Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ruby

Goto down 
+35
Lex
cleo
Zizi
Madlen
calla
Ellen
lentilka
wiktoriano
sisel
lenkka
janicag
Dzowika4
Ewis
sonca12
Pa001
Anwiel
Kacena222
Faith
dzajnisko
bookika
ivan2321
Soniq
Kaja
Ettie
keksiiq
Samabel
dion-fortune
Silvia
janka410
LenkaX22
SNlois
Sarinka
Weronička
SkreechTina
Night Angel
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty13.02.09 20:31

Mne Ruby vôbedz neprekáža ajkeď Katie to zahralo oveľa lepšie, bola krajšia, viac namyslená, sebavedomejšia, viac vedela manipulovať. A Gen... no tak tá vie nahodiť len taký podivný buldočí ksicht.
Okrem toho je my jedno kto ju hrá, lebo ako karakter mám Ruby rád. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty13.02.09 20:40

no ja som ruby neverila ani keď bola kattie Laughing proste vo mne tá postava vyvoláva nedôveru, ale zase myslím si, že je dôležitá pre dej, takže nič proti nej extra nemám... ale zase ju ani nemilujem ani nič také
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.02.09 0:15

Ruby jako postava se mi dost líbí, i když asi víc v podání Katie Cassidy. Určitě jí ale nevěřím a Sam už mě začíná trochu štvát tou svou slepou důvěrou v ní. Hlavně, že kdysi to samé vyčítal Deanovi. Ale doufám, že Sam znovu prokáže, že mu to myslí a že převeze i Ruby, pokud to bude třeba.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty27.02.09 16:39

zaujímavý článok na tému:Prečo fanúšikovia nenávidia druhú Ruby a prečo milujú iných démonov? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Pozor môže pre niekoho kto nevidel doterajšie časti obsahovať spoiler na postavu
Spoiler:
nakolko článok samotný neobsahuje spoiler okrem vyššie zmienený,ale nachádza sa tam spolieroidná fotografia na budúcu epizodu dávam znenie sem:
citácia :
Here on Multipelverses we try to take the high road and not spend time bashing people for their performances. We will poke at characters and storylines but generally we try to be nice about the people playing the parts, but I have to make an exception. I have seen numerous interviews with the showrunners from Supernatural who think that the problem with casting women on Supernatural is that the fans just don’t want to see any women with the boys. I beg to differ on this. Personally I have enjoyed a lot of the women who have come and gone in assorted episodes over the seasons. Most memorable from the first season was Nicki Aycox and her portrayal of the demon known as Meg. Meg was a smart and sassy demon and when she was exorcised we saw a glimpse of the real girl who was being tormented and trapped through possession and it was the first time on the show that the guys realized they needed to look at the people that demons possessed- not just the demon. When Nicki returned this season for the excellent episode “Are you there God its Me Dean Winchester” it was this girl who confronted Dean and made him feel for the girl he’d failed, not the demon who took her over. Nicki was excellent in showing that this was a separate person and we knew it was not her demonic possessor. That is called acting.

In one of the series’ fan favorite episodes- Sam was possessed by the demon “Meg” and when he was, he took on some of her less charming traits, taunting and threatening very much in the way that Nicki did. Jared’s study of her portrayal made his transformation believable.

Who else has been possessed ? Jeffrey Dean Morgan as John Winchester at the end of season 1 was taken over by the yellow eyed demon and that was the first time we saw him as more than just the shadowy figure looming over Sam’s crib. When season 2 opened, Fred Lehne took over the role and took the glimpses of the pure evil that we saw when he was in John come to the forefront as he made a deal with John. His YED was such a strong character that Fred was kept on to appear in the two final episodes of season 2 and his shadow has been cast over the entire series. This year in season 4, YED made an appearance in the episode “In the Beginning”. He was played by two different actors- first by Christopher McCabe who played YED in the guise of the man bringing deals to folks outside of Lawrence, Kansas. When Dean shows up ready to kill him, YED body hops into Sam Campbell played by Mitch Pillegi before Dean can get off a shot. McCabe was the smarmy YED we saw in season 2- plying slimy charm with an undercurrent of menace. When he makes himself known to Dean as Grandpa- he is scary as hell and we know it is the same demon! Why? Because both actors studied Fred’s version of YED and took the cadence of the speech pattern and the tone of voice and then translated it into their own performance, maintaining the essence of what made YED the demon we could recognize immediately.
Spoiler:
citácia :
These are the good demon portrayals on Supernatural. Now lets get to the bad one. Katie Cassidy came on to the show in season 3 and made a huge impact as a new character. She played Ruby- the demon who remembered being human and has no interest in seeing demons take over the world. She spends most of the season proving to Sam and Dean that she means them no harm. She is smart, sassy, somewhat secretive, and still a little cruel- she is a demon after all. We see her willingness to sacrifice herself for Sam in Jus en Bello and she is sent back to hell when Lilith pushes her out in the season 3 finale. When Katie turns around it is Dean - close to hell and able to see demons- who initially says “That’s not Ruby” before we see it- Katie’s face twists up and we see her smile and the look in her eyes- it is the evil Lilith. When the episode is over- Lilith and Ruby are gone.

Open- season 4. Ruby is back. We are introduced to her again in Lazarus Rising with a new actress in the role. Fans immediately jumped all over Genevieve Cortese and it is for one reason. She didn’t do her homework. Her Ruby is not recognizable as the character Ruby that we saw in Katie last season. In the episode “I know what you did last summer” Ruby appears back from hell as a blond played by actress Anna Williams. In the few minutes she is onscreen- we see Ruby. She sounds like Ruby- she has the speech cadence of Ruby. Then Sam gets after her for riding some poor woman’s body and Ruby leaves- coming back in the body of a coma victim that has had the plug pulled on her. She has the dialog but the characterization is off. Genevieve talks with a bit of a lisp- does she have a tongue piercing? Guess what ladies- it does not do good things for your ability to elocute dialog. I personally had been hoping we were going to find out that this sloppy Ruby portrayal was on purpose- that Ruby isn’t Ruby but Lilith in disguise- but it looks more and more like my excuse for Genevieve is just not going to come true. This is sad- because I have been trying my hardest to not be mean but I just can’t hold it back anymore. There is a very easy solution to the problem- have GC’s Ruby 2.0 ( actually she is 3.0) be exorcised and have to come back in yet another body-and this time- please cast someone who can act and is willing to study the episodes that Katie was in and make sure that we can believe she is who she is supposed to be.
zdroj:
kód:
http://multipleverses.com/2009/02/25/why-supernatural-fans-hate-ruby-20-and-the-demons-they-do-like/

nie sme v tom sami Ruby - Stránka 7 934194 Ruby - Stránka 7 934194 Ruby - Stránka 7 934194 a plne stým súhlasím,prečítajte pochopíte prečo. Ruby - Stránka 7 103511 Ruby - Stránka 7 103511
v článku sa rozoberajú jednotlivé postavy YED,Meg,Ruby a
Spoiler:
súvisia spolu ako celok preto ich nerozdeľujem do jednotlivých postáv. Ruby - Stránka 7 934194 Ruby - Stránka 7 934194
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty27.02.09 19:22

Silvia dakujem za clanok ale hlavne Samabel za preklad ale s tym koncom uplne suhlasim Wink vymniest a dat prec do pekiel. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty12.06.09 15:06

Ja som sa tak nedávno zamyslela nad Ruby a prišla som na toto:
Nemám moc rada Genevieve, ale som rada keď sa spätne pozerám na postavu Ruby, že ju už nehrá Katie. Nechápte ma zle. Ja mám Katie hrozne rada a Ruby v jej podaní bola úžasná, lenže ono to má aj svoju druhú stránku. Proste o Ruby sme vždy vedeli, že má akési sebecké zámery, ale neviem si predstaviť Katie ako by v Lucifer rising-u hovorila "ja som úžasná". Neviem spätne mi to príde tak, že zmenou herečky sa akoby zmenila aj postava a som rada, že Ruby sa pokazila až po odchode Katie, lebo si jednoducho neviem predstaviť Katie ako Ruby z poslednej epky 4 série. Jednoducho je tam v tom vývoji ten zlom v správnej chvíli. (Dúfam, že chápete ako to myslím Ruby - Stránka 7 99937 )
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.06.09 19:26

chápem čo hovoríš Wink presne nad tým som rozmýšľala celú štvrtú serku... po odchode katie akoby sa zmenila celá ruby. keď prišla gen už to nebola ruby... ako to bol úplne nejaký iný démon. v tretej sérii si nikto nevedel ani len predstaviť, že by práve ruby vypustila lucifera a hľa. stalo sa... takže ak plánovali rubynu účasť na apokalypse spravili dobre, že vymenili katie Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.06.09 19:31

kaja666: Presne. Úplne si ma pochopila. Ruby - Stránka 7 949816
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.06.09 22:17

no musim s vami nesuhlasit, prave naopak, podla mna nebol dobry krok ze vymenili herecku. napriek tomu, ze si nevieme predstavit, ako by to Katie zahrala... prave o to ide, podla man by to zahrala skvele, a bolo by to lepsie...
toto sa mi na Gen nepaci, ze uplne to hra inak ako Katie, ze Ruby z 3. serie je uplne ina postava ako Ruby zo 4. serie...
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.06.09 22:19

sisel: Souhlasim s tebou.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.06.09 23:40

ja tiež súhlasím so sislom a anwiel. chvíľu som nad tým rozmýšľala a myslím, že kattie by bola lepšia... je pravda, že pár tých scén si neviem predstaviť v jej podaní, no osobne zastávam názor, že kattie by prišla na spôsob ako to zahrať zaujímavo a presvedčivo. 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty14.06.09 23:50

Kdyby mi někdy v půlce třetí sérky někdo řekl, že Katie bude hrát Lilith, tak bych taky nevěřila, že by to zahrála dobře a jak to dopadlo!!! To byl výkon století!!! Ruby - Stránka 7 430869 Ruby - Stránka 7 430869
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty15.06.09 10:28

Ja nevravím, že mám Gen rada, (podľa mňa je to hrozná herečka a postavu Ruby proste celú pokazila) ale len to, že sa zmenou herečky akoby celá tá postava zmenila k horšiemu a ak to bolo také naplánované, tak som potom aj trošku rada, že ju vymenili. Viem si Katie ešte predsaviť ako hrá na dve strany, ale nejako si ju neviem predstaviť v závere 4x22 keď by nad sebou začala žasnúť aká je úžasná a skvelá. (Pri Gen som si len pomyslela - "chúďa moje pochváľ sa, veď ťa nikto nepochváli" ) Aj keď áno Katie by to určite zahrala skvelo, len si to nejako nedokážem predstaviť.

sisel:
Ani mne sa nepáči, že tú skvelú postavu, takto dokafrali. Presne ako hovoríš, že je to akoby úplne iná postava a chcela by som v 4 sérií starú Ruby z 3 série, ale to sa nedá. Tú postavu zmenili akoby od základou a mne len udrelo do očí, že sa to stalo zrovna zmenou jej telesnej schránky. Akokeby zmršením jej schránky zmršili aj charakter.
Anwiel: to máš pravdu, vtedy si tiež nikto z nás ani len nepredstavoval Katie ako Lillith a predsa to zmákla bravúrne (no ako vravíš výkon storočia 1***** Katie je proste Herečka)

Jednoducho chcela som len povedať, že aj keď nesúhlasím so zmenou herečky, tak že tú zmenu z dejového hľadiska spravili v takom dobrom zlomovom momente. 603 Že to tam aj celkom sadlo. confused
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty15.06.09 11:51

lenže ja si myslím, že zmena postavy nastala kvôli zmene herečky. proste ak si spätne spomínam na to, ako vystupovala ruby v prvých dieloch 4 serky, viem si tam kattie predstaviť a myslím, že by to dokázala zahrať dobre. scenáristi, keď píšu scenár mohli tiež zohľadniť gen ako herečku a podľa toho napísať ruby ako postavu. a dokonca ak by tomu aj tak nebolo, tak stále by tá veta "som úžasná" znela lepšie v podaní kattie. to, že to gen zahrala v zmysle "ooo bože som namyslená krava" neznamená, že by to tak zahrala aj kattie. kľudne by to v jej podaní mohlo byť viac sarkastické alebo podané takým štýlom ako deanove "i´m awesome". všetko je to iba o hercovi a o tom ako dokáže postavu stvárniť.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty15.06.09 12:09

dion: Aha takže nie, že zmena nastala v zlomovom momente, ale ten moment predstavoval zmenu. Takže Gen vlastne dokašľala tú postavu zvnútra aj zvonku lol! no paráda. Keď sa tak zamýšľam nad tým tvojím porovnaním s Deanovým "I´m awesome" asi máš pravdu. Katie by to podala určite takým nadšene zákerným spôsobom Ruby - Stránka 7 430869 Njn zostáva sa už asi iba zmieriť s tým, že Gen to podala tak že "Božinku, som ja ale slepica" Ruby - Stránka 7 99937 Ruby - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty16.06.09 10:19

Zizi napísal:
dion: Aha takže nie, že zmena nastala v zlomovom momente, ale ten moment predstavoval zmenu. Takže Gen vlastne dokašľala tú postavu zvnútra aj zvonku
presne toto som chcel povedať svojím príspevkom, len proste nevydalo Rolling Eyes
keď som pisal predošlý príspevok, nevedel som sa dobre a jasne vyjadriť...
myslím, že postava ako taká(napr. jej repliky) zostala rovnaká ako v tretej sérii, len Gen to nevedela zahrať a sa mi nepáčila od začiatku...
keď sa vám mám priznať, tak keď som prvýkrát počul vyjadrenie, že nejaká postava vyzerá ako kôň, myslel som si, že hovoríte o Gen lol!
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty16.06.09 10:24

sisel napísal:
nejaká postava vyzerá ako kôň, myslel som si, že hovoríte o Gen lol!

Tak to sme na tom stejně!!! Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty16.06.09 10:30

a to som Gen ešte videl v reklame na nejaký seriál na AXN, kde bola na nejakej farme pri koňoch lol!
nemyslím si, že je to iba náhoda, to je znamenie, kam patrí Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty16.06.09 10:53

tiez suhlasim s tym, ze Gen to dost po.. ehm.. Very Happy a pamatam si este na tie teorie k 4 serii, ze Ruby sa vratila ako Meg.. ale nebolo to tym, bolo to blbo zahrane.. skoda, ze Katie odisla, bola uuplne uzasna a myslim si, ze ta mrcha jej sla zahrat lepsie. aj ked aj Gen mala svoje svetle chvilky - to jej zazeranie, hmm.. aj ked neviem, ci to bolo zamerne, alebo tak zazera normalne Ruby - Stránka 7 934194
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty17.06.09 14:11

znova som si pozrel 4x22, ale Gen mi tam fakt nesedi...
ona je jedina vec ktora to tam kazi
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty17.06.09 14:26

Já si taky myslím, že se jí tu postavu nepovedlo zahrát tak, jak by měla být zahraná. Je těžké na někoho navazovat a zároveň si ponechat svůj osobitý projev, ale tohle jí prostě nevyšlo. confused confused

Když hrála naštvanou, nedokázala jsem jí mnohdy věřit, že naštvaná je... to pak kazí dojem. Suspect
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty18.06.09 10:07

Fay napísal:
Gen mala svoje svetle chvilky - to jej zazeranie, hmm.. aj ked neviem, ci to bolo zamerne, alebo tak zazera normalne Ruby - Stránka 7 934194
No hej najsvetlejšie chvílky mala, keď mlčala a bol na ňu záber od chrbta Ruby - Stránka 7 316745

sisel: súhlasím. Niet nad epizódy, kedy sa tam neobjavila. Vtedy som sa naozaj tešila a keď sa objavila, tak môj adrenalín vyskočil nad hranicu únosnosti - vždy ma napadlo len jedno a to tento smilík úplne vyjadruje Ruby - Stránka 7 43228
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty03.06.10 9:38

plne s vami súhlasím, Gen uplne pokazila postavu Ruby, aj to mierne povedané. Catie bola perfektná ... Uprimne som sa potešila ked ju v 4x22 bratia zabili.

Gen táto postava vôbec nesadla Sad No No
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ruby - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruby   Ruby - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ruby
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy-
Prejdi na: