Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Naše "supernatural" sny

Goto down 
+49
sunshine
str8tking
Fay
Husitka
kaja666
12NicolAlysska
lentilka
Lirael
Ellen
cleo
evetka
janicag
Peter67
bareness
lenkka
Ewis
Dzowika4
sonca12
Anwiel
Zizi
Lex
calla
nikita
Violet
FeeBee
Faith
wiktoriano
Pa001
dzajnisko
keksiiq
CrazyD
Soniq
sisel
Silvia
bookika
aryana7
Kristine
jana7413
Ettie
LenkaX22
SkreechTina
Samabel
Madlen
Kaja
SNlois
Sarinka
Weronička
janka410
dion-fortune
53 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty01.03.08 22:33

takze uz parkrat sa nam tema zvrtla na nase snicky, a preto zakladam tento topic, kde sa mozte podelit o vase sny o nasich brothers alebo J3 alebo o hocicom co suviselo so serialom.... ja sem teda nakopirujem moj posledny Very Happy

takze v mojom sne som bola chora. velmi tazko chora, mala som nador na mozgu a len par mesiacov zivota pred sebou, mozno rok. Aspon, tak mi povedali lekari. Navyse som musela ostat v nemocnici, aby sa o mna dokazali dobre postarat, pretoze som mala dost velke bolesti. Do izby mi vsak doniesli telku aj pocitac, proste vsetko, aby som sa nenudila a ja ked som mala jeden zo "zlych dni" tak som si len pustila sn alebo nieco s jensenom a to mi pomohlo k tomu, aby som sa citila lepsie. Rozhodla som sa mu pred tym nez zomriem napisat a podakovat za to, ze mi pomohol v najtazsich chvilach. nepametam si uz cele znenie listu, ale poviem vam, ze to bolo ozaj huste. skratka nieco v tom zmysle, ze uz nemam vela casu, a ze mi pomohol, ked mi bolo najhorsie, za co som mu velmi vdacna a dalsie kecy okolo toho ako velmi ho mam rada a aky je skvely herec a atd....asi tak po troch tyzdnoch, co som list odoslala, som dostala navstevu a nebudete verit, ale bol to on. vraj ho list velmi dojal a rozhodol sa za mnou prist. nemohla som uverit tomu, ze je ozaj tam, ale on bol a dokonca mal slzy v ociach, ked ma tam videl, na tom lozku. rozpravali sme sa dlhe hodiny a mna strasne prekvapilo ako sa mu na zaciatku emociami chvel hlas. poviem vam, ze som v tom sne mala co robit, aby som sa nerozrevala ako mala. no ostal na slovensku len chvilu, lebo sa musel vratit spat do prace, takze za mnou prisiel este na druhy den a rozlucil sa. dostala som od neho dve nadherne kytice kvetov, jednu pri prichode a druhu pri odchode, bozstek na licko aj plysove macka. musim povedat, ze bol strasne zlaty a potom, co odisiel na mna urobil tak hlboky dojem, ze som na pc napisala knihu pre nho. nikdy som ju ozaj neplanovala zpublikovat, len som sa potrebovala vypisat zo vsetkych tych pocitov, ktore sa vo mne burili. viem, ze tesne po tom ako som knihu dopisala som zomrela. bolo to dost divne, lebo ja som ozaj zomrela a stal sa zo mna duch alebo nieco take a videla som ako mama nasla tu knihu, ktoru som napisala. precitala ju a poslala do vydavatelstva, ktore ju vydalo. bola pisana akousi nahodou v anj a tak sa dostala aj k jensenovi. viem, ze som tu knihu venoval vsetkym ludom, ktorym na mne zalezalo a tiez jennymu. kniha bola vlastne o tom, ako som sa vyrovnavala s chorobou a o tom, ako za mnou prisiel on. ako sa mi splnil moj najvacsi sen a preto som zomierala pokojna a s usmevom na tvari. tiez, som mu na konci napisala jednu hlasku z videa na yt, ze ak angels are not watching over us i will be the angel watching over him. a myslim, ze to sa vlastne aj stalo, lebo hoci mna uz nikto nemohol vidiet, ja som stale bola tam s nimi, vlastne s nim a akoby som nanho daval pozor. bol to velmi divny sen a musim sa priznat, ze som sa zobudila a chvilu mi trvalo, kym som prestala plakat. no nesmejte sa mi, ale to bol ozaj velmi zivy sen a mala som pocit, akoby trval vecnost. ja som v nom totiz normalne prezivala cele dni, tyzdne.....proste neuveritelne, ze sa mi to tak realne snivalo, vsetko. ja som bola z toho total rozsekana, ked som vstala a iba som revala a revala a revala...


Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty01.03.08 22:52

Bože d-f ty jsi mě tím snem ale úplně rozbrečela Naše "supernatural" sny 199226 Naše "supernatural" sny 199226 Nekecám, mě ti tady normálně vážne tečou slzy Naše "supernatural" sny 199226 Naše "supernatural" sny 364896
To je tak strašně dojemný.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty02.03.08 0:38

jedin dion ja som z toho nemohla bol to krasny sen....dostala si ma tymto....aj ked je smutne , ze si vlastne "zomrela" ale ten zazitok....jaaaaj Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 87642 Naše "supernatural" sny 87642 Naše "supernatural" sny 364896 Naše "supernatural" sny 364896
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty02.03.08 1:34

Nádherný sen, ja som ich už mala toľko, ale nikdy nie takýto. Keď sa mi najbližšie nejaký prisnije a zapamätám si ho, určite ho sem dám. Btw, spomínam si, že sa mi minulý rok pred začiatkom 02x01 snívali rôzne sny o tejto epizóde, že ako to bude pokračovať a tak. Naše "supernatural" sny 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty02.03.08 9:50

fajn takze dalsia noc za nami a s nou samozrejme dalsi sen Naše "supernatural" sny 99937 dnes sa mi snivalo, ze som robila recenzistku a novinarku, takze som s nimi robila interview do casopisu Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 no to ste mali vidiet...akoze ked dosli tak som na nich najprv len civela a potom vyjachala nieco v zmysle, ze viem, ze to nie je profesionalne, ale ze som ich velky fanusik a podobne blbosti a tak sme zacali kecat a mali sme taku v pohode debatu, ze sme aj uplne zabudli na interview a len sme tocili o sn a tak....proste skvely sen Naše "supernatural" sny 430869
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty02.03.08 11:41

Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 to snad ani už není možné proč já nemám také sny proč proč..mě se už skoro měsíc nezdálo nic o našich brothers a předtím ty skromné dva...z nich sem si skoro nic nepamatovala..bože já si taky chci pamatovat svý sny..pročččččččččč Naše "supernatural" sny 80513 Naše "supernatural" sny 80513 Naše "supernatural" sny 80513 Naše "supernatural" sny 80513 Naše "supernatural" sny 80513

ale Dion zase nádhera..bože já ti tak strašně závidim..opravdu pls bud mě vždycky na noc připoj k tvému mozku a nebo si do něj zaved harddisk a hezky to tam nahrávej a ulož na uložisko Naše "supernatural" sny 328356 Naše "supernatural" sny 583517 Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 316745
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty02.03.08 22:23

SNlois dobry napad... Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 a aj ja stem mat take sny... Naše "supernatural" sny 364896 Naše "supernatural" sny 364896 som este nemala o nich ani jeden.... Naše "supernatural" sny 80513 Naše "supernatural" sny 80513
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 20:49

Konečne! Konečne sa mi sníval s nimi sen cheers ,som veľmi rada. Naše "supernatural" sny 430869
Síce to bol sen veľmi krátky,dosť popletený s inými udalosťami ale aj tak.
Odohrával sa na železničnej stanici Naše "supernatural" sny 99937 neviem,kde ale viem že to bolo na Slovensku.Ale nesnívalo sa mi s Deanom a Samom ale s Jaredom a Jensenom.

Bola som na dovolenke v niejakom meste,ale bolo tam mnoho ludí ktorých poznám ja z môjho života.Mala som tam všetky veci,asi som tam musela byť dosť dlho.Zrazu som stala pri železničnej stanici oproti Jaredovi a Jensenovi a obaja sa ma pýtali či nejdem s nimi domov,lebo oni idú.Na stanici bol ruch,práve hlásili náš vlak.O pol hodinku nám mal isť .Dlho som rozmýšľala pretože som sa na tom výlete cítila super a množstvo batožiny som mala so sebou.Jared povedal niečo v zmysle,že by som mala rýchlo rozmýšľať že máme už len pol hodinu. Naše "supernatural" sny 99937 A ja som naozaj dlho rozmýšľala nevedela som sa rozhodnuť ale chcela som isť ôlen preto aby som bola s nimi,tak som sa nakoniec rozhodla isť s nimi.Poslala som jednu kamarátku nech mi zbalí kufre a ja som zatiaľ išla do motela Laughing im pomôcť zbaliť veci.Neviem zdalo sa mi to čudne pretože obaja tam mali mnoho veci,mnoho listov od fanušičiek ,teda videla som len Jensenovu izbu mal tam mnoho škatuľ,listov,darčekov všetko s napísmi bolo písane po anglický.Inak v tom sne som sa dorozumievala po Anglický :oops: a kedže nie som na tom s ANJ až tak dobre tak som skoro vždy hovorila My English is very bad,because.... lol! .A dosť som im ani nerozumela.Bol s nami aj prekladateľ.Viem že Jared sa raz niečo spýtal a ja som nechápala a niečo som prikývla a potom sa začali smiať.
Už ked som bola v ich byte no neviem čo to bolo mohol to byť aj hotel tak som omylom vošla do Jaredovej izby ,omylom som ho a neviem niejake dievča vyrušila,bol s ňou v posteli 603 takže to bolo dosť trápne.Ale hned som išla za Jensenom balil si veci ,v jeho izbe bolo mnoho tých fanušikovských veci,zdal sa mi taký smutný,celý čas.Neviem čo mu bolo.Sedel pri posteli na zemi a čítal si niejake listy z krabíc zatiaľ čo ja som sa snažila niečo vravieť po anglický. Naše "supernatural" sny 99937 Potom sen už skončil ,zobudila som sa. Naše "supernatural" sny 999804

Naše "supernatural" sny 177401 Som veľmi rada,že sa mi konečne s nimi snívalo,aj ked to bolo veľmi vtipne pretože som im skoro nič nerozumela. Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 258431
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 20:57

Kaja...no to nevadi ze si im nic nerozumela...ale hlavne ze si snimi mala sen... Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 inac fajny snik...aj ja uz nejaky chceeeem.... Naše "supernatural" sny 364896 Naše "supernatural" sny 364896
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:09

Kaja, moc pějný sen Very Happy taky bych si nechala takový líbit Very Happy
mě se strašně dlouho o nich nic nezdálo Sad
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:12

weronicka: Dakujem Naše "supernatural" sny 328356 ,tak to máš pravdu hlavne že s

nimi konečne sa mi to podarilo. lol!


Madlen:Dakujem Wink veľmi pekne.

Naše "supernatural" sny 430869 Baby obom vám držím palce aby to bolo čoskoro,aby sa vám už

aj hned dnes snívalo. Naše "supernatural" sny 328356
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:13

zajímavé....mě se zase předevčírem zdálo.... že jak je tady topic Sam Winchester, tak Sarinka tam pořád házela fotky Jareda z běžného života a já s Jannkou jsme z toho strašně pěnily, protože jsme to pořád musely přehzovat do správné sekce a Sarinka tam těch Jaredových fotek házela pořád víc a víc a víc Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937
byl to hrozně krátký sen, ale ani nevíte, jak moc jsem se z něj probudila nas..ná Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:14

Samabel:Tak toto je sranda Naše "supernatural" sny 99937 to bude už z tej forumovskej

vyčerpanosti:rotfl: Naše "supernatural" sny 99937 .Alebo nie Naše "supernatural" sny 328356
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:46

kaja no teda Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 ale presne viem, co myslis tym, ze som im nerozumela. to ja ked som sa ucila na skusky z nej tak som skoro nespala iba sa biflovala biflovala a potom som asi na taku hodku dve zaspala a sniivalo sa mi s nimi v nj!!!! prisaham, ze to ma skoro odrovnalo a je to jeden z mala snov, ktory si velmi nepametam aj preto, ze ja nemecky nehovorim, aj ked v tom sne som akymsi zazrakom hovorila Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937

samabel: no teda, to bol zase zaujimvay sen a aj mne sa uz par krat snivalo o fore, asi mi uz sibe Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937

ale ja musim povedat, ze uz par dni som mala sny s nimi len take ehm divne, ktore nestoja za zmienku, samozrejme az dovcerajska a to bol teda sen! zobudila som sa asi uprostred noci (no skor rana) a uz som nemohla ani zaspat potom.

snivali sa mi, ze jared mal svadbu so sandy a jensen im tam samozrejme isiel za svedka, ale sandina najlepsia kamoska poznala moju kamosku a ta jej isla za druzicku a dostala aj mna na tu svadbu....no poviem vam, to bola strasna sranda Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 obrad bol prekrasne, velmi s ami pacil a jared so sandy boli tak nadherni..... a samorejme aj jennymu to seklo Wink po obrade sa slo na party a jensen im zaspieval tu peknu pesnicku, ale zase ho to rozrusilo a vzdialil sa potom na chvilku od hosti a to som si ho krasne odchytila ja Naše "supernatural" sny 170639 chvilu bol este dost nervozny a tak nas rozhovor bol trocha divny, ale kedze po chvilke si jenny uvedomil, ze ja zvladnem v pohode vsetko ropravanie a jemu staci prikovavat tak sa viac uvolnil a potom uz aj reagoval a tak. no boli sme tam hodnu chvilku a smiali sa a proste mali peknu konverzaciu, ked sa tam objavila ta jeho baba Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 samozrejme ziarliva harpia na mna hned zacala blakat, ze co jej balim frajera. jennyho to dost soklo a ani nevedel, co povedat, len tam jachtal nieco v zmysle, ze je to len fanynka a len sa bavime alebo take nieco, ale ja som na pocudovanie sa kapitulovala (no seriozne netusim preco) a skratka sa postavila a povedala jej, ze nechcem problemy a odisla. to som boal chvilku s mojou kamoskou, ked k nam dosla sandy a s tou sme mali tiez velmi skvelu debatu a skvele sme si porozumeli, ozaj to bola dobra dusicka, ked sa k nam dokymacal jared, ktory uz ma tak trocha vypite, aj ked este nebol opity, ved tak svadobna noc, nie? Very Happy no a zacal nam tam nejake blbosti trepat a z natacania tak a "bonzovat" na jensena, co stvara na placi a vsetci sme sa skvelo bavili a potom k nam prisiel aj jensen, ale taky trocha zroneny, tak sme hne vsetci boli, ze co sa stalo a on, ze sa pohadal a priatelkou a jared mu na to povedal, ze konecne, lebo on ju nemal rad Naše "supernatural" sny 258431 a jennymu sa hned pri nas zlepsila nalada a bavili sme sa az do rana samozrejme (dokonca som s nim aj tancovala Naše "supernatural" sny 49896 ) a potom, ked jared so sandy odisli na izbu tak jensen totalne nejensonovsky na mna hodil pohlad a deanovky sa spytal, ze ci si od nich nevezmeme priklad.... no obaja sme mali tak trocha vypite a ja som mu povedala, ze to asi nie je naj napad, ked sa prave rozisiel s babou, ze ja mu nebudem robit butlavu vrbu, ale tak koho chcem klamat, kto by odolal tomu pohladu,ze? no a tak sme sa oboja pobrlai do hotela, kde bol ubytovany a ehm no.... Naše "supernatural" sny 578527 ako nebudem vas zasvecovat do detailov, ale popri tom ehm teda este tak skor pred tym iba pri ...ehm....hm...predohre mi povedal,ze nie som iba butlava vrba, ze toto nie je iba nasledok alkoholu, ze sa mu ozaj pacim, ze si skvelo rozumieme a atd...no a potom to preslo do toho... a potom som sa zobudila a uz som nezaspala Naše "supernatural" sny 99937 ako toto bol sen, za vsetky drobne ....


ps: no a teraz mozem definitivne vyhlasit, ze JENSENOVO TELO je proste uzasne a ja mu davam prednost Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 430869 Naše "supernatural" sny 998745 Naše "supernatural" sny 998745 Naše "supernatural" sny 998745 Naše "supernatural" sny 998745 Naše "supernatural" sny 998745 Naše "supernatural" sny 998745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:51

Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 tak z toho nemůžu

tak to je úplně super sen
a já jen musím říct.....já chci takýýýýýýýýýýýýýý Naše "supernatural" sny 873139 Naše "supernatural" sny 873139 Naše "supernatural" sny 873139 Naše "supernatural" sny 873139
mě se zatím sny, co měli přímou souvislost s hochy nebo brášky zdály jen dva a to jeden byl ještě spíš s Kripkošem....teda ne že bych si ztěžovala...já jsem ráda, žese mi zdál vůbec nějaký...no ale jako tohle....to jsi neměla psát.....já chci takýýýýýýýý Naše "supernatural" sny 568939 Naše "supernatural" sny 568939 Naše "supernatural" sny 568939 Naše "supernatural" sny 568939 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 21:58

dion tak nejdřív bych tě nejraději uškrtila, že to bylo na Jaredové svatbě Naše "supernatural" sny 873139 Naše "supernatural" sny 873139 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 to ne,to nechci Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744 Nemohlo to být třeba jenom na nějaké party Naše "supernatural" sny 80513 A pak ti musím říct,že ti strááááááášně ten sen závidím 603 603 To musela být nádhera. Ty jak to popisuješ -no a ten konec Naše "supernatural" sny 87642 Naše "supernatural" sny 87642 No fakt teda to byl sen jedna báseň Naše "supernatural" sny 177401 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 22:04

dion, to je nádherný sen!! já bych chtěla takýýý!! Úplná paráda, já bych pak měla celý den úpe dobrou náladu!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 22:16

no ja som bola tiez z toho snu cela hotova a este som sa snazila zaspat, ze chcem pokracko, ale uz sa mi od tolkeho stasti ani nedalo Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty06.03.08 22:48

Dion: Tak toto nemá chybu Naše "supernatural" sny 99937 .Tvoje sny su vždy perfektne.Čo

to bude nabuduce ked teraz ste takto pekne skončili? Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 177401 Super

sen.Nemám slov. Naše "supernatural" sny 312566

Ano tak na tých snoch niečo bude,vraj vždy zobrazuju presne vlastností ludí takí akí sú aj naozaj v skutočnosti.Teraz narážam na Daneel ktovie ktovie? Laughing Naše "supernatural" sny 284389

A s tými jazykovými snami chápem ja v tom mojom som sa cítila uplne nemožná Naše "supernatural" sny 99937 .
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty07.03.08 0:18

Akože tie vaše sny, no ja nemám slov, vážne, to je teda niečo.. Very Happy Ten tvoj dion..ty máš iné akčné sny..sakra, aj ja chcem taký.. Naše "supernatural" sny 202744 Teraz momentálne nič a nič.. Naše "supernatural" sny 199226
Prepáč, Samabel za tie fotky, už to viac neurobím, sľubujem.. Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty07.03.08 1:10

Naše "supernatural" sny 99937 Ja asi zomriem od smiechu, ale teraz narazam na moj sen, co sa mi prisnil dnes rano okolo 6, v tom case som sa nejak dosuchtala od compu do postele.....

Posledne dni zavislacim na jednej hre a proste sa mi stava, ze sa mi uz o nejakej hre aj zda, ale tento sen bol o tom, ako som tu hru hrala s Jensenom a Jaredom....este poviem nazov hry-"Harry Potter a ohniva casa"..... Naše "supernatural" sny 99937 Jensen bol Ron Naše "supernatural" sny 99937 a Jared bol Hermiona.....a ja som bola Harry.....Mama mi neskor povedala, ze ma po dlhej dobe pocula smiat sa zo spanku Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Ja aj ked si teraz na to spomeniem, nemozem sa ubranit uskrnu....Myslim, ze sme hovorili po anglicky, ale viacej hovorili oni, teda komentovali....To bola perla za perlou

Dion: Ty jedna certica! Naše "supernatural" sny 707500 sa nezdas.... Naše "supernatural" sny 284389 Naše "supernatural" sny 316745
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty07.03.08 8:32

SkreechTina tak toto akoze nieee Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 hned z rana taky zachvat Naše "supernatural" sny 99937 to som este nemala Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 .. paani Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Jensen bol Ron a Jared Hermiona??? Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 ..sorry ze sa neviem normalne vyjadrovat,len kopou smailikov,ale ja ked si to predstavim,tak ani nijak inak reagovat neviem Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937
Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937 Naše "supernatural" sny 99937


ja vam tak zavidim baby tie vase sny...ja teraz momentalne totalne nic.. proste prazdna hlava Naše "supernatural" sny 202744 Naše "supernatural" sny 202744
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty07.03.08 8:41

SkreechTina: A predpokladám, že ty si bola Harry.. Naše "supernatural" sny 316745 Naše "supernatural" sny 284389 Čo si sa namotala na hru Harry Potter?? Ja si ani nečudujem... Very Happy A prečo bol chudák Jared zasa dievča?? Suspect Naše "supernatural" sny 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty07.03.08 9:28

SkreechTina: nice Very Happy: D: D jared a hermiona lol!

Very Happy Very Happy Very Happy aj ja som mala dnes taky crazy sen Very Happy Very Happy Very Happy Ktory som ale vobec nepobrala Naše "supernatural" sny 99937
sla som do skoly...cez prazdniny Suspect vosla som do dakej asbsolutne cudzej triedy..v ktorej bolil 3 ziaci...vraj moji spoluziaci...no neviem...2 z nich som spoznala z mojej skoly...3 sedel za pc a kukal na SPN. a ja blba sa pytam"Ty pozeras supernatural?"
Typek sa otočil a sedel tam na moje zdesenie Jared Shocked Question
potom si nepamatam dalej...neviem ako ale dostala som sa na nejaku ulicku a cakala na lektora AJ a mala som s nim ist do Zoo, no nejak nechodil, tak som behala(neviem prečo) a k behu sa pridal Jensen Question a potom zrazu bol všade sneh,tak som sa sankovala s Jensenom a Jaredom a blbosti se robili do chvile než mi Jensen nezlomil nos...potom som sa zobudila a nevedela som dychat Naše "supernatural" sny 999804 ale sranda bola Very Happy Very Happy: D taky zivy sen... Naše "supernatural" sny 316745 aj ja sa s nimi cem sankovat a fotit Very Happy Very Happy: D a lamat kosti Naše "supernatural" sny 868694
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty07.03.08 9:33

Tý jo ty vaše sny! To je něco úžasnýho.
SkreechTina: to se ani nedivím že si se v tom snu smála, já se tu smála taky, jen co jsem si to četla. (Ještě že není mámka doma, včera tu na mě doletěla, čemu se tu jako směju)
Ettie: mě se většinou zdají taky takové crazy sny Very Happy ale ty jsou fajn
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





Naše "supernatural" sny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny Empty

Návrat hore Goto down
 
Naše "supernatural" sny
Návrat hore 
Strana 1 z 31Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: