Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze - archiv 1

Goto down 
+46
evetka
lenkka
calla
Faith
Violet
Maria
sonca12
Anwiel
wiktoriano
Kacena222
Pa001
rajona
desire126
dzajnisko
CrazyD
Zizi
Soniq
sisel
Madlen
Hiro666
keksiiq
Weronička
Ettie
beruss
aryana7
funny
jana7413
SkreechTina
evelyn27
Blanka
Kaja
LenkaX22
SNlois
Kristine
Chrystelle
Silvia
janka410
Katka
liam
Samabel
zoehart
bookika
Night Angel
Sarinka
dion-fortune
Willo
50 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 1:41

no tak toto bolo priserne, ale zase si myslim, ze to mohlo aj horsie dopadnut. dnes som si veci nezapisovala, ked faith sa na to podujala a ja len poviem, ze dabing madison aj molly bol sice zly, ale dal sa prezit. mali sme aj horsie pripady ako boli tieto dve zenske. hlasky tiez niektore patricne dokafrali a napr. rozhovor madison a sama na gauci, ked isli pozerat serial uplne zle prelozili, ale tak co uz no Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 1:47

Som zvedavá No na report z toho , dnes len krútim hlavou , čakala som na tu scenu medzi Samom a nou od začiatku teda mala som len tušaka že bude a nie a nie prísť tak som si už myslela že to nebude ona tou vyvolenou Samovou affraid auž sa blížil koniec a už som sa len modlila že nech to nie je v tej epke ale bolo, no a mnoho veci sa mi zdáli divnými tak som zvedava čo je pravdou a čo nie. No
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 7:25

oki, takze len prvu cast, lebo druhu nestiham,musim utekat do prace. Heart dam az ked sa vratim,lebo si este nieco musim overit...
Road kill- Smrt na ceste Suspect
tam hned na zaciatku v dabingu ten chlap isto nepovedal skratku. Malo tam byt nieco so "short cut"- skratka a on povedal krajsou prirodou scratch to som nepochopila,preco to povedal
ked ich zastavi na ceste, Sam hovori "calm down, calm down, tell us what happened" a on povedal "Pokoj, čo sa stalo? Povedzte nam" nj, prehodene slova Wink
ked zrazia toho ducha autom, ona vystupi a hovori "This can´t be happening" a Dean odpovie "Trust me, it´s happenening" - cize, toto sa nemože diat. Verte mi, deje sa to" a Markiza: "Toto sa mi sniíva" "verte mi, teraz nesnívate" confused
toto neviem, ci je to spravne, ale po tom, ako jej Dean povie o tych duchoch, tak Sam zacne nieco ako "D...d... don´t .... Sugar coat for it" a oni to prelozili ako "to si.... mohol si jej to povedať miernejšie" Wink
jumpsuits prelozili ako overaly. ale to je v podstate dobre, ja som zvyknuta z tituliek na kombinezy Wink
ked Sam vysvetloval to s tou solou, tak hovoril, ze "z toho isteho dovodu si tu sol prehadzujes cez plece" a on povedal na markize "Preto si ju treba prehodit cez plece" Wink
unfinish biznis- raz ako nedokoncena praca, potom na konci ako neuzavrety obchod affraid
ked Sam hovori o tych duchoch, tak ona hovori, že "znies, akoby si ich ospravedlnoval" na Markize "Znies, akoby ti ich bolo luto"
"She deserves put to rest" zasluzi si ulozit na odpocinok " a oni povedali "zasluzi si večny odpocinik"
potom ked zahrabavali tu mrtvolu a bavili sa o tych duchoch, ona hovori, ze jedine, co musi, je este raz vidiet Davida a potom povie este raz "I have to" v podani markizy je to "V každom pripade" Wink
na impalu mal Dean povedal "O zlatko, bola to dlha noc" na markize nedali ziadne zlatko, ani baby, len ze "No teda, to bola dlha noc"
potom ked sa vracali spat v spomienkach, Sam hovori "Dean, ja si nemyslim, ze vie, ze je mrtva" a na markize povedali "ona vobec nevie, ze je mrtva" to tak trocha zmenilo zmysel, ale on si tym nebol isty v originali, nie?
potom zasa "povedzte nam, co sa stalo" tam uplne vynechali to, Upokojte sa"
potom ako jej radili, co ma urobit, aby sa pohla dalej, jej hovorili "just let go..." a na markize "vzdajte sa"
"Hope´s kind of the whole point"- V nadeji je vlastne cely ten zmysel. Na markize "Nadej je najdolezitejsia"
a Haley Joela dali ako "Filantropa" som bola zvedava, ako to prelozia, tak ani mena uz nedavaju affraid


Naposledy upravil Faith dňa 07.08.08 19:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 9:51

no ja som z celeho tohto zaregistrovala iba toho filantropa 603 co som pozerala ze toto tak asi urcite nebude Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 16:06

Pravdupovediac som čakala aj horšie chyby, tieto sa celkom aj dajú prežiť, teda ako to tu čítam..som zvedavá na Heart, vďaka za report, Faith.. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 214863 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 214863
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 20:43

Dakujeme Faith, Wink n až take zle to zase nebolo, som zvedava na Heart.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 20:49

Tak to je celkem dobrý, to sem čekala, že to dopadne hůř. Díky Faith
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 21:32

Sakry Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 202744 som si to včera chcela nahrať, keďže vždy pri tom čakaní stratím nervy a idem radšej spať a ja som zabudla. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 202744 Chcela som vidieť Heart. No hold ale ako čítam Faithin opis "Roadkill" tak možno je aj dobre, že som to nevidela.
Čo k tomu dodať - Hold Mara sa nezaprie Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 873139 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 873139 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 21:41

no nie. musim povedat, ze nic vyrazne tam nepokazili. len toho filantropa, to bolo asi najviacsie prekvapenie.
no, uz mam aj Heart:
na zaciatku ten sef Madison ziada, aby ho odviezla, lebo si vypil a ona na to odpovie " I already called you a cab" na markize povedala "hodis sa taxikom" confused
v tej marnici ta patologicka vyberie to telo a Sam povie "That´s pretty nasty bite" na markize bolo "vyzerá hrozne"
Ked pridu prvykrat za Madison, tak ten jej sused odchadza a ona mu podakuje za "casserole" nejaku misku alebo take nieco a na markize mu podakovala za "jedlo"
ked boli Sam a Dean v byte Kurta, tak vtedy bola ta scena s policajtom a v originali ten policajt nieco hovori, no Markiza to vobec nedabovala, az ked na neho skocil ten vlkolak zakrical "halo?" tu scenu proste nadabovali naopak scratch
po tom utoku isli zasa ku Madison a ked najskor otvoril dvere sused a spytal sa ich, ze co sa deje, oni mali odpovedat nieco ako "policajna zalezitost" a oni odpovedali "hladame Madison"
moja oblubena scena, ked sa jej pytaju, ze ci tam bol Kurt a ona povie "not exactly" a Dean povie "What exactly does "Not exactly" means?" a mepacilo sa mi, ako jednoducho to podala markiza, ze "Celkom nie" Dean: "Co znamena celkom nie?" No
Ked Madison vypyse svoje nohavicky na stol a zacne ich ukladat, tak si Sam sadne na gauc a zavola mu Dean a hovori "You´re sitting on her couch like a still trying to think of something to say" preklad Markizy "Strpnuty DREPÍŠ na gauči..." Suspect
ked Madison zapne tu telku, tak povie "I saw that" a na markize bolo "Ja to sledujem" - reakcia na Sama, nie na program. tak sa pytam, preco to prelozili takto, ked jednoduche "Ja som to videla" by vyznelo skvelo Wink
Samova reakcia na tu postavu z toho serialu,co pozerali bola "What a bitch" na markize "no to je svina"
ked sa jej potom Sam chce nieco spytat a povie jej, ze je to troska osobne, tak ona odpovie nieco take, ze v pohode, ved uz videl celu kolekciu jej nohaviciek a ona namiesto toho zapotila "videl si mi uz aj nohavicky" - to dostalo teraz celkom iny rozmer, nez bolo povodne myslene Wink
ohladom Kurta, ako hovorila nieco v tom zmysle, ze neprisiel a nepovedal "ahoj, som manipulativny a rad mlatim ludi" alebo nieco take, ona povedala "ahoj, som hajzlik" hajzlik= i´m possessive confused
potom mi nesedelo to, ako Sam hovori Madison, ze je "unusual" a ona povie "unusual like unusual?" a spravi si toto na hlavu a na markize to dali ako "neobycajna ako vysinuta?" Evil or Very Mad
ked Dean zachrani tu prostituktku,ci to kto bol pred tym vlkolakom, tak zakrici "Hey, don´t mention in"! na markize "nemas za co"
ako obaja sedia v aute pred domom Madison a ona dojde a povie ze ich auto je "conspicuous" na markize ako výstredné auto
ked su v byte Madison a Dean povie "Well, looks like we got ourselves a few hours to kill" a na markize to skratili na "Noc je mladá"... poker ale nechali spravne Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 312566
a nakoniec ked sa presvedcili, ze Madison "nie je" ten vlkolak a ze to napravili, tak Dean odide a Madison na to "That was smooth" a na markize "to bolo trapne" a potom povie "he means the thinks you´re gonna get laid" a oni to dali ako "lebo nas pozval do postele" 602 602 602
a este ako Madison ziadala Sama, aby ju zastrelil, tak povedala, ze "takto zit nemozem" a markiza to prelozila ako "nesmiem zit" Suspect
ten rozhovor medzi Samom a Madison,co ste tu spominali, neviem, co presne ste mysleli, ze bolo inak prelozene 603 no, niekedy mi aj usli veci... a po tej scene v posteli to sustredenie akosi opadavalo... ale zasa zavazne chyby tento tyzden velke neboli, ktovie, co bude nabuduce Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 21:55

Faith: Si skvelá. Dík za sprostredkovanie. A neboj ona sa Mara pochlapí možno o týždeň Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 21:57

heh no vazne tento tyzden to nebolo az take katastroficke Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 ... ale aby to nebolo take ticho pred burkou Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 868694 ... ale tak je to Mara Rolling Eyes ... treba nacerpat psychicke sily do buduceho tyzdna Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 22:23

Panebože ja mam dosť. 603 603
Bojim sa toho že Mara sa na budúci týždeň pochlapí. Lebo to potom bude vypadať. affraid affraid affraid
Ale tak tento tyžden si dal asi nejaky chlapík čo robí preklad na Mare voľno Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 22:51

nechcem ta opravovať faith lebo si to vypísala veľmi dobre a niektoré s tých chýb som si ani nevšimla no ja všimla v 2x17 jednu dosť veľkú chybu čo si nevypísala: ked sa Sam a dean rozprávajú že Madison nevie čo sa s ňou deje dean povie "Like a really hot incredible hulk?" to na markíze povedal "je do dosť neuveriteľné" a toho Hulka uplne vynechali
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty07.08.08 23:56

Tak opäť musím povedať, že to nebolo také hrozné, zasa som čakala niečo horšie, niektoré veci beriem aj tak, že si to musia upravovať, aby im to pasovalo do úst, bo predsa len, titulky sú niečo iné, tam nezáleží na dĺžke, ale ak tu je to po slovensky príliš dlhé, tak potom oni to v anj dopovedia a sk stále rozprávajú... Laughing Laughing ale zasa niektoré tie veci, ako by boli neandertálci..inak ten Hulk, že ho vynechali ma ani neprekvapuje, oni totiž používajú také prirovnania, čo sú známe len pre Amíkov, síce tento Hulk nie je zrovna tento prípad, ale tak napr. Marta Stewart, ja keby ju nevygooglila, tak ani neviem, kto to je..toto som si všimla pri prekladaní a im sa ani možno nechce zisťovať kto alebo čo to je, povedia si, že našinec by aj tak nevedel, o čom je reč, tak tam šlahnú hoc čo a potom to tak vyzerá... Twisted Evil Twisted Evil Som zvedavá, ako to dopadne pri 02x19, kde Dean neustále rozpráva o iných filmoch z väzenského prostredia a tiež ich propagonistoch a taktiež aj v 02x18 je to takých vecí, to si zasa Markíza zuby vyláme.. affraid
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 6:42

wiktoriano dakujem,presne nad tym som sa zamyslala, ako to povedali, lebo som to prepocula a este neviem,ako prelozili to Samove "Sparky" 603
Sarinka no to aj ja beriem, ze to musia dopasovat, ale ked uplne inak prelozia vyznam vety, a tym to straca povodnu myslienku, tak to je uz nieco ine Wink
na 2x18 som aj ja neuveritelne zvedava, no pani,ako to tam vsetko poprekladaju, uz sa nenormalne tesim lol!
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 13:54

Tak včera jsem viděla 2x14 na Markíze a tak jsem se už dlouho nenasmála. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Já jsem takhle celý díl viděla poprvé, takže hlasy jsem jen tak zběžně znala z těch Sarinčiných zvukových stop. Ale vidět to takhle na vlastní oči....jsem byla fakt mrktvá smíchy. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 87642 Když jsem se nedívala na obrazovku a jen poslouchala, tak mi to přišlo jako úryvky z nějakého filmu od Rosamundy Pilcherové. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 To se fakt nedá komentovat. A ten Samův smích....to byla kapitola sama o sobě. Pořád jsem s napětím čekala, kdy se začne smát a vůbec jsem se nedočkala. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 To byl jen chabý pokus o smích...no já fakt nemůžu. Omlouvám se všem, kterým se to líbilo, ale já už SN na Markíze fakt nikdy vidět nemusím, díky. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 583517 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:02

Chrystelle napísal:
Když jsem se nedívala na obrazovku a jen poslouchala, tak mi to přišlo jako úryvky z nějakého filmu od Rosamundy Pilcherové.
Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 tak toto by ma nenapadlo Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937
heh no tak je fakt ze Markiza a SN nieje vobec dobra kombinacia Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 pretoze to je vazne komedia niekedy Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:13

No mě ta Rosamunda napadla hned, protože kdysi jsem se na pár filmů od ní dívala ve slovenštině. A možná některého hlavního hrdinu daboval ten ujo, co dabuje Deana. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Ne, vážně ten styl, jakým ten dabér odříkával věty, se blížili spíš telenovele....prostě žádné napětí a už vůbec ne pocity, které Dean měl, když ztratil bratra nebo ho pak našel a měl o něj straost. Prostě to, co tam předváděli, to byla fakt síla. No a samozřejmě mě dorazilo "Hop". Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 To už jsem se válela po sedačce. Ale zároveń se mi otevírala kudla v kapse. Nechápu, proč to všude mrví a nenechají tam normálně to oops. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 487389

Jo a ještě tam cosi řekl Sam, to jsem se taky zalomila.....ale teď si nemůžu vzpomenout, co to bylo. Asi na Slovensku to slovo používáte, ale on ho tam použil takovým stylem, že jsem fakt šla do vývrtky. Myslím, že to bylo, když byl Sam přivázaný na té židli a provokoval Deana. Musím se zeptat Janky, ta se na to dívala se mnou, tak si bude možná pamatovat ten náš výbuch smíchu. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 99937
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:25

mam jednu poznamku...a nehnevajte sa na mna , ale je to moj nazor...
aj ked su nejake chyby v preklade, ale je potrebne brat ohlad na to, ze vsetko sa neda doslovne prelozit...lebo by z toho bola taka hatlanina, ze nik by tomu co rozpravaju nerozumel...
ano rbia obcas chyby vo vyslovnosti, ale clovek ktory neovlada ang. vyslovnostto ma tazke.
tak asi tolko k tomuto.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:35

CrazyD: Prečo by sme sa hnevali? Jasné, že nie všetko sa dá preložiť .... teda nedá sa to preložiť vždy doslovne.

Mňa najviac na Markíze hnevá, že oni vypúšťajú to najlepšie ako napríklad vtedy to Oki Doki - čo je na tom zlé, ja to tiež používam. A v tej časti to bolo skvelé. Neviem, možno sa boja, že by niektorým originál vtipom nikto nerozumel, tak ich buď vynechajú, alebo nahradia nejakým blábolom Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 49896
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:38

Zizi napísal:
Neviem, možno sa boja, že by niektorým originál vtipom nikto nerozumel, tak ich buď vynechajú, alebo nahradia nejakým blábolom
hej blabolom ktoremu uz nerozumie vobec nikto okrem tvorcu danej koniny Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 71174
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:42

No přesně, LittleDevil! A nejhorší je, že právě tímto snižují kvalitu seriálu. Hlášky, kterým se normálně člověk směje jako blázen, přeloží tak trapně, že se tomu Slováci (nebo Češi) vůbec nasmějí, protože to buď nepochopí nebo jim to prostě směšné nepřijde. Suspect Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 449740
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:43

LittleDevil: Kto vie, možno si myslia, že sú vtipný No No A možno sa na tom v tom ich kruhu ničiteľov aj zabávajú. Chúdence, asi by mali vyjsť na vzduch Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Alebo radšej nie - pre naše dobro Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty08.08.08 14:46

no ja neviem co je na tom vtipne co vyprodukuju Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 71174 ja len cumim ze ehm hej tuto som sa mala asi zasmiat Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 198137 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Zizi nestras nech radsej zostanu kde su Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 ale tak predstav si ako to vymyslaju a ako sa na tom kosia ze jeej toto bude dobre to je haluz Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 sme taki vtipni Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 258431 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 316745
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty09.08.08 13:30

Oki doki nehovori nahodou aj Homer Simpson????
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 39 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze - archiv 1
Návrat hore 
Strana 39 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 2
» JARED - archiv 1
» JARED - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: