Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vianoceeee!

Goto down 
+41
niki-morgan
janča
JMMM
Fay
Portable.Device
dzajnisko
Ewis
Anwiel
pipo
Kristine
calla
Ellen
Hiro666
Mystic
kaja666
Ettie
Weronička
str8tking
SkreechTina
cleo
funny
Madlen
Faith
LenkaX22
lenkka
Soniq
Lirael
Dzowika4
janicag
Kaja
wiktoriano
lentilka
Zizi
Silvia
janka410
Chrystelle
dion-fortune
Samabel
Katka
Night Angel
Sarinka
45 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty13.12.07 13:32

Tak sa nám Vianoce pomaly, ale isto blížia. :mikulas2: Ako u vás vyzerá Štedrý deň, prípadne, ako tento najkrajší sviatok v roku vnímate? Ja sa musím priznať, že aj keď sú Vianoce za týždeň aj volačo, jediné, čo to u nás pripomína, je vianočný veniec na dverách a tým naša výzdoba zatiaľ končí... Very Happy Darčeky pôjdem nakupovať dva dni pred Vianocami a budem nervačiť, že čo mám komu kúpiť..inak to je naozaj môj najobľúbenejší sviatok, ešte by tak mohlo nasnežiť... :snowman: Vianoceeee! 297524


Naposledy upravil dňa 13.12.07 21:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty13.12.07 16:01

Já se hlavně těšim, že bude volno. Letos se ale vůbec nikomu nechce nic dělat. Ani jsme ještě nezačali s cukrovím. Dárky ale už mám (ještě mi brácha dluží 200 za dárek co jsem mu koupila pro mamku) - pro mámu jsem koupila spolu s bráchou kosmetický balíček a rozdělila jsem ho na tři části - denní krém, noční krém, taštička. Pro tátu mám šňůru na mobil. Problém mi dělaj jenom spolužáci, pro holky dárky mám a pro jednoho z kluků jsme dneska koupili společnej s kámoškou ale pro ostatní musim ještě něco vymyslet
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Katka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Katka


Počet príspevkov : 9
Age : 33
Bydlisko : A town called Hypocrisy
Nálada : Great xD
Registration date : 08.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty13.12.07 20:05

Vianoce -jednoznacne najkrajsie obdobie v celom roku.Sa tesim.Darceky som kupila take blbosti ale moja rodina si uz zvykla.V pondelok uz konecne napecieme perniky a ine haluze.Jednoznacne sa ale najviac tesim na prazky lebo nic lepsie byt ani nemoze.Este sneh a bude to dokonale Vianoceeee! 548116
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty13.12.07 20:39

Vánoce! ... letos je to tak hektický a divný... Vianoceeee! 868694 dárky ještě nemám...vůbec netuším, kde na nakupování vezmu čas. Se třídou připravujeme Akademii pro celou školu ... říkala jsem si, že aspoň ve škole se už příští týden nebude nic dít, ale omyl....pondělí je tak hrozný, že se na příští týden snad ani netěším
cukroví tky ještě nemáme... fakt nevím, jak to stihnem Vianoceeee! 999804
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty13.12.07 21:16

Tak to ti nezávidím, Samabel. Ja na budúci týždeň idem len v pondelok do školy, takže budem mať dosť času na nakupovanie darčekov a na riešenie iných vecí. Tento rok to celé akosi rýchlo ide. Vôbec mi nepripadá, že sú za chvíľu Vianoce, možno to je tým snehom alebo čo.. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty13.12.07 22:10

no mne to strasne rychlo ubehlo, takze tiez mi je to take divne, ze vianoce su uz tu. darceky viac menej uz mam nakupene este zajtra idem dofinishovat vianocne nakupy. no pre mna je to tiez hekticky lebo domov odlietam 22. a prilet mam 23. vecer. A to vo Viedni takze este ta cesta domov a zastvka u starkych, no a potom konecne doma! no a to budem pravdepodobne totalne unavena takze sa zobudim na dalsi den okolo obeda a to uz budu riadne vianoce!!!!je sa tesim, lebo to budu prve v novom dome Very Happy a tiez je to moj naj sviatok-ved kto by nemal rad darceky, tu bozsku veceru, vianocny stromcek a dalsiu vyzdobu. na vianoce su predsa vsetci tak akosi stastnejsi. takze jupiii uz je to takmer tu Vianoceeee! 571493
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 16:30

Konečně jsem se dostala k tomu, abych pořídila nějaký dárky. bounce tahle vánoční horečka je fakt hrozná Vianoceeee! 404917 letos je to prostě kritický. Vianoceeee! 404917 vůbec nestíhám. Vážně už se těším, až bude ten Štědrý večer a celý den nebudu nic dělat ( kromě sezení u pc Laughing , jedení cukroví a povinného dívání se na pohádku se ségrou Vianoceeee! 548116 )
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 20:12

Ja chcem sneeeeh, zasa nemám nejakú vianočnú náladu ako minulý rok. Už mi nepomáhajú ani tie vianočné pesničky. Btw, ktorá vianočná pesnička je podľa vás naj? Mojou srdcovkou je a vždy bude Melanie Thornton - Wonderfull Dreams, škoda, že už nie je medzi nami.. Vianoceeee! 71416

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=vAufBDep4gY
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 20:50

Tak tuhle písničku taky miluju. Vianoceeee! 370581 Vianoceeee! 572728 Ale jinak jsem vděčná téměř za každou vánoční, kde se ozvou rolničky, vánoční zvony a podobně. Laughing
Já Vánoce naprosto miluji, pro mě je to nejkrásnější doba v roce a snažím se pořádně si je užívat, bez shonu a nervování. Ne vždy se to daří přesně podle představ, ale to už se nedá nic dělat.
Už se těším, až budu celé dny jen sedět u TV (PC Laughing ), pojídat cukroví a užívat si pohodičku. Laughing Aspoň doufám, že to tak bude. I když poslední dobou moc nemusím to ježdění po rodinách...nějak se nám toho nakupilo, takže kdybych se to nesnažila omezovat, tak ztrávím víc času na cestách, než doma u "rodinného krbu". Rolling Eyes Laughing
Letos už mám opět všechny dárky nakoupené a 80% i zabaleno. Vianoceeee! 949816 Vianoceeee! 325299
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 21:04

Musím se přidat, Vánoce taky úplně zbožňuju -nejkrásnější svátky a vždycky se na ně strašně moc těším Vianoceeee! 170639
Dárky mám nakoupeny, jen dokoupit nějakou maličkost,zabaleny je ještě nemám. Cukroví mám už skoro všechno hotovo - prostě paráda Vianoceeee! 312566
Vánoční písničky taky miluju, jakékoliv.Ale stejně mě nejvíc vždycky dostane Tichá noc Vianoceeee! 430869
No a na co se vždycky těším, to jsou pohádky v telce- a i když jsem je viděla tolikrát, tak ty nej...si vždycky pustím.
A ted mě tak napadlo, napiště jaká je vaše nejoblíbenější hraná pohádka. Moje teda zaručeně Tři oříšky pro Popelku Vianoceeee! 430869
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 21:09

Tak takových nás asi bude víc. Laughing U mě taky Tři oříšky pro Popelku jasně vede. Vianoceeee! 258431 A jinak mám ještě strašně ráda např. Jak se budí princezny nebo S čerty nejsou žerty. Vianoceeee! 707500
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 21:16

Jééé tak to se taky přidávám - Jak se budí princezny-klasika a Máchale spadlo ti to,asi větříček -tak tuhle pohádku taky moooc můžu (Ondra Vetchý je kouzelnej čert :shame: )
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty17.12.07 21:30

Tri oriešky pre Popolušku jednoznačne vedú, mama je na tom závislá, máme to na dvd a ešte si to vždy pozrie aj v telke a určite si to nenechá ujsť ani na Štedrý večer, rýchlo nás bude hnať, aby sme dojedli, bo ona bude chcieť vidieť Tri oriešky pre Popolušku... Very Happy Okrem toho sa mi ešte páči Perinbaba a na ďalšie si teraz nespomeniem, no z filmov to je jednoznačne Sám doma a jeho aaaaaaaa... Vianoceeee! 316745 Súhlasím s vami, nie je nič krajšie. ako si nabrať plný tanier rôznych koláčov a zasadnúť k telke či PC, len škoda, že sa celé Vianoce budem musieť učiť na skúšky, i keď sa vidím, ako sa na to vykašlem a radšej si 150krát pozriem Popolušku, Princeznú z mlyna či Šipkovú Rúženku... Vianoceeee! 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty19.12.07 5:52

ja uz mam nakupene aj zabalene, ale ma len mrzi, ze si tych zakuskov a inych sladkosti vela neuzijem, pretoze potrebujem schudnut a vypracovat si postavicku, ale tak uz sa vidim ako na to cez sviatky zabudnem a namiesto fitka sa budem prezierat pred telkou a pocitacom. no ale uz sa neskutocne tesim na darceky a aj na rodinku a kamosov-ach posledny necely tyzden Very Happy boze ale som vzrusena, uz aj nosim moju vianocnu capicku do skolicky Very Happy no a pesnicka to mam rada vela asi najviac tie take klasicke ako jingle bells, silent night, alebo aj co boli okey hity vianocne a tak- no po poslednej epizode sn jednoznacne silent night Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty23.12.07 23:48

Tak a je to tu, zhruba o 15 minút sa dočkáme Vianoc roku 2007. Tešíte sa? Ja som kedysi Vianoce úplne zbožňovala, ale čím je človek starší, tým sa jeho pohľad na ne mení. Niežeby som teraz Vianoce neznášala alebo čo, len už nie je také ako kedysi. Vtedy som sa tešila na darčeky a tak, no teraz mi už na darčekoch tak nezáleží...teraz sa teším na ten pokoj, výzdoby v oknách, stromček....na takú inú atmosféru...aj keby boli Vianoce neviem aké, toto je vždy to najkrajšie. Sneh nám zrejme ani tento rok nevyjde, no nevadí, ešte stále môže nasnežiť na Nový rok... Wink Tak čo, aj vás už pochytila ta atmosféra??
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty24.12.07 0:03

A je to tady holkyyy Vianoceeee! 571493

Všem Vám přeji nádherný Štědrý den, hodně dárků ať najdete pod stromečkem Vianoceeee! 297524 Vianoceeee! 264347

Vianoceeee! 17ef64cec9a2t
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty24.12.07 0:08

Tiež vám všetkým želám krásne Vianoce, plné pohody, aby ste ich strávili v kruhu tích, ktorých máte najradšej...dnes od nás nájdete ešte čosi na stránke Vianoceeee! 297524 Vianoceeee! 548116 Vianoceeee! 571493
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty24.12.07 0:23

Vianoceeee! Nap5
Vianoceeee! 19 Vianoceeee! 316745 Ještěže u nás chodí Ježíšek. Vianoceeee! 316745

Také vám přeji krásné svátky, užijte si tu vánoční pohodu a atmosféru a ať najdete pod stromečkem spoustu dárků. Vianoceeee! 170639 Vianoceeee! 264347
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty24.12.07 11:31

Štastný a veselý Vánoce...... spoutu dárků a rodinné pohody... nechť vám Ježíšek nadělí něco Supernatural Vianoceeee! 297524 Vianoceeee! 264347 Vianoceeee! 571493
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty24.12.07 15:01

ŠTASTNE A VESELE VIANOCE....PLNE RADOSTI,POHODY A KOPEC DARČEKOV VŠETKÝM.... Vianoceeee! 297524 Vianoceeee! 264347 Vianoceeee! 97577
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty25.12.07 14:09

JEE to su nadherne slova aj obrazky ja som sem vcera nedosla len tak na sekundu takze opozdene vam aj ja prajem stastne a vesle! Vianoceeee! 571493
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty02.12.08 16:47

Počujte čo takto spraviť si tu menšiu inšpiratívnu Vianočnú darčekovú poradňu.
Ja mám totiž 2 starších bratov - 23 a 24 rokov a vôbec ma nenapadá žiadny darček pre nich. Proste ja nemám ešte pre nikoho žiadny darček a nápady sú niekde na dovolenke. Tak, že by sme si tu tak dopredu pokecali o Vianociach a navzájom sa inšpirovali Vianoceeee! 934194 Vianoceeee! 934194
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty02.12.08 16:53

no ja tiez neviem co dat napr nasim uz som uvazovala ze im namalujem nejaky obraz do obyvacky lebo som nejak bez financii Rolling Eyes Vianoceeee! 999804 brat kedze bohuzial nebude doma neriesim ale jemu som vzdy kupila dvdcka (ake oroginalne) a bol spokojny Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty02.12.08 17:12

môj zoznam darčekov ktoré sa chystám kúpiť zatiaľ:
slúchadlá brat
nejaký strieborný prsteň na palec druhý brat
euro peňaženka mama / knihy
klasicky bláznivé ponožky všetkým
a ešte kopu drobností
Vianoceeee! 297524 Vianoceeee! 264347 Vianoceeee! 297524 moje darčeky mám už kúpené Vianoceeee! 707500 dám si ich preplatiť a šup s nimi pod stromček Vianoceeee! 297524 lebo všetci my kupujú blbosti, a potom že ty aké dobré darčeky si nám kúpila a my neviem nikdy čo tebe , tak som to vyriešila Twisted Evil Twisted Evil
typ na darček nikdy nekupujte čo sa páči vám ale čo zaujíma toho komu to kupujete, Vianoceeee! 430869 mne sa to vždy oplatilo mali z toho ohromnú radosť a ja ešte väčšiu Vianoceeee! 312566

JA MILUJEM VIANOCE Vianoceeee! 297524 Vianoceeee! 548116 Vianoceeee! 264347 hurááááááááá
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty02.12.08 17:37

tak ja kupujem:

sestra 11 rokov- digitálny foťák
sestra 6 rokov- petshop
otec- asi sponu na kravatu
mama- niečo na oblečenie alebo niečo zo svarovského kryštálu
kamarátky- bižutéria alebo kozmetika

ja tiež milujem vianoce Vianoceeee! 430869 a tiež som si už vybrala sama darčeky Cool proste ja si vždy napíšem, čo chcem a naši to len kúpia Vianoceeee! 934194
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vianoceeee! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vianoceeee!   Vianoceeee! Empty

Návrat hore Goto down
 
Vianoceeee!
Návrat hore 
Strana 1 z 12Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: