 epizod a až do konce se nestalo, že bych se nudila, nebo mě to přestávalo bavit. A přitom ten ochranitelský vztah tam byl pořád. cheers 702 702 Prostě tam byla spousta zajímavého děje kolem, hromada zvratů, aniž by přitom upustili od toho hlavního, co mě na tom fascinovalo. Takže pokud by takhle mohl být natočený i SN, brala bych klidně i 10 sérií. Ale takhle ne. No Je mi jasné, že spoustě dalších lidí by to zase takhle nevyhovovalo, jak mě ano, takže mi hold nezbývá, než se s tím smířit a dívat se na něco jiného. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 430869 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:24

Chrys tak to Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 132752 bola ešte v pohode reakcia, čakala som, že na mňa vyšlahnu minimálne plamene z monitora za tu prvú vetu. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Ja som zas taký typ diviaka, že mňa nebaví pozerať na niečo čo sa opakuje. Napríklad kriminálky: Vražda, pátranie, potom chytia vraha, niekomu zasvieti že to je zlý vrah, vyriešenie a na konci si dajú pizzu. Nudáááá. By som pri tom umrela keby som mala vidieť viac ako 2 diely za sebou. Laughing Laughing Takže mi nevadí nejak zvlášť, že sa to zmenilo. A hlavne teraz pozerám toľko seriálov, že už pomaly ani neviem kto je kto. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745
janicag Shocked Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 676501 neviem ako som to urobila Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:33

Plameny z monitoru ne...na to nemám dost páry momentálně..... Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 862204 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 49896 Ten příklad s kriminálkou, to by mě taky zabilo. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 968235 Laughing Já se vydržím dívat dokola na určité věci, které se najdou málokde. A právě teď pilně hledám a hledám a zatím nacházím, nacházím, což mě velmi těší. Twisted Evil cheers 702 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937
A o rozdívaných seriálech mi ani nemluv. Však sis určitě všimla, že jsem objevila další a to nemám shlédnuté 4 co mám na DVD. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 No však na ně taky dojde, hlavně že je zásoba. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 325299 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Už mám na mušce dalších asi 10, takže ani SN mě momentálně nemůže rozhodit. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 934194 603 Laughing Navíc mi chybí už jen chvilka a budu umět plynule mluvit Japonsky. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 319161 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:38

no ak ide o mna tak ja milujem Sn stále viac a viac Wink prvá seria bola dobrá tak ze len zlivili prišeru a koniec ale som rada ze sa to pohlo lebo teraz je to aspon dramatickejšie akoze nehrozí ze pri tom zaspím Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 a to ze pridali viac postav ako anjelov či Ruby mozno ich všetkých nemám rada ale celkom dobre ozivili dej. ako nebolo by to veľmi zaujímavé ak by tam boli jedinými stálimi postavali len Sam a Dean.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:51

Chrys všimla všimla to sa naozaj nedá prehliadnuť Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 A tá japonština je fakt chytlava Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 312566 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 430869 Býva tu jeden japonec zachvíľu mu budem schopná vynadať v jeho rodnom jazyku aj ja. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 V pc mám naťahané tuším všetky anime z tvojho zoznamu, takže leto už nevidím až tak čierne, čo sa týka čakania na nové série na jeseň. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 21:52

no a ja šokujúco súhlasím s cleo Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937

musím pripustiť, že posledné diely SN vo mne vyvolali divné pocity a hoci nemôžem ani o jednej povedať, že by sa mi vyslovene nepáčila, tak stále uprednostňujem diely z predošlých sérií. skrátka mám viac obľúbené epky ako boli tie, čo teraz idú Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 934194 lenže ono je to tak u mňa v každej sérií. ako milujem asi všetky diely- fakt česť výnimkám- ale mám samozrejme pár total best favoritov. preto môžem s rukou na srdci čestne povedať, že od tej 4x17 ma ani jeden diel neohúril tak, že by ma totálne dostal. no na druhú stranu mám vo 4 sérií veľmi obľúbené diely ako napríklad 4x16 702 a na 4x20 sa teším tak ako ešte na žiadnu epku tejto série- s výnimkou prvej epky 603 takže hej má táto séria aj slabšie epizódy, ale to má každá.

čo sa týka vzťahu bratov, tak to som na to podobne ako cleo. proste na jednu stranu mi síce tá ich bratská láska chýba, ale na druhú sa mi tento ich nový vzťah páči 603 mám rada, keď sa veci menia a vzhľadom na to, čo všetko sa udialo si myslím, že si to tú zmenu ich vzťahu vyžadovalo. pretože nech už si akokoľvek veľmi želám, aby si zase boli blízky ako kedysi, tak si fakt neviem predstaviť, že by sa k sebe správali ako napríklad v prvej sérií potom všetkom, čo prežili. Rolling Eyes ich vzťah sa v priebehu seriálu menil aj predtým, aj keď nikdy nie takto výrazne a práve preto má SN tak úputalo. ono tá bratská láska tam stále je, len trocha v inej forme. no a holt mne sa to páči Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 430869

navyše totálne milujem castiela, takže táto séria mi týmto ozaj urobila radosť. misha nemá chybu v podaní tohto anjelika. cas mi proste dáva námet na moje hriešne predstavy.

chápem, prečo to niektorí cítia tak ako to cítia- z časti to cítim rovnako, ale ja som so SN skrátka stále spokojná Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 934194

a asi to bude aj preto, že už to pre mňa nie je tá najdôležitejšia vec na svete. skrátka rovnako veľmi milujem pár iných vecí momentálne, takže každú novú epku pozriem asi tak raz a stačí mi 703 to predtým nehrozilo. práve preto si tú epku za každým kvalitne raz vychutnám a mám pokoj.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 22:01

cleo, tak vynadat v japonštině už pro mě není žádný problém. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Já už doma normálně komentuji všechno japonsky a Mareček jen hledí Shocked Laughing . Některé výrazy jsem si doslova zamilovala a už české ani nepoužívám. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Třeba "nani?!" affraid Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745
No a pokud si necháváš můj seznam na pauzu, tak jen doufám, že nebudeš tak rychlá ve sledování jak já. Protože to bys už ta 3 týdny asi neměla co dělat. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 U mě je 24 epizod už jen jako celovečerní film. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 868694 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745

dion-fortune napísal:
no a ja šokujúco súhlasím s cleo Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 99937

A já překvapivě nejsem šokovaná. Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 22:07

Chrys 3 týždne? Hmm sakra Suspect Laughing Ale tak ešte mám tie kriminálky Rolling Eyes tak to nejak prepojím a minimálne mesiac budem niekde po dovolenkách takže to snáď nejak prežijem... Laughing Laughing A ešte bude 3 séria Torchwoodu v júni alebo kedy Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 284389
dion tak aj u mňa je Cas jedným z hlavných dôvodov prečo sa mi 4 séria páči a myslím, že to ani nemusím písať, že to je každému jasne Laughing Laughing 603
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty27.04.09 23:18

ja tiež patrím ktým,ktorým sa Sn páči stále viac a viac.A nieje to preto,že by som ho sledovala len krátko.Som Sn fanúšikom už takmer tri roky a nezdá sa mi,žeby sa pre mňa nejak Sn zmenil k horšiemu.Ani mne sa v štvrtej serii nepáčili tak úplne celkom všetky epizody ako napr tá z Chuckom(ja Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 284389 Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 284389 za to nemôžem) ale preto neodsudzujem seriál ako celok.Každý sme iný a niekedy sa stane že sa človek niečoho akoby preje,a čím viac iných seriálov sleduje tým viac ho prestane zaujímať to čo predtým.
Mňa ako Sam!girl by teda riadne naštvali ak by to nepokračovalo po tretej serii a nevedela by som čo sa potom stalo zo Samom.
Mne sa páči ako sa bratia správajú k sebe teraz,pretože i keď mám rada to keď sa k sebe správajú pekne,objímu sa zveria sa jeden druhému v skutočnom živote tomu tak nieje a viem,že Kripke vždy dával dosť veľký dôraz nato aby sa ľudia mohli aspoň na chvíľu stotožniť,alebo sa vcítiť do kože bratov.V živote prídu chvíle keď sa bratia hádajú,skočia si do vlasov,alebo sa pobijú to nieje len idylka a klídek (ja nehovorím do vetra sama mám dvoch bratov) ,najprv to bolo len otom,že Dean bol vodca a Sam mladší brat,potom sa to obrátilo a zrazu je tu konflikt,ale aj to patrí k tomu.
Mne sa tiež postava Castiella páči naopak som odporcom Ruby,ale to nieje dôvod nato,aby som tento seriál zatracovala,ale každý má svoj názor...
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty01.05.09 15:07

Já rozhodně nezatracuju celý seriál, ale pouze už nejsem spokojená se čtvrtou sérií. Není to ani tak tím, že se změnil vztah mezi brášky (samozřejmě, že se mi líbilo víc, jaké to mezi nimi bylo předtím) ale chápu, že se toho stalo od té doby tolik, že to už prostě nejde vrátit na úplně stejnou pozici.
Nelíbí se mi vývoj událostí a nové díly mě už tak nelákají, nejsou špatné, ale prostě už to u mě není to šílenství co dřív. Vždy se události točili kolem brášků, ale teď mi to přijde, že je vše okolo apokalipsy a kluci musí, ať chtějí nebo ne, skákat podle toho, jak andělé nebo démoni zapískají.
Dříve to bylo: najít Johna, zabít Azazela, zabít Lilith a zachránit Deana, ale teď... bojovat jako nějací vojáčci.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty04.09.09 22:32

Blíží se pátá řada, tak jsem si pustila nějaké díly ze čtvrté řady, abych si to oživila a není mě něco jasné.
20. díl - ke konci
Dean: určitě neuvěří démoni, že Jimmy (Cas) přišel sám
Sam: to ne
Dean: mám plán
A jaký to byl plán, když je pak tam démoni dovlekli zmlácené a sebrali jim i nůž?
22. díl - ke konci
Cas vytáhl nůž na zabíjení démonů, kde ho vzal?
Může mi tyto otázky někdo objasnit? Dík Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 103511
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty05.09.09 20:23

janča: to v 20. s tým plánom tuším bolo povedané, že nevyšiel. ako ich tam dovliekli tak to dean alebo sam povedal, nie? Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 999804

a s tým nožom fakt neviem confused ale predpokladám, že ho vzali od alastaira confused netuším No
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty06.09.09 13:33

dionka: veď áno, to som i ja počula ako Sam hovoril: To bol teda plan. A Dean na to: Nik si na nej nevsadil. Ale ma práve zaujímalo, čo to bol teda povodne za plan, to sme sa podľa ma nedozvedeli. Alebo pochopil to niekto? Dajte vedet.
No a ten nož. Nebol to prave Deanov nož a nevzal ho Cas dajakym kúzlom v jeho veciach. Veď Dean keď ho unesli od Bobbyho nemal u seba určite žiadnu zbraň. Že by boly dva rovnake nože? Rubyin a ještě jeden. I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty06.09.09 15:21

ja som mala ten pocit, že ten nôž bol ten istý, čo vzali ruby, a o ktorý prišli, keď ho zastrkli do alastaira, ale aj keď ho dean potom mučil, tak ten nôž mal, takže ja som to pochopila tak, že si ho anjeli vzali 603

a čo sa toho plánu týka, tak proste nejaký bol, ale my sa asi nikdy nedozvieme aký Laughing mne osobne to nevadilo, že nám neprezradili, čo presne mal dean v úmysle.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty06.09.09 17:44

Ještě by to chtělo názor od někoho jiného.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Všeobecná diskuze o SN   Všeobecná diskuze o SN - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Všeobecná diskuze o SN
Návrat hore 
Strana 12 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy-
Prejdi na: