Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze - archiv 1

Goto down 
+46
evetka
lenkka
calla
Faith
Violet
Maria
sonca12
Anwiel
wiktoriano
Kacena222
Pa001
rajona
desire126
dzajnisko
CrazyD
Zizi
Soniq
sisel
Madlen
Hiro666
keksiiq
Weronička
Ettie
beruss
aryana7
funny
jana7413
SkreechTina
evelyn27
Blanka
Kaja
LenkaX22
SNlois
Kristine
Chrystelle
Silvia
janka410
Katka
liam
Samabel
zoehart
bookika
Night Angel
Sarinka
dion-fortune
Willo
50 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorSpráva
Willo
Diabolský admin
Diabolský admin
Willo


Počet príspevkov : 14
Age : 34
Bydlisko : Bratislava
Nálada : supernaturalovska
Registration date : 21.10.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty30.11.07 17:48

Tak sme sa konečne dočkali Supernaturalu aj na Slovensku. Názov dopadol tak, ako dopadol. :o Dabing som očakával oveľa horší, napokon som však zostal aj celkom milo prekvapený. So Samom a Johnom to síce nevyšlo, ale Dean obstál slušne. Ešte nás čaká Bobby a Meg, som zvedavý, ako dopadli oni. Vysielací čas je nadmieru nemožný, trocha krvi a už to je nad 18 scratch, hlavne, že v Amerike to vysielajú o deviatej. Do Vianoc sa zrejme dočkáme prvej polovice prvej série. Otázne je, či nasadí Markíza aj druhú sériu, pretože ako tak tipujem, prvá séria skončí niekedy na konci januára, možno začiatku februára. Ak chcete požiadať Markízu o zmenu programu, čo bude zrejme zbytočné, alebo ich bombardovať mailami s prosbami o druhú sériu, veselo do nich: PR.servis@markiza.sk Je to mail na reláciu "Zo zákulisia Markízy", na ktorý vraj odpovedajú, v preklade - na odpoveď ani nečakajte. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural.cinemaview.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty01.12.07 4:42

no tak to im idem hned napisat aj ked neodpovedia dikes
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty02.12.07 1:48

Konečneeeee, huráááá...Supernatural na Markíze - archiv 1 258431 Markíza konečne odvysielala upútavku. Mala asi minútu a dali ju počas poslednej reklamy toho filmu, čo bol pred SN. Aspoň niečo, i keď nebola nič moc, vzhľadom na to, že Markíza máva vymakané upútavky. Viď. tá na december, až mi zimomriavky nabehujú. Ešte keby ju tak dali normále cez deň, bola by som nadšená. Wink Inak musím pochváliť preklad, ani jedna chybička zatiaľ, žiadne výmysly a čo je hlavné, Dean perlí. Very Happy Aj názvy nemenia: Pilot/Prvá časť, Wendigo/Wendigo, Dead in the Water/Smrť vo vode, Phantom Traveler/Lietajúci fantóm...Normálne nemám námietky, dokonca aj na dabing by som si vedela zvyknúť. Inak na 100% je to takto: Dean Winchester - Juraj Hrčka, Sam Winchester - Vladimír Kobielský Takže Markíza Supernatural na Markíze - archiv 1 214863
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty02.12.07 9:31

Ach jo vy štvete! Nemůžete někdo udělat nějakou ukázku toho slovenskeho dabingu? Moc by mě zajímalo jaký je. Koukám, že bude lepší jak českej, což se ani moc nedivim, když jsem u dědy na slovensku viděla Terminál tak se mi líbil, v česku jsem se pak nemohla dívat jak to nadabovali. Pls pls udělejte nám bez Markízy nějakou ukázečku
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty02.12.07 13:30

Mňa to napadlo až potom, ale môžem spraviť audio ukážku cez mptrojku. Na budúci týždeň nahrám nejaké rozhovory a hodím to sem na stiahnutie. Wink Len škoda tej upútavky, keby ju niekto mohol ripnúť. Supernatural na Markíze - archiv 1 999804
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty03.12.07 3:46

uz aby som bola doma a pocula ten dabing. si to uprimne neviem predstavit, ale tak ked vravite, ze to nie je az tak zle...aacchh uz to chcem pocut!!!!
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty06.12.07 18:13

Ja nie som velmi nadcena vysielacim casom a ani tym ze davaju dve epizody.Prve dve som pozerala lebo som strasne chcela pocut dabing, co som nakoniec olutovala aj ked s deanom to nie je az tak zle, preklad je vynikajuci ale ten "slang" ma stve.nic moc.
A co sa tyka proma, myslim ze ja som prve videla asi vo stvrtok dva dni pred zaciatkom, ale velmi ma nenadchlo pretoze sama a Deana tam ukazali "az" vo dvoch zaberoch a aj vyber nadprirodzenosti nebol vobec lakavy ako napriklad horiaca mary alebo stary indan ,no ale co sa uz da robit.
Jedine bombardovt markizu listami,aj ked si nemyslim ze to pomoze. Roman v ZZM popvedal, ze sa mu budu venovat viac ale okrem ohlasenia ani slovo Sad Sad Sad
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty06.12.07 18:36

bookika napísal:
Roman v ZZM popvedal, ze sa mu budu venovat viac ale okrem ohlasenia ani slovo

Kedy to povedal? Ešte v tej časti vydania "Zo zákulisia Markízy", keď informoval o SN, alebo v inej? To s tým promom máš pravdu, nudné a mňa osobne by to promo k SN nepritiahlo. Markíza vie robiť také skvelé promá a toto vyslovene odflákla... Supernatural na Markíze - archiv 1 932600
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty06.12.07 20:23

este v tej casti z 28.10, nejak zvlast to nerozoberal len povedal, ze sa novym serialom budu venovat aj nadalej alebo nieco take. Ked chces, pozri si to v archive na stranke markizy, tam su vsetky casti
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty07.12.07 13:40

Aha, no tak to si pamätám. On to zrejme myslel tak, že sa budú venovať ostatným zakúpeným seriálom, pochybujem, že SN bude ešte riešiť. Im je určite úplne jedno, že všetkým vadí, že to chodí tak neskoro. Spomínam si, že sa len raz stalo, že posunuli seriál na žiadosť fanúšikov. Tuším, keď ich začali bombardovať fanúšikovia O.C. My sa môžeme aj pretrhnúť. Som zvedavá, či nasadia aj druhú sériu, ale mám taký pocit, že šanca tu je... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch
zoehart


Počet príspevkov : 58
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty09.12.07 1:46

dabing mi na markize ani moc nevadi, ale nastval me jeden nepovedeny preklad v dile skin Sad myslim to jak dean mluvi k samovi v aute u pumpy a misto aby rekl neco ve smyslu "sam nosi damske kalhotky", to prelozili jen jako "odlos to uz" No ale jinak se mi to moc libi...rozhodne lepsi, nez dabing na prime...
a pozor zatim sem neusnula, a to uz bezi druhej dil!!! Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty09.12.07 2:43

Súhlasím s tebou, dabing vôbec nie je zlý. Doteraz žiadny Deanov vtip nepokazili a tak je škoda, že to, čo spomínaš áno. Najviac ma prekvapilo, keď bratia vyšli z kanálu a Dean stúpil do kaluže alebo tak a povedal do pi*i Supernatural na Markíze - archiv 1 316745 To som vážne nečakala, skôr niečo jemnejšie, ale nie toto... Supernatural na Markíze - archiv 1 949816 Supernatural na Markíze - archiv 1 312566 Nahrala som hneď niekoľko scénok, aj tú s touto super nadávkou, aj tú s nepodareným vtipom a oveľa viac. Dám to sem okolo obeda, teraz sa im už nechce... Sleep Kvalita audia síce nie je žiadna sláva, no aspoň niečo... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
zoehart
Pocestný duch
Pocestný duch
zoehart


Počet príspevkov : 58
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty09.12.07 8:50

citácia :
povedal do pi*i
tak on to fakt rekl??? Shocked ja myslela ze uz spatne slysim, jak sem byla unavena Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty09.12.07 9:04

Teda, tak to se fakt docela těším na to, až ten dabing uslyším Laughing tyhlety neslušný slovíčka totiž k Deanovi patří.... Supernatural na Markíze - archiv 1 572728
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty09.12.07 10:52

Když jsem jim psala kdy budou dávat SN a Heroes, psali, že až po Novém roce, takže je to možný. Já jim teď napíšu a budu informovat co mi napsali
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty09.12.07 15:37

A ešte jeden mail, kde môžete Markízu "terorizovať" a dať jej jasne najavo, že musia dať aj druhú sériu: zozakulisia@markiza.sk Dnes v relácii "Zo zákulisia Markízy" Roman povedal, že im chodí veľa žiadostí o presunutie všelijakých seriálov, najviac tam tuším riešili tú trápnu telenovelu "Rany z lásky" a povedal, že to nie je jednoduché a musíme čakať, aj tak si myslím, že sa to SN netýkalo. 22. decembra ma ísť o jednej, čistá magorina... Supernatural na Markíze - archiv 1 806497
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 14:41

Tiez som nemohla prepocut to slavne deanovo do pi.. a musim sa priznat ze ma to dost nastvalo, nemohol proste povedat do rit..? To prve je az velmi hnusne a k deanovi sa to vobec nehodi.

A este jeden nepodarok z epizody bloody mary,. neviem ci ste si to niekto vsimli ale dean v aute samovi povedal, ze to nebola charlieHO vina. ako urcite vsetci viete, Charlie je baba. Shocked

Supernatural na Markíze - archiv 1 548116 :mikulas2: Supernatural na Markíze - archiv 1 264347
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
liam
Nevinná obeť
Nevinná obeť
liam


Počet príspevkov : 13
Registration date : 30.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 20:31

tiez som pocula ze dean povedal "charlieho" a nie "charlie" ale co uz raz to prist muselo...co sa tyka markizy a ich odpovedi teda skor neodpovedi na maily a listy ich fanusikov tak ked uz nieco spominaju v suvislosti s danym serialom mali by spomenut vsetko jednoducho zhrnut otazky a dat odpovede na vseko co sa toho serialu tyka tak by sa aspon zbavili listov a mailov v ktorych su stale rovnake otazky a ktore sa stale opakuju Supernatural na Markíze - archiv 1 202744 ...ked stale hovoria ze si citaju vsetky listy a podobne veci co sa im tam dostane Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Katka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Katka


Počet príspevkov : 9
Age : 33
Bydlisko : A town called Hypocrisy
Nálada : Great xD
Registration date : 08.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 20:35

To je proste markíza vsak oni az tak vela serailov nedavaju a ked davaju tak doobeda alebo vnoci aby to nikdo nevidel Very Happy len aby ostal cas na telenovely Very Happy
Dabing-na ten som si uz zvykla aj ked Sam ma fakt hrozny hlas.A myslim si ze to ze tam Dean povedal do pi*i tak je to normalne.Podla mna take nadavky k nemu patria.
Dufam ze sa Markiza uvedomi a presunie to na lepsi cas.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 22:21

Ja som si to normálne nevšimla, asi som hluchá, no je to riadny trapas teda... Supernatural na Markíze - archiv 1 999804 Viete, čo ma naštvalo? Tú telenovelu normálne posunuli na neskôr, lebo sa im sťažovali a SN majú v paži... Supernatural na Markíze - archiv 1 555452
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 22:24

No a pokud jsem se dobře dívala do programu- tak ted už to snad budou dávat i po 1 dílu a kolem 1.00 hod. v noci,že? Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 22:32

no tak ja som markize uz napisala zopar mailikov, ale tak skusim aj tu novu adresu, mozno budem mat viac stastia a mate pravdu skusim teraz chvilu pockat a poslat im jeden suhrny mail so vsetkym co nas trapi a pod., ale ja som to na markize este nevidela, lebo som v zahranici, takze ak vy markize nepisete, ale mate nejake pripomienky ci postrehy, tak mi ich mozte poslat na mail alebo nejaky z kontaktov co tu mam uvedeny- je jedno na ktory, btw moja email adresa je taka ista ako moje meno na skype alebo msn. dakujem
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 22:39

janka410: Tak som sa na tvoj podnet pozrela tiež do programu a vážne, už len jeden diel..Supernatural na Markíze - archiv 1 87642 I keď to možno preto, že sa blížia Vianoce a tiež to Markíza občas robí so seriálmi o takomto "skvostnom" čase, že najskôr dá dve, potom jednu a zasa dve. Možno v januári opäť pôjdu dve. Supernatural na Markíze - archiv 1 999804
Toto je v programe na Markíze, že nevhodné do 18 rokov, ja umriem..Supernatural na Markíze - archiv 1 316745
00:55 seriál
nevhodné do 18 rokov
Hrozba z temnoty (9/22)
Seriál, USA, 2005-2006. Hrajú: J. Padalecki, J. Ackless.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty11.12.07 22:44

Taky mě napadlo jestli to nebude třeba jen teď přes Vánoce a potom zase že dají dva díly Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty13.12.07 22:10

Oni (markíza) teda ale propaguje SN.To teda hej.Neviem či len ja mám takú smolu,ale zatiaľ som nenašla v nijakom časopise žiaden článok o tom že dávajú Supernatural okrem tých zopár slov o obsadení scratch
Ja som videla len Bloody Mary a Skin som si nahrala no ja si naopak myslím,že až tak ostrá nadávka,ktorú v dabingu markízy Dean použil sa k nemu nehodí a aj vdaka nej nemôžeme čakať,že by bola markíza ochotná vysielať SN skôr. Evil or Very Mad Na tie nadávky,ktoré používa v originály som si už zvykla,ale do p*** to už sa nehodí.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze - archiv 1
Návrat hore 
Strana 1 z 40Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 2
» JARED - archiv 1
» JARED - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: