Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty13.09.09 8:44

Tina a to jsi nemohla napsat rovnou, že vám tam nefunguje heslo? Pak by se nestalo, že si tu tvou větu někdo špatně vyloží. Nediv se, že si ji dion vyložila tak, jak si ji vyložila, protože to tak udělala většina lidí, která si ji přečetla. Ona totiž ani jinak pochopit nešla, než špatně, vzhledem k tomu, že jsi tam tu nejdůležitější věc nezmínila. Dokud se budeme na netu vyjadřovat polovičatě a lidé si budou muset něco domýšlet, pak se nemůžeme divit, že budou vznikat nedorozumění a potyčky. Nejsme přece vědmy!!

Proto nějak nechápu, proč napadáš dion kvůli tomu, že si vybere z celé informace jen to, co se jí hodí a neptá se na sklutečnou podstatu problému. Jak se mohla ptát na podstatu problému, když ani nevěděla, že nějaký je? Shocked Shocked Já to taky netušila. Ale je docela možné, že mi to uniklo ve všech těch hádkách tady. Suspect

SkreechTina napísal:
problém bol niekde inde, ale to už len zainteresovaní vedia.

Přesně o tom píšu! Takže ví o tom jen zainteresovaní, ale ty to tady zmíníš jakobychom o tom věděli všichni a tudíž jsme to měli bezchybně pochopit. No pardon, ale nebudu přece začínat debatu v náznacích o něčem, o čem ví jen hrstka lidí a pak se rozčilovat, že mě někdo nepochopil. Opravdu nechápu, proč je najednou takový problém něco napsat normálně, bez hádek, urážení a hlavně SLUŠNĚ!!! To, že mám na něco jiný názor, ještě neznamená, že se budu hned ostře navážet do druhých, kteří jen vyjádří ten svůj. To už jsme zde probírali několikrát, ale vidím, že asi někteří lidé v tomto nacházejí zalíbení - urážet se, když vlastně ani není proč. Suspect
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty13.09.09 11:14

Chrys: hej viem, že len zainteresovaní vedia o čom je reč, lebo aj tí sa pýtali, že kde je chyba a neviem prečo to pochopili inak a nie zrovna tak, že je problém vo mne confused Ale už to nechajme tak, pretože aj tak to všetko stroskotalo na komunikácii a radšej si po prečítaní väčšina len domyslí, že v čom je asi problém confused než aby sa pýtalo, kde je ten problém. Nezmienila som sa o tom hesle aj preto, lebo som chcela nejako neverejne zistiťovať, kto to bol zo všetkých tých, čo sme im dali všetky heslá.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty13.09.09 12:32

tak ja sa ospravedlňujem, že som to zle pochopila, ale vzhľadom na celú diskusiu mala pre mňa tá veta jasný význam a niečo také ako, že sa zmenilo heslo mi vôbec nenapadlo. ja sa vždy vyjadrujem jasne a polopate poviem, čo si myslím. a bola by som veľmi rada ak by to robili aj iní a potom nepísali príspevky typu, že ste to zle pochopili, alebo že ja som to tak nemyslela....

chápem, že si to heslo nechcela vyťahovať, ale zase pokiaľ je problém, tak ho treba riešiť. pochybujem, že sa niekto prizná, že ho zmenil, ale tak nie je problém vytvoriť nový účet a kontaktovať správcu wikipedie, nie?
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty13.09.09 12:45

Nový účet sa vytvoriť môže, ale už som písala aj tomu moderátovori, či by to nezistil a poprípade nezmenil confused
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty15.09.09 15:00

Chrystelle napísal:
Mám dotaz. Question Které "materiály" jsou přeloženy z jiných stránek či wikipedií a které jsou vaše vlastní práce?

Chrys: no moje články sú všetky dá sa povedať preklad z wiki, niekedy trošku upravené, aby to sedelo + teda filmografia je doplňovaná a aktualizovaná z imdb - samozrejme overené žiadne hlúposti Wink

Len

Jensen je spracovaný z viacerých stránok, zdroje:
kód:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jensen_Ackles
kód:
http://supernatural.cinemaview.sk/
kód:
http://www.fdb.cz/lidi-tisk/140482-jensen-ackles.html

a osobitne bola spracovaná Samantha Smith lebo tá na en.wiki vôbec nie je takže zdroj anj. textu tu:
kód:
http://www.winchesterbros.com/index.php?option=com_content&task=view&id=531&Itemid=90

všetko ostatné je len preložená a upravená en.wiki Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty20.11.09 14:57

Ufff, blééé 706 706 706 , pardon, musím si trochu ulevit. fish Laughing Právě jsem domakala na wiki a rozbolela mě z toho hlava jak hrom. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 202744 Vůbec jsem totiž nevěděla jak to zaonačit, aby to všechno nějak pasovalo, no nakonec jsem to chtě nechtě musela udělat podobným stylem jako na en wiki, tedy založit novou stránku s Postavami. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 404917 Protože nevím, kam jinam bysme pak házely ty jednotlivé postavy. Pro každou zvlášť se nevyplatí zakládat nové stránky, takže tenhle způsob je podle mě nejrozumnější. I když je škoda, že to tam bude dlouho zet prázdnotou. Toho Ashe jsem ale někam dát musela, když už jsem ho měla nachystaného. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 316745

Kdybyste se na to někdo mohli mrknout a případné připomínky či návrhy mi pak sem hodily, byla bych ráda. Protože už mi z toho fakt šla hlava kolem, jak jsem musela předělávat všechny ty odkazy, přičemž jsem to už po těch měsích zapomněla, jak se to dělá. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 202744 Takže nějaké chyby zdaleka nevylučuji. Jo a ten úvod jsem taky napsala jen tak na rychlo, aby tam něco bylo, protože mě vůbec nenapadalo, co tam napsat.
kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Postavy_ze_seri%C3%A1lu_Lovci_duch%C5%AF

Chtělo by to doplnit ten Kolt a pak hlavně popis té 4. série, ale na to já hlavu fakt nemám, abych něco vymyslela, takže se pořád čeká na další dobrovolníky. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 260605

Zizi, díky za info, právě mám dost problém vymyslet, co te´d s těmi články udělat...jestli riskovat porušení autorských práv a hodit to tam jen přeložené, jak to máš, nebo dál čekat, jestli se najde nějaká dobrá duše, kjterá by si s tím dala práci a změnila trošku znění těch článků, aby se to dalo považovat aspoň trochu za naši práci. 603 Já rovnou přiznávám, že na to nemám ani hlavu, ani čas. Sad
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty20.11.09 15:05

Chrys si myslím, že keby sa proste za tie články vždy napísalo, že sa jedná o preklad, alebo spracovanie článkov z takých a takých zdrojov, tak by to nebolo žiadne porušovanie autorských práv. Však napr. aj práce, či už diplomovky, alebo bakalárky a tak sa proste tak píšu, že ak čosi neprerobíš, ale doslovne opíšeš, tak tam uvedieš, meno autora alebo teda iný zdroj a tým pádom vlastne nekradneš, lebo tam je jasne napísané, že sa jedná napr. len o preklad. No neviem teda. Ak má však niekto čas pokojne píšte pracujte, ja sa k tomu môžem dostať najskôr tak v júli Wink
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty20.11.09 15:10

Chrys: veď ja som už hádzala Kolt, či nie? confused
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty20.11.09 19:14

Takže myslíte, že by fakt nebyl problém, kdyby se to tam hodilo opsané a doplnil zdroj? scratch Já už si totiž přesně ty pravidla nepamatuju a nechtějí se mi znovu pročítat. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 202744 Ale mám pocit, že tam bylo něco ve smyslu, aby se zbytečně neodkazovalo na zahraniční stránky. Ale snad se to týkalo opravdu jen odkazů a nezvtahuje se to na překlady. No musím na to mrknout, aby nám to pak nakonec nesmázli. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 202744

Fay, no jo, to je asi fakt. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 999804 Já v tomto nemám moc přehled, protože já házím na wiki převážně materiál zkontrolovaný zdatnějšími češtináři než jsem já, tedy např. Samabel či evetka 601 a proto nevím, co všechno je ještě potřeba přeložit ze sloveštiny. Takže se jdu mrknout a ten Kolt přeložím, to snad nebude nic dlouhého a budu to tam moct risknout hodit i se svými případnými gramatickými chybami. 603 Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 934194 Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 316745

Díky oběma za info. Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 92299 Snad se aspoń zase pohneme trochu dál. cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 24 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 24 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: