Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSIA

Goto down 
+17
nikita
Soniq
bookika
Kristine
rebeca
Jimmy
LenkaX22
Kaja
SNlois
Madlen
jana7413
Chrystelle
Blanka
Samabel
janka410
dion-fortune
Sarinka
21 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty11.12.07 22:15

Píšete poviedky a hľadáte miesto, kde ich zverejniť? Okrem stránky ich môžete dať aj sem, prípadne sa k poviedkam zo stránky vyjadriť tu a pochváliť autorov.. Wink Určite budú radi.. VŠEOBECNÁ DISKUSIA 312566
Edit: tento topic momentálne slúži na všeobecnú diskusiu o poviedkach. Môžete sem písať nápady, návrhy a pod. Vaše poviedky uverejňujte v samostatných topicoch, bude to prehľadnejšie a ani ja sa nebudem blbo pýtať.. VŠEOBECNÁ DISKUSIA 316745


Naposledy upravil Janna dňa 24.02.08 21:48, celkom upravené 6 krát. (Reason for editing : úprava názvu)
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty11.12.07 22:48

jeee vdaka, uzasne ze je tu dalsie miestecko. pisem jednu strelenu poviedku, ktoru by som sa na stranku asi neodvazila dat, lebo je vazne strelena a aj tak trochu erotickeho charakteru, ale tu? hmm porozmyslam a mozno aj vas necham sa zasmiat alebo zaplakat? uvidime Very Happy
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty11.12.07 22:55

No sem s ní, já se moc těším Wink Je fajn,že ty povídky píšete a já se nemůžu dočkat dalších bounce

Samabel kdy sem dáš pokračování tvé povídky? Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 9:52

Hned jak se vrátím ze školy, půjdu to řešit. Smile
I když....... někdo mě asi po přečtení té 6, části nebude mát rád affraid VŠEOBECNÁ DISKUSIA 572728
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 13:58

Coooooooooooooooooo???? affraid affraid No tak to jsem teda zvědavá a už se bojim co jsi vymyslela VŠEOBECNÁ DISKUSIA 87642
Návrat hore Goto down
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: =)   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 14:14

samabel tiež by som rada vedela, kde si môžem prečítať tvoju poviedku Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 15:27

Rozhodla jsem se vložit sem zatím jeden můj do této doby neodtajněný krátký počin Smile
a než někam vložím to delší dílo........ s obrázkama to asi nepujde vložit ani do fóra ani na stránky, co? Do fóra to určitě nepujde, ale kdyby to šlo na stránky, tak bych to poslala na ten mail a nechala u toho ty obrázky.

Tak tady jedna krátká santa Smile :shame:


ROZHODNUTÍ

Nad noční oblohou v Lawrance se stahovala mračna. Zahřmělo a několik drobných kapek se neslyšně odrazilo od bot osaměle stojícího muže. Déšť brzy zesílil, ale John Winchester se ani nepohnul. Dešťová voda a slzy se slévaly dohromady a vytvořily na ustaraném obličeji průhlednou mozaiku.Zaklonil hlavu. Vyzývavě nastavil tvář nelítostně se spouštějícím kapkám.

Jeho duše naříkala: „Proč mi tě vzali? Kam jsi odešla? Víš, jak moc tě potřebuji, Mary.“

„Uplynul teprve týden. … Týden od chvíle, co jsem tě viděl obklopenou plameny … Týden od chvíle, která zničila můj život … život naší rodiny. Ach, Mary, nevím, co si počít. A co teprve naše děti! … Prosím tě, vrať se!“

John se váhavě otočil a vrávoravým krokem se vydal ke dveřím motelového pokoje. Sevřel kliku a opatrně otevřel dveře, aby nevzbudil své syny.

Sundal si boty, vysvlékl promoklý kabát a vlhký svetr, přešel k ledničce, vyndal z ní plechovku s pivem a nakonec ztěžka dosedl na měkký gauč. Vzhlédl a jeho pohled padl na dveře do ložnice, kde spali dvě malé děti – půlroční Sam a čtyřletý Dean.

Povzdechl si, přivřel oči a hltavě se napil. Když opět dokázal zaostřit zrak, všiml si, že mezi dveřmi stojí malá postava.

„Uh … copak je Deane?“ zašeptal. „Potřebuješ něco?“

Jeho syn se nepohnul.

„Nemůžeš spát? Pojď sem ke mně a řekni mi, co tě trápí.“

John věděl, že se odpovědi nedočká. Ode dne, kdy jeho matka zemřela, Dean neřekl ani slovo.

Drobná dětská ruka za sebou zavřela dveře, potom se Dean volným strnulým krokem dokolébal do středu místnosti, klekl si na kolena a zabodl své oči přímo do očí otcových.

John se vyděsil. Zahlédl prázdnotu, která z Deana vyzařovala místo štěstí.

„Deane, odpověz mi. Co je ti?“ rozkázal nervózním hlasem.

Malý kluk zabořil obličej do dlaní a tiše se rozplakal.

„Synu, já vím, že je to těžké … pro nás pro všechny … Musíme se snažit … držet spolu. Postaráme se o Sammyho. Jen … prosím, už neplač.“

Otcova dlaň spočinula na Deanově rameni. Pokusil se syna neohrabaně pohladit po vlasech. Tělo dítěte se však nepřestalo otřásat neovladatelnými vzlyky. Zarmoucený muž chtěl vzít Deana do náruče a odnést ho zpátky do postele, když najednou uslyšel svého syna poprvé od tragické události promluvit.

„Je mi horko … Mami, mami … je tu takové horko. Kde jsi? … Přijď sem ke mně …“

„O čem to mluvíš, Deane?“ vybuchl John znenadání a v panice se synem zatřásl.

„Mami, kdo je ten pán? … Neznám ho. Nelíbí se mi … Je pozdě. Chci spát … Pošli ho pryč, prosím. Může přijít jindy.“

„Ne, nepůjdu zpátky do svého pokoje … napít? Tak … tak dobře. Přinesu sklenici vody. Ten pán chce taky? …“

„Mami, kde jsi? … Oheň … Hoří … u Sammyho. Kde je Sam? … Mami, tati … nééé, maminko, co se to děje? … Co se stalo?“

„Co jste udělal mamince? Ne, nepůjdu s vámi. Nedotýkejte se mě. Au, to bolí … Mami, tati.“

„Neboj, Sammy, držím tě. Už jsi v bezpečí. Postarám se o tebe … Budu tě chránit. Vím, že to dokážu. Mnohem líp než kdokoliv jiný … než táta.“

Zničehonic dětská postava zmlkla. Obličej měla stále zabořený v dlaních. John Winchester svého synka nepatrně zvedl a odnesl ho do ložnice.

Věděl, že až se Dean dalšího dne probudí, nebude si nic z toho, co řekl pamatovat. Žal, který si vyslechl skrze synova slova, a obvinění, která byla zaseta hluboko do jeho duše, se zlomenému muži zabodla přímo do srdce. Uvědomil si děsivou pravdu. Smrt Mary nebyla nehoda. Neblouznil, když ji viděl přišpendlenou ke stropu.

Vztek zaplavil jeho mysl. Osamělá kapka se mu skoulela po levé tváři. Věděl, že je poslední. Už nebudou žádné slzy. Žádné slitování. Jediné, co měl, byla pomsta.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 16:18

Krása, krása...chudák Deano aj John...veľká vďaka, že si sa s ňou s nami podelila. VŠEOBECNÁ DISKUSIA 430869 VŠEOBECNÁ DISKUSIA 312566 K tej poviedke môžeš poslať obrázky, my ich pridáme... Wink Len, prosím ťa, pošli tie obrázky zvlášť, nie v tom texte, pretože nepôjdu vybrať už...teda môžu byť v tom texte, aby sme presne vedeli, kam ich pridať, no aj zvlášť vo formáte jpg alebo inom podobnom, snáď mi rozumieš, o čom tu točím.. Cool
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 16:24

jo jasně..... já to teda nějak složím dohromady... Smile
A děkuju za pochvalu. Jdu posílat. Smile
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 16:30

Samabel super VŠEOBECNÁ DISKUSIA 312566 chudáček Dean i John VŠEOBECNÁ DISKUSIA 71416
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 16:52

Tohle jsem si napsala jako takovou oddechovku. Ty jo... jak tady píšete , že jsou to chudáčci... já se fakt čím dál tím bát chvíle, až si janko přečteš 6.část VŠEOBECNÁ DISKUSIA 666500 protože, .... grrrrrr, já už o tom nesmím mluvit...... no vážně, třeba budete mít úplně jiný názor a reakci než předpokládám... gggrrrrrr, mlčím :oops: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sarinka- poslala jsem maila


Naposledy upravil dňa 12.12.07 17:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 16:59

Teda Samabel ty mě tak napínáš,že už fakt se tady o mě pomalu pokouší infarkt jak jsem zvědavá co jsi provedla VŠEOBECNÁ DISKUSIA 707500
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 22:05

no klobuk dolu, uplne super. a toto je akoze prva cast tej poviedky alebo je to nieco ine? ak je to nieco ine kde prosim ta najdem tych prvych 5 casti tvojej poviedky? ja som obravsky fanusik ff a tvoje su uzasne takze by som si to rada precitala. btw. tie opisy johna boli super a to ako sa dean rozplakal a co hovoril ma totalne dostalo, velmi dobra praca.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty12.12.07 22:11

Ne tohle je samostatný kousek. K ničemu to nenavazuje.
Ta moje rozsáhlá povídka ( ano, nebudu si dělat iluze jako na začátku jejího psaní, kdy jsem počítala, že bude daleko, daleko kratší VŠEOBECNÁ DISKUSIA 868694 )
tady někde brzy bude, mám u toho i obrázky a chtěla bych je tam zachovat, tak Sarinka to sem hodí i s obrázky .... tímto za to znovu děkuji VŠEOBECNÁ DISKUSIA 660854
a také děkuji za pochvalu VŠEOBECNÁ DISKUSIA 23107 ... já se zas těším na tvoje
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 1:19

Samabel: nebude vadiť, keď to hodím na stránku do sekcie fanfiction, pretože tunak tie obrázky nejdú pridať tak, ako by to malo byť... Rolling Eyes a v html sa s tým pohrajkám... Very Happy Pokiaľ, samozrejme, chceš, aby to bolo len tu, nič nepodniknem a násilie tiež nepoužijem... VŠEOBECNÁ DISKUSIA 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Blanka
Pocestný duch
Pocestný duch
Blanka


Počet príspevkov : 135
Age : 35
Bydlisko : Lužianky
Nálada : Stále skvelá
Registration date : 03.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 9:51

samabel: ozaj super poviedka vydarila sa ti len tak dalej aby sme si mali co citat, ja som totizto tiez fanda do poviedok takze dotoho lol!
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 15:57

.....Sarinka: já sice psala hodí to SEM,ale myslela jsem to tak nějak obecně...... takže rozhodně s obrázky to chci a to kam to bude lepší hodit je na tobě..... i když usuzuji . že to teda bude normálně na stránkách
Smile Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 19:05

ale si ma teraz odradila tu hodit tu moju poviedku, lebo tvoja je taka seriozna a dobra , ta moje je len take volne pisanie a jedna blbost strieda dalsiu takze...no ved uvidime
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 19:15

dion-fortune dej sem tu povídku,prosííím Wink Už se těšíme,že jo holky VŠEOBECNÁ DISKUSIA 312566
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 20:35

dion-fortune : prosím tě, co bys jí sem nehodila ... vždyť se na to tady všichni těšíme VŠEOBECNÁ DISKUSIA 949816 ... já jsem taky nervózní, čím delší ten příběh je, tím větší mám strach, aby se mi celý příběh nerozsypal na malý kousíčky :pale:
a vždycky když dokončím další část, tak si říkám.....bude to ještě někoho zajímat a hledám chyby pořád dokola
seriozna - to´s mě překvapila... a to jsem si říkala, že zrovna tahle krátká je ... no prostě, že jsem to trochu přehnala s těmi výrazy. :shame:
Takže se neboj a sem s tím... VŠEOBECNÁ DISKUSIA 23107
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 21:19

Samabel: Ja som si aj myslela, že to myslíš všeobecne, no radšej som sa spýtala, keby niečo... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 21:33

jasný, jasný....pořádek musí být Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty13.12.07 21:54

tak fajn ked si najdem cas hodit to pc tak to sem dam, ale upozornujem dopredu, ze tato nie je ako moje predosle. je to skor sranda a tak trochu pritiahnute za vlasy. v podstate je to o tom, ze dean dostane strazneho anjela ako darcek od boha lebo sa obetoval pre sama, co je v ociach toho tam hore najviac co niekto moze urobit (ak ste videli costantine tak viete o com zhruba hovorim) no a neni to ze vyslovene vtipne len je to ako vravim totalne nerealne a on sa akoze do toho anjela zamiluje lebo to bude zena a je to take no divne....ked som to potom spatne citala somna to pozerala akoze to som ja napisala? kedy a co to do pekla ma byt? takze iba varujem, ze toto teda neni ziadna slava, ale uz mam dokoncenu moju anj poviedku tak ta by sa mohla coskoro objavit+dalsiu so samom, takze uvidime ako na tom budem s casom. snad sa uz premozem a natukam do pc-mam to len na papieri, lebo to vacsinou pisem v skole ked sa nudim na hodine alebo tak. no kazdopadne sa mozte tesit na tu v anj lebo ta je dokoncena aj na tu so sammym a na prvu cast tej, kde bude dean zraneny...

n
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty14.12.07 0:05

Ej bisťu, toľko poviedok, no super, teším sa ako malá. Hlavne na tie anglické, presnejšie tú o Samovi.... VŠEOBECNÁ DISKUSIA 949816
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty19.12.07 5:57

hmm no nemala som cas na nieco nove takze tu je prva cast pribehu kde bude dean zraneny
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSIA
Návrat hore 
Strana 1 z 11Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» RPG-diskusia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction-
Prejdi na: