Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Naše "supernatural" sny

Goto down 
+49
sunshine
str8tking
Fay
Husitka
kaja666
12NicolAlysska
lentilka
Lirael
Ellen
cleo
evetka
janicag
Peter67
bareness
lenkka
Ewis
Dzowika4
sonca12
Anwiel
Zizi
Lex
calla
nikita
Violet
FeeBee
Faith
wiktoriano
Pa001
dzajnisko
keksiiq
CrazyD
Soniq
sisel
Silvia
bookika
aryana7
Kristine
jana7413
Ettie
LenkaX22
SkreechTina
Samabel
Madlen
Kaja
SNlois
Sarinka
Weronička
janka410
dion-fortune
53 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:26

fay Laughing Laughing Inak aj minule sa mi s ňou snívalo, že bola u nás doma. Ale to len prebehla okolo do kúpeľne. Laughing Btw možno je fakt v poho, nepoznáme ju, ale ako herečka sa mi nepáči respektíve úlohy ktoré si vyberá. Rolling Eyes confused Asi by som sa mala najesť, píšem nejak divne... 705
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:29

fay: no pomooooc Laughing to sa fakt asi budem musieť ísť na chvíľku pokývať Laughing

cleo: omg! aj ty? Shocked

akože mne hlavne vadilo to z conov... a potom tie role... ale kokso ja skapem. ešte sa zo mňa stane danneel fan Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 suny máš na mňa zlý vplyv! Naše "supernatural" sny - Stránka 31 518608
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:34

dion-fortune napísal:


akože mne hlavne vadilo to z conov... a potom tie role... ale kokso ja skapem. ešte sa zo mňa stane danneel fan Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 suny máš na mňa zlý vplyv! Naše "supernatural" sny - Stránka 31 518608

dion daj si tri kolecka okolo baraku, cerstvy vzduch ti prospeje.. Very Happy

celkovo su SN sny haluzz, ked tym clovek zije jak my v poslednej dobe... Naše "supernatural" sny - Stránka 31 949816 moje sny o tom, ako som s Ericom sutazila, kto si pamata vsetky nazvy epizod a vybrala som, lebo Eric si nespomenul na Malleficius Maleficarum lol! Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:36

dion-fortune napísal:


cleo: omg! aj ty? Shocked

akože mne hlavne vadilo to z conov... a potom tie role...

Veď to hlavne tie cony...keby mi to nepovedali kočky na LJ tak tomu ani neverím, ale nemám dôvod im neveriť. confused A v podstate mi to je aj jedno. Laughing Inak páči sa mi dom, kde Danneel býva. Laughing Aaa ešte sa mi snívalo, že cele fórum bolo v tábore a Eric bol vedúci táboru. Ta čiapka a kraťase, som sa celý deň smiala... Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:37

cleo napísal:
že cele fórum bolo v tábore a Eric bol vedúci táboru. Ta čiapka a kraťase, som sa celý deň smiala... Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937

jj, to si pamatam.. ale to najzaujimavejsie si vynechala Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:39

Fay napísal:
jj, to si pamatam.. ale to najzaujimavejsie si vynechala Twisted Evil

Neviem čo myslíš? Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:42

cleo napísal:


Neviem čo myslíš? Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194

neveriim ze nevies... Naše "supernatural" sny - Stránka 31 733500

a este sa mi snivalo, ze sme boli dakde v bare a kukam a tam v jednom boxe Jeffrey (pamatas Veroni? aj to som ti pisala) a ze som tam dosla, total v prdeli, ze HI, I'm your fan.. a on na mna spustil plynulou cestinou Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 a ze som tam sedela jak idiot, kecali sme chvilku o PS. I Love you, hovorila som mu, ze ho moja mati zboznuje (sorry mami,musela som ta bonznut aj tu na fore, je to take vtipnee Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 ) a potom sme sa cvakli, podpisal sa mi (na napojovy listok Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 ) a sla som domov nasrat maati.. Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937

EDIT: jeden taky podobny som tu uz spominala, toto bol druhy krat.. I love you


Naposledy upravil Fay dňa 27.05.09 20:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:43

bože ja z vás nedám Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 mne sa minule snívalo, že som bola v aquaparku a šúchala som sa na tobogane s mishom a vicky Laughing a potom... ehm...
Návrat hore Goto down
sunshine
Nevinná obeť
Nevinná obeť
sunshine


Počet príspevkov : 16
Age : 31
Registration date : 24.05.2009

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:56

cleo napísal:
sunshine napísal:
Mne sa minule snívalo, že som stretla Danneel v Poluse v McDonalde Naše "supernatural" sny - Stránka 31 430869 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 430869
Ja zomrem Laughing aj mne sa snívalo o Danneel. Ale nie v poluse, ale kúsok odtiaľ v jednom bare. Poznáš Hokejku? Že som tam sedela s ňou a Jensenom a tak.. Laughing

Poznám hokejku, jasné. A vidíte, že Danneel nie je až taká hrozná. Ale chápem, že ju nemáte radi. Ja Vás dievčatá nenútim, ale rada si prečítam všetky názory. Inak čítali ste nový rozhovor s Jensenom? Teraz som dočítala a vraj sa ženiť nechce a prišlo mu to smiešne. confused
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.05.09 20:58

No bože raz povie to a raz hento. Suspect
Počuj sunny sme už trošken off tak by sme mali prejsť do debaty v off nemyslíš. len aby sa potom vládnuca časť fóra nenaštvala. Very Happy Very Happy Wink
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty31.05.09 21:11

Dnes se mi zdálo o apokalypse! Shocked Úplně jsem nechápala, kde se mi to v hlavě vzalo! Laughing

Byla jsem s nějakou kámoškou, když v tom najednou se zatáhly mraky, začaly pršet meteority a mezi lidmi se objevovali démoni, bylo jich tisíce a byli všude. Lovci se s nimi snažili bojovat ale byla jich přesila. Uklidňovala jsem kámošku, že to bude dobrý, že se musíme prozatím schovat než přijede Sam a Dean. Chtěla jsem jim zavolat ale siť nefungovala. Ale věděla jsem, že mě jako jejich dlouholetou kamarádku v tom nenechají i když jsem se s nimi dlouho neviděla. Kámoška mi najednou zmizela a já ji se strachem hledala. Nakonec když jsem ji našla, objevili se tam i bráškové 702 Sam chystal arzenál zbraní s tím, že budeme bojovat, ale Dean byl proti a říkal, že bude nejlepší se někde ukrýt. Jak to dořekl, tak já se Samem jsme na něj nevěřícně zírali. A já mu řekla: "Proboha, Deane, vzpamatuj se! Odkdy se ty chceš schovávat?! Vím že jsi v pekle zažil strašné věci ale nesmíš se tomu tak poddávat, musíš s tím v sobě bojovat, jen tak zase jednou budeš jako dřív! A navíc je blbost se skrývat, když máme Sama, on jediný má tu moc to zastavit!

A tím sen zkončil! Sad
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.08.09 20:51

Já mívám jednou za čas opravdu zvláštní sny... Vždycky jsou zmatený a plný nesmyslů a nelogických věcí, ale vždycky se mi zaryjou do paměti. Jednou se mi dokonce zdálo, že jsem Satanova dcera, která chce žít na zemi a konat dobro (myslim, že v tom byl i nějaký kluk Smile)

Ale předevčírem se mi zdál sen, kterej ještě teď vidím, jako bych byla v něm. A pořád se ho snažím pochopit.

Měla jsem tam ještě další tři sourozence (myslím, že to byli všichni kluci, ale nejsem si jistá). Řekla bych, že jsem byla věkově někde uprostřed, ale moc velký rozdíly mezi námi nebyli, nejstarší mohl mít tak max. 20 let.
Utíkali jsme před nějakými vojáky po lesní cestě. Furt se tam objevovaly nějaký nelogický překážky - všelijaký dveře alá vrata do garáže a všechny se zavíraly, ale vždycky jsme tím prošli všichni.
Pak jsme doběhli na nějaké pole, nebo co (vlastně to částečně vypadalo jako parkoviště, myslim, že tam dokonce bylo pár aut - což se vůbec nehodilo ke všemu okolo, ale v mých snech je to normální). Kousek dál byl další vstup do lesa. Byli tam nějací vojáci, kteří si nás ani trochu nevšímali. Ti za náma byli trochu pozadu (možná kvůli těm divným dveřím, možná jsme měli náskok už dýl, to nevim).
Já jsem vylezla na nějaký divný kopec (nic vysokýho, cesta nahoru byla úplně rovná a na vrcholu končil - pak už byl jeom sráz, jak kdyby byl jenom z jedný strany) a hlídala jsem, co se děje. Bylo to tak nějak mezi stromy. Ostatní šli krást koně od nějakých vesničanů, kteří pracovali na poli. Ze strany co jsme přišli přijížděli jezdci na koních, ale ostatní už nestihli utéct a byli obklíčeni, mě neviděli. JRozběhla jsem se k nim, a když si mě ti jezdci všimli, tak ostatní utekli a vydali jsme se dál na druhou stranu pole, do lesa (bez koně, nějak to nevyšlo). Jenže tam se objevili další jezdci a my jsme neměli na výběr a museli jsme bojovat (ti co si nás nevšímali před tím, si ničeho nevšímali ani teď, po celou dobu tam stáli nezúčastnění). Vůbec jim nevadilo, že jsou na nás v přesile, ani že jsou starší a vycvičení, narozdíl od nás.
Ani nvm, kde jsem vzala meč. Každej s někým bojoval. Já jsem se bila s nějakou ženskou. Motal se tam ještě nějaký týpek, který po mě střílel z kuše. Tu ženskou jsem nakonec nějak zabila. Ten s kuší si vzal meč a šel po mě. Ta baba měla v ruce něco vrhacího (nedokážu popsat, co to bylo, ale bylo to kulatý a ne, nevypadalo to jako ta věc, co měla Xena). Vzala jsem jí to a chtěla jsem to vrhnout po tom týpkovi, ale někdo jiný mě bodnul ze zadu přímo doprostřed zad. Tu věc jsem hodila, ale cíl to jenom zranilo. Ještě jsem sylšela nejstaršího z mých sourozenců řvát (něco podobnýho, jako když Dean viděl umírat Sammyho) a pak, jsem se probudila...

Podívala jsem do snáře a snažila se něco najít, ale nenašla jsem vhodný slova, který bych hledala (navíc je slovensky, takže se mi občas mé "návrhy" blbě hledalo). Nemáte někdo nějaký lepší snář nebo nápady na slova, který bych měla hledat?
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.08.09 21:01

skús toto, ale nezaručujem nič:

kód:
http://www.snar.sk/
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.08.09 21:05

Thx, snad mi to nějak pomůže... Smile
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty27.12.09 2:03

Len prednedávnom som mala zaujímavý sen, ktorý sa ani tak netýkal Supernaturalu samotného, ale tých, ktorí na tomto Fóre robia titulky k epkám SN.
Takže snívalo sa mi, že sa chýr o tom, ako naše supernatural dievčatá robia kvalitné preklady dostal až za veľkú mláku a tak tieto dievčatá dostali pozvanie aby prišli priamo do srdca supernaturalu a pomohli scénaristom a Kripkemu k vytváraniu ďalších častí.
Bola som rada aj za nich a veľmi pyšná, že Slovenky zase ukázali, že nie sú béčka. Very Happy
Bohužiaľ, neviem ako sa to skončilo, lebo sen ďalej nepokračoval. Tak či tak, ak by sa to náhodou splnilo, dajte vedieť. Wink
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty06.04.10 9:01

ludiaaaaaaaa Naše "supernatural" sny - Stránka 31 170639 mne sa snad po roku konecne snivalo o spn Very Happy Naše "supernatural" sny - Stránka 31 325299 no...spn jak spn Very Happy Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937
zacalo to tym, ze sme našli na nete dajaku 3 svadbu, kde tancoval Jared s Gen Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 pecka to bola Very Happy Very Happy Very Happy potom som bola dakde neviem kde...a som stretla jednu lemru zo skoly a ze sa bude vydavat...(1.maj mi povedala)a potom neviem preco v sne som mala ze i Dannell s Jensenom sa budu vydavat 1. maja..potom som pochodila dake zvlastne mesto Very Happy a fotila a fotila..potom som sa ocitla u nas na schodoch a hore shodmi siel Jensen so snubenicou Naše "supernatural" sny - Stránka 31 52351 Razz Very Happy no sme sa pozdravili Very Happy Naše "supernatural" sny - Stránka 31 21835 potom som sla dakde von, a daky dementi ma nahanali Very Happy a sa tam objavil Sam/jared, fakt neviem aku rolu tam hr:Dali Very Happy a sli sme k nim domov, Gen kukala telku, mna obliekli do dajakej jeho mikiny ci co, a sli sme po takych divnych schodoch jak v potterovi co sa tak posuvali Naše "supernatural" sny - Stránka 31 999804 som sa bala normalne Very Happy
a potom som sla do divadla..sama? Very Happy a potom ze bol strih Very Happy J2 sli v elektricke...Sam ju soferoval!!!! Very Happy ja som im neviem preco volala a hnali sme sa dialnicou smer presov, kosice Razz
potom daco s telefonom, ze im volali z orange ci co a ani to nechceli zdvihnut Naše "supernatural" sny - Stránka 31 316745 a nakoniec nieco s bazenom,ale toto si nepamatam,len viem ze sme boli pri bazene a ze ma potom Dean/jens zobuil ze do mna hodil topanku Naše "supernatural" sny - Stránka 31 316745
ceeeeeeeeeeelaaa noc...ludia...cela celucicicka noc...ono to pokracovala i po prebudeni Very Happy no masaker Very Happy ja chcem esteeeeee Naše "supernatural" sny - Stránka 31 260605
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty06.04.10 9:22

teda musím se neskutečně smát, co všechno se může přihodit ve snu....taky jsem měla v tomto ohledu plodný víkend - tak se o ty své blbosti taky podělím Very Happy
nejdřív se mi zdálo, že jsem s našima chlapcema kopala hrob - to je v podstatě celý sen, ale nevěřili byste, jak jsem z toho byla ráno vyřízená - na druhou stranu vidět "naživo", jak se chlapcům napínají svaly Naše "supernatural" sny - Stránka 31 998745 tak to nebylo zas až tak špatný....
no a na dnešek se mi zdálo, že jsem byla s Deanem a Samen v nějaké budově - no a Sam najednou někam utekl....Dean se na mě otočil a říká, že ho musíme chytit, než něco provede...vyšli jsme ven a všude okolo nás byly ploty - různě vysoké ploty a Dean mi říká, že je musíme všechny přelést....což byl pro mě samozřejmě problém, protože já nevím jak vy, ale já běžně přez ploty neskáču Naše "supernatural" sny - Stránka 31 202744 no tak mě neustále Dean nadával, že jsem pomalá a že mi musí pomáhat - fakt jsem měla chuť ho zabít.....tak mu říkám, ať jde beze mě, no a on na to hrdinsky, že mě tu nesmí nechat osamotě Very Happy což by bylo super, kdyby to neřekl s takovým výrazem ve tváři, jako by mě chtěl nejraději utopit....

mám Deana ráda, ale tímto si to dnes ráno u mě trošku rozházel Naše "supernatural" sny - Stránka 31 43228 Very Happy
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty07.04.10 3:28

Ettie napísal:
.. J2 sli v elektricke...Sam ju soferoval!!!!
ceeeeeeeeeeelaaa noc...ludia...cela celucicicka noc...
No páni, celú noc o J2? Tak to ti gratulujem! 704 Viem si predstaviť, aké je úžasné o nich snívať, aj ja som to zažila. Najlepšie na tom je, že sú v životnej veľkosti a človek ich môže vidieť úplne zblízka, akoby to bolo naozaj. Very Happy Mne sa naposledy snívalo s Jaredom, krátko pred jeho svadbou.
Nemix napísal:
Sam najednou někam utekl....Dean se na mě otočil a říká, že ho musíme chytit, než něco provede...
Neskoro, už "provedl". Oženil sa s Gen. 706
Nemix napísal:
no tak mě neustále Dean nadával, že jsem pomalá a že mi musí pomáhat - fakt jsem měla chuť ho zabít.....tak mu říkám, ať jde beze mě, no a on na to hrdinsky, že mě tu nesmí nechat osamotě Very Happy což by bylo super, kdyby to neřekl s takovým výrazem ve tváři, jako by mě chtěl nejraději utopit....

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Ja sa nemôžem prestať smiať. Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Toto si tak dobre opísala, akoby som to videla na vlastné oči. Od smiechu až plačem. Naše "supernatural" sny - Stránka 31 49896
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty07.04.10 7:50

Ellen: no vidíš a mě do smíchu vůbec nebylo - v tom snu byl fakt na zabití Naše "supernatural" sny - Stránka 31 132752 i když teď jak si to po sobě čtu, tak uznávám, ano je to komické Very Happy
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty21.03.11 11:37

Po dlouhé době jsem měla naprosto děsivej SPN sen.....asi mi už vážně hrabe, nebo není něco se mnou v pořádku Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194 Naše "supernatural" sny - Stránka 31 934194 zdálo se mi toto:
Bydlela jsem v jakémsi domě - nevím už, jak se to stalo a proč, ale najednou se za oknem objevila Lilith - Lilith v podobě té malé "panenkovské" holčičky. Naštěstí v mém snu nemohla překročit linii tvořenou ze soli, tak na mě nemohla. Celou dobu se ale na mě blbě usmívala a škrábala prstíčkem na okno, že mě stejně dostane. Při tom chodila od okna k oknu a čekala na jakékoliv mé zaváhání. Po nějaké době jsem se naštvala a vyšla jsem ven. Zřejmě to nečekala. Chytila jsem jí za vlasy a jako když mám panenku, tak jsem s ní několikrát praštila o zem. Bylo to dost nechutné. Všude byla krev - ale Lilith byla mrtvá.....

Přijde vám to jako normální - asi ne. Probudila jsem se naprosto vyřízená, že jsem vrah......asi bych měla navštívit odborníka Very Happy
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty24.03.12 9:00

tak jsem došla k názoru, že už mi definitivně hrabe - dneska jsem měla opět spn sen - a to ne ledajakej - normálně jsem šla zabít dicka Dicka. Musím se přiznat, že to ve snu vůbec nevypadalo tak vtipně, jako mi to vyznívá teď. Ale já (umíte si mě představit, jak můj vessel jde bojovat Very Happy ) společně s Deanem a Bobbym jsme přišli na nějakou legendu, že leviathany zabíjí jenom jakejsi japonský meč. Našli jsme ho a tak jsme proti němu vyrazili. Nejkurioznější bylo, že když jsme na něj čekali, tak on se zjevil tak, že vylezl z kořene stromu (fakt nevím, kde se toto v mé hlavě vzalo). No a pak to přišlo - Deana a Bobbyho poslal Dick hned k zemi. No a já místo toho, abych vzala nohy na ramena, jsem sebrala ten meč a začala jsem do Dicka řezat - no a jak myslíte, že to dopadlo, bylo to tak účinné, jako po něm házet párátka. Všude byla krev (opravdu červená krev - né ten černej sajrajt) ale s ním to ani nehnulo. No tak přišel ke mě, a že jestli si z něj dělám srandu no a já na to, že to myslím smrtelně vážně. Dean a Bobby tam celou dobu leželi omráčený a já si hrála na hrdinku. Jak to dopadlo, tak to už vážně nevím, bo jsem se raději probudila....

toto celé je důsledek, jak mě vývoj 7.série vytáčí - takže díky Sero za příjemné sny 602
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty24.03.12 10:10

Tak jsem se poprvé od dnešního rána dobře pobavila Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Ty a tvoje sny Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Hele, ale mohla jsi ještě chvíli počkat. By mě zajímalo, jak jsi teda nakonec dopadla Naše "supernatural" sny - Stránka 31 99937 Kurňa... a já myslela, že vymyslíš něco, co Leviathany opravdu definitivně odstraní Naše "supernatural" sny - Stránka 31 487389
Návrat hore Goto down
Cheera
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Cheera


Počet príspevkov : 15
Age : 25
Bydlisko : Slovensko, PN
Nálada : "Look at me, bitch!"- Dean Winchester
Registration date : 21.01.2014

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Môj sen :)   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty26.01.14 18:48

Môj SPN sen nebol určite taký záživný ako niektoré tu pridané ale aj tak vám poviem ten svoj.  Smile  Naše "supernatural" sny - Stránka 31 96421 
Bola som na autobusovej zastávke a aj so spoužiakom som čakala na autobus. Naraz jemu zazvonil telefon. Volal mu Castiel Very Happy a pýtal sa či je so mnou. On že áno a podal mi telefon. Castiel sa ma len spýtal kde som lebo že ma nevie nájsť či čo a tak som povedala že na stanici a on to položil. Zrazu sa Cass objavil vedľa mňa ale zároveň aj stál za stlpom takže ho môj spolužiak nevidel. Tak som zahrala divadielko že aha teba som si tu nevšimla a predstavila som ich. Hneď na to išiel spolužiakovi autobus a ja som povedala že aj tak už musíme my ísť. Odchádzali sme zo stanice a keď sme boli v strede ulice Cass si položil ruku na moje plece Naše "supernatural" sny - Stránka 31 673161 a ja som ho zas chytila okolo pásu. On sa spýtal či som pripravená a ja že môžme. Vtedy (v strede ulice a cez deň) sme sa presunuli niekam medzi staré paneláky či čo. Niekoho sme sledovali. Naraz išla okolo moja učiteľka (?) a vedela som že ma nesmie zbadať. Preto som rýchlo chytila Cassa za kravatu a cúvali sme až kým som chrbtom nenarazila do najbližšej budovy a spravila som prvú vec čo ma napadlaa to bola samozrejme pusa.  Naše "supernatural" sny - Stránka 31 854585 Castiel pochopil o čo mi asi tak ide a ešte bližšie sa ku mne pritisol, pobozkal ma naspäť a zakryl ma svojím telom. Naše "supernatural" sny - Stránka 31 177401 Pustili sme sa až keď moja učiteľka bola dostatočne ďaleko.... a vtedy sen samozrejme skončil.  Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.facebook.com/groups/694005677328731/
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty26.01.14 20:02

Cheera: Taky pěkný  Very Happy  Že mě se nikdy nic takového nezdá  Naše "supernatural" sny - Stránka 31 873139 
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše "supernatural" sny   Naše "supernatural" sny - Stránka 31 Empty

Návrat hore Goto down
 
Naše "supernatural" sny
Návrat hore 
Strana 31 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: