Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 15:24

Rozhodla jsem se založit tohle téma, do kterého můžete vkládat své dotazy, ať už na cokoliv. Určitě se najde vždy někdo, kdo vám poradí. Třeba ohledně problému s PC, stahování z netu, úprava fotek, vložení banneru nebo avataru na fórum a podobně. Je škoda, aby se ty případné dotazy ztratili někde v jiných tématech, protože se třeba rada bude hodit i dalším, tak ať je to zde pěkně pohromadě a přehledně.
Také se zde můžete ptát na cokoliv ohledně Supernaturalu, co se vám třeba nedaří najít zde na fóru. Ať se kvůli dotazům neustále nezakládají nová témata. Wink


Naposledy upravil Janna dňa 12.04.08 11:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 15:43

Janna napísal:
Mám dotaz. Question V jakém programu (přehrávači) děláte ty fotky z dílů? Všimla jsem si, že kristine při hádání fotek zmínila, že neví jak na to a mně došlo, že už dost lidí se mě ptalo, jak vystřihnout fotku z filmu, ale bohužel nevím o žádném programu, který by tohle uměl a byl free. Já mám doma PowerDVD, plnou verzi. Ale moc s ním spokojená nejsem. Nevíte někdo o nějakém jiném, který by byl zdarma? confused


Janni a všechny holky já je nedělám..najedu si na sn.tv na sreeny z epizod a tam máš skoro každou vteřinu takže tohle neřešim můžete to taky dělat tak.... HELP: Otázky a odpovědi 99937

btw: sem v koncích mám velkou prosbu víte jak Jensen nazpíval tyhle tři písně
Roark Critchlow feat. Jensen Ackles - I Saw Her Standing There

Steve Carlson feat. Jensen Ackles - Come Around More Alabama a waysted Jamie nebo tak nějak..tak já to zaboha nemůžu najít kde to stáhnoout už sem zkoušela všeeeeeee....pomocc help plssssss HELP: Otázky a odpovědi 568939 HELP: Otázky a odpovědi 568939 HELP: Otázky a odpovědi 568939
jediný co jsem sehnala je toto video což dalo taky dost práce než sem tu zkurvenou písničku vůbec celou našla...
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=NgQedl_7Aao
jo kdo by to neviděl nikdy tak Jeny zpívá jen podhlas ale pak tam má 2 samotný části..to nepřeslehne nikdo on je úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý a ty vejškyyyyyyyy HELP: Otázky a odpovědi 177401 HELP: Otázky a odpovědi 177401 HELP: Otázky a odpovědi 430869 HELP: Otázky a odpovědi 430869 HELP: Otázky a odpovědi 430869
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 15:46

to SNlois: no jasne ze to mam..dokonca vsetky tri pesnicky...kam ti ich mam poslat???
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 15:48

už nikaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm today is my lucky day...hned po odeslání tohohle příspěvku sem jeee našlááááááááááááááááááááááááá ale děkuju ti moc za ohotu..já milujem Jensena HELP: Otázky a odpovědi 430869 HELP: Otázky a odpovědi 430869 HELP: Otázky a odpovědi 430869 HELP: Otázky a odpovědi 430869

Jo počkat tu třetí nemám tak jestli můžeš n maila tak mám tento supernatural@email.cz jak nečekané lol!
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 15:50

nie je za co .. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... no to ja tieez .. HELP: Otázky a odpovědi 177401 HELP: Otázky a odpovědi 177401 .. a uz si ich pocula...ze je tam dokonaly???

jasne poslem..ale teraz som v praci,cize mozem ti to poslat,az ked pridem domov a to bude az okolo siestej vecer..dufam,ze nevadi
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 15:54

Screeny robí movie maker, ale zdajú sa mi dosť nekvalitné, tiež aj BSplayer. Ja tiež na screeny chodím inde. Veď načo sa namáhať, keď tu:
kód:
http://www.shai-bitch.com/spn/
a
kód:
http://www.screencap-paradise.com/
sú vo vysokej kvalite vhodné na akúkoľvek grafiku alebo na čokoľvek iné... HELP: Otázky a odpovědi 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 16:02

LenkaX22 napísal:
nie je za co .. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... no to ja tieez .. HELP: Otázky a odpovědi 177401 HELP: Otázky a odpovědi 177401 .. a uz si ich pocula...ze je tam dokonaly???

jasne poslem..ale teraz som v praci,cize mozem ti to poslat,az ked pridem domov a to bude az okolo siestej vecer..dufam,ze nevadi

nie, je tam bohovsky najvysse dokonaly...ja ho tam milujem..toto no proste neskutecny je tam..ten jeho hlas proste vsetko...nene vubeec mi to nebude vait kdyz to posles az vecer ...to je jedno...hlavne nekdy nez nikdy...na case uz nezalezi..jeste jednou milionkrat dekuu...ja ale porad nemuzu z toho hlasu a z tech vejsek v I saw her standing there....upssss HELP: Otázky a odpovědi 170639 HELP: Otázky a odpovědi 170639 HELP: Otázky a odpovědi 99937 HELP: Otázky a odpovědi 99937 HELP: Otázky a odpovědi 325299 HELP: Otázky a odpovědi 258431 HELP: Otázky a odpovědi 258431 HELP: Otázky a odpovědi 862204
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 16:10

Díky za odpovědi. Wink Tak třeba to někdo s těmi screeny využije, kdo se bude chtít zapojit do hry a neví, jak si je udělat sám. Já si je raději stříhám sama, protože si dělám koláže a na to si chci vystřihnout přesně záběr, který potřebuju. HELP: Otázky a odpovědi 284389 A ti lidi, co se mě na to ptali, si potřebují stříhat fotky z vlastních domácích videí, takže nejen ze seriálů a tak. Wink Takže díky Sarinka za ten tip na BSplayer. Zkusím jim ho poradit. Já ho v PC nemám, protože jsem dost slyšela, že má v sobě nějaký spam, který pak otravuje a to nepotřebuju. Suspect Ale třeba je to jen vyjímečně. Wink Tak ho asi časem vyzkouším. WMM má opravdu ty fotky hrozně nekvalitní a navíc s ním nerada pracuji. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 17:45

já jsem spokojená s tím Vegasem...tam mi to fotku vytřihne v poho Very Happy

zpívající Jensen...to jsem nevěděla, že těch videí je víc.... hned jdu hledat a omrknout
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 17:50

jj Těch zkrácne verzí a vystřižků Deanova sola je mnoho, ale než sem našla tu celou aby na tom videu byla..to jakože dalo zabrat HELP: Otázky a odpovědi 316745 HELP: Otázky a odpovědi 316745
BTW: fakt tea nikdo nevíte kde ta písnička byla v Days Of Our Lives....všude kde sem hledala..teda skro všude vzpomínali že ta písnička tam zazněla a jestli tam bylo vidět i jak to jeny zpívá tak to musim najíttttt!!!!!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 18:13

ak tie videa niekto najdete nemohli by ste mi na ne poslat linky? tie co uz tu boli som si uz pozrela, ale to bola len ta svadba a potom este jedno dlhe s dvoma pesnickami, takze ak by ich mal niekto uz vsetky najdene tak please hodte sem linky niekde, nech su tie videa pokope lebo takto sa v nich stracam, dakujem Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 18:43

no tohle je to krátký:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=RPHVRJk0_W4

tady s jinejma obrázkama
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=i0L8RQmb4t4&feature=related
pak normálně to z toho asylum conu

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=wuNTxyXqd04&NR=1
prostě z toho sylum jsou tam pořád jen z jinýho uhlu a ty ukázky krátkýho zpívání těch je tam víc, ale taky pořád na stejný brdo...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty10.01.08 19:26

dakujem HELP: Otázky a odpovědi 949816 neviem, ale mam pocit, ze ho mam cim dalej tym radsej Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty13.01.08 17:40

kurna nevíte někdo jak si dát banner?? já tam strkám tu fotku a ono to nejde nezobrazuje se..já už sem v pr*** HELP: Otázky a odpovědi 873139

edti tak mi jako řeněte protože v profilu ho mám a nezobrazuje se to
dboře možná by už to mělo být..doufám HELP: Otázky a odpovědi 99937 HELP: Otázky a odpovědi 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty13.01.08 18:42

SNlois, jen pro informaci i pro ostatní, kdo bude mít stejný problém jako ty....Pokud si dáš banner a před tím jsi žádný neměla, tak se zobrazuje až u dalších příspěvků, které napíšeš. U těch předchozích ne. Wink Jinak myslím, že už jsi na to opravdu přišla, ne? Protože už jsem někde tvůj banner zahlédla.
Jinak banner se do podpisu dá tak, že na začátku a konci linku s obrázkem musíš mít [img][/img]
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty13.01.08 18:43

Tak som si všimla, že sa ti to tuším napokon podarilo... Wink Ľudia ja potrebujem trocha inú HELP: Otázky a odpovědi 333351 ..neviete niekto podariť, ako sa dá čo najrýchlejšie niečo naučiť..ja sa vôbec nemôžem sústrediť, len na to čumím a hodiny utekajú..od matury mi učenie vôbec nejde... HELP: Otázky a odpovědi 202744..zrejme som siahla na dno svojich možností... HELP: Otázky a odpovědi 316745 Nemáte niekto nejaký tip, ako si to uľahčiť, okrem ťahákov teda... HELP: Otázky a odpovědi 284389 V tých mám síce prax, no teraz by mi asi neprešli.. HELP: Otázky a odpovědi 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty13.01.08 18:58

to ti nepomůžu, ale vím že když si chci pustit sn a musim se učit musi si je nejdřív pustit a před sledováním si slíbit že se to potom naučim..pak mi to jde lépe ale uční mi jde stejně nejlíp v dobře vyvětraný místnosti a hlavně musim ukusovat čokoládu či něco jíst HELP: Otázky a odpovědi 198137 HELP: Otázky a odpovědi 141695
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty13.01.08 19:45

Skúšala som vetrať, čokoláda mi nepomáha, to mám overené, dokonca som si aj naladila jednu rakúsku stanicu s vážnou hudbou a nič.. HELP: Otázky a odpovědi 316745 no nič, mám ešte dva opravné termíny.. HELP: Otázky a odpovědi 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty13.01.08 20:19

jelikož mám poslední dobou podobné problémy, tak ti moc nepomůžu....a to budu muset vymyslet zase jak na to, páč za rok už taky budu drtit na maturu affraid
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty15.01.08 19:33

Mám dotaz. Question Taky s vámi forum komunikuje když píšete příspěvky? affraid HELP: Otázky a odpovědi 666500 HELP: Otázky a odpovědi 99937 Mně se to nikdy dřív nestalo, ale od včerejška se mi normálně sem tam objeví při psaní příspěvku vedle tlačítka "Send" nějaké "draft" nebo co, už se přesně nepamatuji, protože teď to tady nemám. HELP: Otázky a odpovědi 99937 A už jsem z toho byla po chvíli tak zmatená, že jsem na to klikla a ta správa se někam uložila nebo co affraid A já jsem si nestihla přečíst, kam. HELP: Otázky a odpovědi 677692 HELP: Otázky a odpovědi 49896 HELP: Otázky a odpovědi 49896 HELP: Otázky a odpovědi 49896 HELP: Otázky a odpovědi 49896
No a druhá věc je, že když chci odeslat příspěvek a mezitím už odešle někdo přede mnou, což se zde stává běžně.. HELP: Otázky a odpovědi 316745 ....tak mi zase naskočí hláška v angličtině, něco ve stylu "zatímco ses tady vykecávala, tak už tě někdo předběhnul, tak se laskavě rozhodni, co teď teda jako chceš udělat". HELP: Otázky a odpovědi 198137 HELP: Otázky a odpovědi 99937 HELP: Otázky a odpovědi 99937 No a buď teda to můžu normálně odeslat a nebo "modifikovat". Shocked Shocked Shocked A to jsem právě zatím nezkusila, jsem měla trach, jak to zmodifikuju... HELP: Otázky a odpovědi 666500 HELP: Otázky a odpovědi 99937 Tak se chci zeptat, jestli už to někdo z vás zkusil. HELP: Otázky a odpovědi 316745 Já jsem se zatím s ničím podobným na žádném fóru nesetkala a navíc se mi to začalo dít až teď, přestože jsem tady už hezkou řádku týdnů. Že by nějaký nový zlepšovák, co Sarinka? HELP: Otázky a odpovědi 284389 HELP: Otázky a odpovědi 316745 Že by to bylo jen pro uživatele, co se blíží k hodnosti Winchcester? HELP: Otázky a odpovědi 707500 HELP: Otázky a odpovědi 316745 HELP: Otázky a odpovědi 316745 HELP: Otázky a odpovědi 316745
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty15.01.08 19:41

Tiež som sa čudovala, čo to tu nabehuje.. HELP: Otázky a odpovědi 316745 Netuším, na čo to draft je, no to s tými príspevkami sa veľmi hodí...naše fórum samo myslí.. HELP: Otázky a odpovědi 99937 Skôr si myslím, že to je vylepšovák stránky editboard.com, ako aj nastrkanie tej reklamy sem hore, aby na ňu niekto klikal, však... HELP: Otázky a odpovědi 284389 HELP: Otázky a odpovědi 518608
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty15.01.08 20:05

No tak to jsem zvědavá, co nám tady vylepší příště. Rolling Eyes HELP: Otázky a odpovědi 316745 Takhle hodit nám sem Jensena nebo Jareda, to by asi nebylo vjejich pravomoci, což? HELP: Otázky a odpovědi 999804 HELP: Otázky a odpovědi 284389 HELP: Otázky a odpovědi 316745
Sarinka a už jsi to někdy zkoušela "modifikovat"? HELP: Otázky a odpovědi 188411 Co se pak stane? Že by se ten příspěvek zařadil před ten co mě předběhnul? HELP: Otázky a odpovědi 999804 Budu to muset vyzkoušet. HELP: Otázky a odpovědi 707500
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty15.01.08 20:13

taky se mi to stalo....dokonce se mi dva příspěvky hned vymazaly, protože jsem aktivně hned klikla zas někam jinak, než jsem si to dostatečně přečetla Suspect HELP: Otázky a odpovědi 555452
.....no uvidíme, co se z toho vyklube Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty15.01.08 20:19

A kruci! To abych tu modifikaci raději nezkoušela, že? HELP: Otázky a odpovědi 666500 Budu se muset domluvit s Jankou a nanečisto si to vyzkoušet. HELP: Otázky a odpovědi 999804 HELP: Otázky a odpovědi 316745
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty15.01.08 20:36

hej jak k hodnosti winchester mě se tam taky zobrazuje draft....ale já nemám páku kam se mi ten příspěvek smazal když sem se překlikla HELP: Otázky a odpovědi 99937 HELP: Otázky a odpovědi 99937 jj forum komunikujee joho sn forum jako vyšité HELP: Otázky a odpovědi 325299
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 1 z 25Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: