Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSIA

Goto down 
+17
nikita
Soniq
bookika
Kristine
rebeca
Jimmy
LenkaX22
Kaja
SNlois
Madlen
jana7413
Chrystelle
Blanka
Samabel
janka410
dion-fortune
Sarinka
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorSpráva
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty14.07.10 22:25

Satu: ďakujem za vysvetlenie, aj ukážku. VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 312566 Len priznávam, že sa mi to ťažšie predstavuje v písanej podobe.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty14.07.10 22:28

Ellen: ked dopíšem svoj crossover tak sa to pokúsim sem dať Smile ale tak napr. upírske denníky a SPN sa strašne dobre zlučujú Smile upíry/ lovci Smile neviem či poznáš upírske denníky ako seriál Smile
ale dá sa všeličo vymyslieť, aby sa to dalo spojiť dokopy Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty14.07.10 22:35

Satu: to musí byť pekná divočina lol!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty14.07.10 22:36

Ellen: tak to aj je a poriadna Smile ale tak predstava ako Dean loví Damona je viac než lákavá Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty28.09.10 18:53

hmm noja crossovery zbožňujem ako videá 702 (ja sa teda priznám, že u mňa v tej slash podobe 603 ) ale v písanej má tento žáner zatiaľ nejako nechytil... neviem... ja čítam prevažne fanfiction k anime, teraz v poslednej dobe k twilightu, samozrejem supernatural a j2, ale crossever ma zatiaľ fakt nechytil... pre mňa je ideálnym žánrom AU, teda alternative universe, kde sú postavy hodené do totálne iného sveta, napr pri twilighte ide hlavne o ff, kde sú všetci ľudia, ktoré ja milujem VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 430869 ale tak poviedka satu spn/tvd sa mi páčila Twisted Evil takže podľa mňa to určite potenciál má tento žáner, len ja som z neho zatiaľ veľa kúskov nečítala, ale pokiaľ máte nejaké kvalintné, ktoré by ste odporúčali, tak sem s nimi Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSIA   VŠEOBECNÁ DISKUSIA - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSIA
Návrat hore 
Strana 11 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» RPG-diskusia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction-
Prejdi na: